Nauja įstaiga turi tik direktorę

Praėjusių metų rugsėjo 26 d. Šilutės r. savivaldybės tarybos sprendimu įsteigta viešoji įstaiga Šilutės turizmo informacijos centras nuo gegužės 6 d. jau turi direktorę. Ja tapo iki tol Savivaldybės Planavimo ir plėtros skyriuje dirbusi Rasa Kmitienė. Viešosios įstaigos veiklai šiais metais numatyta skirti 175 tūkst. Lt, dar 5000 litų centras planuoja užsidirbti savarankiškai.

Šilutės turizmo informacijos centro direktorė Rasa Kmitienė sako, kad tvirčiausiai jaučiasi dirbdama jai labai patinkančioje turizmo srityje.

Naujoji direktorė Rasa Kmitienė, didžiąją savo darbinės veiklos dalį skyrusi turizmui ir turinti šios srities specialųjį išsilavinimą, konkursą į Turizmo informacijos centro vadovo vietą laimėjo vasario 26 d. Direktorė mano, kad turizmas – tai sritis, kurioje ji jaučiasi stipriausiai ir kurią pati labai mėgsta.
Į Šilutę kaunietę R. Kmitienę atvedė santuoka. Čia ji baigė Šilutės turizmo ir verslo paslaugų mokyklą, kurios direktoriui Pranui Avižiniui, jo pavaduotojai Irenai Sudeikienei ir gausiam pedagogų būriui dėkoja už pažintį su mūsų rajonu, verslo gudrybes, kurių išmoko šioje įstaigoje. Vėliau ji žinias gilino Klaipėdos universitete, studijuodama rekreacijos ir turizmo vadybą, kur įgijo bakalauro ir magistro išsilavinimą.
Vėliau teko padirbėti Šilutės turizmo ir verslo informacijos centre, privačiose turizmu besiverčiančiose įmonėse. Atsiradus galimybei, daug neabejojusi darbą Savivaldybės administracijoje nutarė keisti į vadovavimą naujai kuriamam Turizmo informacijos centrui. „Manau, kad turizmas yra mano veiklos sritis. Čia kiekviena diena atneša naujieną. Todėl toks darbas man yra įdomus ir patinka. Darysime tai, kas svarbu ne tik miesto svečiams, bet ir turizmo verslu užsiimantiems žmonėms, nes jie yra pagrindiniai mūsų partneriai“, – sakė R. Kmitienė.
Metų veiklos planą ji išdėstė savo programoje, kurią posėdyje pristatė rajono politikams. Vien šiais metais jame numatyta per 30 įvairių priemonių, kurios turėtų formuoti Šilutės krašto kaip unikalaus turistinio regiono įvaizdį, kurti palankesnes sąlygas įvairių sričių plėtrai, ypač vandens turizmo, padėti susirasti daugiau partnerių Lietuvoje ir užsienio šalyse.
R. Kmitienė sakė minčių ir idėjų turinti gerokai daugiau, negu išdėstė savo programoje, tačiau kol kas dar anksti apie tai kalbėti, nes įstaiga dar tik kuriasi.
Turizmo informacijos centrui dar reikia finansininko ir vadybininko. Konkursas šioms pareigoms vyks kitą savaitę. Direktorė pakvietė konkurse dalyvauti tuos, kuriems nesvetimas turizmo verslas.
Šiuo metu VšĮ Šilutės turizmo informacijos centras yra įsikūręs Šilutės muziejaus H. Šojaus dvaro patalpose, kur iki šiol veikė muziejaus padaliniu buvęs muziejaus turizmo informacijos centras. Skirti du kabinetai, tačiau suremontuotas ir tinkamas darbui tėra tik vienas iš jų. Labai trūksta biuro įrangos.
Laikui bėgant paaiškės, kiek dar patalpų reikės, kai bus teikiama daugiau paslaugų. Naujoji viešosios įstaigos direktorė kol kas vengia kalbėti apie konkrečius darbus ir užduotis, nes, anot jos, pati dar nespėjo čia kojų apšilti.

Vaidotas VILKAS

8 komentarai

 • Nuomonė

  Mano nuomone šios moters buvimas atneš dideliu nuostolių Silutes turizmo sektoriui. Paziurekite kol požiūris i darbą. Jau prasidėjo turizmo sezonas, pabandykime prisiskambinti i TIC, telefonas tyli. I telefonus atsiliepines tik birželio antroje pusėje. Jau nuostolis.

 • Edita

  Specialistas tik pradėjo dirbti, o jau ieškome trūkumų ir netgi nusprendžiame, kad šis žmogus atneš nuostolių. Pasidžiaukime energingu, kuriančiu, siekiančiu žmogumi. Metų veiklos planą direktorė pristatė. Idėjų, sumanymų turi. Vertinsime vėliau, kuomet bus ką.
  Et, kaip trūksta mums pozityvaus požiūrio…

 • šilutiškė

  Teisiausi bus tie, kurie iš šitų pelų nesitikės grūdų. Jūs tik pagalvokit – viena moteriškė Šilutės kraštą pavers ryškėjančia turizmo žvaigžde Europos žemėlapyje? Juokiatės. Vienas ir košėj paskęsta. Juk buvo jau viena moteriškė, kuri analogišką turizmo ir verslo centrą valdė, vis kaulydama pinigų iš rajono biudžeto. Ir kas iš to? Nulis. Turizmą kuria ir plėtoja verslininkai, o ne centrai, direktorės, kurių išlaikymas yra brangus, o nauda nulinė.

 • TESTAS

  pratestavom, prisikambinti galima, i laiskus atsakineja, tikekimes isisuks o kritika po 100 dienu

 • nulis

  Arogantiška, pasipūtusi moterytė….

 • sto

  Ji nėra nei kvaila, nei pasiputusi. Tiesiog gavo darbą ir pradės dirbti. Čia kažkas rase, kad vienas ne ką gali. Sutinku. Kažin ko nesitikėkite. Patys garsinkit savo kraštą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tvarus garderobas: kaip jį susikurti kiekvienam?

Žodis „tvarumas“ jums vis dar asocijuojasi su vėjo jėgainėmis ar elektriniais automobiliais? Be reikalo. Aplinkos tausojimu galima užsiimti ir vaikščiojant po prekybos centrą bei ieškant naujų marškinėlių ar renkantis suknelę. To savo klientus moko socialinio verslo įmonės įkūrėja, Copie prekės ženklo steigėja ir draugiško aplinkai garderobo kūrėja Gerūta Navickaitė. Ji pataria, kaip elgtis kuo atsakingiau ir padaryti kuo mažesnį poveikį aplinkai, kurioje gyvename. Mada – tvarumo ir ekologijos problema Norint pagaminti vienerius džinsus pramonininkai sunaudoja apie 8000 litrų vandens nuo

Šią savaitę sugrįš ir 29 laipsnių karščiai

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šios savaitės orus: po lietaus sugrįžta šiluma ir net karščiai. Sinoptikai prognozavo, kad šiandien, pirmadienį, tankesnių debesų kaupėsi vakarinėje ir šiaurinėje Lietuvos dalyje, čia ir palijo. Temperatūra įdienojus pakils iki 19-22, šalies pietryčiuose 23-24 laipsnių. Rugpjūčio 9 d., antradienį, naktį debesys sklaidysis, bet kai kur šiaurės vakariniuose rajonuose trumpai palis. Paryčiais vietomis matomumą mažins nusidriekęs rūkas. Temperatūra kris iki 9-14, pajūryje bus 15-16 laipsnių. Antradienio dieną debesų vis dar bus nemažai, vietomis iš jų sulauksime

Vagystė Rusnėje: nuostoliai siekia 6,5 tūkstančio

Policija informuoja apie rugpjūčio 5-8 d. užfiksuotus įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Rugpjūčio 4-5 d. Ilgbrastės k., Švėkšnos sen.,  iš moteriai, gim. 1951 m., priklausančio garažo buvo pavogta žoliapjovė, benzininis pjūklas, grąžtas, akumuliatoriaus krautuvas ir du akumuliatoriniai suktuvai. Nuostolis 1000 eurų. Rugpjūčio 6 d. naktį Ramučių k., Gardamo sen., neblaivus (2,16 prom.) vyras, gim. 1996 m., vairuodamas automobilį BM, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, ir atsitrenkė griovyje į pakelės medį. Vairuotojas ir neblaivus (1,97 prom.) keleivis, gim. 1996 m.,

NEZ Baltijos šalių ralio kroso čempionato etape Lietuvos himnas nesuskambo

Sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse baigėsi visą savaitgalį trukęs ralio kroso festivalis. Šeštadienį čia varžėsi Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato dalyviai  Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių (NEZ) ralio kroso čempionato dalyviai. Priešingai nei šeštadienį, sekmadienio lenktynėse lietuviai liko varžovų iš Latvijos ir Estijos šešėlyje. Sekmadienį prie starto antrame Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių ralio kroso čempionato etape stojo beveik keturios dešimtys dalyvių, kurie varžėsi penkiose klasėse. „NEZ Touring Car“ įskaitoje susigrūmė du estai, suomis ir latvis. Po dramatiško finalo

Taip pat skaitykite