Naujas „Šilutės baldų“ vadovas

„Klaipėdos baldų“ direktoriui Viktorui Pivoriui patikėta vadovauti ir „Šilutės baldams“. Pastarosios įmonės vadovas Eimuntas Jankauskas darbą tęs valdančioje „SBA Home“ bendrovėje eidamas Inovacijų ir technologijų vadovo pareigas.

E. Jankauskas (kairėje) tapo „SBA Home“ inovacijų ir technologijų vadovu, o „Šilutės baldams“ vadovaus „Klaipėdos baldų“ direktorius V. Pivorius. SBA nuotr.

„Siekdami didinti veiklos efektyvumą, gryniname baldų įmonių valdymo struktūrą ir dar labiau įgaliname vadovus. Be įprastos gamybinės veiklos, įmonių direktoriai perims dalį verslo plėtros funkcijų. Tikimės, kad pokyčiai modifikuojant ir optimizuojant valdymo struktūrą dar labiau stiprins šeimininkiškumo jausmą ir mūsų konkurencinį pranašumą“,– teigia SBA viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

Atsižvelgiant į valdymo struktūros pokyčius ir naujas atsakomybes, grupės viduje keičiasi ir kai kurių vadovų pareigos. „Klaipėdos baldų“ direktoriui Viktorui Pivoriui patikėta vadovauti ir „Šilutės baldams“. Pastarosios įmonės vadovas Eimuntas Jankauskas darbą tęs valdančioje „SBA Home“ bendrovėje, eidamas Inovacijų ir technologijų vadovo pareigas.

„Siekiame, kad pertvarka ir patikėtos naujos atsakomybės vadovams užtikrintų sėkmingą verslo plėtrą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Viktoras yra sėkmingo augimo ir lyderystės pavyzdys, kuris per dvejus vadovavimo „Klaipėdos baldams“ metus pademonstravo kompetenciją ir užsidegimą įveikiant iššūkius. O Eimuntui, kuris ženkliai prisidėjo ir prie Viktoro auginimo, esame dėkingi už nuolatinį produktų bei procesų tobulinimą ir kūrybiškumą. Tikimės, kad šias savybes jis dar labiau atskleis kaip inovacijų ir technologijų vystymo vadovas“, – apie įmonių vadovų kaitą sako „SBA Home“, vienijančios 4 SBA baldų gamybos įmones, generalinė direktorė Raimonda Kižienė.

Numatyti pokyčiai ir SBA Industrinių inovacijų slėnyje prie Klaipėdos įsikūrusiame logistikos centre „Innovo logistika“. Nuo šiol įmonė bus atsakinga ne tik už gaminius po savo pastato stogu, bet centralizuotai valdys ir įmonių „Klaipėdos baldai“, „Inno Line“, „Šilutės baldai“ ir „Visagino linija“ sandėlius. „Innovo logistikos“ direktoriumi tampa buvęs „Klaipėdos baldų“ planavimo vadovas Tadas Dručkus, kuris rūpinsis gaminių logistika į centrinį sandėlį ir užsakovams į užsienio rinką. Buvęs „Innovo logistika“ direktorius Artūras Sirtautas toliau tęs vidinę karjerą „SBA Home“ kaip logistikos vadovas ir sieks efektyviai optimizuoti sujungtų sandėlių procesus.

SBA grupės baldų gamybos įmonės šių metų pirmą pusmetį produkcijos pardavė už beveik 164 mln. eurų, o 2022 m. per metus jų pardavimai siekė 389 mln. eurų.

SBA grupė veikia baldų gamybos, tekstilės, nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo sektoriuose.

 

Savo produkciją ji eksportuoja į 50 pasaulio šalių, o konsoliduoti grupės pardavimai 2022 m. siekė 438,8 mln. eurų.

Pagal SBA inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Elektroninių sukčių Kalėdos prasideda anksčiau: kaip nepasimauti ant jų kalbiuko?

Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centras informuoja, kad per trečiąjį metų ketvirtį, nuo liepos iki rugsėjo, elektroniniai sukčiai iš mūsų šalies gyventojų ir įmonių siekė išvilioti 5,1 mln. eurų – net penktadaliu daugiau nei per tą patį laiką pernai. Tačiau, nepaisant suintensyvėjusių atakų, šalies finansų institucijų atsparumas sukčiavimui taip pat auga. Realūs nuostoliai, kuriuos sugebėjo padaryti sukčiai, minėtu laikotarpiu, palyginus su 2022-aisiais, sumažėjo 3 procentais, iki 2,3 mln. eurų. Vidutinė išviliojama suma šių metų trečiąjį ketvirtį siekė 871 eurą. Skaičiuojama, kad

Baltijos šalių tyrimas: dūmų detektorių namuose mažėja, lietuviai jų turi mažiausiai

Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse mažėja dūmų detektorius namuose turinčių asmenų, o gaisruose žuvusių žmonių skaičius mūsų šalyje auga. Tyrimo duomenys rodo, kad praėjusiais metais šiuos įrenginius nuosavame būste buvo įsirengę 70 proc. Lietuvos gyventojų, šiemet – 64 proc. mūsų šalies žmonių. Ši tendencija akivaizdi ir Latvijoje (detektorių nuo 78 proc. sumažėjo iki 73 proc.) bei Estijoje (detektorių nuo 93 proc. sumažėjo iki 90 proc.). Be to, gerokai mažiau lietuvių, lyginant su latviais ir estais, savo būstuose turi šiuos namų

Generalinei prokuratūrai pateiktas skundas dėl Vyriausybės neskaidriai panaudotų milijardų

Viešojo intereso gynimo fondas ir Sveikatos teisės institutas pateikė skundą Generalinei prokuratūrai dėl COVID valdymui skirtų lėšų panaudojimo teisėtumo ir prašo pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimų nusikalstamų veikų (didelio masto lėšų iššvaistymo ir piktnaudžiavimo valdžia) bei pradėti viešojo intereso gynimo procedūrą. Ar galimas Lietuvoje milijardinis „skandalas” dėl Vyriausybės veiklos, dabar turės atsakyti Prokuratūra. STI suburtos teisės ir finansų ekspertų grupės atliktas tyrimas parodė, kad 2020-2022 metų laikotarpiu Vyriausybė be teisėto pagrindo ir neužtikrindama lėšų panaudojimo skaidrumo paskirstė apie 3 milijardus

Orai antrąją savaitės pusę, kai baigiasi kalendorinis ruduo

Hidrometeorologijos tarnyba praneša apie neramius orus, kurie prasidės jau šiandien, lapkričio 29 d., trečiadienį. Tarnybos įspėja, kad trečiadienį jau turėtų būti itin neramu ir bent jau Rytų Lietuvoje sulauksime itin smarkaus snygio. Trečiadienio naktis buvo ir rūku, plikledžiu, šerkšnu. Vėjas buvo silpnas. Temperatūra siekė 6-11, rytiniuose rajonuose kai kur –12-15,pajūryje – 3-5 laipsnius šalčio. Dieną daug kur pasnigs, Rytų Lietuvoje vietomis smarkiai. Kai kur pustys. Vėjas besikeičiančios krypties, 6-11 m/s. Temperatūra 1-6 laipsniai šalčio, Kuršių nerijoje 0-2 laipsniai šilumos. Orų

Taip pat skaitykite