Motociklų griausmas paskelbė naujo sezono pradžią

Jau keletą metų iš eilės paskutinį balandžio šeštadienį Šilutės gatvėse griaudžia motociklų varikliai, skelbdami apie naujo sezono pradžią. Šeštus metus gyvuojantis Šilutės motociklininkų klubas „Hellions“, atidarydamas sezoną, šiemet pirmą kartą surengė atvirų durų dieną, į kurią susirinko apie 100 žmonių.

Tradicinis sezono atidarymo paradas Šilutės gatvėmis.

 

Nors motociklininkų Šilutėje gerokai daugiau, „Hellions“ vienija apie 20 narių. Anot klubo prezidento Arūno Gečo, šio klubo nariais gali tapti kelioninio stiliaus motociklų su ne mažesnės kaip 500 kubinių centimetrų tūrio varikliais savininkai. Sportinių motociklų savininkai į šį klubą nepriimami, nes skiriasi važiavimo stilius ir techniniai parametrai.
„Hellions“ klubas oficialiai įkurtas 2008 m. vasario 5 d., nors jo užuomazgų būta dar 2005 metais. Šiemet „Hellions“ tapo vieno iš trijų didžiausių pasaulio motociklininkų klubo LEGACY VETS partneriais.
Po parado miesto gatvėmis klubo nariai ir svečiai rinkosi „Hellions“ būstinėje, Pramonės g. Vakaras praėjo nenuobodžiai. Susirinkusieji vaišinosi ant ugnies keptomis dešrelėmis, apžiūrinėjo motociklus, varžėsi mėtydami padangą, krepšinio kamuolį į statinę, bendravo prie laužo.
Pasak A. Gečo, tai pirmasis toks viešas renginys, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su klubo veikla. Šilutės motociklininkai bendradarbiauja su šauliais, palaiko ryšius su Pagėgių vaikų globos namų auklėtiniais.
Klubo veikla jau suplanuota iki pat spalio. Numatyta išvyka į Italiją, dalyvavimas Europos baikerių savaitės renginiuose Austrijoje.

Vaidotas VILKAS

Kol kiti vaišinosi ir dalyvavo rungtyse, dalis atvirų durų dienos dalyvių susirinko bendrai nuotraukai. Edvardo Jurjono nuotr.

Hits: 15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Mažosios Lietuvos atstovai kreipėsi į Prezidentą dėl krašto heraldikos kūrimo

2021 m. balandžio 16 d. Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos taryba oficialiu raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą, prašydama padėti išspręsti nevaisingą diskusiją su Lietuvos heraldikos komisija (LHK), kuri atsisako įteisinti Mažosios Lietuvos vietos žmonių pasirinktą regiono herbo simbolį. Kurti etnografinio Mažosios Lietuvos regiono heraldiką imtasi 2014 metais. Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos taryba sukvietė regiono savivaldybių (Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Neringos, Jurbarko, Tauragės rajono, Pagėgių ir Šilutės) kultūrininkus, visuomenininkus, senuosius krašto gyventojus, išeiviją išreikšti nuomonę, koks simbolis geriausiai atspindėtų

Kintų mokykloje istorijos moko dr. Rubenas Bukavickas

Gera žinia Kintų pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu interneto svetainėje pasidžiaugė šios mokyklos vadovė Asta Gužauskienė. Istorijos mokytojas Rubenas Bukavickas gavo mokslų daktaro laipsnį. Direktorė Asta Gužauskienė rašo: „Kad darbuotojai kelia kvalifikaciją mokymuose, kursuose, seminaruose, daugumai visuomenės tai yra žinoma ir gana įprasta. Bet priimti sprendimą studijuoti – iššūkis! Kintų mokykloje mėgstami iššūkiai – kasmet studijuoja vidutiniškai po penkis darbuotojus: vieni siekia profesijos ar papildomos profesijos, persikvalifikavimo, kiti – pedagogikos studijų ar net mokslinio laipsnio! Šiuo metu mokykloje dirba 47 darbuotojai,

COVID-19 Šilutės rajone: per parą nustatyti 5 nauji atvejai, sergančiųjų – 398, paskiepyti per 7 tūkst. gyventojų

Praėjusią parą, trečiadienį, Lietuvoje patvirtinta 1344 nauji koronaviruso (COVID-19) atvejai, mirė 14 žmonių, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas. Šilutės rajone – 5 nauji atvejai.  Balandžio 22 d. duomenimis, Šilutės rajone šiuo metu iš viso sergančiųjų koronavirusu – 398 asmenys, o mirusiųjų nuo COVID-19 – 63. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 2 797 Šilutės r. savivaldybės gyventojai. Iš jų pasveiko 2 253 asmenys. Žinoma, jog iš viso Šilutės r. savivaldybėje paskiepyti 7 056 asmenys. Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 237 950

Balandžio 22-oji – Pasaulinė žemės diena

Pasaulinę Žemės dieną Jungtinės Tautos oficialiai paskelbė 1971 m. Žemės dienai buvo pasirinktas pavasario lygiadienis – laikas, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio taškuose. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius John McConnell kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas tapti Žemės globėjais, o pavasario ekvinokciją, kuri skirtingose planetos vietose yra kovo 20-21 d., minėti kaip Pasaulinę žemės dieną. Atsiliepiant į šį kreipimąsi, Lietuvos Respublikos Atkūriamasis Seimas (tuometinė Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba) 1992 m. Žemės dieną oficialiai įteisino ir

Taip pat skaitykite