Natkiškiuose – kapelų šventė ,,Linksmoji armonika-2017“

Natkiškių kaimo parkelyje nuaidėjo šeštoji regioninė liaudiškų kapelų šventė ,,Linksmoji armonika-2017“. Šiemet šventė buvo skirta ir Tėvo dienai paminėti, ir Tautinio kostiumo metams. Atvykusius į šventę pasveikino renginio vedėjos Rasa ir Danutė, o solistas Rokas savo dainą paskyrė visiems tėveliams. Atlikti bendrą kūrinį į sceną buvo pakviesti net 7 kolektyvai iš skirtingų Lietuvos rajonų: Šilutės, Tauragės, Telšių, Šakių, Jurbarko, Kelmės ir Pagėgių savivaldybės.
Svečius mero vardu pasveikino Pagėgių savivaldybės mero patarėja Rita Vidraitė, Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė ir Natkiškių kultūros namų meno vadovas Valdas Armonas.
Žiūrovai turėjo progos pasiklausyti ir kapelijų, ir „Lietuvos talentų“ konkurse dalyvavusio Jurbarko r. Veliuonos gyventojo Naglio Mačėno balso, moteriško Auksės ir Renatos dueto iš Slavikų (Šakių r.). Žiūrovai buvo skatinami dalyvauti įvairiose atrakcijose. Aptarti ir apkalbėti visų kapelijų tautiniai kostiumai.
Šventės pabaigoje įteiktos padėkos, gėlės ir dovanėlės visiems, kurie jų nusipelnė: Šilutės r. Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų ir amatų centro liaudiškos muzikos kapelai ,,Lolytėlė“ (vad. Kazys Budrius), Kelmės r. Pakražančio kultūros namų kaimo kapelai (vad. Saulius Venckus), Jurbarko r. Veliuonos kultūros centro Raudonės kaimo kapelai (vad. Jonas Apolis Grygartas), Telšių r. Ryškėnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapelai ,,Čia ir dabar“ (vad. Sandra Petrulienė ir Algirdas Kupščius), Tauragės r. Sartininkų kultūros namų kaimo kapelai ,,Kamana“ (vad. Zigmas Lešinskis), Šakių r. Slavikų kaimo kapelai (vad. Renata Baltrušaitienė), Pagėgių sav. kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapelai ,,Vaivorykštė“ (vad. Valdas Armonas). Dovanėlės įteiktos solistams Rokui Kondrotui, Nagliui Mačėnui ir Auksės ir Renatos duetui. Visoms kapeloms puikiai sekėsi, nes jos turėjo šaunią palaikymo komandą: vieni kitus ir puikius mūsų žiūrovus.
Ačiū kolektyvams už gražų bendradarbiavimą ir draugystę.
Dėkojame šventės rėmėjams, draugams ir pagalbininkams: Pagėgių savivaldybės administracijai ir merui Virginijui Komskiui už šventinį tortą, Pagėgių kultūros centrui, Natkiškių seniūnijai, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Tadui Girčiui, Robertui Ūseliui, Rasai ir Kęstui Cancingeriams, Rasai Andrijauskaitei, kapelos ,,Vaivorykštė“ moterims, Laimutei ir Juozui Kesarauskams, Danutei ir Jonui Joneliams, Nidai ir Arūnui Bušniauskams, Dianai ir Kęstui Marozams, Almutui Genučiui.
Po bendros nuotraukos, įspūdžiais visi dalijomės kultūros namuose prie arbatos, kavos puodelio ir šventinio torto.
Džiugu, kad Natkiškių seniūnijos gyventojai ir svečiai turi galimybę kiekvienais metais pasiklausyti vis kitų kapelijų iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių.
Renginių organizatorė
Rasa Armonienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite