Norfa akcijos: kasdien atrenkami patys geriausi pasiūlymai

pexels.com nuotr.

Šiandien turime galimybę kasdien pasinaudoti įvairiomis akcijomis ir kitais ypatingais pasiūlymais, todėl pinigų taupymas gali būti gerokai efektyvesnis nei bet kada anksčiau. Norfa akcijos pirkėjus visada džiugina ypatingai žemomis prekių kainomis, tad nieko keisto, kad norintys sutaupyti pinigų neretai renkasi būtent šio prekybos tinklo parduotuves. Galima būti užtikrintiems, kad „Norfa“ parduotuvėse visada bus galima rasti pačių geriausių prekių kainų, taigi, apsipirkimo metu bus išleidžiama gerokai mažiau pinigų.

 

Patogiose vietovėse įsikūrę prekybos centrai

Visai nesvarbu, kur jūs gyvenate, tikėtina, kad „Norfa“ prekybos centrą rasite visai šalia savo namų. Šiuo metu mūsų šalyje suskaičiuojama beveik pusantro šimto „Norfa“ parduotuvių, kurios yra įsikūrusios ne vien didmiesčiuose, bet ir mažesnėse gyvenvietėse. Skiriami keli šio prekybos centro dydžiai, todėl galima pasirinkti tokį, kuriame rasite visas jus dominančias prekes.

Ypatingų pasiūlymų ieškokite specialiame leidinyje

Specialus „Norfa“ akcijų leidinys yra periodiškai atnaujinamas, todėl jame pirkėjai visada gali ieškoti aktualiausios informacijos apie šiuo metu galiojančius pasiūlymus. Norfa akcijos dažniausiai neapsiriboja įvairiomis kasdienėmis prekėmis: mažesne kaina neretai galima įsigyti drabužių, knygų, žaislų, aktyviam laisvalaikiui skirtų prekių, ir t. t. Planuojant apsilankymą prekybos centre visada yra aktualu peržiūrėti tam tikru laikotarpiu galiojančius pasiūlymus. Tai jums galės padėti dar paprasčiau sudaryti pirkinių sąrašą.

Kaip rasti geriausius pasiūlymus?

Jei specialaus prekybos tinklo leidinio negaunate į savo pašto dėžutę, tokiu atveju gali būti naudinga ypatingus pasiūlymus peržiūrėti internetinėje erdvėje. Čia taip pat dalijamasi informacija apie įvairius ypatingus pasiūlymus, tad galite būti užtikrinti, kad nepraleisite nieko svarbaus. Jei nesate užtikrinti, kad būtent Norfa akcijos padės sutaupyti didžiausią pinigų sumą, galite pasidomėti, kas šuo metu siūloma skirtinguose prekybos centruose, ir tikrai atrasite pačias palankiausias galimybes.

Ar turite lojalumo kortelę?

Dalis „Norfa“ prekybos tinklo akcijų yra orientuotos į lojalumo kortelių savininkus, tad tuomet, jei dar neįsigijote šios kortelės, pasvarstykite apie tokią galimybę. Tai leis mėgautis daugiau ypatingų pasiūlymų, vadinasi, apsipirkdami galėsite išleisti dar mažiau pinigų.

Peržiūrėję „Norfa“ leidinį rasite informacijos, kokios Norfa akcijos yra taikomos išimtinai tik su lojalumo kortele, todėl tai padės išvengti nesusipratimų.

Socialiai atsakinga bendrovė

„Norfa“ – tai socialiai atsakinga įmonė, kuri yra įkūrusi labdaros ir paramos fondą, organizuojantį pagalbą mokslo, kultūros, sporto, sveikatos ir kitų sričių atstovams. Šis paramos fondas bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio šalių įstaigomis, tarptautinėmis organizacijomis ir t. t. 2019 metais „Norfa“ prekybos tinklas paramai skyrė beveik du milijonus eurų.

Priežasčių rinktis „Norfa“ prekybos centrą yra ne taip ir mažai. Taigi, jei dvejojate, kokiame prekybos centre apsilankyti šiandien, „Norfa“ parduotuvė gali būti jums visai tinkama.

pr2022/020

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Po vandeniu atsidūrusio Vilkyčių automobilių sporto komplekso šeimininkai skaičiuoja nuostolius

Šilutės rajone esantis Vilkyčių automobilių sporto kompleksas – vienintelė Lietuvoje trasa, kurioje jau daugelį metų vyksta Europos automobilių autokroso čempionato etapas. Šios varžybos suplanuotos ir šiemet. Jos vyks birželio 8-9 d. Tačiau organizatorių planus ramiai ruoštis varžyboms sujaukė gamta – dalis Vilkyčių automobilių sporto komplekso nukentėjo nuo potvynio. Kebeliuose, ant Veiviržo upės kranto 1987-ais metais Kazimiero Gudžiūno įkurtas automobilių sporto kompleksas kasmet sutraukia tūkstančius automobilių sporto gerbėjų. Čia per metus organizuojamos mažiausiai trejos tarptautinės automobilių kroso ir ralio kroso varžybos.

Bavarijos princas Luitpoldas papasakojo apie giminystės ryšius su Lietuva

Nedaugelis žino, kad Lietuvą ir Vokietijos Bavarijos žemę nuo seno sieja ypatingi santykiai. Istoriniai šaltiniai byloja apie garsiosios Vitelsbachų dinastijos giminystės ryšius su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) valdovų dinastijomis, Aukštutinės Bavarijos Ingolštato universitete studijavo ne vienas Lietuvos didikas, o ant ilgiausios pasaulyje Burghauzeno pilies vartų iki šiol puikuojasi herbas su Vyčio simboliu.   Glaudų Lietuvos ir didžiausios pagal plotą Vokietijos žemės ryšį patvirtina ir Jo Karališkoji Didenybė Bavarijos princas Luitpoldas. Praėjusiais metais jis lankėsi Lietuvoje, kur aptarė verslo klausimus ir

Katyčiuose rasta granata, Šilutėje – gaisras virtuvėje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasario 22 d. vakare Skvero g., Katyčiuose, rasta rankinė granata. Įvestas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai rastą rankinę granatą išsivežė. Vasario 21 d. per pietus ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie gaisrą daugiabučiame name H. Zudermano gatvėje, Šilutėje. Pranešta, kad bute gaminant maistą užsidegė aliejus. Gaisro metu apdegė virtuvės baldai ir buitinė technika. Aprūko 30 m² lubų ir sienų. Nuo sausio 24 iki vasario 3 d. vyras, gim. 1986

To nebuvo dešimt metų! Dėl potvynio atidarytos Kauno hidroelektrinės pralaidos

Kauno HES

Kauno hidroelektrinėje (Kauno HE), kurią valdo „Ignitis gamyba“, pirmą kartą per daugiau nei 10 metų dėl potvynio buvo atidarytos pralaidos, kad iš Kauno HE tvenkinio būtų išleidžiamas perteklinis vanduo. Hidroelektrinės pralaidų atidarymas nors retas, bet įprastas procesas. Dažniausiai jis vykdomas tuomet, kai vandens debitas yra didesnis už debitą, kurį galima praleisti per hidroagregatus elektros energijos gamybos proceso metu.  Pralaida keletui dienų buvo atidaryta praėjusią savaitę. Paskutinį kartą dėl potvynio Kauno hidroelektrinės pralaida buvo pakelta 2013 m. Pasak „Ignitis gamybos“ gamybos

Taip pat skaitykite