Orai: naktys vėsios, dienos šiltos

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja, kokių orų tikėtis šią savaitę, kai jos pabaigoje įpusės liepa.

Liepos 10 d., pirmadienį, lietaus nežadama, bus 20-25 laipsniai šilumos. Minima, kad šilčiausia bus Klaipėdos, Tauragės bei Alytaus ir Marijampolės kraštuose.

Liepos 11 d., antradienį, pagausės debesų, lietaus gali sulaukti pietvakarinė Lietuvos dalis. Vėjas nurims. Naktį bus 8-13, pajūryje – 14-16 laipsnių šilumos, dieną šils iki 19-24 laipsnių.

Liepos 12 d., trečiadienį, lietaus nenumatoma, galbūt vakare vakarinį šalies pakraštį pasieks pavieniai lietaus debesys. Vėjas bus silpnas. Naktį bus 7-12 laipsnių šilumos, o dieną temperatūra kils iki 23-28 laipsnių.

Liepos 13 d., ketvirtadienį, naktį daugelyje rajonų trumpi lietūs, gali sugriaudėti ir perkūnija. Pūs stipresnis vėjas. Naktį bus iki 12-17 laipsnių šilumos, dieną – 21-26 laipsniai.

Liepos 14 d., penktadienį, naktį lietaus nenumatoma, dieną daug kur trumpai palis, galima ir perkūnija. Naktį vėjas bus nestiprus, o dieną sustiprės iki 7-12 m/s. Naktį žadama iki 9-14, pajūryje – iki 15-17 laipsnių šilumos, dieną šils iki 20-25 laipsnių.

Sinoptikų duomenimis, savaitgalį vyraus sausi orai, temperatūra išliks panaši kaip ir penktadienį, tik sekmadienio dieną gali būti keliais laipsniais šilčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kodėl verta dirbti suvirintoju užsienyje?

Suvirintojo specialybė yra paklausi visame pasaulyje. Todėl neatsitiktinai vis daugiau suvirintojų ieško darbo užsienyje, mat ten galima uždirbti kur kas daugiau, nei mūsų šalyje. Užsienio šalyse suvirintojo darbas – vienas iš paklausiausių darbų, todėl užsienio kompanijos linkusios mokėti didelį darbo užmokestį, kad tik galėtų prisikviesti pas save licencijuotą darbuotoją, kuris išmanytų savo darbą. Daugelis užsienio šalių stipriai augo išvystę pramonę ir gamybą, todėl iš to kyla didesnis poreikis suvirintojų paieškoms. Kai kuriose šalyse suvirintojai uždirba reikšmingai daugiau nei vidutinė tos

Kaip sumažinti gartraukio skleidžiamą triukšmą?

gartraukis

Gartraukis virtuvėje yra svarbus ne tik dėl patogumo, bet ir dėl daugelio kitų priežasčių. Jis padeda efektyviai pašalinti maisto gaminimo metu atsiradusius kvapus, garus, riebalų daleles. Šis įrenginys ne tik sumažina nemalonių kvapų pasklidimą po visus namus, bet ir užtikrina švaresnę ir geresnę oro kokybę namuose. Tačiau daugeliui žmonių nepatinka garsus gartraukio veikimas, ypač jeigu virtuvė yra sujungta su bendra namų erdve. Kaip išvengti didelio triukšmo? Visų pirma reikėtų žinoti tai, jog absoliučiai tylaus gartraukio nėra, tačiau yra keletas sprendimo

Alternatyvios finansavimo galimybės Lietuvos įmonėms – daugiau nei tradicinės paskolos

Globalizacijos ir skaitmeninių technologijų inovacijų laikais tokių šalių kaip Lietuva finansinis kraštovaizdis sparčiai keičiasi. Tradiciniai bankai ir jų ilgai taikomos paskolų suteikimo procedūros dažnai laikomi nepatogiais ar ribojančiais, todėl Lietuvos įmonės aktyviai ieško alternatyvių finansavimo sprendimų. Siekdami įvairinti veiklą ir rasti tinkamų finansavimo galimybių, daugelis verslininkų lengviau atsikvėpė radę alternatyvias finansines paslaugas. Jos atitinka specifinius šiuolaikinių įmonių poreikius. Fintech ir jų vaidmuo verslo finansavimui Vienas iš svarbiausių šių pokyčių Lietuvoje variklių yra fintech sektorius. Šios technologijomis paremtos finansinės platformos, teikiančios

Registrų centras: jaunavedžiai tuoktuvėms rinkosi rugpjūčio savaitgalius

Pasibaigusi kalendorinė vasara jau leidžia suskaičiuoti ir apibendrinti, koks buvo šių metų vestuvių sezonas. Kaip ir kiekvienais metais populiariausios tuoktuvių datos buvo rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. Tačiau ilgiau nei įprastai išsilaikiusi šiluma nemažą dalį jaunavedžių paskatino savo šventei pasirinkti ir rugsėjo savaitgalius, pastebi visos šalies metrikacijos duomenis išanalizavęs Registrų centras. Registrų centro administruojamos Metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausia santuokos sudarymo data šiais metais buvo rugpjūčio 19-oji, šeštadienis – šią dieną amžinos meilės įžadais apsikeitė net 352 poros. Nedaug

Taip pat skaitykite