Naujosios Tarybos nariai išsiskirstė į komitetus

Po pirmojo iškilmingo Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdžio, kurio metu prisiekė Tarybos nariai, buvo išrinktas mero pavaduotojas ir Administracijos direktorius, antrajeme posėdyje suformuoti komitetai, išrinktas Administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Administracijos direktoriaus pavaduotoju išrinktą Virgilijų Pozingį sveikina Šilutės r. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir tiesioginis viršininkas – Administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Administracijos direktoriaus pavaduotoju išrinktą Virgilijų Pozingį sveikina Šilutės r. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir tiesioginis viršininkas – Administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Posėdis prasidėjo naujo Tarybos nario priesaika. Tarybos nariui socialdemokratui Sigitui Šepučiui tapus Administracijos direktoriumi, jam teko atsisakyti Tarybos nario mandato. S. Šepučio vietą Taryboje užėmė bendrapartietis iš Švėkšnos Antanas Martinkus. Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Donatas Laurinavičius perskaitė Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą ir po priesaikos įteikė naujajam Tarybos nariui mandatą, Tarybos nario ženklelį. Panaši procedūra vyks ir kitame Tarybos posėdyje, nes Tarybos nario mandato teks atsisakyti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovui Virgilijui Pozingiui, kuris slapto balsavimo metu išrinktas Administracijos direktoriaus pavaduotoju. Už V. Pozingio kandidatūrą balsavo 16, prieš – 7 Tarybos nariai.
Posėdžio metu apie Tarybos frakcijos sudarymą informavo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) nariai. Jie pareiškė, kad bus opozicijoje. Besiformuojanti opozicija dar negalėjo pasiūlyti savo atstovo į Kontrolės komiteto pirmininko postą, todėl šio klausimo ir klausimo dėl Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojo rinkimo svarstymas atidėtas.

Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Donatas Laurinavičius (kairėje) perskaitė VRK sprendimą ir po priesaikos įteikė naujajam Tarybos nariui Antanui Martinkui mandatą bei Tarybos nario ženklelį.

Vis dėlto 5 narių Kontrolės komitetas jau suformuotas. Jo nariai: Genovaitė Kimbrienė, Ričardas Stonkus, Algirdas Balčytis, Zigmantas Jaunius ir Arvydas Jakas.
Bendru partijų sutarimu suformuoti Ekonomikos ir finansų, Teritorijų ir kaimo reikalų bei Socialinių reikalų komitetai. Ekonomikos ir finansų komitete bus 9 Tarybos nariai: Algis Bekeris, Vladas Kainovaitis, Steponas Kazlauskas, Vaidas Pavilonis, Virgilijus Pozingis, Antanas Martinkus, Raimundas Ambrozaitis, Arvydas Jakas ir Zigmantas Jaunius. Nemaža dalis šio komiteto narių jame yra dirbę ir praėjusią kadenciją.
Socialinių reikalų komitete – Algirdas Balčytis, Antanas Kubaitis, Arūnas Pupšys, Ričardas Stonkus, Laimutė Uselienė, Daiva Žebelienė, Algirdas Gečas, Jonas Jatautas ir Sandra Tamašauskienė.
Į Teritorijų ir kaimo reikalų komitetą išrinkti Vaidas Bendaravičius, Genovaitė Kimbrienė, Tomas Budrikis, Alfredas Nausėda, Vidmantas Gečas ir Arūnas Kurlianskas. Taip pat išrinkti atstovai į Lietuvos savivaldybių asociaciją. Joje Šilutei atstovaus meras Vytautas Laurinaitis ir Tarybos narys Alfredas Nausėda.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vizitas Norvegijoje įgyvendinant projektą „Kultūros skūnė“

Viešosios įstaigos „Kintai Arts“ ir Kintų bendruomenės atstovas Borisas Belchev kartu su norvegų partneriais iš įmonės „Biotope“ šių metų balandžio mėnesio pabaigoje lankėsi šiauriausioje Norvegijos gyvenvietėje Vardė (Vardø). Išvykos tikslas – pasisemti gerosios patirties, kurią planuojama pritaikyti kartu su septyniais partneriais įgyvendindant „Kultūros skūnės“ projektą ir kartu su Kintų bendruomene statant Meno regyklą. Meno regykla Pasitelkiant šiuolaikinį profesionalųjį meną ir kūrybišką vietokūrą, EEE finansinių mechanizmų finansuojamas projektas „Kultūros Skūnė“ siekia aktualizuoti Pamario krašto kultūrinius išteklius ir sukurti vietos kultūros traukos

Lietuvoje beždžionių raupų atvejų dar nenustatyta

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, 12 pasaulio šalių, kuriose beždžionių raupai nėra endeminiai, užregistruoti 92 laboratoriškai patvirtinti ir 28 įtariami šios ligos atvejai. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (toliau – ECDC) 2022 m. gegužės 23 d. duomenimis, atvejai patvirtinti aštuoniose Europos šalyse – Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Nyderlanduose. Lietuvoje beždžionių raupų atvejų nėra nustatyta. Tai pirmas kartas, kai Europoje pranešta apie užkrėtimo grandines, neturinčias epidemiologinių sąsajų su Vakarų ar Centrine Afrika, kur ši liga yra

Už pramogavimą vandens motociklais po Krokų lanką gresia baudos

Prieš keletą dienų Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, surengę  akciją „Poilsiauk atsakingai“,  Šilutės rajone, Krokų lankos botaniniame-zoologiniame draustinyje, pastebėjo du asmenis, plaukiojančius vandens motociklais. Pasitelkus gausesnes aplinkosaugos pareigūnų pajėgas plaukiojimas draustinyje vandens motociklais buvo sustabdytas. Už plaukiojimą draudžiamoje vietoje asmenims gresia baudos nuo 600 iki 1150 eurų. „Svarbu atkreipti dėmesį, kad vandens motociklai priskiriami vandens transporto priemonėms, varomoms vidaus degimo varikliais, turinčiais vandens srauto pompą, todėl plaukioti jais galima tik nurodytuose vandens telkiniuose ir laikantis nustatytų

25 tūkstančiai eurų renginiams

Šilutės r. savivaldybės tarybai siūloma svarstyti, kokiems strateginiams rajono renginiams paskirstyti 25 tūkstančius eurų iš Savivaldybės biudžeto. Tai – keturi tradiciniai nevyriausybinių organizacijų renginiai. Visuomeninei organizacijai „Forumas“, kuri rengia kasmetinį tarptautinį  Žuvienės virimo čempionatą, siūloma skirti 15 000 Eur. VšĮ „Kintai Arts“, jos Kintų muzikos festivaliui – 4000 Eur. Asociacijai „Pamario vakarai“, kuri organizuoja Rusnės festivalį, – 5000 Eur, Šilutės sportinių šokių klubui „Lūgnė“, rengiančiam  sportinių šokių konkursą „Pamario pora“, – 1000 Eur. Ar pritarti projektui, svarstys Savivaldybės taryba. Parengta

Taip pat skaitykite