Natkiškiuose – kapelų šventė ,,Linksmoji armonika-2017“

Natkiškių kaimo parkelyje nuaidėjo šeštoji regioninė liaudiškų kapelų šventė ,,Linksmoji armonika-2017“. Šiemet šventė buvo skirta ir Tėvo dienai paminėti, ir Tautinio kostiumo metams. Atvykusius į šventę pasveikino renginio vedėjos Rasa ir Danutė, o solistas Rokas savo dainą paskyrė visiems tėveliams. Atlikti bendrą kūrinį į sceną buvo pakviesti net 7 kolektyvai iš skirtingų Lietuvos rajonų: Šilutės, Tauragės, Telšių, Šakių, Jurbarko, Kelmės ir Pagėgių savivaldybės.
Svečius mero vardu pasveikino Pagėgių savivaldybės mero patarėja Rita Vidraitė, Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė ir Natkiškių kultūros namų meno vadovas Valdas Armonas.
Žiūrovai turėjo progos pasiklausyti ir kapelijų, ir „Lietuvos talentų“ konkurse dalyvavusio Jurbarko r. Veliuonos gyventojo Naglio Mačėno balso, moteriško Auksės ir Renatos dueto iš Slavikų (Šakių r.). Žiūrovai buvo skatinami dalyvauti įvairiose atrakcijose. Aptarti ir apkalbėti visų kapelijų tautiniai kostiumai.
Šventės pabaigoje įteiktos padėkos, gėlės ir dovanėlės visiems, kurie jų nusipelnė: Šilutės r. Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų ir amatų centro liaudiškos muzikos kapelai ,,Lolytėlė“ (vad. Kazys Budrius), Kelmės r. Pakražančio kultūros namų kaimo kapelai (vad. Saulius Venckus), Jurbarko r. Veliuonos kultūros centro Raudonės kaimo kapelai (vad. Jonas Apolis Grygartas), Telšių r. Ryškėnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapelai ,,Čia ir dabar“ (vad. Sandra Petrulienė ir Algirdas Kupščius), Tauragės r. Sartininkų kultūros namų kaimo kapelai ,,Kamana“ (vad. Zigmas Lešinskis), Šakių r. Slavikų kaimo kapelai (vad. Renata Baltrušaitienė), Pagėgių sav. kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapelai ,,Vaivorykštė“ (vad. Valdas Armonas). Dovanėlės įteiktos solistams Rokui Kondrotui, Nagliui Mačėnui ir Auksės ir Renatos duetui. Visoms kapeloms puikiai sekėsi, nes jos turėjo šaunią palaikymo komandą: vieni kitus ir puikius mūsų žiūrovus.
Ačiū kolektyvams už gražų bendradarbiavimą ir draugystę.
Dėkojame šventės rėmėjams, draugams ir pagalbininkams: Pagėgių savivaldybės administracijai ir merui Virginijui Komskiui už šventinį tortą, Pagėgių kultūros centrui, Natkiškių seniūnijai, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Tadui Girčiui, Robertui Ūseliui, Rasai ir Kęstui Cancingeriams, Rasai Andrijauskaitei, kapelos ,,Vaivorykštė“ moterims, Laimutei ir Juozui Kesarauskams, Danutei ir Jonui Joneliams, Nidai ir Arūnui Bušniauskams, Dianai ir Kęstui Marozams, Almutui Genučiui.
Po bendros nuotraukos, įspūdžiais visi dalijomės kultūros namuose prie arbatos, kavos puodelio ir šventinio torto.
Džiugu, kad Natkiškių seniūnijos gyventojai ir svečiai turi galimybę kiekvienais metais pasiklausyti vis kitų kapelijų iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių.
Renginių organizatorė
Rasa Armonienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Žvejokime atsakingai: nespėjusias išneršti žuvis reikėtų paleisti

Pavasaris yra žuvų neršto metas, todėl žvejus mėgėjus raginame būti ypač atidžius – šiuo metu galioja nemažai konkrečių žuvų rūšių žvejybos draudimų, taikomų tam tikrą laikotarpį. Kartu atkreipiame dėmesį, kad neršto laikas gali šiek tiek pasislinkti priklausomai nuo klimato sąlygų. Todėl draudimui vos pasibaigus dar ne visos žuvys gali būti išneršusios. Jas sugavus reikėtų paleisti. Siekiant sudaryti palankesnes žvejybos sąlygas, Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėse yra išimtis, numatanti, kad kai pirmoji draudimo diena yra savaitgalis ar valstybinė šventė, draudimas įsigalioja

Pasirinktą verslą plėtoti bus kur kas paprasčiau, jei…

Drąsiai galima sakyti, kad sprendimas pradėti verslą, yra vienas geriausių. Tai atveria labai daug nuostabių galimybių: realizuoti sumanymus bei siekti svajonių; savo darbais keisti pasaulį; kurti darbo vietas. Žinoma, ir pelnas nėra išimtis – būtent verslas atveria galimybę siekti  finansinės nepriklausomybės. Visgi, svarbu pabrėžti, kad ir verslo plėtojimas neretai kelia tam tikrų iššūkių. Taip pat labai dažnai tenka susidurti su ypač didelėmis laiko, energijos ar finansų sąnaudomis. Gera žinia yra ta, kad jei tik bus priimami tinkami sprendimai, tai pasirinktą

Šiemet automobilių stovėjimas Palangoje kainuoja brangiau

Rinkliava už automobilių stovėjimą dalyje Palangos gatvių renkama nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai. Tad sekmadienį, gegužės 15 d., įsigaliojo gerokai padidinti mokesčiai, kuriuos nustatė Palangos miesto savivaldybės taryba. Praėjusiais metais rinkliavos sezono metu už vieno automobilio stovėjimą pusvalandį raudonojoje zonoje reikėjo mokėti 0,6 euro, viena valanda buvo įkainota 1,2 euro. Pusvalandį palikti geltonojoje zonoje kainavo 0,3 euro, o valandą – 0,6 euro. Žaliojoje zonoje už vieno automobilio stovėjimą pusę valandos tekdavo atseikėti 1 eurą, o už

Ką madingo ir patogaus turėtų dėvėti vyras šią vasarą?

Vasara jau visai čia pat! O tai reiškia, kad daugelis vyrų, kurie domisi vyriška mada ir nori išlikti stilingais, suka galvą dėl to, kuo reikėtų papildyti savo garderobą. Greitai sužinosite karščiausias vyrų vasaros mados tendencijas. Juk nėra nieko geriau, nei prieš atsinaujinant spintos turinį, žinoti, kokie drabužiai, batai ir aksesuarai yra madingi šią vasarą. Papasakosime, kokie marškinėliai, šortai, aksesuarai, sportbačiai ar kiti dalykai turėtų papildyti Jūsų garderobą, jei norite madingos ir patogios aprangos. Madingi ir patogūs drabužiai – ką dėvėti

Taip pat skaitykite