Norfa akcijos: kasdien atrenkami patys geriausi pasiūlymai

pexels.com nuotr.

Šiandien turime galimybę kasdien pasinaudoti įvairiomis akcijomis ir kitais ypatingais pasiūlymais, todėl pinigų taupymas gali būti gerokai efektyvesnis nei bet kada anksčiau. Norfa akcijos pirkėjus visada džiugina ypatingai žemomis prekių kainomis, tad nieko keisto, kad norintys sutaupyti pinigų neretai renkasi būtent šio prekybos tinklo parduotuves. Galima būti užtikrintiems, kad „Norfa“ parduotuvėse visada bus galima rasti pačių geriausių prekių kainų, taigi, apsipirkimo metu bus išleidžiama gerokai mažiau pinigų.

 

Patogiose vietovėse įsikūrę prekybos centrai

Visai nesvarbu, kur jūs gyvenate, tikėtina, kad „Norfa“ prekybos centrą rasite visai šalia savo namų. Šiuo metu mūsų šalyje suskaičiuojama beveik pusantro šimto „Norfa“ parduotuvių, kurios yra įsikūrusios ne vien didmiesčiuose, bet ir mažesnėse gyvenvietėse. Skiriami keli šio prekybos centro dydžiai, todėl galima pasirinkti tokį, kuriame rasite visas jus dominančias prekes.

Ypatingų pasiūlymų ieškokite specialiame leidinyje

Specialus „Norfa“ akcijų leidinys yra periodiškai atnaujinamas, todėl jame pirkėjai visada gali ieškoti aktualiausios informacijos apie šiuo metu galiojančius pasiūlymus. Norfa akcijos dažniausiai neapsiriboja įvairiomis kasdienėmis prekėmis: mažesne kaina neretai galima įsigyti drabužių, knygų, žaislų, aktyviam laisvalaikiui skirtų prekių, ir t. t. Planuojant apsilankymą prekybos centre visada yra aktualu peržiūrėti tam tikru laikotarpiu galiojančius pasiūlymus. Tai jums galės padėti dar paprasčiau sudaryti pirkinių sąrašą.

Kaip rasti geriausius pasiūlymus?

Jei specialaus prekybos tinklo leidinio negaunate į savo pašto dėžutę, tokiu atveju gali būti naudinga ypatingus pasiūlymus peržiūrėti internetinėje erdvėje. Čia taip pat dalijamasi informacija apie įvairius ypatingus pasiūlymus, tad galite būti užtikrinti, kad nepraleisite nieko svarbaus. Jei nesate užtikrinti, kad būtent Norfa akcijos padės sutaupyti didžiausią pinigų sumą, galite pasidomėti, kas šuo metu siūloma skirtinguose prekybos centruose, ir tikrai atrasite pačias palankiausias galimybes.

Ar turite lojalumo kortelę?

Dalis „Norfa“ prekybos tinklo akcijų yra orientuotos į lojalumo kortelių savininkus, tad tuomet, jei dar neįsigijote šios kortelės, pasvarstykite apie tokią galimybę. Tai leis mėgautis daugiau ypatingų pasiūlymų, vadinasi, apsipirkdami galėsite išleisti dar mažiau pinigų.

Peržiūrėję „Norfa“ leidinį rasite informacijos, kokios Norfa akcijos yra taikomos išimtinai tik su lojalumo kortele, todėl tai padės išvengti nesusipratimų.

Socialiai atsakinga bendrovė

„Norfa“ – tai socialiai atsakinga įmonė, kuri yra įkūrusi labdaros ir paramos fondą, organizuojantį pagalbą mokslo, kultūros, sporto, sveikatos ir kitų sričių atstovams. Šis paramos fondas bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio šalių įstaigomis, tarptautinėmis organizacijomis ir t. t. 2019 metais „Norfa“ prekybos tinklas paramai skyrė beveik du milijonus eurų.

Priežasčių rinktis „Norfa“ prekybos centrą yra ne taip ir mažai. Taigi, jei dvejojate, kokiame prekybos centre apsilankyti šiandien, „Norfa“ parduotuvė gali būti jums visai tinkama.

pr2022/020

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ar verta rinktis aliuminio langus?

Rinkdamiesi naujus langus susiduriame su gausybe variantų. Vienas iš populiariausių – aliuminio langai. Ar tai tikrai geras pasirinkimas? Norėdami tai išsiaiškinti, prieš priimdami teisingą sprendimą, turite įvertinti šių langų privalumus ir trūkumus. Aliuminio profilio langai pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas Jei pasirinksite kokybiškus langus ir juos montuos patyrę meistrai, kokybė jus džiugins ilgai. Tokie langai nekeičia savo išvaizdos ir eksploatacinių savybių daugelį metų. Taip pat verta paminėti, kad juos labai lengva prižiūrėti, lengva valyti. Taip yra dėl specialios dangos,

Plaukimas baidarėmis su vaikais: saugios kelionės patarimai

Ramus plaukimas baidarėmis su šeima – tai patogus laisvalaikis gamtoje ir neišdildomas įspūdis. Pamirškite kasdienius rūpesčius, susikraukite lagaminus ir leiskitės į kelionę baidarėmis! Tiesa, jei nuspręsite plaukti su vaikais, jums gali kilti daug klausimų. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: ar tikrai saugu vaikus pasiimti plaukti baidarėmis? Keliautojų dažnai klausiama, kokiu maršrutu pasirinkti ir kokių papildomų saugumo priemonių reikėtų imtis? Pateikiame trumpą atmintinę, kaip plaukimą baidarėmis su vaikais paversti malonia, saugia ir įsimintina jūsų šeimos pramoga. Plaukdami laikykitės svarbių saugos taisyklių

Prognozuojami karščiai, lietus su griaustiniu ir vėju, galima kruša

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad birželio 27 d., pirmadienis, po karšto ilgojo savaitgalio pokyčių dar neatneš – šalyje išsilaikys sausi, saulėti ir karšti orai.  5-10 m/s pietinis, rytinis vėjas gaivins menkai. Aukščiausia temperatūra pavėsyje šiandien sieks 28–33 laipsnius karščio, atokaitoje bus dar karščiau, todėl įdienojus geriau lauke nebūti. Įprasta, kad tvyrant tokiam karčiui medikai pataria vengti aktyvaus judėjimo ir su tuo susijusių darbų. Birželio 28 d., antradienį, orai ims keistis. Naktį lietaus dar nenumatoma. Bus ramu, tvanku ir labai šilta,

Birželio 29-ąją – Pasieniečių diena

Tai profesinė Lietuvos beveik pusketvirto tūkstančio Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tarnautojų ir darbuotojų šventė. Šia proga vyks šventiniai renginiai ir Šilutėje. Programa Šilutėje: 11 val. Šv. mišios Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje (Katalikų Bažnyčios g. 1); 12 val. VSAT vėliavų būrių maršas – paradas nuo bažnyčios Turgaus ir Lietuvininkų gatvėmis iki Šilutės senojo turgaus aikštės; 12.30 val. iškilmės aikštėje, pasieniečių rikiuotė, apdovanojimai; 13 val. Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas; 13.30 val. parodomoji pasieniečių kinologų su šunimis programa; 14

Taip pat skaitykite