Noriu įmonės veiklą pradėti šiandien. Ar yra tokia galimybė? 

Jeigu turite perspektyvią verslo idėją, subūrę patikimą bendraminčių kolektyvą ir sukaupę reikiamas finansų atsargas, galite imtis steigti įmonę, kuri padės įgyvendinti jūsų svajones.

Tam reikia susirasti patikimą internetinę įmonę, kuri imtųsi atlikti už jus visus įmonės steigimo darbus. Jums tik reikia pasirinkti, kokio tipo įmonę steigsite. O paskui pradėti bendradarbiauti su pasirinkta internetine bendrove, kuri visus įmonės steigimo darbus atliks už jus. Tai pradedama tą pačią dieną, kai gaunamas užsakymas.

Koks veiksmas gali būti palankiausias greitai verslo pradžiai?

Naujos įmonės steigimas gali užimti kažkiek laiko, todėl norintiems kuo greičiau imtis veiklos patariama įsigyti jau įsteigtą įmonę. Tai pats veržliausias kelias pradėti savo verslą.

Įsteigtą įmonę patogiausia pirkti iš įmonių pardavimu užsiimančių kompanijų, kurios, kaip įprasta, žaibiškai pasirūpina visais reikiamais dokumentais. Jų parduodamos įmonės jau turi viską, ko reikia, kad tuoj būtų galima pradėti veiklą. Jau būna paruošta atsiskaitomoji sąskaita banke, steigimo dokumentai, registracija VMI, antspaudas bei buveinės adresas.

Kokių paslaugų gali tikėtis asmuo, panorėjęs kuo greičiau įsteigti bendrovę?

Nuosavo verslo steigimas reikalauja daug įvairios rūšies resursų, todėl įmonių steigimo internetu paslaugas teikiančios bendrovės užsakovams yra pasiruošusios pasitarnauti taip, kad naujos įmonės steigimas užtruktų kuo trumpiau. Tiesa, prieš tai paslaugos užsakovas jau turi būti nusistatęs konkrečius savo būsimos veiklos tikslus. Turi būti sugalvojęs įmonės pavadinimą ir nusprendęs, kokio tipo įmonę nori steigti. Kitus visus steigimui reikalingus žingsnius – įmonės registravimą ir visų reikiamų dokumentų parengimą – profesionaliai atliks įmonių steigimo darbus atliekanti internetinė įmonė.

Ką dar gali pasiūlyti pirkėjui įmonėmis prekiaujančios bendrovės?

Įmonių pardavimo verslu užsiimančios bendrovės priedo dar gali pasiūlyti ir papildomų paslaugų, kurios yra būtinos sėkmingai verslo plėtrai.

Tarp šių paslaugų: visokeriopos buhalterinės apskaitos paslaugos; įvairaus pobūdžio finansinės konsultacijos; profesionalių teisininkų paslaugos; rinkodaros konsultacijos ir kiti verslo procese būtini dalykai. Visos išvardintos paslaugos atliekamos labai greitai ir nepriekaištingai.

Jei jums prireikė šitokių paslaugų, negaiškite laiko ir kreipkitės į internetinę bendrovę adresu: https://www.eureka.lt/.

pr2022/031

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite