Naujas koronaviruso protrūkis Pagėgiuose. Šilutės rajone 32 nauji susirgimai

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1149 nauji COVID-19 ligos atvejai. Šilutės rajone – 32 nauji susirgimai. Iš viso šiuo metu serga 1001.

Per praėjusią parą fiksuoti protrūkiai Šilutės rajone įsikūrusiuose Macikų socialinės globos namuose ir Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namuose.

Per praėjusią parą izoliuoti 2194 asmenys. Iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, šiuo metu yra 89 436 asmenys.

Koronavirusas įsisuko ir į Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namus. NVSC duomenimis, sausio 13 ir 14 d. nustatyti 6 sergantys senelių globos namų gyventojai. Pranešama, kad buvo tiriami ne tik šių namų gyventojai, bet ir darbuotojai. Pastarųjų COVID-19 testo rezultatai neigiami.

Pamario.eu žurnalistei susisiekti su Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų direktore Regina Narušiene nepavyko.

Užtat portalas lrt.lt skelbia, jog jiems R. Narušienė „patvirtino, kad sausio 13 ir 14 dienomis liga nustatyta 6 senelių globos namų gyventojams. Taip pat tirti ir darbuotojai, tačiau tarp jų užsikrėtusiųjų neužfiksuota“.

Keista, nes vadovė vilniečius patikinusi, „kad patys gyventojai viruso į globos namus parnešti negalėjo“.

Macikuose

Per praėjusią parą 5 koronaviruso atvejai užfiksuoti Šilutės r. veikiančių Macikų socialinės globos namų darbuotojams. Tai patvirtino ir šios įstaigos direktorė Jovita Andrijauskienė. Ji pažymėjo, kad globos namuose situacija yra stabili, sergančių gyventojų sveikatos būklė gerėja. Šiuo metu serga 32 Macikų socialinės globos namų gyventojai.

Kalbėdamasi su pamarys.eu žurnaliste globos namų vadovė užsiminė, kad šiandien jos paskutinė darbo diena šioje įstaigoje.

Priminsime, kad dar sausio 5-ąją NVSC išplatino pranešimą žiniasklaidai apie protrūkį Macikų socialinės globos namuose, tačiau vėliau paaiškėjo, jog protrūkio tuo metu ten nebuvo. Apie tai skaitykite: http://www.pamarys.eu/covid-19-protrukio-maciku-socialines-globos-namuose-nera/

pamarys.eu inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Turtui ir pajamoms deklaruoti – du mėnesiai

Apie 161 tūkst. Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių gyventojų, pernai laiku pateikusių pajamų deklaracijas,  susigrąžino per 33, 4 mln. eurų GPM permokų. 10,7 tūkst. šilutiškių iš viso susigrąžino beveik 2 mln. eurų. 2021 m. kovo 3 d., Klaipėda. Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, jog Mokesčių inspekcija į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) perkėlė duomenis iš trečiųjų asmenų ir daugiau nei 2,3 mln. gyventojų jau gali teikti tikslias ir kokybiškas pajamų deklaracijas, iš kurių 1,74 mln. tai

Ūkininkai gali teikti dokumentus lengvatoms 

ESO ūkininkams primena apie galimybę 2021 metais pasinaudoti taikomomis lengvatomis: ūkininkai gali naudotis jiems Elektros energetikos įstatyme numatyta lengvata galios dedamajai ar buitiniams klientams numatytais elektros tarifais. Pateikę dokumentus, ūkininkai gali rinktis mokėti už galios dedamąją tik tris mėnesius ir už elektrą atsiskaityti pagal buitiniams klientams taikomas elektros kainas.  jei Jūsų žemės valdos ekonominis dydis (EDV) yra daugiau nei 0 ir lygus arba mažesnis nei 14, ir visų gautų pajamų iš žemės ūkio veiklos dalis procentais sudaro daugiau kaip 50

Ką reikia žinoti perkant papuošalus internetu?

Nekyla jokių abejonių, kad papuošalai – viena svarbiausių mūsų įvaizdžio detalių. Juos naudodami, ne tik išgryninsime kuriamą įvaizdį, bet ir atskleisime savo asmenybę. Tad nieko keista, kad įvairūs papuošalai yra viena dažniausiai įsigyjamų prekių. Siūlomą puikų būdą tiems kurie svajoja greitą bei patogiai įsigyti papuošalų – pirkite el. interneto parduotuvėje https://minimaltouch.lt/ . Kad išsirinktumėte labiausiai tinkamus ir visus lūkesčius pateisinančius papuošalus, atkreipkite dėmesį ir į šiuos patarimus. Svarbu dydis Internetinės parduotuvės parduodamus papuošalus pateikia aukštos kokybės nuotraukose ir būtent jos

A. Merkel pasveikino M. Gorbačiovą 90-mečio proga

Berlynas, kovo 2 d. (dpa-ELTA). Buvęs Kremliaus šeimininkas Michailas Gorbačiovas savo 90-ojo jubiliejaus proga antradienį sulaukė sveikinimų iš viso pasaulio. Vokietijos kanclerė Angela Merkel ne tik pasveikino jį su gimtadieniu, bet ir padėkojo jam už jo politinius pasiekimus. „Pasinaudosiu jūsų diena, kad dar kartą padėkočiau jums už asmeninį indėlį taikiai užbaigiant Šaltąjį karą bei suvienijant Vokietiją“, – sakoma A. Merkel sveikinime M. Gorbačiovui. „Vokietija nepamirš svarbaus jūsų indėlio į taikų suvienijimą, kaip ir nuolatinių jūsų asmeninių pastangų siekti draugiškų santykių

Taip pat skaitykite