Orai: palynos, bus iki 13 laipsnių šilumos

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kokių orų tikėtis artėjantį savaitgalį ir kitos savaitės pradžioje.

Lapkričio 3 d., penktadienį, dieną vietomis, daugiausia Vakarų Lietuvoje, palis. Vėjas pietryčių, 9-14 m/s, daug kur gūsiai 15-20 m/s. Aukščiausia temperatūra 8-13 laipsnių šilumos.

Lapkričio 4 d., šeštadienį, naktį daugelyje rajonų, dieną vietomis palis, dieną vyraus trumpas, nedidelis lietus. Vėjas pietinių krypčių, 9-14 m/s, naktį daug kur, dieną vietomis gūsiai 15-18 m/s. Temperatūra naktį 6-11, dieną –  8-12 laipsnių šilumos.

Lapkričio 5 d., sekmadienį, vietomis nedidelis lietus, dulksna. Naktį ir rytą kai kur rūkas. Vėjas pietryčių, 7-12 m/s. Temperatūra naktį 2-7, dieną –  8-12 laipsnių šilumos.

Lapkričio 6 d., pirmadienį, tiek naktį, tiek dieną palis, dieną įsivyraus trumpi lietūs. Dieną pietvakarių, vakarų vėjas sustiprės iki apysmarkio. Naktį temperatūra bus apie 6-11, dieną – 8-12 laipsnių šilumos.

Lapkričio 7 d., antradienį, naktis bus debesuota. Daugelyje rajonų protarpiais palis, vyraus nedidelis lietus. Pietvakarių vėjas išliks smarkokas. Temperatūra naktį bus teigiama ir kris iki 5-10 laipsnių šilumos. Antradienio dieną ir toliau negausiai palis, šils iki 7-12 laipsnių.

Sinoptikų duomenimis, kitą savaitę vis palis, didesnio orų atvėsimo dar nesulauksime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip išrinkti dienos stovyklą vaikui?

Renkantis dienos stovyklą vaikui būtina atsižvelgti į jo amžių ir pomėgius. Pavyzdžiui, aktyviam, sportuojančiam vaikui puikiai tiktų sporto stovykla, o menais besidominčiam – dailės stovykla. Labai svarbu pasirinkti stovyklą, kuri atitiktų vaiko interesus, kad jie mėgautųsi stovykloje praleistu laiku ir gautų kuo daugiau naudos iš pasisemtos patirties. Tėvai gali įtraukti savo vaikus į sprendimų priėmimo procesą, kad jie pasirinktų stovyklą, kurioje vaikas mielai lankytųsi. Vieta ir tvarkaraštis taip pat yra esminiai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dienos stovyklos vaikams.

Stilingi ir funkcionalūs pastatomi lauko šviestuvai

Gerai suplanuotas išorinis namų apšvietimas atlieka kelias funkcijas. Visų pirma, jis užtikrina saugų patekimą į namus sutemus ir atbaido potencialius vagis. Žavinga lauko šviestuvų šviesa taip pat gražiai papuošia pastato aplinką ir sukuria nepakartojamą sodo atmosferą. Planuojant lauko apšvietimą svarbiausia atsižvelgti į atskirų šviesos taškų išdėstymą. Laiptai ir lauko durys, įvažiavimo vartai, garažo vartai ir varteliai, terasa, sodo takeliai, gėlynai, vandens telkiniai ir kiti sodo elementai, taip pat namo fasadas – visa tai turi būti apšviesta. Šiuo atžvilgiu svarbu parinkti

Židinys ar krosnelė? Ką pasirinkti šildymui?

Židinius vertiname visų pirma dėl atmosferos, kurią jie sukuria interjere. Tačiau gyvosios ugnies žavesys interjere yra toks pat, nesvarbu, ar savo namuose įsirengsite židinį, ar malkomis kūrenamą krosnelę. Šie įrenginiai taip pat vertinami dėl gebėjimo šildyti interjerą, kuris šiuo metu tampa ypač svarbus. Tačiau tarp židinio ir krosnelės yra nemažai skirtumų. Židinys ar krosnelė? Kokie skirtumai? Sprendimą, ką rinktis – židinį, ar krosnelę, lemia daugybė veiksnių. Estetiniu požiūriu židiniai yra aiškūs nugalėtojai – židinio įdėklą galima apipavidalinti nesuskaičiuojama daugybe būdų,

Kaip išsirinkti elektros generatorių, kuris atitiks jūsų poreikius?

generatorius

Generatorius – tai prietaisas, kuris gali praversti įvairiose situacijose. Jei norite būti tikri, kad pasirinkote tinkamą modelį, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Nesijaudinkite, neužkrausime jūsų sausa technine informacija. Parengėme trumpą ir įdomų vadovą, kuriame sužinosite, kaip išsirinkti geriausią įrenginį. Kaip teisingai pasirinkti generatorių? Įrangos savybės Svarstote, kaip išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį generatorių? Planuojate pirkti generatoriaus agregatą? Tai puikus sprendimas, jei norite užsitikrinti prieigą prie elektros energijos ekstremaliomis situacijomis arba jei norite jį naudoti įrangai maitinti vietose, kur nėra elektros. Prieš

Taip pat skaitykite