Nelaimė potvynio apsemtame kelyje Šilutė–Paleičiai

Šilutės rajone potvynio apsemtų kelio ruožų yra daugiausia. Viename iš jų atsitiko nelaimė: automobilis  „Hyundai“, kuriuo važiavo du žmonės, įkrito į vandens išplautą ir apsemtą gilią duobę.

Automobilis paniro po vandeniu

Nelaimė sausio 23 d., pirmadienio,  pavakare įvyko kelyje Šilutė–Paleičiai.  Dėl prasidėjusio potvynio kelininkai šiame kelyje darbų neužbaigė, buvo likusi nesuremontuota viena atkarpa. Potvynio vanduo čia kelią smarkiai praplovė, radosi gili duobė. Būtent į šią duobę iki stogo ir paniro automobilis „Hyundai“, kurį vairavo 1959 m. gimęs vyras, kartu su juo automobilyje buvo jo sūnus.

Tėvas ir sūnus sugebėjo išlipti iš vandenyje panirusio automobilio ir užlipo ant jo stogo. Telefonai buvo permirkę, neveikė, tad paskambinti ir išsikviesti pagalbą jau negalėjo.

Sūnus liko ant mašinos stogo

Automobilį vairavęs tėvas paliko sūnų ant mašinos stogo, o pats puolė į ledinį vandenį ir nusiyrė iki duobės krašto. Netrukus pasiekė gretimą sodybą, kurios gyventojai iškvietė ugniagesius gelbėtojus ir greitosios medicinos pagalbos specialistus. Kaimo žmonės nedelsė ir valtimi pasiekė ant automobilio stogo likusį vairuotojo sūnų. Ir vairuotojas, ir jo sūnus buvo išvežti į ligoninę. Ugniagesiai gelbėtojai ištraukė ir automobilį.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento įvykių suvestinėje nurodyta, kad Fridricho Bajoraičio g., Paleičių kaime, Juknaičių sen., į apsemtą kelio ruožą (gylis apie 150 cm) buvo įvažiavęs automobilis „Hyunday Tucson“. Iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams ant automobilio stogo buvusiam vyrui nulipti padėjo vietos gyventojai. Automobilio vairuotoją su keleiviu policijos pareigūnai nuvežė iki greitosios medicinos pagalbos automobilio apžiūrai. Ugniagesiai gumine valtimi priplaukė iki apsemto automobilio, užkabino buksyravimo lyną ir partempė automobilį į neapsemtą kelio ruožą.

Tauragės apskrities VPK įvykių suvestinėje, kur skelbiama informacija ir iš Šilutės rajono, apie nelaimę Paleičių kaime žinių nėra.

Skelbia Automobilių kelių direkcija

Automobilių kelių direkcija potvynio metu nuolatos skelbia informaciją apie Šilutės rajone apsemtus kelių ruožus, nuolat minimas kelias Šilutė–Paleičiai. Beje, apsemtos dvi šio kelio atkarpos, nuolat eismas tose vietose yra draudžiamas. Štai sausio 23 d., būtent nelaimės Paleičiuose dieną, skelbiama, kad kelyje Nr. 4216 Užliekniai–Paleičiai (tai kelias nuo Šilutės per Užlieknius į Paleičius) atkarpoje nuo 4,65 km iki 4,77 km vandens gylis 30 cm, atkarpoje nuo 4,77 km iki 4,80 km – 40 cm. Šiose atkarpose automobiliais važiuoti draudžiama.

Įdomu, ar buvo tokiu atveju būtini eismo ribojimo ženklai, ar buvo informuota apie vandens išplautą gilią duobę?

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Šiuolaikinių miško namelių privalumai ir patogumai atostogoms

Birštonas, esantis šalia Nemuno upės vingio, yra viena iš populiariausių atostogų vietų Lietuvoje, garsėjanti savo natūralia grožiu ir gydomosiomis mineralinių šaltinių savybėmis. Naturcamp.lt Birštone siūlo unikalią galimybę mėgautis šiuo nuostabiu kurortu, teikiant daugybę privalumų ir patogumų, kurie užtikrina nepamirštamas atostogas. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines priežastis, kodėl verta pasirinkti naturcamp.lt Birštone. Gamtos grožis ir ramybė Birštonas yra žinomas dėl savo gražių kraštovaizdžių, žaliuojančių miškų ir gaivaus oro. Naturcamp.lt siūlo galimybę apsistoti pačioje gamtos širdyje. Miško nameliai vieta, kur galima mėgautis paukščių

Gera žinia specialybę užsienyje įgijusiems lietuviams – kvalifikacija bus pripažinta ir Lietuvoje

Nuo šiol užsienyje įgijus profesinę kvalifikaciją, ji bus pripažinta ir Lietuvoje. Į tėvynę norintiems grįžti lietuviams ar atvykstantiems užsieniečiams nebereikės dar kartą siekti užsienyje jau įgytų kompetencijų, kad galėtų sėkmingai įsidarbinti ar tęsti mokslus Lietuvos profesinio mokymo įstaigoje ar aukštojoje mokykloje. Iki šiol kiekvienas darbdavys ar mokymo įstaiga savarankiškai spręsdavo dėl konkrečios užsienyje įgytos profesinės kvalifikacijos pripažinimo. Vyriausybė patvirtino užsienyje įgyto išsilavinimo ir kvalifikacijų pripažinimo tvarkos aprašą. Nauja tvarka apims ne tik jau iki šiol galiojusį užsienyje įgyto aukštojo išsilavinimo,

Nepaprasti vasaros naktų debesys ir Joninių orai

Kaip informuoja Meteo.lt, būtent taip galima pavardinti naktimis švytinčius sidabriškuosius debesis (trumpinys – NLC). Jie yra unikalūs tuo, kad susiformuoja ne apatinėje (kaip įprasti mums debesys), o viršutinėje atmosferos dalyje (~80 km aukštyje). Tokius nepaprastus debesis galima išvysti tikrai ne kiekvieną vasaros naktį. Jie pasirodo tik keletui valandų pačiomis trumpiausiomis birželio-liepos naktimis. Dar rečiau šie debesys sužimba ypač ryškiai ir apima visą šiaurinį horizontą. NLC nakties danguje reikėtų laukti praėjus bent pusantros valandos po saulėlydžio arba anksti ryte, kol tebėra

Įvertintas Lietuvos penkiolikmečių kūrybiškumas

Lietuvos penkiolikmečiai pasižymi gerais kūrybinio mąstymo gebėjimais. Paskelbti tarptautinio penkiolikmečių tyrimo EBPO PISA 2022 rezultatai rodo, kad Lietuva yra 13-20 pozicijoje tarp 64 šalių. Lietuvos penkiolikmečių rezultatai aukštesni už 47 tyrime dalyvavusių šalių, žemesni – už 12 šalių. Lietuvos mokinių rezultatai statistiškai reikšmingai nesiskiria nuo EBPO šalių vidurkio (33 taškai) kartu su Vokietijos (33), Taivano (33), Ispanijos (33), Čekijos (33), Prancūzijos (32), Nyderlandų(32), Izraelio (32) rezultatais. Tyrime buvo vertinami penkiolikmečių mokinių kūrybinio mąstymo gebėjimai – tiriama, kaip mokiniams sekasi kurti

Taip pat skaitykite