Orai sušils, bet ir bus ir lietaus  

Pirmadienį ties Lietuva įsitvirtins aukšto slėgio laukas, o iš pietvakarių ims plūsti beveik vasariška šiluma.

Diena bus saulėta ir sausa, tačiau pietryčių vėjas pūs labai aktyviai, pasieks 8–13 m/s greitį. Pagaliau ir virš Šilutės krašto jau mėlynas dangus, bent toks jis pirmadienio rytą, pučia vėjelis, bet bus gerokai šilčiau nei savaitgalį.

Lietuvoje ties rytiniais rajonais, aplink Uteną ir Vilnių, temperatūra kils iki 18–21, Panevėžyje ir Šiauliuose šils iki 20–22 laipsnių. Tuo metu tikros šilumos galima tikėtis šalies pietvakariuose, aplink Kauną, Marijampolę, Tauragę, Šilutę ir Klaipėdą galima sulaukti  22–23 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį pietryčių vėjas šiek tiek aprims. Tęsis palankus metas stebėti žvaigždes, nes dangus išliks beveik giedras. Rytiniuose rajonuose paryčiais atvės iki 7–9, o vakariniame pakraštyje temperatūra sieks 10–12 laipsnių šilumos. Dieną toliau lepins saulės spinduliai, lietaus tikėtis neverta. Bus dar truputį šilčiau: nuo 19–22 laipsnių šilumos rytiniuose rajonuose iki 23–25 laipsnių šalies pietvakariuose. Pietryčių vėjas ir šią dieną bus stiprus, įsibėgės iki 9–14 m/s.

Trečiadienį prognozuojama dar viena labai graži diena. Nors danguje praplauks keli balti debesys, tačiau lietaus tikimybė bus nedidelė. Pietryčių, rytų vėjas naktį pūs 7–12 m/s greičiu, dieną vėl stiprės iki 9–14 m/s. Temperatūra ir toliau labai džiugins: naktį vės iki 7–12 laipsnių, o dieną palepins vasariška 20–25 laipsnių šiluma, aukščiausios reikšmės bus fiksuojamos vakarinėje šalies pusėje.

Nuo ketvirtadienio sinoptinė situacija keisis, atslinks drėgmės pritvinkę debesys. Naktį lietus pirmiausia pasieks rytinius ir pietinius rajonus, o dieną lis beveik visoje šalyje. Pūs labai stiprus vėjas, dieną pietryčių gūsiai daug kur sieks 15–20 m/s, kai kur 22 m/s. Temperatūra naktį kris iki 6–11, dieną sušils tik iki 12–17 laipsnių.

Penktadienį vėjas gerokai aprims. Naktis bus lietinga, o dieną nulis daugiausia trumpai. Naktį bus tarp 5 ir 10 laipsnių, dieną daug kur sušils iki 15–20, pajūryje – iki 12–14 laipsnių. Kol kas pagal dabartinius duomenis savaitgalį orai bus sausesni, palis tik trumpai. Temperatūra vėl kils aukščiau.

Meteo.lt inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia

Šią savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia į renginius: rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 18 val. Šilutės Vydūno gimnazijoje prasidės reguliarūs kino seansai „KINO DEBESYS“, į kuriuos šilutiškius kviesime kiekvieną ketvirtadienį. Šią savaitę kviečiame žiūrėti daug gerų įvertinimų sulaukusį, pirmąjį vaidybinį režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „IZAOKAS“. Daugiau inf. https://www.facebook.com/KINOdebesysSilute rugsėjo 25 d. (šeštadienį), 16 val. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyks baigiamasis klasikinės muzikos festivalio „MUZIKINĖ VERDENĖ” koncertas. Programoje: KAUNO VALSTYBINIS CHORAS kartu su soliste, LNOBT operos viltimi pripažinta AISTE PILIBAVIČIŪTE.

Ar tvarkys Švėkšnos sinagogą?

Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai renkasi į komitetų posėdžius. Po mėnesio atostogų rengiamasi rugsėjo gale vyksiančiam Tarybos posėdžiui. Vienas iš svarstomų sprendimo projektų yra dėl pritarimo projektui „Švėkšnos sinagogos sutvarkymas ir pritaikymas turizmui“. Pritarimas reikštų įsipareigojimą  prisidėti prie projekto finansavimo iš Savivaldybės biudžeto ne mažiau kaip 15 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų bei užtikrinti netinkamų finansuoti, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinų išlaidų padengimą ir tinkamų finansuoti išlaidų dalį, kurių nepadengia projektui skiriama parama. Pagal projektą numatyti Švėkšnos sinagogos kapitalinio remonto darbai bei

Taip pat skaitykite