Naujas „Šilutės baldų“ vadovas

„Klaipėdos baldų“ direktoriui Viktorui Pivoriui patikėta vadovauti ir „Šilutės baldams“. Pastarosios įmonės vadovas Eimuntas Jankauskas darbą tęs valdančioje „SBA Home“ bendrovėje eidamas Inovacijų ir technologijų vadovo pareigas.

E. Jankauskas (kairėje) tapo „SBA Home“ inovacijų ir technologijų vadovu, o „Šilutės baldams“ vadovaus „Klaipėdos baldų“ direktorius V. Pivorius. SBA nuotr.

„Siekdami didinti veiklos efektyvumą, gryniname baldų įmonių valdymo struktūrą ir dar labiau įgaliname vadovus. Be įprastos gamybinės veiklos, įmonių direktoriai perims dalį verslo plėtros funkcijų. Tikimės, kad pokyčiai modifikuojant ir optimizuojant valdymo struktūrą dar labiau stiprins šeimininkiškumo jausmą ir mūsų konkurencinį pranašumą“,– teigia SBA viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

Atsižvelgiant į valdymo struktūros pokyčius ir naujas atsakomybes, grupės viduje keičiasi ir kai kurių vadovų pareigos. „Klaipėdos baldų“ direktoriui Viktorui Pivoriui patikėta vadovauti ir „Šilutės baldams“. Pastarosios įmonės vadovas Eimuntas Jankauskas darbą tęs valdančioje „SBA Home“ bendrovėje, eidamas Inovacijų ir technologijų vadovo pareigas.

„Siekiame, kad pertvarka ir patikėtos naujos atsakomybės vadovams užtikrintų sėkmingą verslo plėtrą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Viktoras yra sėkmingo augimo ir lyderystės pavyzdys, kuris per dvejus vadovavimo „Klaipėdos baldams“ metus pademonstravo kompetenciją ir užsidegimą įveikiant iššūkius. O Eimuntui, kuris ženkliai prisidėjo ir prie Viktoro auginimo, esame dėkingi už nuolatinį produktų bei procesų tobulinimą ir kūrybiškumą. Tikimės, kad šias savybes jis dar labiau atskleis kaip inovacijų ir technologijų vystymo vadovas“, – apie įmonių vadovų kaitą sako „SBA Home“, vienijančios 4 SBA baldų gamybos įmones, generalinė direktorė Raimonda Kižienė.

Numatyti pokyčiai ir SBA Industrinių inovacijų slėnyje prie Klaipėdos įsikūrusiame logistikos centre „Innovo logistika“. Nuo šiol įmonė bus atsakinga ne tik už gaminius po savo pastato stogu, bet centralizuotai valdys ir įmonių „Klaipėdos baldai“, „Inno Line“, „Šilutės baldai“ ir „Visagino linija“ sandėlius. „Innovo logistikos“ direktoriumi tampa buvęs „Klaipėdos baldų“ planavimo vadovas Tadas Dručkus, kuris rūpinsis gaminių logistika į centrinį sandėlį ir užsakovams į užsienio rinką. Buvęs „Innovo logistika“ direktorius Artūras Sirtautas toliau tęs vidinę karjerą „SBA Home“ kaip logistikos vadovas ir sieks efektyviai optimizuoti sujungtų sandėlių procesus.

SBA grupės baldų gamybos įmonės šių metų pirmą pusmetį produkcijos pardavė už beveik 164 mln. eurų, o 2022 m. per metus jų pardavimai siekė 389 mln. eurų.

SBA grupė veikia baldų gamybos, tekstilės, nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo sektoriuose.

 

Savo produkciją ji eksportuoja į 50 pasaulio šalių, o konsoliduoti grupės pardavimai 2022 m. siekė 438,8 mln. eurų.

Pagal SBA inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje savanorystės programą baigė dvi savanorės

Šauniosios Elzė Gružaitė ir Gabija Sragauskaitė baigė 6 mėnesių trukmės jaunimo savanoriškos tarnybos programą Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje. Šios savanorystės programos baigimo proga jaunosioms savanorėms įteiktos simbolinės atminimo dovanėlės, dėkota už nuoširdų prisidėjimą organizuojant bibliotekos kultūrinį ir profesinį darbą. Merginos džiaugėsi, kad turėjo puikią galimybę susipažinti su bibliotekos veiklomis ir įgyti naujos patirties. Dėkojame Elzei ir Gabijai už svarią pagalbą vykdant įvairias veiklas ir tikimės, kad įgytos žinios pravers ateityje! Jaunimo savanoriška tarnybos programa skirta 14-29 metų amžiaus jaunimui,

Kokia yra mulčerių paskirtis?

Mulčeriai yra specializuota žemės ūkio ir sodininkystės įranga, skirta augalų likučių, šakų, žolės ir kitų organinių medžiagų smulkinimui bei paskirstymui po dirvos paviršių. Šie įrenginiai yra neatsiejama dalis tvaraus ūkininkavimo praktikos, nes jie padeda pagerinti dirvožemio kokybę, sumažinti piktžolių augimą ir apsaugoti dirvą nuo erozijos.   Mulčerių veikimo principas  Mulčeriai naudoja įvairius mechaninius būdus organinėms medžiagoms smulkinti. Paprastai jie yra varomi traktoriaus, bet tai taip pat gali būti individualūs arba nešiojami įrenginiai. Mulčerių veikimo principas pagrįstas greitai besisukančiais peiliais arba

Kaip pirkti automobilį internetu?

Pirkti  automobilį internetu tampa vis populiaresnis būdas dėl jo patogumo ir galimybės palyginti įvairius pasiūlymus, be poreikio vykti į fizines parduotuves. Tačiau šis procesas taip pat turi savų iššūkių ir rizikų, kurių svarbu nepamiršti. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip sėkmingai įsigyti automobilį internetu.  Kaip pirkti automobilį internetu?   1. Tyrimo etapas Prieš pradedant paieškas, svarbu aiškiai nusistatyti, kokio tipo automobilio jums reikia. Apsvarstykite savo biudžetą, reikiamas funkcijas (pvz., degalų sąnaudas, erdvę, saugumo funkcijas) ir pageidaujamą markę ar modelį. Naudokite internetines svetaines

Nuo bausmės besislapstantis šilutiškis norėjo gauti VSAT leidimą būti valstybės sienos apsaugos zonoje

Vileikių pasienio užkardos pasieniečiams įkliuvo šilutiškis, kuris už padarytą nusikalstamą veiką buvo nuteistas laisvės atėmimo bausme, tačiau vengė ją atlikti. 2023 m. spalį policija paskelbė jo paiešką. Liepos 22 d., pirmadienio popietę, į Pagėgių pasienio rinktinės Vileikių pasienio užkardą atvyko 34-erių šilutiškis, pageidavęs gauti leidimą būti valstybės sienos apsaugos zonoje. Kam vyrui prireikė tokio leidimo (galbūt žvejybai Nemune, kurios viduriu eina valstybės siena su Rusija) ir ar būtų jį gavęs, taip ir nepaaiškėjo. Tikrindami šilutiškio pateiktus asmens dokumentus pasieniečiai nustatė,

Taip pat skaitykite