Naujosios Tarybos nariai išsiskirstė į komitetus

Po pirmojo iškilmingo Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdžio, kurio metu prisiekė Tarybos nariai, buvo išrinktas mero pavaduotojas ir Administracijos direktorius, antrajeme posėdyje suformuoti komitetai, išrinktas Administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Administracijos direktoriaus pavaduotoju išrinktą Virgilijų Pozingį sveikina Šilutės r. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir tiesioginis viršininkas – Administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Administracijos direktoriaus pavaduotoju išrinktą Virgilijų Pozingį sveikina Šilutės r. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir tiesioginis viršininkas – Administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Posėdis prasidėjo naujo Tarybos nario priesaika. Tarybos nariui socialdemokratui Sigitui Šepučiui tapus Administracijos direktoriumi, jam teko atsisakyti Tarybos nario mandato. S. Šepučio vietą Taryboje užėmė bendrapartietis iš Švėkšnos Antanas Martinkus. Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Donatas Laurinavičius perskaitė Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą ir po priesaikos įteikė naujajam Tarybos nariui mandatą, Tarybos nario ženklelį. Panaši procedūra vyks ir kitame Tarybos posėdyje, nes Tarybos nario mandato teks atsisakyti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovui Virgilijui Pozingiui, kuris slapto balsavimo metu išrinktas Administracijos direktoriaus pavaduotoju. Už V. Pozingio kandidatūrą balsavo 16, prieš – 7 Tarybos nariai.
Posėdžio metu apie Tarybos frakcijos sudarymą informavo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) nariai. Jie pareiškė, kad bus opozicijoje. Besiformuojanti opozicija dar negalėjo pasiūlyti savo atstovo į Kontrolės komiteto pirmininko postą, todėl šio klausimo ir klausimo dėl Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojo rinkimo svarstymas atidėtas.

Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Donatas Laurinavičius (kairėje) perskaitė VRK sprendimą ir po priesaikos įteikė naujajam Tarybos nariui Antanui Martinkui mandatą bei Tarybos nario ženklelį.

Vis dėlto 5 narių Kontrolės komitetas jau suformuotas. Jo nariai: Genovaitė Kimbrienė, Ričardas Stonkus, Algirdas Balčytis, Zigmantas Jaunius ir Arvydas Jakas.
Bendru partijų sutarimu suformuoti Ekonomikos ir finansų, Teritorijų ir kaimo reikalų bei Socialinių reikalų komitetai. Ekonomikos ir finansų komitete bus 9 Tarybos nariai: Algis Bekeris, Vladas Kainovaitis, Steponas Kazlauskas, Vaidas Pavilonis, Virgilijus Pozingis, Antanas Martinkus, Raimundas Ambrozaitis, Arvydas Jakas ir Zigmantas Jaunius. Nemaža dalis šio komiteto narių jame yra dirbę ir praėjusią kadenciją.
Socialinių reikalų komitete – Algirdas Balčytis, Antanas Kubaitis, Arūnas Pupšys, Ričardas Stonkus, Laimutė Uselienė, Daiva Žebelienė, Algirdas Gečas, Jonas Jatautas ir Sandra Tamašauskienė.
Į Teritorijų ir kaimo reikalų komitetą išrinkti Vaidas Bendaravičius, Genovaitė Kimbrienė, Tomas Budrikis, Alfredas Nausėda, Vidmantas Gečas ir Arūnas Kurlianskas. Taip pat išrinkti atstovai į Lietuvos savivaldybių asociaciją. Joje Šilutei atstovaus meras Vytautas Laurinaitis ir Tarybos narys Alfredas Nausėda.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Orai: antroji savaitės pusė atneš šilumos

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad spalio 3 d., pirmadienį, pragiedrulių atsiras tik vakariniame Lietuvos pakraštyje, čia ir lietaus nežadama. Rugsėjo mėnesį LHMT duomenimis rugsėjo mėnesio antrojo dešimtadienio vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 11,4°C. Aukščiausia oro temperatūra siekė 16,1–20,4°C, žemiausia nukrito iki 0,3–7,3°C, Nidoje 8,7°C. Šilčiausia buvo 11 d. Klaipėdoje – 20,4°C, vėsiausia – 11-os naktį Skuode, 0,3°C. Schemoje rugsėjo mėn. kritulių kiekis.   Spalio 4 d., antradienį, tik Rytų Lietuvoje vietomis lis smarkiai. Temperatūra žemės iki 4-9, pajūryje iki 10-12°C.

Šiemet Lietuvoje – beveik 15 tūkst. santuokų, Šilutės rajone – 241

2022 metais, kaip įprasta, jaunavedžiai gražiausiai savo gyvenimo šventei rinkosi vasaros savaitgalius – skelbia Registrų centras. Remiantis metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausių santuokos sudarymo datų viršūnėje – rugpjūčio 20-oji. Tądien žiedus sumainė beveik 870 porų. Per 770 jaunavedžių savo šventei pasirinko rugpjūčio 6-ąją, dar beveik 750 – liepos 23 dieną. Įdomu, kad pernai dažniausiai pasirenkamų vestuvių datų trejetuke taip pat puikavosi rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. 2021-ųjų rugpjūčio 21-ąją amžinos meilės įžadais apsikeitė beveik 540 porų, dar apie 400

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Taip pat skaitykite