Naujos pagėgiškių imtynininkų pergalės

Klaipėdoje vykusiame IX tarptautiniame laisvųjų imtynių jaunučių turnyre varžytasi dėl Ričardo Pauliukonio prizų. R. Pauliukonis yra vienas tituluočiausių Lietuvos laisvųjų imtynių atstovų, pasaulio jaunimo III v. laimėtojas, 1996 m. Atlantos ir 2000 m. Sidnėjaus olimpinių žaidynių dalyvis.

Lietuvos mokinių jaunių laisvųjų imtynių pirmenybių prizininkai (iš kairės): Gytis Jovaiša, Eimantas Zavistauskas, Jonas Popendikis, treneris Antanas Merkevičius, Mantas Adomaitis, Svajūnas Šakys.

Pagėgių sav. meno ir sporto mokyklos Sporto skyriaus jaunieji imtynininkai iš turnyro parsivežė tris medalius. Lumpėnų E. Jagomasto pagrindinės mokyklos mokiniai broliai Gytis ir Gvidas Jovaišos iškovojo po sidabro medalį (Gytis – svorio kat. iki 54 kg, Gvidas – iki 35 kg). Tos pačios mokyklos mokinys Svajūnas Šakys (iki 46 kg) pelnė auksą. Iš viso turnyre dalyvavo 75 jaunieji imtynininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Vengrijos.
Gegužės 16 d. jaunieji Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos atletai vėl kovojo ant imtynių kilimo. Pagėgių A. Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko 2014 m. Lietuvos mokinių jaunių (g. 1998-2001 m.) laisvųjų imtynių pirmenybės. Atvyko 66 dalyviai iš Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Šiaulių, Raseinių, Radviliškio, Vilkaviškio ir Pagėgių.
Ir šį kartą trenerio Antano Merkevičiaus auklėtiniai rodė puikius rezultatus: iškovoti 4 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos medaliai. Šįkart lumpėniškis Svajūnas Šakys laimėjo sidabrą. Jo bendramokslis Gytis Jovaiša tapo nugalėtoju. A. Mackaus gimnazijos mokinys Jonas Popendikis 85-100 kg svorio kategorijoje pelnė bronzą.

Treneris Antanas Merkevičius ir IX R. Pauliukonio tarptautinio laisvųjų imtynių turnyro prizininkai Gvidas Jovaiša, Svajūnas Šakys, Gytis Jovaiša.

Dar tris aukso medalius iškovojo trenerio Antano Merkevičiaus auklėtiniai, šiuo metu meistriškumą keliantys Šiaulių Vijolių vidurinės mokyklos sportinėse klasėse. Mantas Adomaitis (iki 76 kg), Rimvydas Starikovas (iki 85 kg) ir Eimantas Zavistauskas (85-100 kg) užtikrintai nugalėjo savo priešininkus ir iškovojo pirmenybių čempionų titulus.
Jaunųjų imtynininkų treneris Antanas Merkevičius, džiaugdamasis auklėtinių pergalėmis, ragina savo ugdytinius uoliai sportuoti, tobulinti imtynių technikos veiksmus, ugdyti ištvermę ir fizinę jėgą.

VšĮ Sporto ir turizmo centro inf.

Hits: 28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutės pareigūnas ne tarnybos metu sulaikė du pažeidėjus

Tauragės aps. VPK Šilutės r. PK Veiklos skyriaus tyrėjas balandžio 8 d. apie 10.41 val., ne tarnybos metu, Šilutės r., Barzdūnų k., pastebėjo iš kiemo išvažiuojantį automobilį „Seat“, kurio vairuotojui, pareigūno žiniomis, yra atimta teisė vairuoti. Pareigūnas siekdamas užkirsti kelią galimai nelaimei, priėjo prie automobilio vairuotojo ir prisistatė esantis policijos pareigūnas. Bendraujant su pažeidėju, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, todėl pareigūnas nedelsdamas iškvietė kolegų ekipažą. Atvykus pareigūnams, 49-erių vairuotojui nustatytas sunkus (2,72 prom.) girtumas. Šio pareigūno pastangomis nuo pelnytos

Jei nenaudoji automobilio ir laikai jį kieme

Seimas pritarė siūlymui griežtinti atsakomybę už neeksploatuojamų automobilių laikymą bendrojo naudojimo kiemuose. Ne tik didžiųjų miestų gyventojai turi bėdų dėl gyvenamųjų namų kiemuose ir jų prieigose laikomų automobilių, kurie ten stovi metų metus, nes daugelis jau netinka važiuoti dėl savo blogos būklės, o gal savininkai tiesiog neturi kur kitur jų laikyti. Seimas po svarstymo bendru sutarimu pritarė Administracinių nusižengimų kodekso pataisoms, kuriomis siekiama reglamentuoti ne tik neeksploatuojamų, bet ir negalimų eksploatuoti transporto priemonių laikymą bendrojo naudojimo vietose. Pasak projekto iniciatoriaus

Ką reikia žinoti apie universalias padangas?

Universalios padangos dėl savo ypatumų dar yra vadinamos visasezonėmis – savotiškas kompromisas tiems, kas nenori rūpintis padangų keitimu keičiantis sezonams. Iš esmės jų išvaizda ir ženklinimas niekuo per daug nesiskiria nuo specializuotų variantų, tačiau čia taip pat galima sutikti įprastus ženklus 205/55 R16, tačiau yra šiokių tokių protektoriaus skirtumų. Jomis vairuotojai gali važinėti ištisus metus tiek šiltu, tiek ir šaltu oru, įvairiais keliais. Universalios padangos leidžia sutaupyti šiek tiek pinigų, tačiau ar jos gali prilygti specializuotiems gaminiams? Vienareikšmiškai – ne.

Šilutėje veikia vakcinavimo centras

Šilutės r. savivaldybė savo interneto svetainėje skelbia, kad Šilutėje pradeda balandžio 14 d. pradeda veikti vakcinavimo centras Šilutėje, jis bus Atgimimo al. 3, Vydūno gimnazijos sporto salėje. Pranešama, kad šiuo metu skiepijami 65 metų amžiaus ir vyresni asmenys. Asmenys, kurie dar nebuvo pakviesti skiepytis savo gydymo įstaigoje, gali registruotis tel. +370 642 65 960 arba internetu https://forms.gle/4zwSdJKWhU3ZyPgu9     Hits: 26

Taip pat skaitykite