Padabintų mamų veiduose švietė šypsenos

Artėjančios Motinos dienos proga Šilutės šeimų klubas pradžiugino šešias mamas – organizuotos akcijos metu jos buvo padabintos nuo galvos iki kojų. Laimingąsias moteris puošė profesionalios kirpėjos, vizažistės, manikiūrininkės.

Visos moterys, prisidėjusios prie šios gražios akcijos, buvo apdovanotos padėkomis už paramą ir pagalbą.

Visos moterys, prisidėjusios prie šios gražios akcijos, buvo apdovanotos padėkomis už paramą ir pagalbą.

 

Šilutės šeimų klubo iniciatyva trečiadienį vykęs renginys pradžiugino ne vieną mamą. Išvaizdos pokyčiams pasiryžo šešios mamos, kurių norus išpildė trys kirpėjos, kelios vizažistės bei manikiūrininkės. „Suteikti džiaugsmo kitam buvo daug norinčių profesionalių. Kai kurios savanorės džiaugėsi galėdamos prisidėti ir kitais būdais, pavyzdžiui, maistu“, – kalbėjo akcijos sumanytoja Šilutės šeimų klubo narė Sonata Sabaitienė.
Vos prieš pusmetį į Šeimų klubo gretas įsitraukusi moteris sakė šiuo renginiu pildanti svajonę – padaryti ką nors gero kitiems. Pasak S. Sabaitienės, ši akcija tam ir skirta – pradžiuginti mamas, kad šios taptų dar gražesnės, laimingesnės, praskaidrintų savo kasdienybę ir pasidžiaugtų gyvenimu. „Man plyšta širdis matant sunkiai gyvenančias šeimas. Mamos viską atiduoda savo vaikams. O juk kaip jaučiasi jos, taip jaučiasi ir jų vaikai. Žinoma, norisi, kad jos rastų ir draugių, kartu pabendrautų ir tokiu būdu rastų laiko sau. Šios mamos juk mažai kur išeina“, – atviravo organizatorė.
Šioje akcijoje dalyvauti norėjo daugiau kaip dvidešimt mamų. Organizatoriai tikisi, jog kitąmet pradžiuginti pavyks kur kas daugiau moterų nei šiemet. Pasipuošusios mamos galėjo įsiamžinti pavasariškoje fotosesijoje.

Ne tik vizažistės, bet ir kirpėjos pildė mamų norus. Nuotraukoje iš kairės: Rūta Rimkienė, Judita Daugintienė, iš dešinės – Daina Kuzmickienė.

Ne tik vizažistės, bet ir kirpėjos pildė mamų norus. Nuotraukoje iš kairės: Rūta Rimkienė, Judita Daugintienė, iš dešinės – Daina Kuzmickienė.

Savo darbais džiugino mamas
Tądien mamos jautėsi ypatingos ir po renginio išsipuošusios keliavo pas savo mylimus vaikus. „Po renginio vyksiu namo, bet dar ne vakaras. Gal ir sugalvosiu, kur galėčiau taip pasipuošusi pasirodyti“, – atviravo 15-os metų sūnų auginanti mama Ingrida. Moteris prisipažino, jog gėlėmis ją visada lepina sūnus – jis niekada nepamiršta pasveikinti per Motinos dieną, o kartais gėlių dovanoja ir be progos.
Kol mamai Jolantai buvo daroma šukuosena, ši pasakojo, kad Motinos diena – tokia šventė, kai kažin ar kuris nors vaikas pamirštų pasveikinti savo mamą. Ji ir pati vyks pasveikinti savo brangios mamos.
Laimingosioms moterims buvo padarytas makiažas, sušukuoti plaukai, sutvarkyti nagai. Manikiūrininkė Roberta Raupšienė džiaugėsi galėdama savo darbu nustebinti ne vieną mamą. Tokioje akcijoje mergina dalyvauja pirmą kartą, tačiau pasiryžusi panašioje dalyvauti ir vėl. Esą tai puikus būdas ne tik įgyti daugiau praktikos – labai smagu išvysti laimingą mamą.
Abejinga neliko ir prie šios akcijos prisidėjo profesionali vizažistė Gita Žimaitė. Ji taip pat džiaugėsi galėdama papuošti mamas. „Aš atliksiu viską geriausia, ką moku, kad mamytė liktų patenkinta ir grįžtų graži pas savo vaikučius“, – sakė profesionalė. Ji pridūrė, jog ši akcija yra labai svarbi, nes būtent tokie renginiai įkvepia geriems darbams.

Pamario inf.

Vizažistės Greta Konaverskytė, Gita Žimaitė (kairėje) ir grožio konsultantė Renata Tautvydienė (dešinėje) mamas papuošė ne tik įspūdingu makiažu, bet ir pasidalino grožio patarimais.

Vizažistės Greta Konaverskytė, Gita Žimaitė (kairėje) ir grožio konsultantė Renata Tautvydienė (dešinėje) mamas papuošė ne tik įspūdingu makiažu, bet ir pasidalino grožio patarimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ilgą laiką „bėga“ nosis? Vaistininkė įvardija dažniausias mūsų klaidas gydantis slogą

Sloga – iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip paprastas peršalimo simptomas. Visgi jis gali greitai apsunkinti kasdienę mūsų rutiną. „Eurovaistinės“ farmacininkė Miglė Kazakevičienė pastebi, kad norintys kuo greičiau pasijusti geriau neretu atveju griebiasi neteisingo slogos gydymo. Vaistininkė apžvelgia, kokias klaidas dažniausiai darome savarankiškai gydydami slogą, bei pataria. Sloga – tai organizmo kova su virusu Sloga – vienas iš pirmųjų ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų – įvardija „Eurovaistinės“ farmacininkė Miglė Kazakevičienė. Ji pasakoja, kad sloga gali pasireikšti jau pirmosiomis infekcijos

Piktžolių kontrolė ūkininkams kasmet tampa vis didesniu iššūkiu

Ruduo įsibėgėja. Po truputį dirbamos žemės laukuose skverbiasi paviršiun žaluma – dygsta žieminių javų pasėliai. Tai ir ženklas ūkininkams, kad laikas pradėti mąstyti, kaip šiuos pasėlius apsaugoti nuo vis didesnį atsparumą herbicidams įgyjančių piktžolių. Kaip tai padaryti? Bandydami  atsakyti į šį klausimą, „Linas Agro“ kartu su Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centru (LAMMC) Labūnavos laukuose, platformoje „Grūdo kelias 2023”, įrengė įvairių herbicidų bandymų laukelius. Čia pagal „Linas Agro“ pateiktas rekomendacines schemas centro mokslininkai atliks piktžolių kontrolės efektyvumo bandymus žieminių rapsų

Orai: antroji savaitės pusė atneš šilumos

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad spalio 3 d., pirmadienį, pragiedrulių atsiras tik vakariniame Lietuvos pakraštyje, čia ir lietaus nežadama. Rugsėjo mėnesį LHMT duomenimis rugsėjo mėnesio antrojo dešimtadienio vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 11,4°C. Aukščiausia oro temperatūra siekė 16,1–20,4°C, žemiausia nukrito iki 0,3–7,3°C, Nidoje 8,7°C. Šilčiausia buvo 11 d. Klaipėdoje – 20,4°C, vėsiausia – 11-os naktį Skuode, 0,3°C. Schemoje rugsėjo mėn. kritulių kiekis.   Spalio 4 d., antradienį, tik Rytų Lietuvoje vietomis lis smarkiai. Temperatūra žemės iki 4-9, pajūryje iki 10-12°C.

Šiemet Lietuvoje – beveik 15 tūkst. santuokų, Šilutės rajone – 241

2022 metais, kaip įprasta, jaunavedžiai gražiausiai savo gyvenimo šventei rinkosi vasaros savaitgalius – skelbia Registrų centras. Remiantis metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausių santuokos sudarymo datų viršūnėje – rugpjūčio 20-oji. Tądien žiedus sumainė beveik 870 porų. Per 770 jaunavedžių savo šventei pasirinko rugpjūčio 6-ąją, dar beveik 750 – liepos 23 dieną. Įdomu, kad pernai dažniausiai pasirenkamų vestuvių datų trejetuke taip pat puikavosi rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. 2021-ųjų rugpjūčio 21-ąją amžinos meilės įžadais apsikeitė beveik 540 porų, dar apie 400

Taip pat skaitykite