Padabintų mamų veiduose švietė šypsenos

Artėjančios Motinos dienos proga Šilutės šeimų klubas pradžiugino šešias mamas – organizuotos akcijos metu jos buvo padabintos nuo galvos iki kojų. Laimingąsias moteris puošė profesionalios kirpėjos, vizažistės, manikiūrininkės.

Visos moterys, prisidėjusios prie šios gražios akcijos, buvo apdovanotos padėkomis už paramą ir pagalbą.

Visos moterys, prisidėjusios prie šios gražios akcijos, buvo apdovanotos padėkomis už paramą ir pagalbą.

 

Šilutės šeimų klubo iniciatyva trečiadienį vykęs renginys pradžiugino ne vieną mamą. Išvaizdos pokyčiams pasiryžo šešios mamos, kurių norus išpildė trys kirpėjos, kelios vizažistės bei manikiūrininkės. „Suteikti džiaugsmo kitam buvo daug norinčių profesionalių. Kai kurios savanorės džiaugėsi galėdamos prisidėti ir kitais būdais, pavyzdžiui, maistu“, – kalbėjo akcijos sumanytoja Šilutės šeimų klubo narė Sonata Sabaitienė.
Vos prieš pusmetį į Šeimų klubo gretas įsitraukusi moteris sakė šiuo renginiu pildanti svajonę – padaryti ką nors gero kitiems. Pasak S. Sabaitienės, ši akcija tam ir skirta – pradžiuginti mamas, kad šios taptų dar gražesnės, laimingesnės, praskaidrintų savo kasdienybę ir pasidžiaugtų gyvenimu. „Man plyšta širdis matant sunkiai gyvenančias šeimas. Mamos viską atiduoda savo vaikams. O juk kaip jaučiasi jos, taip jaučiasi ir jų vaikai. Žinoma, norisi, kad jos rastų ir draugių, kartu pabendrautų ir tokiu būdu rastų laiko sau. Šios mamos juk mažai kur išeina“, – atviravo organizatorė.
Šioje akcijoje dalyvauti norėjo daugiau kaip dvidešimt mamų. Organizatoriai tikisi, jog kitąmet pradžiuginti pavyks kur kas daugiau moterų nei šiemet. Pasipuošusios mamos galėjo įsiamžinti pavasariškoje fotosesijoje.

Ne tik vizažistės, bet ir kirpėjos pildė mamų norus. Nuotraukoje iš kairės: Rūta Rimkienė, Judita Daugintienė, iš dešinės – Daina Kuzmickienė.

Ne tik vizažistės, bet ir kirpėjos pildė mamų norus. Nuotraukoje iš kairės: Rūta Rimkienė, Judita Daugintienė, iš dešinės – Daina Kuzmickienė.

Savo darbais džiugino mamas
Tądien mamos jautėsi ypatingos ir po renginio išsipuošusios keliavo pas savo mylimus vaikus. „Po renginio vyksiu namo, bet dar ne vakaras. Gal ir sugalvosiu, kur galėčiau taip pasipuošusi pasirodyti“, – atviravo 15-os metų sūnų auginanti mama Ingrida. Moteris prisipažino, jog gėlėmis ją visada lepina sūnus – jis niekada nepamiršta pasveikinti per Motinos dieną, o kartais gėlių dovanoja ir be progos.
Kol mamai Jolantai buvo daroma šukuosena, ši pasakojo, kad Motinos diena – tokia šventė, kai kažin ar kuris nors vaikas pamirštų pasveikinti savo mamą. Ji ir pati vyks pasveikinti savo brangios mamos.
Laimingosioms moterims buvo padarytas makiažas, sušukuoti plaukai, sutvarkyti nagai. Manikiūrininkė Roberta Raupšienė džiaugėsi galėdama savo darbu nustebinti ne vieną mamą. Tokioje akcijoje mergina dalyvauja pirmą kartą, tačiau pasiryžusi panašioje dalyvauti ir vėl. Esą tai puikus būdas ne tik įgyti daugiau praktikos – labai smagu išvysti laimingą mamą.
Abejinga neliko ir prie šios akcijos prisidėjo profesionali vizažistė Gita Žimaitė. Ji taip pat džiaugėsi galėdama papuošti mamas. „Aš atliksiu viską geriausia, ką moku, kad mamytė liktų patenkinta ir grįžtų graži pas savo vaikučius“, – sakė profesionalė. Ji pridūrė, jog ši akcija yra labai svarbi, nes būtent tokie renginiai įkvepia geriems darbams.

Pamario inf.

Vizažistės Greta Konaverskytė, Gita Žimaitė (kairėje) ir grožio konsultantė Renata Tautvydienė (dešinėje) mamas papuošė ne tik įspūdingu makiažu, bet ir pasidalino grožio patarimais.

Vizažistės Greta Konaverskytė, Gita Žimaitė (kairėje) ir grožio konsultantė Renata Tautvydienė (dešinėje) mamas papuošė ne tik įspūdingu makiažu, bet ir pasidalino grožio patarimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Darius Nicius

Saugomų teritorijų valdymo sistemos pertvarka vyksta pagal numatytą planą. Įsteigtos naujos Aukštaitijos, Dzūkijos–Suvalkijos, Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos ir patvirtinti jų nuostatai, organizacinės struktūros ir šių direkcijų pareigybių sąrašai. Jau įvyko Aukštaitijos, Dzūkijos–Suvalkijos, Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijų vadovų atrankos. Nauji vadovai Nuo 2022 m. liepos 1 d. Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Adrija Gasiliauskienė, Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Paulius Čeponas, o Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai – Darius Nicius. „Nors spręstinų klausimų vis dar yra, bet

Konteinerių pervežimas. Ką reikia žinoti apie šią paslaugą?

Logistika mūsų ekonominiame gyvenime turi labai didelę reikšmę. Jeigu ne jos teikiamos paslaugos, negalėtų būti vystomi prekybiniai santykiai ne tik tarp atskirų įmonių, bet ir valstybių. Ypač daug šioje srityje pasitarnauja krovinių gabenimas konteineriais, kuris reikalauja išskirtinės atsakomybės už saugų prekių pristatymą i reikiamą vietą. Kada prireikia konteinerio kroviniams pervežti? Jūrinis konteineris, kaip labai patogi tara, yra naudojamas tada, kai reikia pergabenti didelius krovinių kiekius iš vieno sandėlio į kitą. Kadangi ne visada įmanoma prekes pervežti vien jūriniu transportu, nes

Iššūkis – aplankykite šią vasarą 35 parkus

Gegužės 24 d. paminėta Europos parkų diena. Šiais metais juos vienijanti organizacija „Europarc“ kviečia pasvarstyti, kas mes būtume be gamtos, nuo kurios priklauso mūsų fizinė ir dvasinė sveikata. Persijunk! Gamta mus aprūpina maistu ir oru, kuriuo kvėpuojame. Gaila, bet žmogaus ir gamtos ryšys šiandien yra praradęs pusiausvyrą. Todėl 2022 m. šūkis ragina: „Mes esame gamta – permąstyk, perkurk, persijunk“. Tai geriausia daryti būnant gamtoje – kviečiame lankyti Lietuvos parkus: ir tuos, kuriuose jau buvote ne kartą, ir tuos, kurių dar

Vizitas Norvegijoje įgyvendinant projektą „Kultūros skūnė“

Viešosios įstaigos „Kintai Arts“ ir Kintų bendruomenės atstovas Borisas Belchev kartu su norvegų partneriais iš įmonės „Biotope“ šių metų balandžio mėnesio pabaigoje lankėsi šiauriausioje Norvegijos gyvenvietėje Vardė (Vardø). Išvykos tikslas – pasisemti gerosios patirties, kurią planuojama pritaikyti kartu su septyniais partneriais įgyvendindant „Kultūros skūnės“ projektą ir kartu su Kintų bendruomene statant Meno regyklą. Meno regykla Pasitelkiant šiuolaikinį profesionalųjį meną ir kūrybišką vietokūrą, EEE finansinių mechanizmų finansuojamas projektas „Kultūros Skūnė“ siekia aktualizuoti Pamario krašto kultūrinius išteklius ir sukurti vietos kultūros traukos

Taip pat skaitykite