Naujos pagėgiškių imtynininkų pergalės

Klaipėdoje vykusiame IX tarptautiniame laisvųjų imtynių jaunučių turnyre varžytasi dėl Ričardo Pauliukonio prizų. R. Pauliukonis yra vienas tituluočiausių Lietuvos laisvųjų imtynių atstovų, pasaulio jaunimo III v. laimėtojas, 1996 m. Atlantos ir 2000 m. Sidnėjaus olimpinių žaidynių dalyvis.

Lietuvos mokinių jaunių laisvųjų imtynių pirmenybių prizininkai (iš kairės): Gytis Jovaiša, Eimantas Zavistauskas, Jonas Popendikis, treneris Antanas Merkevičius, Mantas Adomaitis, Svajūnas Šakys.

Pagėgių sav. meno ir sporto mokyklos Sporto skyriaus jaunieji imtynininkai iš turnyro parsivežė tris medalius. Lumpėnų E. Jagomasto pagrindinės mokyklos mokiniai broliai Gytis ir Gvidas Jovaišos iškovojo po sidabro medalį (Gytis – svorio kat. iki 54 kg, Gvidas – iki 35 kg). Tos pačios mokyklos mokinys Svajūnas Šakys (iki 46 kg) pelnė auksą. Iš viso turnyre dalyvavo 75 jaunieji imtynininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Vengrijos.
Gegužės 16 d. jaunieji Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos atletai vėl kovojo ant imtynių kilimo. Pagėgių A. Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko 2014 m. Lietuvos mokinių jaunių (g. 1998-2001 m.) laisvųjų imtynių pirmenybės. Atvyko 66 dalyviai iš Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Šiaulių, Raseinių, Radviliškio, Vilkaviškio ir Pagėgių.
Ir šį kartą trenerio Antano Merkevičiaus auklėtiniai rodė puikius rezultatus: iškovoti 4 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos medaliai. Šįkart lumpėniškis Svajūnas Šakys laimėjo sidabrą. Jo bendramokslis Gytis Jovaiša tapo nugalėtoju. A. Mackaus gimnazijos mokinys Jonas Popendikis 85-100 kg svorio kategorijoje pelnė bronzą.

Treneris Antanas Merkevičius ir IX R. Pauliukonio tarptautinio laisvųjų imtynių turnyro prizininkai Gvidas Jovaiša, Svajūnas Šakys, Gytis Jovaiša.

Dar tris aukso medalius iškovojo trenerio Antano Merkevičiaus auklėtiniai, šiuo metu meistriškumą keliantys Šiaulių Vijolių vidurinės mokyklos sportinėse klasėse. Mantas Adomaitis (iki 76 kg), Rimvydas Starikovas (iki 85 kg) ir Eimantas Zavistauskas (85-100 kg) užtikrintai nugalėjo savo priešininkus ir iškovojo pirmenybių čempionų titulus.
Jaunųjų imtynininkų treneris Antanas Merkevičius, džiaugdamasis auklėtinių pergalėmis, ragina savo ugdytinius uoliai sportuoti, tobulinti imtynių technikos veiksmus, ugdyti ištvermę ir fizinę jėgą.

VšĮ Sporto ir turizmo centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kur dažniausiai klystama pildant metinę pajamų deklaraciją?

Buhalterinė apskaita – vienas svarbiausių procesų bet kurios įmonės veikloje, nepriklausomai nuo to, kokiai veiklos sričiai ši atstovautų ar kokio dydžio bebūtų. Norint išvardinti darbus, kuriuos įmonės buhalteris atlieka per dieną, mėnesį ar kalendorinius metus (apskaitos darbų atlikimo būtinybė susijusi ir su konkrečiais laiko terminais), neužtektų net ir abiejų rankų pirštų. Vienos užduotys pareikalauja daugiau laiko, kitos, buhalterio įgudimo dėka, atliekamos akimirksniu, tačiau bet kuris apskaitos darbas reikalauja preciziškumo tikslumo: net vienintelis supainiotas skaičius gali atnešti sunkiai įveikiamos painiavos. Specializuota

Papildomai 4,5 mln. eurų katilams keisti

Puspenkto milijono eurų katilams – tiek Aplinkos ministerija papildomai ketina skirti gyventojams, pateikusiems paraiškas gauti kompensacijas už šilumos siurblius arba biokuro katilus. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas atkreipia dėmesį, kad dėl augančių dujų ir kitų išteklių kainų susirūpinę žmonės sprendimus atnaujinti šildymo įrangą tvaresne priima pačiu laiku, todėl iš Klimato kaitos programos į šią priemonę siūloma perkelti papildomus 2,5 mln. eurų jau pateikusiems paraiškas gyventojams ir dar 2 mln. – naujoms paraiškoms. „Visi akivaizdžiai pamatėme, kad šildant būstą taršiu kuru nukenčia ne

Ar Šilutės politikai rinksis Sauliaus Skvernelio su bendraminčiais steigiamą naują partiją?

Valstiečių ir žaliųjų sąjungą, vadovaujamą Ramūno Karbauskio, palikęs ir Seime su bendraminčiais įkūręs frakciją nepartinis Saulius Skvernelis paskelbė, jog steigia Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“. Ar tai gali būti naudinga Valstiečių ir žaliųjų sąjungos likviduoto Šilutės skyriaus nariams, kurie į naują „valstiečių“ skyrių nei kviečiami, nei su jais kalbamasi?   Naujojo „valstiečių“ skyriaus kūrimu ir plėtimu Šilutės rajone rūpinasi buvęs Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda. Šiek tiek anksčiau šio skyriaus atstovai pateikė Šilutės rajono savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui raštą, kad į

Užuolaidų audiniai. Kaip išsirinkti geriausią?

Kuriant jaukų namų dizainą ir ieškant geriausio sprendimo Jus pasitiks patys įvairiausi užuolaidų audiniai, labai didelė spalvų ir raštų įvairovė. Svarbu nepasimesti visoje šioje gausoje ir išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai. Užuolaidų pasirinkimas iš tiesų yra labai kruopštus ir daug atidumo reikalaujantis darbas, kurį geriausia patikėti savo srities dizaineriams. Jeigu neturite pakankamai patirties ir įžvalgos tam, kad išsirinktumėte užuolaidų audinius patys, arba tiesiog norėtumėte rasti dar geresnį sprendimą, naudinga pasikonsultuoti su specialistais. Skaitydami toliau atrasite daugybę užuolaidų pasirinkimų patiems įvairiausiems

Taip pat skaitykite