Motociklų griausmas paskelbė naujo sezono pradžią

Jau keletą metų iš eilės paskutinį balandžio šeštadienį Šilutės gatvėse griaudžia motociklų varikliai, skelbdami apie naujo sezono pradžią. Šeštus metus gyvuojantis Šilutės motociklininkų klubas „Hellions“, atidarydamas sezoną, šiemet pirmą kartą surengė atvirų durų dieną, į kurią susirinko apie 100 žmonių.

Tradicinis sezono atidarymo paradas Šilutės gatvėmis.

 

Nors motociklininkų Šilutėje gerokai daugiau, „Hellions“ vienija apie 20 narių. Anot klubo prezidento Arūno Gečo, šio klubo nariais gali tapti kelioninio stiliaus motociklų su ne mažesnės kaip 500 kubinių centimetrų tūrio varikliais savininkai. Sportinių motociklų savininkai į šį klubą nepriimami, nes skiriasi važiavimo stilius ir techniniai parametrai.
„Hellions“ klubas oficialiai įkurtas 2008 m. vasario 5 d., nors jo užuomazgų būta dar 2005 metais. Šiemet „Hellions“ tapo vieno iš trijų didžiausių pasaulio motociklininkų klubo LEGACY VETS partneriais.
Po parado miesto gatvėmis klubo nariai ir svečiai rinkosi „Hellions“ būstinėje, Pramonės g. Vakaras praėjo nenuobodžiai. Susirinkusieji vaišinosi ant ugnies keptomis dešrelėmis, apžiūrinėjo motociklus, varžėsi mėtydami padangą, krepšinio kamuolį į statinę, bendravo prie laužo.
Pasak A. Gečo, tai pirmasis toks viešas renginys, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su klubo veikla. Šilutės motociklininkai bendradarbiauja su šauliais, palaiko ryšius su Pagėgių vaikų globos namų auklėtiniais.
Klubo veikla jau suplanuota iki pat spalio. Numatyta išvyka į Italiją, dalyvavimas Europos baikerių savaitės renginiuose Austrijoje.

Vaidotas VILKAS

Kol kiti vaišinosi ir dalyvavo rungtyse, dalis atvirų durų dienos dalyvių susirinko bendrai nuotraukai. Edvardo Jurjono nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nauji ribojimai dėl plintančio COVID-19. Suvaržymų bus didelių

Rugpjūčio 4 d. posėdžiavusi Vyriausybė apsisprendė griežtinti reikalavimus, susijusius su vėl sparčiai plintančiu COVID-19. Vieni reikalavimai jau įsigalios kitą savaitę, kiti suplanuoti nuo rugsėjo 13 d. Duota laiko apsispręsti prieš skiepus nusiteikusiems ar skiepijimąsi atidėliojantiems gyventojams.   Trečiadienį Vyriausybė sutarė dėl galimybių paso prievolės norint naudotis įvairiomis veiklomis, o šį sprendimą priims kitą savaitę. Be galimybių paso netrukus nebus galima naudotis veiklomis ar paslaugomis uždarose erdvėse, išskyrus numatytas išimtis: nebūtų galimybės eiti į teatrą, į kino teatrą, netrukus be galimybių

Šilutės ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Šilutės rajone bei siekiant išvengti naujų COVID-19 ligos užsikrėtimo atvejų, nuo rugpjūčio 4 d. Šilutės ligoninėje draudžiama lankyti pacientus.   Pacientų lankymas draudžiamas, išskyrus gydančio gydytojo leidimu terminalės sveikatos būklės pacientų (kraštutinai sunkios) ir pacientų iki 14 metų lankymą. Rugpjūčio 3 d. duomenimis, per parą Šilutės rajone užregistruoti 7 nauji COVID-19 ligos atvejai. Iš viso šiuo metu rajone serga 58 asmenys.  Daugiau apie epidemiologinę situaciją šalyje: https://koronastop.lrv.lt/lt/statistika-lietuvoje Šilutės ligoninės inf.

Lietuviai per metus išgeria milijonus butelių giros

Lietuvių taip mėgstamą girą galima pavadinti vienu seniausių bei brandžiausias tradicijas turinčių nacionalinių gėrimų. Savo populiarumo gira neprarado iki šiol – vien pernai lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ iš viso pardavė virš 4 milijonų pastarosios butelių bei skardinių. Sustatę juos šalia vienas kito, turėtume atstumą nuo Vilniaus iki Klaipėdos… Geriausia – natūralus saldumas Tiems, kurie rūpinasi savo mityba ir nori šiuo gėrimu vasara gaivintis kuo dažniau, „Maximos“ Maisto gamybos departamento vadovė Brigita Baratinskaitė primena apie giros naudą organizmui. Ją užtikrinti, pasak

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Taip pat skaitykite