Naujosios Tarybos nariai išsiskirstė į komitetus

Po pirmojo iškilmingo Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdžio, kurio metu prisiekė Tarybos nariai, buvo išrinktas mero pavaduotojas ir Administracijos direktorius, antrajeme posėdyje suformuoti komitetai, išrinktas Administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Administracijos direktoriaus pavaduotoju išrinktą Virgilijų Pozingį sveikina Šilutės r. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir tiesioginis viršininkas – Administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Administracijos direktoriaus pavaduotoju išrinktą Virgilijų Pozingį sveikina Šilutės r. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir tiesioginis viršininkas – Administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Posėdis prasidėjo naujo Tarybos nario priesaika. Tarybos nariui socialdemokratui Sigitui Šepučiui tapus Administracijos direktoriumi, jam teko atsisakyti Tarybos nario mandato. S. Šepučio vietą Taryboje užėmė bendrapartietis iš Švėkšnos Antanas Martinkus. Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Donatas Laurinavičius perskaitė Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą ir po priesaikos įteikė naujajam Tarybos nariui mandatą, Tarybos nario ženklelį. Panaši procedūra vyks ir kitame Tarybos posėdyje, nes Tarybos nario mandato teks atsisakyti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovui Virgilijui Pozingiui, kuris slapto balsavimo metu išrinktas Administracijos direktoriaus pavaduotoju. Už V. Pozingio kandidatūrą balsavo 16, prieš – 7 Tarybos nariai.
Posėdžio metu apie Tarybos frakcijos sudarymą informavo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) nariai. Jie pareiškė, kad bus opozicijoje. Besiformuojanti opozicija dar negalėjo pasiūlyti savo atstovo į Kontrolės komiteto pirmininko postą, todėl šio klausimo ir klausimo dėl Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojo rinkimo svarstymas atidėtas.

Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Donatas Laurinavičius (kairėje) perskaitė VRK sprendimą ir po priesaikos įteikė naujajam Tarybos nariui Antanui Martinkui mandatą bei Tarybos nario ženklelį.

Vis dėlto 5 narių Kontrolės komitetas jau suformuotas. Jo nariai: Genovaitė Kimbrienė, Ričardas Stonkus, Algirdas Balčytis, Zigmantas Jaunius ir Arvydas Jakas.
Bendru partijų sutarimu suformuoti Ekonomikos ir finansų, Teritorijų ir kaimo reikalų bei Socialinių reikalų komitetai. Ekonomikos ir finansų komitete bus 9 Tarybos nariai: Algis Bekeris, Vladas Kainovaitis, Steponas Kazlauskas, Vaidas Pavilonis, Virgilijus Pozingis, Antanas Martinkus, Raimundas Ambrozaitis, Arvydas Jakas ir Zigmantas Jaunius. Nemaža dalis šio komiteto narių jame yra dirbę ir praėjusią kadenciją.
Socialinių reikalų komitete – Algirdas Balčytis, Antanas Kubaitis, Arūnas Pupšys, Ričardas Stonkus, Laimutė Uselienė, Daiva Žebelienė, Algirdas Gečas, Jonas Jatautas ir Sandra Tamašauskienė.
Į Teritorijų ir kaimo reikalų komitetą išrinkti Vaidas Bendaravičius, Genovaitė Kimbrienė, Tomas Budrikis, Alfredas Nausėda, Vidmantas Gečas ir Arūnas Kurlianskas. Taip pat išrinkti atstovai į Lietuvos savivaldybių asociaciją. Joje Šilutei atstovaus meras Vytautas Laurinaitis ir Tarybos narys Alfredas Nausėda.

Vaidotas VILKAS

Hits: 75

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pandemija – ne kliūtis vestuvėms, bet nuotaika – lyg per karą 

Pasaulyje siaučianti pandemija ir dėl jos gruodžio viduryje sugriežtintas karantinas sujaukė įsimylėjėlių planus, bet noras tuoktis niekur nedingo. Tai rodo ir naujausi Statistikos departamento duomenys apie įvykusias santuokas. Karantino režimu dirbantys civilinės metrikacijos skyriai jų praėjusį kovą įregistravo 541. Santuokų skaičius, palyginti su 2020 m. kovu, Lietuvoje beveik nesumažėjo. Tuomet jų buvo įregistruota panašiai – 520. Tiesa, pernai kovą jau irgi siautė pandemija ir galiojo karantinas. Per antrosios koronaviruso infekcijos bangos piką – sausio mėnesį – Lietuvoje susituokė 329 poros. Tačiau

Dvi Savivaldybės įmonės pernai dirbo nuostolingai, viena – pelningai

Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai komitetuose svarsto trijų Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių praėjusių metų veiklos ataskaitas. Savivaldybei pavaldžios šios įmonės: Šilutės šilumos tinklų, „Šilutės vandenų“ ir Šilutės autobusų parko. UAB „Šilutės vandenys“, direktorius – Alfredas Markvaldas, pernai dirbo pelningai: gauta 79,9 tūkst. Eur pelno. Dėl karantino nuotoliniu būdu dirbo daug švietimo, kultūros, kitų įstaigų, buvo uždarytų viešbučių, kavinių, restoranų ir kt., tad lyg ir normalu būtų manyti, kad vandens reikėjo mažiau. Kita vertus, gyventojai dirbo nuotoliniu būdu iš namų, iš

Geriausia dovana mokyklai – knygos

Šilutės rajone mokyklas baigusieji, pasirinkusieji savo gyvenimo ir jau nemažai juo nuėjusieji, pasiekusieji ne tik mintyse saugo šviesų savosios mokyklos paveikslą. Jie ir jų sutuoktiniai kartais į savo mokyklą sugrįžta su dovanomis. Štai į Vainuto gimnazijos istoriją su dėkingumu įrašyti Nijolė ir Valdas Petrauskai. Nijolė 1961 m. baigė tuometinę Vainuto vidurinę mokyklą, ji dirba redaktore. Jos vyras Valdas – vertėjas, verčia knygas iš anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų, švedų, portugalų kalbų. V. Petrausko vertimo žanrai: proza, drama, poezija. Vertėjas gimė

Naujausiuose pašto ženkluose – nykstantys pilkasis ruonis ir lūšis

Lietuvos paštas penktadienį Išleidžia Lauros Aleknavičiūtės kurtų pašto ženklų seriją „Europa. Nykstanti nacionalinė laukinė gamta“. Serija sudaryta iš dviejų pašto ženklų. Abiejų ženklų nominalas – po 0,75 Eur, tiražas – po 22 000 vnt. Kartu su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu vyksta Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8. Viename iš pašto ženklų pavaizduotas pilkasis arba kitaip dar žinomas kaip ilgasnukis ruonis. Lotyniškasis ilgasnukio ruonio pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio „maža

Taip pat skaitykite