Naujos pagėgiškių imtynininkų pergalės

Klaipėdoje vykusiame IX tarptautiniame laisvųjų imtynių jaunučių turnyre varžytasi dėl Ričardo Pauliukonio prizų. R. Pauliukonis yra vienas tituluočiausių Lietuvos laisvųjų imtynių atstovų, pasaulio jaunimo III v. laimėtojas, 1996 m. Atlantos ir 2000 m. Sidnėjaus olimpinių žaidynių dalyvis.

Lietuvos mokinių jaunių laisvųjų imtynių pirmenybių prizininkai (iš kairės): Gytis Jovaiša, Eimantas Zavistauskas, Jonas Popendikis, treneris Antanas Merkevičius, Mantas Adomaitis, Svajūnas Šakys.

Pagėgių sav. meno ir sporto mokyklos Sporto skyriaus jaunieji imtynininkai iš turnyro parsivežė tris medalius. Lumpėnų E. Jagomasto pagrindinės mokyklos mokiniai broliai Gytis ir Gvidas Jovaišos iškovojo po sidabro medalį (Gytis – svorio kat. iki 54 kg, Gvidas – iki 35 kg). Tos pačios mokyklos mokinys Svajūnas Šakys (iki 46 kg) pelnė auksą. Iš viso turnyre dalyvavo 75 jaunieji imtynininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Vengrijos.
Gegužės 16 d. jaunieji Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos atletai vėl kovojo ant imtynių kilimo. Pagėgių A. Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko 2014 m. Lietuvos mokinių jaunių (g. 1998-2001 m.) laisvųjų imtynių pirmenybės. Atvyko 66 dalyviai iš Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Šiaulių, Raseinių, Radviliškio, Vilkaviškio ir Pagėgių.
Ir šį kartą trenerio Antano Merkevičiaus auklėtiniai rodė puikius rezultatus: iškovoti 4 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos medaliai. Šįkart lumpėniškis Svajūnas Šakys laimėjo sidabrą. Jo bendramokslis Gytis Jovaiša tapo nugalėtoju. A. Mackaus gimnazijos mokinys Jonas Popendikis 85-100 kg svorio kategorijoje pelnė bronzą.

Treneris Antanas Merkevičius ir IX R. Pauliukonio tarptautinio laisvųjų imtynių turnyro prizininkai Gvidas Jovaiša, Svajūnas Šakys, Gytis Jovaiša.

Dar tris aukso medalius iškovojo trenerio Antano Merkevičiaus auklėtiniai, šiuo metu meistriškumą keliantys Šiaulių Vijolių vidurinės mokyklos sportinėse klasėse. Mantas Adomaitis (iki 76 kg), Rimvydas Starikovas (iki 85 kg) ir Eimantas Zavistauskas (85-100 kg) užtikrintai nugalėjo savo priešininkus ir iškovojo pirmenybių čempionų titulus.
Jaunųjų imtynininkų treneris Antanas Merkevičius, džiaugdamasis auklėtinių pergalėmis, ragina savo ugdytinius uoliai sportuoti, tobulinti imtynių technikos veiksmus, ugdyti ištvermę ir fizinę jėgą.

VšĮ Sporto ir turizmo centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Virš Žemaičių Naumiesčio plevėsuoja vėliava su auksiniu liūtu, dantyse laikančiu raudoną titnaginį pistoletą

Naumiestiškiai, o gal ir akylesni pravažiuojantieji pastebėjo jau porą savaičių Žemaičių Naumiesčio centre, ant šalia paminklo 1918 metų Nepriklausomybės dalyviams paminklo esančio aukšto flagštoko išdidžiai plevėsuojančią šio miestelio vėliavą. Kitoje gatvės pusėje, prie seniūnijos, plaikstosi valstybinė  trispalvė. Iškelti Žemaičių Naumiesčio vėliavą nusprendė seniūnija. Tuo norima atkreipti dėmesį į garbingą ir įdomią miestelio bei jo apylinkių istoriją. Tuo pačiu didinti pasididžiavimą savo miesteliu. Žemaičių Naumiesčio vėliava sukurta remiantis istoriniu miestelio herbu. 1792 m. balandžio 12 d. Lietuvos didysis kunigaikštis ir Lenkijos

12 Pagrindinių Kūčių stalo patiekalų

Kartu su Šv. Kalėdomis, Kūčios yra viena svarbiausių lietuvių švenčių, kuriai skiriamas ypatingas dėmesys. Ši šventė išskirtinė ne tik savo svarba, bet ir giliomis tradicijomis, kurios perduodamos iš kartos į kartą ir yra mažai pakitusios nuo senų laikų. Geriausias pavyzdys – 12 skirtingų patiekalų ant Kūčių stalo, kuriuos vieni sieja su religiniu aspektu ir 12 apaštalų, o kiti su metus sudarančiais 12 mėnesių. Bet kuriuo atveju tiesiog būtina paragauti visų šių gaminių, mat tikima, kad to nepadarius aplankys nesėkmės. Žinoma,

Geras dulkių siurblys – nepamainomas pagalbininkas: kaip išsirinkti tinkamą?

Kad dulkių siurblys taptų nepamainomu pagalbininku, padedančiu namus nepriekaištingai sutvarkyti be vargo ir didelių pastangų, svarbu išsirinkti tinkamą šio prietaiso tipą ir modelį. „Samsung“ produktų ekspertas Vytautas Jurgaitis pataria atsižvelgti į keletą pagrindinių dalykų. 1. Dydis ir tipas Pasak V. Jurgaičio, pirmiausia reikėtų įvertinti, ar prietaisu namuose bus patogu naudotis, ar jis neužims daug vietos. „Labai galingas, tačiau griozdiškas, dulkių siurblys namuose užims daug vietos, o ir siurbiant juo gali būti nepatogu laviruoti tarp baldų, pasiekti sunkiau prieinamas vietas. Tai

Statistikos departamentas skelbia šalies bendrojo produkto antrąjį įvertį (+video)

Bendrojo vidaus produkto antrasis įvertis   2020 m. trečiąjį ketvirtį BVP to meto kainomis siekė 13,2 mlrd. EUR. Palyginti su antruoju 2020 m. ketvirčiu, realiojo BVP pokytis, pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką, buvo teigiamas ir sudarė 3,8 proc. Vertinant gamybos metodu, 2020 m. trečiąjį ketvirtį teigiamam BVP pokyčiui didžiausios įtakos turėjo didmeninės ir mažmeninės prekybos (2,1 proc. p.), pramonės (0,9 proc. p.), profesinės, mokslinės ir techninės, administracinės ir aptarnavimo veiklos (0,3 proc. p.) įmonių veiklos rezultatai. Vertinant BVP išlaidų metodu, nustatyta, kad

Taip pat skaitykite