Padabintų mamų veiduose švietė šypsenos

Artėjančios Motinos dienos proga Šilutės šeimų klubas pradžiugino šešias mamas – organizuotos akcijos metu jos buvo padabintos nuo galvos iki kojų. Laimingąsias moteris puošė profesionalios kirpėjos, vizažistės, manikiūrininkės.

Visos moterys, prisidėjusios prie šios gražios akcijos, buvo apdovanotos padėkomis už paramą ir pagalbą.

Visos moterys, prisidėjusios prie šios gražios akcijos, buvo apdovanotos padėkomis už paramą ir pagalbą.

 

Šilutės šeimų klubo iniciatyva trečiadienį vykęs renginys pradžiugino ne vieną mamą. Išvaizdos pokyčiams pasiryžo šešios mamos, kurių norus išpildė trys kirpėjos, kelios vizažistės bei manikiūrininkės. „Suteikti džiaugsmo kitam buvo daug norinčių profesionalių. Kai kurios savanorės džiaugėsi galėdamos prisidėti ir kitais būdais, pavyzdžiui, maistu“, – kalbėjo akcijos sumanytoja Šilutės šeimų klubo narė Sonata Sabaitienė.
Vos prieš pusmetį į Šeimų klubo gretas įsitraukusi moteris sakė šiuo renginiu pildanti svajonę – padaryti ką nors gero kitiems. Pasak S. Sabaitienės, ši akcija tam ir skirta – pradžiuginti mamas, kad šios taptų dar gražesnės, laimingesnės, praskaidrintų savo kasdienybę ir pasidžiaugtų gyvenimu. „Man plyšta širdis matant sunkiai gyvenančias šeimas. Mamos viską atiduoda savo vaikams. O juk kaip jaučiasi jos, taip jaučiasi ir jų vaikai. Žinoma, norisi, kad jos rastų ir draugių, kartu pabendrautų ir tokiu būdu rastų laiko sau. Šios mamos juk mažai kur išeina“, – atviravo organizatorė.
Šioje akcijoje dalyvauti norėjo daugiau kaip dvidešimt mamų. Organizatoriai tikisi, jog kitąmet pradžiuginti pavyks kur kas daugiau moterų nei šiemet. Pasipuošusios mamos galėjo įsiamžinti pavasariškoje fotosesijoje.

Ne tik vizažistės, bet ir kirpėjos pildė mamų norus. Nuotraukoje iš kairės: Rūta Rimkienė, Judita Daugintienė, iš dešinės – Daina Kuzmickienė.

Ne tik vizažistės, bet ir kirpėjos pildė mamų norus. Nuotraukoje iš kairės: Rūta Rimkienė, Judita Daugintienė, iš dešinės – Daina Kuzmickienė.

Savo darbais džiugino mamas
Tądien mamos jautėsi ypatingos ir po renginio išsipuošusios keliavo pas savo mylimus vaikus. „Po renginio vyksiu namo, bet dar ne vakaras. Gal ir sugalvosiu, kur galėčiau taip pasipuošusi pasirodyti“, – atviravo 15-os metų sūnų auginanti mama Ingrida. Moteris prisipažino, jog gėlėmis ją visada lepina sūnus – jis niekada nepamiršta pasveikinti per Motinos dieną, o kartais gėlių dovanoja ir be progos.
Kol mamai Jolantai buvo daroma šukuosena, ši pasakojo, kad Motinos diena – tokia šventė, kai kažin ar kuris nors vaikas pamirštų pasveikinti savo mamą. Ji ir pati vyks pasveikinti savo brangios mamos.
Laimingosioms moterims buvo padarytas makiažas, sušukuoti plaukai, sutvarkyti nagai. Manikiūrininkė Roberta Raupšienė džiaugėsi galėdama savo darbu nustebinti ne vieną mamą. Tokioje akcijoje mergina dalyvauja pirmą kartą, tačiau pasiryžusi panašioje dalyvauti ir vėl. Esą tai puikus būdas ne tik įgyti daugiau praktikos – labai smagu išvysti laimingą mamą.
Abejinga neliko ir prie šios akcijos prisidėjo profesionali vizažistė Gita Žimaitė. Ji taip pat džiaugėsi galėdama papuošti mamas. „Aš atliksiu viską geriausia, ką moku, kad mamytė liktų patenkinta ir grįžtų graži pas savo vaikučius“, – sakė profesionalė. Ji pridūrė, jog ši akcija yra labai svarbi, nes būtent tokie renginiai įkvepia geriems darbams.

Pamario inf.

Vizažistės Greta Konaverskytė, Gita Žimaitė (kairėje) ir grožio konsultantė Renata Tautvydienė (dešinėje) mamas papuošė ne tik įspūdingu makiažu, bet ir pasidalino grožio patarimais.

Vizažistės Greta Konaverskytė, Gita Žimaitė (kairėje) ir grožio konsultantė Renata Tautvydienė (dešinėje) mamas papuošė ne tik įspūdingu makiažu, bet ir pasidalino grožio patarimais.

Hits: 123

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite