Naujosios Tarybos nariai išsiskirstė į komitetus

Po pirmojo iškilmingo Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdžio, kurio metu prisiekė Tarybos nariai, buvo išrinktas mero pavaduotojas ir Administracijos direktorius, antrajeme posėdyje suformuoti komitetai, išrinktas Administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Administracijos direktoriaus pavaduotoju išrinktą Virgilijų Pozingį sveikina Šilutės r. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir tiesioginis viršininkas – Administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Administracijos direktoriaus pavaduotoju išrinktą Virgilijų Pozingį sveikina Šilutės r. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir tiesioginis viršininkas – Administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Posėdis prasidėjo naujo Tarybos nario priesaika. Tarybos nariui socialdemokratui Sigitui Šepučiui tapus Administracijos direktoriumi, jam teko atsisakyti Tarybos nario mandato. S. Šepučio vietą Taryboje užėmė bendrapartietis iš Švėkšnos Antanas Martinkus. Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Donatas Laurinavičius perskaitė Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą ir po priesaikos įteikė naujajam Tarybos nariui mandatą, Tarybos nario ženklelį. Panaši procedūra vyks ir kitame Tarybos posėdyje, nes Tarybos nario mandato teks atsisakyti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovui Virgilijui Pozingiui, kuris slapto balsavimo metu išrinktas Administracijos direktoriaus pavaduotoju. Už V. Pozingio kandidatūrą balsavo 16, prieš – 7 Tarybos nariai.
Posėdžio metu apie Tarybos frakcijos sudarymą informavo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) nariai. Jie pareiškė, kad bus opozicijoje. Besiformuojanti opozicija dar negalėjo pasiūlyti savo atstovo į Kontrolės komiteto pirmininko postą, todėl šio klausimo ir klausimo dėl Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojo rinkimo svarstymas atidėtas.

Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Donatas Laurinavičius (kairėje) perskaitė VRK sprendimą ir po priesaikos įteikė naujajam Tarybos nariui Antanui Martinkui mandatą bei Tarybos nario ženklelį.

Vis dėlto 5 narių Kontrolės komitetas jau suformuotas. Jo nariai: Genovaitė Kimbrienė, Ričardas Stonkus, Algirdas Balčytis, Zigmantas Jaunius ir Arvydas Jakas.
Bendru partijų sutarimu suformuoti Ekonomikos ir finansų, Teritorijų ir kaimo reikalų bei Socialinių reikalų komitetai. Ekonomikos ir finansų komitete bus 9 Tarybos nariai: Algis Bekeris, Vladas Kainovaitis, Steponas Kazlauskas, Vaidas Pavilonis, Virgilijus Pozingis, Antanas Martinkus, Raimundas Ambrozaitis, Arvydas Jakas ir Zigmantas Jaunius. Nemaža dalis šio komiteto narių jame yra dirbę ir praėjusią kadenciją.
Socialinių reikalų komitete – Algirdas Balčytis, Antanas Kubaitis, Arūnas Pupšys, Ričardas Stonkus, Laimutė Uselienė, Daiva Žebelienė, Algirdas Gečas, Jonas Jatautas ir Sandra Tamašauskienė.
Į Teritorijų ir kaimo reikalų komitetą išrinkti Vaidas Bendaravičius, Genovaitė Kimbrienė, Tomas Budrikis, Alfredas Nausėda, Vidmantas Gečas ir Arūnas Kurlianskas. Taip pat išrinkti atstovai į Lietuvos savivaldybių asociaciją. Joje Šilutei atstovaus meras Vytautas Laurinaitis ir Tarybos narys Alfredas Nausėda.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite