Padabintų mamų veiduose švietė šypsenos

Artėjančios Motinos dienos proga Šilutės šeimų klubas pradžiugino šešias mamas – organizuotos akcijos metu jos buvo padabintos nuo galvos iki kojų. Laimingąsias moteris puošė profesionalios kirpėjos, vizažistės, manikiūrininkės.

Visos moterys, prisidėjusios prie šios gražios akcijos, buvo apdovanotos padėkomis už paramą ir pagalbą.

Visos moterys, prisidėjusios prie šios gražios akcijos, buvo apdovanotos padėkomis už paramą ir pagalbą.

 

Šilutės šeimų klubo iniciatyva trečiadienį vykęs renginys pradžiugino ne vieną mamą. Išvaizdos pokyčiams pasiryžo šešios mamos, kurių norus išpildė trys kirpėjos, kelios vizažistės bei manikiūrininkės. „Suteikti džiaugsmo kitam buvo daug norinčių profesionalių. Kai kurios savanorės džiaugėsi galėdamos prisidėti ir kitais būdais, pavyzdžiui, maistu“, – kalbėjo akcijos sumanytoja Šilutės šeimų klubo narė Sonata Sabaitienė.
Vos prieš pusmetį į Šeimų klubo gretas įsitraukusi moteris sakė šiuo renginiu pildanti svajonę – padaryti ką nors gero kitiems. Pasak S. Sabaitienės, ši akcija tam ir skirta – pradžiuginti mamas, kad šios taptų dar gražesnės, laimingesnės, praskaidrintų savo kasdienybę ir pasidžiaugtų gyvenimu. „Man plyšta širdis matant sunkiai gyvenančias šeimas. Mamos viską atiduoda savo vaikams. O juk kaip jaučiasi jos, taip jaučiasi ir jų vaikai. Žinoma, norisi, kad jos rastų ir draugių, kartu pabendrautų ir tokiu būdu rastų laiko sau. Šios mamos juk mažai kur išeina“, – atviravo organizatorė.
Šioje akcijoje dalyvauti norėjo daugiau kaip dvidešimt mamų. Organizatoriai tikisi, jog kitąmet pradžiuginti pavyks kur kas daugiau moterų nei šiemet. Pasipuošusios mamos galėjo įsiamžinti pavasariškoje fotosesijoje.

Ne tik vizažistės, bet ir kirpėjos pildė mamų norus. Nuotraukoje iš kairės: Rūta Rimkienė, Judita Daugintienė, iš dešinės – Daina Kuzmickienė.

Ne tik vizažistės, bet ir kirpėjos pildė mamų norus. Nuotraukoje iš kairės: Rūta Rimkienė, Judita Daugintienė, iš dešinės – Daina Kuzmickienė.

Savo darbais džiugino mamas
Tądien mamos jautėsi ypatingos ir po renginio išsipuošusios keliavo pas savo mylimus vaikus. „Po renginio vyksiu namo, bet dar ne vakaras. Gal ir sugalvosiu, kur galėčiau taip pasipuošusi pasirodyti“, – atviravo 15-os metų sūnų auginanti mama Ingrida. Moteris prisipažino, jog gėlėmis ją visada lepina sūnus – jis niekada nepamiršta pasveikinti per Motinos dieną, o kartais gėlių dovanoja ir be progos.
Kol mamai Jolantai buvo daroma šukuosena, ši pasakojo, kad Motinos diena – tokia šventė, kai kažin ar kuris nors vaikas pamirštų pasveikinti savo mamą. Ji ir pati vyks pasveikinti savo brangios mamos.
Laimingosioms moterims buvo padarytas makiažas, sušukuoti plaukai, sutvarkyti nagai. Manikiūrininkė Roberta Raupšienė džiaugėsi galėdama savo darbu nustebinti ne vieną mamą. Tokioje akcijoje mergina dalyvauja pirmą kartą, tačiau pasiryžusi panašioje dalyvauti ir vėl. Esą tai puikus būdas ne tik įgyti daugiau praktikos – labai smagu išvysti laimingą mamą.
Abejinga neliko ir prie šios akcijos prisidėjo profesionali vizažistė Gita Žimaitė. Ji taip pat džiaugėsi galėdama papuošti mamas. „Aš atliksiu viską geriausia, ką moku, kad mamytė liktų patenkinta ir grįžtų graži pas savo vaikučius“, – sakė profesionalė. Ji pridūrė, jog ši akcija yra labai svarbi, nes būtent tokie renginiai įkvepia geriems darbams.

Pamario inf.

Vizažistės Greta Konaverskytė, Gita Žimaitė (kairėje) ir grožio konsultantė Renata Tautvydienė (dešinėje) mamas papuošė ne tik įspūdingu makiažu, bet ir pasidalino grožio patarimais.

Vizažistės Greta Konaverskytė, Gita Žimaitė (kairėje) ir grožio konsultantė Renata Tautvydienė (dešinėje) mamas papuošė ne tik įspūdingu makiažu, bet ir pasidalino grožio patarimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite