Namų aplinka, taupanti jūsų pinigus. Kaip ji atrodo?

Nesunku pasakyti, kodėl savo namams keliame tiek daug reikalavimų juk būtent juose praleidžiame daugiausiai savo laiko. Taigi, norime, kad jie būtų saugūs, gražūs, jaukūs, patogūs. 
Vis daugiau žmonių nori gyventi tokioje aplinkoje, kuri taupytų pinigus. Ar tai yra įmanoma? Tikrai taip. Tereikia įgyvendinti tam tikrus sprendimus, ir džiaugsitės pinigus taupančia namų aplinka. 

 

Kaip atrodo pinigus taupanti namų aplinka?

  1. Joje įrengta nuotekų valymo sistema. Verta pabrėžti, kad nuotekų valymo sistemos yra ypač naudingos, jei jūsų tikslas – pinigus taupantys namai. Viskas, todėl, kad nuotekų valymo sistema taip efektyviai išvalo vandenį, kad jį galima panaudoti antrą kartą – šiuo vandeniu galima laistyti žalią erdvę arba plauti šaligatvius, transporto priemones. 
  2. Virtuvėje – kavos aparatas bei kokteilinė. Tyrimų, kurių metu siekiame išsiaiškinti, kam žmonės išleidžia pinigus, nors iš tiesų turi tikslą kuo daugiau jų sutaupyti, paaiškėjo, kad ypač nemažos pinigų sumos išleidžiamos norint pasimėgauti gardžia kava ar gaivinančiu vaisiniu kokteiliu. Daugeliui žmonių puodelis skanios kavos ar stiklinė kokteilio yra kone kasdienis ritualas. Taigi, nieko keista, kodėl daugelis taip ir nebesupranta, kur per mėnesį pradingsta vienas kitas šimtas eurų. O, kiek tokio pobūdžio išlaidų susidaro per metus… Todėl,  jei jūsų siekiate sutaupyti pinigų,  jūsų namų virtuvėje būtinai turėtų atsirasti kavos aparatas bei kokteilinė: ruošdami šiuos gėrimus savo namuose, išvengsite papildomų išlaidų.
  3. Jei savo namuose galime išsiversti be tam tikrų prietaisų, tai šaldytuvas tikrai yra vienas iš tų, kurio nenaudoti tiesiog negalime. Svarbu akcentuoti, kad nuo to, kokį šaldytuvą pasirinksite, nemaža dalimi priklausys, ar apie savo namus galėsite pasakyti, kad tai yra pinigus taupanti vieta. Nusprendę įsigyti naują šaldytuvą, įsitikinkite, kad perkate taupiausios klasės įrenginį. 
  4. LED apšvietimas – dar viena galimybė sutaupyti. kad apšvietimas virstų mūsų pinigus taupančiu procesu. Taip tikrai ir nutiks, jei tiks įprastas lemputes pakeisime LED lemputėmis. 
  5. Ne paslaptis, kad kiekvieno iš mūsų gyvenime gausų įvairių progų. Taigi, vidutinis gyventojas per metus net keliasdešimt kartų ieško dovanų. Ypač daug švenčių būna vasarą. Suprantama, ką nors dovanojant teikiama ir gėlių. Jei norite paversti savo namų aplinką taupančią jūsų pinigus, būtinai turėtumėte savo sode auginti gėlės. Atėjus gražiai progai, priskinsite nuostabių gėlių, kurias galėsite įteikti kartu su dovana. Na, o, jei šventę organizuosite patys, tai savo užaugintomis gėlėmis galėsite dekoruoti šventės vietą bei stalą. 

Kaip matote, susikurti pinigus taupančius namus, ne taip jau ir sudėtinga: tereikia įsirengti nuotekų valymo sistemą, įsigyti įrenginius, kurie leis mėgautis skaniais gėrimais namuose, atsakingai rinktis tokius įrengimus, kaip šaldytuvas, taip pat – įprastą apšvietimą keisti LED lempomis. Na, ir, žinoma, nepamirškite užsiaugitni gėlių – tai irgi gerokai sumažins jūsų išlaidas. 

pr2022/157 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kiek kišenpinigių duoti vaikams ir kaip jiems padėti suprasti pinigų vertę?

Įsibėgėjant mokslo metams tėvams kyla klausimas: kiek kišenpinigių duoti vaikui ir kaip jį išmokyti juos valdyti? Patarimais tėvams, kaip savo atžalas pamažu mokyti atsakingai elgtis su pinigais, dalijasi Edvinas Jurevičius, „Luminor“ banko mažmeninės bankininkystės vadovas. Nebūtina laukti problemos Norėdami išugdyti supratimą apie pinigų vertę, tėvai turėtų kuo anksčiau vaikams pradėti pasakoti apie kasdieninius pirkinius, patiriamas išlaidas ir jų dydį bei galimybes taupyti. Dviejų vaikų tėvas E. Jurevičius su savo dukra apie pinigus pradėjo kalbėti, kai jai buvo treji. Jis įsitikinęs,

Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne. Kas yra Reiki? Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų

Kada ir kodėl verta plauti automobilio variklį?

Švaros paslaugų ekspertai primena po kapotu besislepiančio variklio priežiūros svarbą – neplaunant jo didėja rizika laiku nepastebėti rimtų gedimų ir užbėgti jiems už akių, susidurti su aušinimo problemomis ir į saloną sklindančiais nemaloniais kvapais. Variklį rekomenduojama plauti bent kartą per dvejus metus važinėjant mieste arba 1-2 kartus per metus eksploatuojant automobilį žvyrkeliais. Nors automobilio variklis slepiasi po kapotu ir įprastai yra atidengiamas tik papildyti langų plovimo skysčiui, ant jo vis viena kaupiasi nešvarumai, kuriuos rekomenduojama šalinti. „Daugiausia purvo ir dulkių

Šilutiškius teis naujuose teismo rūmuose

Prieš mėnesį į rekonstruotą pastatą persikraustę Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmai surengė atidarymo iškilmes. Per šventę Tauragės apylinkės teismo pirmininkas Egidijus Mockaitis akcentavo, kad tai yra itin svarbus istorinis įvykis. Erdvesnes ir šiltesnes patalpas apžiūrėjo svečiai. Įkurtuvių proga Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus pasveikino Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkė Sigita Rudėnaitė. Sveikinimo žodį tarė Nacionalinės teismų administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Jatkevčius, Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Marius Dobrovolskis, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Simbolinį raktą nuo pastato įteikė uždarosios akcinės bendrovės

Taip pat skaitykite