Natkiškiuose – kapelų šventė ,,Linksmoji armonika-2017“

Natkiškių kaimo parkelyje nuaidėjo šeštoji regioninė liaudiškų kapelų šventė ,,Linksmoji armonika-2017“. Šiemet šventė buvo skirta ir Tėvo dienai paminėti, ir Tautinio kostiumo metams. Atvykusius į šventę pasveikino renginio vedėjos Rasa ir Danutė, o solistas Rokas savo dainą paskyrė visiems tėveliams. Atlikti bendrą kūrinį į sceną buvo pakviesti net 7 kolektyvai iš skirtingų Lietuvos rajonų: Šilutės, Tauragės, Telšių, Šakių, Jurbarko, Kelmės ir Pagėgių savivaldybės.
Svečius mero vardu pasveikino Pagėgių savivaldybės mero patarėja Rita Vidraitė, Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė ir Natkiškių kultūros namų meno vadovas Valdas Armonas.
Žiūrovai turėjo progos pasiklausyti ir kapelijų, ir „Lietuvos talentų“ konkurse dalyvavusio Jurbarko r. Veliuonos gyventojo Naglio Mačėno balso, moteriško Auksės ir Renatos dueto iš Slavikų (Šakių r.). Žiūrovai buvo skatinami dalyvauti įvairiose atrakcijose. Aptarti ir apkalbėti visų kapelijų tautiniai kostiumai.
Šventės pabaigoje įteiktos padėkos, gėlės ir dovanėlės visiems, kurie jų nusipelnė: Šilutės r. Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų ir amatų centro liaudiškos muzikos kapelai ,,Lolytėlė“ (vad. Kazys Budrius), Kelmės r. Pakražančio kultūros namų kaimo kapelai (vad. Saulius Venckus), Jurbarko r. Veliuonos kultūros centro Raudonės kaimo kapelai (vad. Jonas Apolis Grygartas), Telšių r. Ryškėnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapelai ,,Čia ir dabar“ (vad. Sandra Petrulienė ir Algirdas Kupščius), Tauragės r. Sartininkų kultūros namų kaimo kapelai ,,Kamana“ (vad. Zigmas Lešinskis), Šakių r. Slavikų kaimo kapelai (vad. Renata Baltrušaitienė), Pagėgių sav. kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapelai ,,Vaivorykštė“ (vad. Valdas Armonas). Dovanėlės įteiktos solistams Rokui Kondrotui, Nagliui Mačėnui ir Auksės ir Renatos duetui. Visoms kapeloms puikiai sekėsi, nes jos turėjo šaunią palaikymo komandą: vieni kitus ir puikius mūsų žiūrovus.
Ačiū kolektyvams už gražų bendradarbiavimą ir draugystę.
Dėkojame šventės rėmėjams, draugams ir pagalbininkams: Pagėgių savivaldybės administracijai ir merui Virginijui Komskiui už šventinį tortą, Pagėgių kultūros centrui, Natkiškių seniūnijai, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Tadui Girčiui, Robertui Ūseliui, Rasai ir Kęstui Cancingeriams, Rasai Andrijauskaitei, kapelos ,,Vaivorykštė“ moterims, Laimutei ir Juozui Kesarauskams, Danutei ir Jonui Joneliams, Nidai ir Arūnui Bušniauskams, Dianai ir Kęstui Marozams, Almutui Genučiui.
Po bendros nuotraukos, įspūdžiais visi dalijomės kultūros namuose prie arbatos, kavos puodelio ir šventinio torto.
Džiugu, kad Natkiškių seniūnijos gyventojai ir svečiai turi galimybę kiekvienais metais pasiklausyti vis kitų kapelijų iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių.
Renginių organizatorė
Rasa Armonienė

Hits: 263

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite