Nauja įstaiga turi tik direktorę

Praėjusių metų rugsėjo 26 d. Šilutės r. savivaldybės tarybos sprendimu įsteigta viešoji įstaiga Šilutės turizmo informacijos centras nuo gegužės 6 d. jau turi direktorę. Ja tapo iki tol Savivaldybės Planavimo ir plėtros skyriuje dirbusi Rasa Kmitienė. Viešosios įstaigos veiklai šiais metais numatyta skirti 175 tūkst. Lt, dar 5000 litų centras planuoja užsidirbti savarankiškai.

Šilutės turizmo informacijos centro direktorė Rasa Kmitienė sako, kad tvirčiausiai jaučiasi dirbdama jai labai patinkančioje turizmo srityje.

Naujoji direktorė Rasa Kmitienė, didžiąją savo darbinės veiklos dalį skyrusi turizmui ir turinti šios srities specialųjį išsilavinimą, konkursą į Turizmo informacijos centro vadovo vietą laimėjo vasario 26 d. Direktorė mano, kad turizmas – tai sritis, kurioje ji jaučiasi stipriausiai ir kurią pati labai mėgsta.
Į Šilutę kaunietę R. Kmitienę atvedė santuoka. Čia ji baigė Šilutės turizmo ir verslo paslaugų mokyklą, kurios direktoriui Pranui Avižiniui, jo pavaduotojai Irenai Sudeikienei ir gausiam pedagogų būriui dėkoja už pažintį su mūsų rajonu, verslo gudrybes, kurių išmoko šioje įstaigoje. Vėliau ji žinias gilino Klaipėdos universitete, studijuodama rekreacijos ir turizmo vadybą, kur įgijo bakalauro ir magistro išsilavinimą.
Vėliau teko padirbėti Šilutės turizmo ir verslo informacijos centre, privačiose turizmu besiverčiančiose įmonėse. Atsiradus galimybei, daug neabejojusi darbą Savivaldybės administracijoje nutarė keisti į vadovavimą naujai kuriamam Turizmo informacijos centrui. „Manau, kad turizmas yra mano veiklos sritis. Čia kiekviena diena atneša naujieną. Todėl toks darbas man yra įdomus ir patinka. Darysime tai, kas svarbu ne tik miesto svečiams, bet ir turizmo verslu užsiimantiems žmonėms, nes jie yra pagrindiniai mūsų partneriai“, – sakė R. Kmitienė.
Metų veiklos planą ji išdėstė savo programoje, kurią posėdyje pristatė rajono politikams. Vien šiais metais jame numatyta per 30 įvairių priemonių, kurios turėtų formuoti Šilutės krašto kaip unikalaus turistinio regiono įvaizdį, kurti palankesnes sąlygas įvairių sričių plėtrai, ypač vandens turizmo, padėti susirasti daugiau partnerių Lietuvoje ir užsienio šalyse.
R. Kmitienė sakė minčių ir idėjų turinti gerokai daugiau, negu išdėstė savo programoje, tačiau kol kas dar anksti apie tai kalbėti, nes įstaiga dar tik kuriasi.
Turizmo informacijos centrui dar reikia finansininko ir vadybininko. Konkursas šioms pareigoms vyks kitą savaitę. Direktorė pakvietė konkurse dalyvauti tuos, kuriems nesvetimas turizmo verslas.
Šiuo metu VšĮ Šilutės turizmo informacijos centras yra įsikūręs Šilutės muziejaus H. Šojaus dvaro patalpose, kur iki šiol veikė muziejaus padaliniu buvęs muziejaus turizmo informacijos centras. Skirti du kabinetai, tačiau suremontuotas ir tinkamas darbui tėra tik vienas iš jų. Labai trūksta biuro įrangos.
Laikui bėgant paaiškės, kiek dar patalpų reikės, kai bus teikiama daugiau paslaugų. Naujoji viešosios įstaigos direktorė kol kas vengia kalbėti apie konkrečius darbus ir užduotis, nes, anot jos, pati dar nespėjo čia kojų apšilti.

Vaidotas VILKAS

Hits: 139

8 komentarai

 • Nuomonė

  Mano nuomone šios moters buvimas atneš dideliu nuostolių Silutes turizmo sektoriui. Paziurekite kol požiūris i darbą. Jau prasidėjo turizmo sezonas, pabandykime prisiskambinti i TIC, telefonas tyli. I telefonus atsiliepines tik birželio antroje pusėje. Jau nuostolis.

 • Edita

  Specialistas tik pradėjo dirbti, o jau ieškome trūkumų ir netgi nusprendžiame, kad šis žmogus atneš nuostolių. Pasidžiaukime energingu, kuriančiu, siekiančiu žmogumi. Metų veiklos planą direktorė pristatė. Idėjų, sumanymų turi. Vertinsime vėliau, kuomet bus ką.
  Et, kaip trūksta mums pozityvaus požiūrio…

 • šilutiškė

  Teisiausi bus tie, kurie iš šitų pelų nesitikės grūdų. Jūs tik pagalvokit – viena moteriškė Šilutės kraštą pavers ryškėjančia turizmo žvaigžde Europos žemėlapyje? Juokiatės. Vienas ir košėj paskęsta. Juk buvo jau viena moteriškė, kuri analogišką turizmo ir verslo centrą valdė, vis kaulydama pinigų iš rajono biudžeto. Ir kas iš to? Nulis. Turizmą kuria ir plėtoja verslininkai, o ne centrai, direktorės, kurių išlaikymas yra brangus, o nauda nulinė.

 • TESTAS

  pratestavom, prisikambinti galima, i laiskus atsakineja, tikekimes isisuks o kritika po 100 dienu

 • nulis

  Arogantiška, pasipūtusi moterytė….

 • sto

  Ji nėra nei kvaila, nei pasiputusi. Tiesiog gavo darbą ir pradės dirbti. Čia kažkas rase, kad vienas ne ką gali. Sutinku. Kažin ko nesitikėkite. Patys garsinkit savo kraštą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasaulinė kultūros diena paminėta virtualiai

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų bei istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasauline kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai pakvietė visus kolegas bei kitų kultūros įstaigų darbuotojus, meno kolektyvus, bibliotekos lankytojus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Kultūra – tau, man, kitiems…“, skirtoje šiai dienai paminėti. Kultūra kiekvienam iš mūsų yra

Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių. Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį

Šilutės meno mokykla švenčia 55 metų veiklos sukaktį

Pandemija ir karantinai dėl COVID-19 nesutrukdė Šilutės meno mokyklos bendruomenei švęsti savo įstaigos veiklos 55 metų sukaktį. Tereikia užsukti į šios mokyklos interneto svetainę. Šios mokyklos istorija prasidėjo 1965 metų rugsėjo 1 d. Jau peržengtas 55 metų slenkstis. Į gyvenimą išlydėta per 1600 muzikantų, keli šimtai dailės skyriaus mokinių, šokėjų. Būtent muzikos, dailės ir šokio meno mokoma šioje mokykloje, kuri yra papildomo ugdymo, tad tėvai už savo vaikų lavinimą moka nustatytą mokestį. Šventes, kai suguža gausybė svečių, buvusių pedagogų, mokinių,

Nauja tvarka perkant automobilį

Lietuvoje nuo gegužės 1 d. ims veikti Transporto priemonių savininkų apskaitos sistema: pirkdami automobilį gausite specialų kodą. Su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais siejama sistema norima, kad gyventojai nesusidurtų su nesąžininga prekyba automobiliais, o jų teisės būtų apsaugotos, kad būtų suformuota skaidri transporto priemonių bei jų detalių prekyba, sumažėtų šioje srityje nesąžiningų sandorių, valstybė gautų priklausančius mokesčius. Vidaus reikalų ministrė  A. Bilotaitė pastebėjo, kad iki šiol dauguma automobilių pirkimo-pardavimo sandorių vyksta grynaisiais pinigais, taip galima

Taip pat skaitykite