Naujos pagėgiškių imtynininkų pergalės

Klaipėdoje vykusiame IX tarptautiniame laisvųjų imtynių jaunučių turnyre varžytasi dėl Ričardo Pauliukonio prizų. R. Pauliukonis yra vienas tituluočiausių Lietuvos laisvųjų imtynių atstovų, pasaulio jaunimo III v. laimėtojas, 1996 m. Atlantos ir 2000 m. Sidnėjaus olimpinių žaidynių dalyvis.

Lietuvos mokinių jaunių laisvųjų imtynių pirmenybių prizininkai (iš kairės): Gytis Jovaiša, Eimantas Zavistauskas, Jonas Popendikis, treneris Antanas Merkevičius, Mantas Adomaitis, Svajūnas Šakys.

Pagėgių sav. meno ir sporto mokyklos Sporto skyriaus jaunieji imtynininkai iš turnyro parsivežė tris medalius. Lumpėnų E. Jagomasto pagrindinės mokyklos mokiniai broliai Gytis ir Gvidas Jovaišos iškovojo po sidabro medalį (Gytis – svorio kat. iki 54 kg, Gvidas – iki 35 kg). Tos pačios mokyklos mokinys Svajūnas Šakys (iki 46 kg) pelnė auksą. Iš viso turnyre dalyvavo 75 jaunieji imtynininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Vengrijos.
Gegužės 16 d. jaunieji Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos atletai vėl kovojo ant imtynių kilimo. Pagėgių A. Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko 2014 m. Lietuvos mokinių jaunių (g. 1998-2001 m.) laisvųjų imtynių pirmenybės. Atvyko 66 dalyviai iš Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Šiaulių, Raseinių, Radviliškio, Vilkaviškio ir Pagėgių.
Ir šį kartą trenerio Antano Merkevičiaus auklėtiniai rodė puikius rezultatus: iškovoti 4 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos medaliai. Šįkart lumpėniškis Svajūnas Šakys laimėjo sidabrą. Jo bendramokslis Gytis Jovaiša tapo nugalėtoju. A. Mackaus gimnazijos mokinys Jonas Popendikis 85-100 kg svorio kategorijoje pelnė bronzą.

Treneris Antanas Merkevičius ir IX R. Pauliukonio tarptautinio laisvųjų imtynių turnyro prizininkai Gvidas Jovaiša, Svajūnas Šakys, Gytis Jovaiša.

Dar tris aukso medalius iškovojo trenerio Antano Merkevičiaus auklėtiniai, šiuo metu meistriškumą keliantys Šiaulių Vijolių vidurinės mokyklos sportinėse klasėse. Mantas Adomaitis (iki 76 kg), Rimvydas Starikovas (iki 85 kg) ir Eimantas Zavistauskas (85-100 kg) užtikrintai nugalėjo savo priešininkus ir iškovojo pirmenybių čempionų titulus.
Jaunųjų imtynininkų treneris Antanas Merkevičius, džiaugdamasis auklėtinių pergalėmis, ragina savo ugdytinius uoliai sportuoti, tobulinti imtynių technikos veiksmus, ugdyti ištvermę ir fizinę jėgą.

VšĮ Sporto ir turizmo centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčiai iš moters išviliojo beveik 37 tūkstančius eurų

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone, kuriuos tiria policijos pareigūnai. Sukčiavimo būdu iš moters, gim. 1952 m., buvo išviliota nemaža suma pinigų – 36 926 eurai. Rugpjūčio 12-16 d. Oželių k., Švėkšnos sen., iš miško technikos „John Deere 11“degalų bako pavogtas dyzelinis kuras. Nuostolis 210 eurų. Rugpjūčio 16 d. po pietų Uostadvario k., Rusnės sen., į griovį nuvažiavo automobilis „Nissan Almera“, kurį vairavo neblaivi (1,86 prom.) moteris, gim. 1964 m. Rugpjūčio 16 d. vakare bute Kintuose kilus konfliktui,

COVID-19: kodėl Šilutėje skiepija pasibaigusio galiojimo vakcina?

Paskambinusi moteris papasakojo, kad rugpjūčio 12 d., penktadienį, nuvyko į Šilutės pirminės sveikatos centrą skiepytis nuo COVID-19. Buvo užsiregistravusi prieš savaitę. Iš to paties buteliuko jau buvo paskiepyta žmonių, bet moterį sudomino vakcinos galiojimo laikas. Pasirodo, birželį jis jau pasibaigė, o skiepija dar ir rugpjūčio beveik vidury. Moteris skiepytis atsisakė. Situaciją aiškinomės su Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Lina Stanišauskiene. Įstaigos vadovė sakė, jog vakcinas parsiveža iš Klaipėdos, kartu yra gautas Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, kad vakcina, kurios galiojimo

Karštą dieną atgaivins didelis ąsotis su šaltu vandeniu ir žiupsnelis vaizduotės

Termometro stulpeliams vasarą pasiekus aukščiausią tašką, labiausiai džiugina šviežias ir gaivus gėrimas. Malonaus skonio gėrimų labai nesunku paruošti ir namuose.   Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vilma Juodkazienė teigia, kad karštą dieną atsigaivinti ir atkurti skysčių pusiausvyrą organizme geriausiai padeda geriamasis vanduo. Tačiau norint, kad vanduo nepabostų, vertėtų jį paskaninti įvairiais gaiviais priedais. „Gali būti, kad daugeliui ne visada pavyksta įveikti rekomenduojamą vandens dienos normą, o tai ypač svarbu per karščius. Vis dėlto su žaisminga gėrimo versija privalomos 8 stiklinės, kurios

Perkate būstą nesusituokę. Ką būtina žinoti?

Bendrą gyvenimą pradedančių porų sprendimą įsigyti ar nuomotis būstą dažnai nulemia jų šeiminė padėtis. Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ duomenimis, susituokusieji būstus įsigyja 4 kartus dažniau nei gyvenantys neregistruotoje santuokoje. Kas atbaido poras nuo būsto įsigijimo ir į ką atkreipti dėmesį perkant NT nesusituokus, atsako ekspertė.   „Didesnę dalį perkančių būstą sudaro susituokusios arba bent susižadėjusios poros, kurios jaučiasi pakankamai drąsiai kartu pradėti ieškoti bendrų namų. Tačiau populiarėjant gyvenimui oficialiai neįregistravus poros santykių, vis dažniau sulaukiame

Taip pat skaitykite