Oro uosto etiketas

Šiais laikais visas pasaulis yra tarsi ant delno. Ir tai – džiugina, kadangi keliauti ir pažinti tolimiausius pasaulio kampelius gali kiekvienas, kuris to nori. Natūralu, kad dažniausiai keliaujama lėktuvais, kurie padeda ne tik greitai, tačiau ir gana pigiai įveikti atstumus.

Jeigu norite keliauti – tokiu atveju peržiūrėkite pigių kelionių skrydžių pasiūlymus, įsigykite bilietą ir pirmyn!

O mes supažindinsime su svarbiausiomis taisyklėmis, kurias turi žinoti kiekvienas planuojantis skrydį.

  1. Labai svarbu atvykti į oro uostą laiku. Jeigu planuojate registruoti bagažą – tokiu atveju apie 3 valandas iki skrydžio, o jeigu be jo – tokiu atveju bent jau 1,5 val. iki skrydžio. Jums gali padėti vežėjai, kurie dirba maršrutais Klaipėda – Vilniaus oro uostas ir iš kitų miestų į sostinę, Kauną arba Palangą. Daugiau informacijos: https://iorouosta.lt/klaipeda-vilniaus-oro-uostas-klaipeda/.
  2. Žinoma, reikia labai atidžiai susidėti bagažą, kad jame nebūtų daiktų, kurių negalima su savimi skraidinti. Nors kiekviena avialinija turi savas taisykles, tačiau daugiau mažiau jos yra panašios: nieko nelegalaus, gyvo, mediciniškai neteisėto ir panašiai.
  3. Taip pat pasirūpinkite, kad visi skysčiai esantys jūsų rankiniame bagaže būtų ne didesnės talpos buteliukuose nei 100 ml ir visi sudėti į plastikinius maišelius, kurių talpa yra ne didesnė nei 1  litras.
  4. Visi puikiai žino, kad oro uostuose negalima kalbėti apie teroristus, bombas bei kitus dalykus, kurie gali gąsdinti keleivius. Nors gali atrodyti labai šmaikštu pajuokauti šia tema, patikėkite – ne laikas ir ne vieta.
  5. Oro uostuose taip pat yra ir skirtingos taisyklės, skirtingas išdėstymas. Dažniausiai rūkymui yra specialios vietos, o išeiti iš oro uosto ribų, kol laukiate tranzitinio skrydžio – negalima. Siūlome būtinai pasidomėti, kuo skiriasi, pavyzdžiui, Kauno ir Vilniaus oro uostai.
  6. Nelaukite paskutinės minutės nei atvykti iki oro uosto, nei priduoti bagažą, nei eiti prie vartų. Gerbkite kitų laiką ir būkite visur ir visada bent jau 15 minučių prieš.

Akivaizdu, kad laikytis tokių paprastų taisyklių ir tokio etiketo – nebus sunku. Ypač – jeigu skaidote dažnai, kadangi tai galiausiai taps teisingu įpročiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Lietuva pasiekė naują per metus surinktų pakuočių rekordą

Beveik 11,4 tūkst. tonų PET plastiko, daugiau kaip 9,2 tūkst. tonų stiklo ir per 4 tūkst. tonų aliuminio virto aukštos kokybės žaliavomis naujiems gaminiams, nes Lietuvos gyventojai pernai grąžino beveik 612,7 mln. į rinką išleistų vienkartinių užstato pakuočių.   „Gėrimų pakuotes dauguma gyventojų įprato kaupti ne tik namuose, bet ir iškylaudami gamtoje ar ilsėdamiesi pajūryje. Grąžintos pakuotės virsta aukštos kokybės žaliava. Todėl galima daryti išvadą, kad Lietuvos žmonės palaiko žiedinės ekonomikos idėją ir prie jos aktyviai prisideda – kiekviena grąžinta

Atsiveria durys į profesines mokyklas

Ši informacija aktuali tiems, kas planuoja mokytis Šilutės profesinio mokymo centre, įsigyti populiarią specialybę ir išmokti norimo amato. Vasario 3 d. prasideda priėmimo į profesines mokyklas žiemos etapas. Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė patvirtino 2021 m. terminus. „Įvertinę pernai išplėstas priėmimo ribas, kai stojantieji galėjo į profesines mokyklas ateiti beveik visus metus, kada jiems patogiau, šiemet šią praktiką tęsiame. Priėmimas startuoja jau vasarį, tad įgyti rinkoje paklausaus amato iš karto gali ateiti ir jaunuoliai, kurie rudenį įstojo į

Šilutėje rastas sprogmuo, Sausgalviuose į kanalą įlūžo karvė, Pagėgiuose – gaisras

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad sausio 20-ąją, trečiadienį, apie 11 valandą buvo gautas pranešimas apie Sausgalvių kaime, Šilutės rajone į kanalą įlūžusią karvę. Atvykus ugniagesiams karvė buvo rasta vandenyje, nutolusi nuo kranto 8 metrus. Karvei ant ragų buvo uždėta gelbėjimo virvė ir traktoriumi ištraukta į krantą. Tą pačią dieną 15:12 val. buvo gautas pranešimas apie Šilutėje, Žuvų gatvėje, rastą sprogmenį. Nedelsiant buvo įvestas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai rastą daiktą, kuris buvo panašus į sprogmenį, išsivežė. Vėliau buvo nustatyta,

Už kalbėjimą telefonu vairuojant numatytos baudos

Policijos pareigūnai sausio 18-21 d. vykdė policinę priemonę, kurios metu fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuodami transporto priemones naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis. Iš viso priemonės metu buvo užfiksuoti 22 pažeidimai. Nustatytiems pažeidėjams gresia baudos nuo 60 iki 90 eurų. Pakartotinai pažeidusiems taisykles gresia netekti vairuotojo pažymėjimo nuo 1 iki 3 mėnesių. Primename, kad nedraudžiama vairuojant naudotis mobiliuoju telefonu su laisvų rankų įranga, tačiau ir tai ne visada užtikrina saugų vairavimą. Įspėjame transporto priemonių vairuotojus vengti bet kokių su transporto priemonės vairavimu

Taip pat skaitykite