Nuo kurso nukrypęs nedidelis lėktuvas sudužo Baltijos jūroje

Kelnas, rugsėjo 5 d. (dpa-ELTA). Iš Ispanijos į Vokietijos miestą Kelną skridęs privatus lėktuvas nukrypo nuo kurso ir atsidūrė toli virš Baltijos jūros, o galiausiai nukrito į vandenį prie Latvijos krantų.

Vokietijos karinės oro pajėgos („Luftwafe“) sekmadienio vakarą tviteryje patvirtino, kad lėktuvas sudužo.

Prieš katastrofą buvo prarastas bet koks ryšys su orlaiviu. Vokietijos laikraščio „Bild“ duomenimis, lėktuvu skrido pilotas, vyras, moteris ir jos dukra, tačiau duomenų šaltinis nenurodomas.

Ispanijos laikraštis „El Pais“, remdamasis su įvykiu susijusiais ispanų šaltiniais, pranešė, kad lėktuvas greičiausiai priklausė vokiečių šeimai. Austrijos naujienų agentūra APA pranešė, kad lėktuvas buvo registruotas Austrijoje Vokietijos bendrovės vardu.

Švedijos jūrų gelbėjimo agentūros atstovas Johanas Ahlinas sakė, kad pakrančių apsauga aptiko naftos pėdsakų vandenyje ir mažesnių nuolaužų, pranešė Švedijos transliuotojas STV. J. Ahlinas sakė, kad rasti gyvus lėktuvo keleivius vilties mažai.

Pasak „Bild“, lėktuvui pakilus iš Chereso Ispanijos pietuose, buvo pranešta apie slėgio problemas kabinoje, o ryšys su žeme nutrūko netrukus po to, kai jis paliko Pirėnų pusiasalį.

Dėl neįprasto skrydžio elgesio į Vokietijos oro erdvę buvo pakelta perspėjimo eskadrilė, kurią sudarė du „Eurofighter“ naikintuvai, sekmadienio vakarą agentūrai dpa sakė „Luftwaffe“ atstovas spaudai. Pirminiais duomenimis, pilotas galėjo prarasti sąmonę.

Lėktuvas „Cessna 551“ turėjo leistis Kelno oro uoste, tačiau nuskrido už Vokietijos Riugeno salos, į Švedijos oro erdvę, paskui į pietus nuo Gotlando salos ir toliau Rygos įlankos link, kol nukrito į jūrą.

Vyksta gelbėjimo operacija, Latvijos naujienų agentūrai „Leta“ sakė valdžios institucijų atstovas. Paieškoje taip pat dalyvauja sraigtasparniai iš Lietuvos ir Švedijos. Kol kas neaišku, kurios šalies teritorijoje įvyko avarija.

Živilė Aleškaitienė (DPA)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kiek kišenpinigių duoti vaikams ir kaip jiems padėti suprasti pinigų vertę?

Įsibėgėjant mokslo metams tėvams kyla klausimas: kiek kišenpinigių duoti vaikui ir kaip jį išmokyti juos valdyti? Patarimais tėvams, kaip savo atžalas pamažu mokyti atsakingai elgtis su pinigais, dalijasi Edvinas Jurevičius, „Luminor“ banko mažmeninės bankininkystės vadovas. Nebūtina laukti problemos Norėdami išugdyti supratimą apie pinigų vertę, tėvai turėtų kuo anksčiau vaikams pradėti pasakoti apie kasdieninius pirkinius, patiriamas išlaidas ir jų dydį bei galimybes taupyti. Dviejų vaikų tėvas E. Jurevičius su savo dukra apie pinigus pradėjo kalbėti, kai jai buvo treji. Jis įsitikinęs,

Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne. Kas yra Reiki? Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų

Kada ir kodėl verta plauti automobilio variklį?

Švaros paslaugų ekspertai primena po kapotu besislepiančio variklio priežiūros svarbą – neplaunant jo didėja rizika laiku nepastebėti rimtų gedimų ir užbėgti jiems už akių, susidurti su aušinimo problemomis ir į saloną sklindančiais nemaloniais kvapais. Variklį rekomenduojama plauti bent kartą per dvejus metus važinėjant mieste arba 1-2 kartus per metus eksploatuojant automobilį žvyrkeliais. Nors automobilio variklis slepiasi po kapotu ir įprastai yra atidengiamas tik papildyti langų plovimo skysčiui, ant jo vis viena kaupiasi nešvarumai, kuriuos rekomenduojama šalinti. „Daugiausia purvo ir dulkių

Šilutiškius teis naujuose teismo rūmuose

Prieš mėnesį į rekonstruotą pastatą persikraustę Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmai surengė atidarymo iškilmes. Per šventę Tauragės apylinkės teismo pirmininkas Egidijus Mockaitis akcentavo, kad tai yra itin svarbus istorinis įvykis. Erdvesnes ir šiltesnes patalpas apžiūrėjo svečiai. Įkurtuvių proga Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus pasveikino Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkė Sigita Rudėnaitė. Sveikinimo žodį tarė Nacionalinės teismų administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Jatkevčius, Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Marius Dobrovolskis, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Simbolinį raktą nuo pastato įteikė uždarosios akcinės bendrovės

Taip pat skaitykite