Oro uosto etiketas

Šiais laikais visas pasaulis yra tarsi ant delno. Ir tai – džiugina, kadangi keliauti ir pažinti tolimiausius pasaulio kampelius gali kiekvienas, kuris to nori. Natūralu, kad dažniausiai keliaujama lėktuvais, kurie padeda ne tik greitai, tačiau ir gana pigiai įveikti atstumus.

Jeigu norite keliauti – tokiu atveju peržiūrėkite pigių kelionių skrydžių pasiūlymus, įsigykite bilietą ir pirmyn!

O mes supažindinsime su svarbiausiomis taisyklėmis, kurias turi žinoti kiekvienas planuojantis skrydį.

  1. Labai svarbu atvykti į oro uostą laiku. Jeigu planuojate registruoti bagažą – tokiu atveju apie 3 valandas iki skrydžio, o jeigu be jo – tokiu atveju bent jau 1,5 val. iki skrydžio. Jums gali padėti vežėjai, kurie dirba maršrutais Klaipėda – Vilniaus oro uostas ir iš kitų miestų į sostinę, Kauną arba Palangą. Daugiau informacijos: https://iorouosta.lt/klaipeda-vilniaus-oro-uostas-klaipeda/.
  2. Žinoma, reikia labai atidžiai susidėti bagažą, kad jame nebūtų daiktų, kurių negalima su savimi skraidinti. Nors kiekviena avialinija turi savas taisykles, tačiau daugiau mažiau jos yra panašios: nieko nelegalaus, gyvo, mediciniškai neteisėto ir panašiai.
  3. Taip pat pasirūpinkite, kad visi skysčiai esantys jūsų rankiniame bagaže būtų ne didesnės talpos buteliukuose nei 100 ml ir visi sudėti į plastikinius maišelius, kurių talpa yra ne didesnė nei 1  litras.
  4. Visi puikiai žino, kad oro uostuose negalima kalbėti apie teroristus, bombas bei kitus dalykus, kurie gali gąsdinti keleivius. Nors gali atrodyti labai šmaikštu pajuokauti šia tema, patikėkite – ne laikas ir ne vieta.
  5. Oro uostuose taip pat yra ir skirtingos taisyklės, skirtingas išdėstymas. Dažniausiai rūkymui yra specialios vietos, o išeiti iš oro uosto ribų, kol laukiate tranzitinio skrydžio – negalima. Siūlome būtinai pasidomėti, kuo skiriasi, pavyzdžiui, Kauno ir Vilniaus oro uostai.
  6. Nelaukite paskutinės minutės nei atvykti iki oro uosto, nei priduoti bagažą, nei eiti prie vartų. Gerbkite kitų laiką ir būkite visur ir visada bent jau 15 minučių prieš.

Akivaizdu, kad laikytis tokių paprastų taisyklių ir tokio etiketo – nebus sunku. Ypač – jeigu skaidote dažnai, kadangi tai galiausiai taps teisingu įpročiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vasariškos avalynės tipai, kuriuos privalu turėti kiekvienai moteriai

Keičiantis sezonams, keičiasi ir mūsų spintos turinys, o kartu su juo – ir pasirenkama avalynė. Šiltuoju sezonu batų lentynose įsivyrauja ryškesnių spalvų, karštesnėms dienoms pritaikyti apavai. Jų rinkimosi įvairovė yra ypatingai plati, tačiau jeigu planuojate atsinaujinti, pirmiausia pasitikrinkite, ar turite visus žemiau išvardintus batų tipus – juos galėsite priderinti prie  įvairiausios aprangos. Balerinos Ši avalynė puikiai tinka tuo atveju, jeigu ieškote vasarinių batelių, kurie derėtų praktiškai prie bet ko. Balerinos puikiai tiks tiek prie siaurų džinsų ir tunikos, tiek prie

Neblaivių vairuotojų savaitgalis

Šilutės rajono policijos komisariate užregistruoti tokie savaitgalio įvykiai, kuriuos tiria pareigūnai. Panašu, kad neblaivių vairuotojų sulaikoma vis daugiau. Birželio 10 d. vakare Ventės k., Kintų sen., sustabdytas automobilis ,,Audi A4 Avant“, kurį vairavo neblaivus (1,82 prom.) vyras. Birželio 11 d. popietę Klaipėdos ir Pramonės g. sankryžoje, Šilutėje, sustabdytas automobilis ,,VW Passat“, kurį vairavo neblaivus (2,87 prom.) vyras. Birželio 12 d. ankstų rytą apie Liepų g., Šilutėje, neblaivus (1,82 prom.) vyras vairavo automobilį BMW. Irgi birželio 12 d. ankstų rytą kelyje

Minime „juodojo birželio“ 80-metį

Šiandien į Šilutės Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje 11 val. aukotas šventąsias Mišias susirinko būrys Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šilutės Skyriaus narių, šilutiškių, savivaldybės vadovai, keletas Savivaldybės tarybos narių. Garbės sargybą prie prie mūsų šalies Trispalvės atliko jaunieji šauliai.  Šventąsias Mišias aukojęs klebonas kanauninkas Remigijus Saunorius pranešė, kad Mišių auka skiriama politiniams kaliniams ir tremtiniams – išgyvenusiems ir šių dienų nesulaukusiems. Prieš tai padėta gėlių ir nusifotografuota prie paminklo nukentėjusiems nuo represijų, kuris stovi šio bažnyčios šventoriuje. Gėlių žiedų

Pasiskiepyti nuo koronaviruso jau gali ir vaikai nuo 12 metų amžiaus

Europos vaistų agentūrai leidus „Comirnaty“ vakcina nuo koronaviruso skiepyti 12–15 metų asmenis, šios amžiaus grupės vakcinacija startuoja ir Lietuvoje. Nuo pirmadienio registruoti vaikus skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.   Vaikai vakcinacijai registruojami taip pat kaip ir suaugusieji – internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808. Kaip internetu užregistruoti vaiką arba kitą šeimos narį, sužinosite ČIA. Užregistravus vaiką vakcinacijai, bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turi kartu atvykti į vakcinacijos centrą. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis. Jeigu vaiko nuomonė

Taip pat skaitykite