Oro uosto etiketas

Šiais laikais visas pasaulis yra tarsi ant delno. Ir tai – džiugina, kadangi keliauti ir pažinti tolimiausius pasaulio kampelius gali kiekvienas, kuris to nori. Natūralu, kad dažniausiai keliaujama lėktuvais, kurie padeda ne tik greitai, tačiau ir gana pigiai įveikti atstumus.

Jeigu norite keliauti – tokiu atveju peržiūrėkite pigių kelionių skrydžių pasiūlymus, įsigykite bilietą ir pirmyn!

O mes supažindinsime su svarbiausiomis taisyklėmis, kurias turi žinoti kiekvienas planuojantis skrydį.

  1. Labai svarbu atvykti į oro uostą laiku. Jeigu planuojate registruoti bagažą – tokiu atveju apie 3 valandas iki skrydžio, o jeigu be jo – tokiu atveju bent jau 1,5 val. iki skrydžio. Jums gali padėti vežėjai, kurie dirba maršrutais Klaipėda – Vilniaus oro uostas ir iš kitų miestų į sostinę, Kauną arba Palangą. Daugiau informacijos: https://iorouosta.lt/klaipeda-vilniaus-oro-uostas-klaipeda/.
  2. Žinoma, reikia labai atidžiai susidėti bagažą, kad jame nebūtų daiktų, kurių negalima su savimi skraidinti. Nors kiekviena avialinija turi savas taisykles, tačiau daugiau mažiau jos yra panašios: nieko nelegalaus, gyvo, mediciniškai neteisėto ir panašiai.
  3. Taip pat pasirūpinkite, kad visi skysčiai esantys jūsų rankiniame bagaže būtų ne didesnės talpos buteliukuose nei 100 ml ir visi sudėti į plastikinius maišelius, kurių talpa yra ne didesnė nei 1  litras.
  4. Visi puikiai žino, kad oro uostuose negalima kalbėti apie teroristus, bombas bei kitus dalykus, kurie gali gąsdinti keleivius. Nors gali atrodyti labai šmaikštu pajuokauti šia tema, patikėkite – ne laikas ir ne vieta.
  5. Oro uostuose taip pat yra ir skirtingos taisyklės, skirtingas išdėstymas. Dažniausiai rūkymui yra specialios vietos, o išeiti iš oro uosto ribų, kol laukiate tranzitinio skrydžio – negalima. Siūlome būtinai pasidomėti, kuo skiriasi, pavyzdžiui, Kauno ir Vilniaus oro uostai.
  6. Nelaukite paskutinės minutės nei atvykti iki oro uosto, nei priduoti bagažą, nei eiti prie vartų. Gerbkite kitų laiką ir būkite visur ir visada bent jau 15 minučių prieš.

Akivaizdu, kad laikytis tokių paprastų taisyklių ir tokio etiketo – nebus sunku. Ypač – jeigu skaidote dažnai, kadangi tai galiausiai taps teisingu įpročiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Vėjo jėgainių kaimynystė Pagėgių krašto bendruomenėms suteiks galimybę įgyvendinti daugiau iniciatyvų

Po kelerių metų Pagėgių krašte turėtų iškilti ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse didžiausias vėjo jėgainių parkas, kurį statys bendrovė „LT Energija“. Vietos bendruomenės į tokius statinius žiūri atsargiai, tačiau durų jų kaimynystei neužtrenkia. Vėjo jėgainių parko statytojai ne tik atvirai pristatė projektą Pagėgių krašto gyventojams bei atsakė į nerimą keliančius klausimus, bet ir įsipareigojo bendruomenes remti.   Paramos sutartis su „LT Energija“ pasirašė septynios Pagėgių krašto bendruomenės: Pagėgių, Natkiškių, Kentrių, Piktupėnų, Vilkyškių, Lumpėnų „Strazdas“ ir Lumpėnų kaimo

Ar seniūnijų žmonės susigyveno su koronavirusu?

Pastaruoju metu Šilutės rajone sparčiai pagausėjo susirgimų koronaviruso infekcija. Žinoma apie aštuonis atvejus, kurie siejami su šios ligos protrūkiu Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamente Švėkšnoje. Iš anksčiau žinoma ir apie atvejus Katyčių, Vainuto, Gardamo, Rusnės seniūnijose. Kalbama, kad seniūnijose žmonės įsibaiminę viruso, o labiausiai – sergančiųjų. Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis: – Žinoma, bendraujame sulėtintu tempu. Atrodo, kad ir žmonių mažiau. Neramina tik mūsų ligoninė, kaip ji atlaikys šią situaciją. Tačiau tarp žmonių panikos nėra. Yra sudėtinga, nes atvažiuojančiųjų nemažai, bet

Mokiniams – atostogos, savaitę mokysis iš namų

Penktadienį, spalio 16-ąją, Šilutės rajone COVID-19 infekcija buvo patvirtinta 11 asmenų, po savaitgalio šis skaičius padvigubėjo – 21. Vakar, spalio 22 d., Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriui buvo žinoma jau apie 35 atvejus. Koronaviruso infekcija patvirtinta keliems šeimos gydytojams, jų pacientams, vienam moksleiviui bei mokyklos darbuotojui. Siekiant suvaldyti viruso plitimą, nuo spalio 19 d. Šilutės Pamario ir Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos paskelbė papildomas mokinių rudens atostogas. Šilutės rajone jau savaitę sustabdyti visi uždarose ir atvirose erdvėse planuoti renginiai. Spalio

Pasinaudojo galimybe kurti naujas darbo vietas

Nuo šių metų liepos iki rugpjūčio pabaigos buvo teikiamos paraiškos pagal 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities „Parama investicijoms, skirtoms ne žemės ūkio veiklai kurti ir plėtoti“ veiklą „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“. Iš viso gauta 171 paraiška, daugiausia – dėl paramos statybvietei paruošti. Paramos dažniau prašyta ir kitoms veikloms – pramogoms ir poilsiui organizuoti, taip pat ji skirta restoranų ir pagaminto valgio teikimo veiklai. Aktyviausi – Vilniaus apskrityje Šiam paraiškų priėmimui