Motociklų griausmas paskelbė naujo sezono pradžią

Jau keletą metų iš eilės paskutinį balandžio šeštadienį Šilutės gatvėse griaudžia motociklų varikliai, skelbdami apie naujo sezono pradžią. Šeštus metus gyvuojantis Šilutės motociklininkų klubas „Hellions“, atidarydamas sezoną, šiemet pirmą kartą surengė atvirų durų dieną, į kurią susirinko apie 100 žmonių.

Tradicinis sezono atidarymo paradas Šilutės gatvėmis.

 

Nors motociklininkų Šilutėje gerokai daugiau, „Hellions“ vienija apie 20 narių. Anot klubo prezidento Arūno Gečo, šio klubo nariais gali tapti kelioninio stiliaus motociklų su ne mažesnės kaip 500 kubinių centimetrų tūrio varikliais savininkai. Sportinių motociklų savininkai į šį klubą nepriimami, nes skiriasi važiavimo stilius ir techniniai parametrai.
„Hellions“ klubas oficialiai įkurtas 2008 m. vasario 5 d., nors jo užuomazgų būta dar 2005 metais. Šiemet „Hellions“ tapo vieno iš trijų didžiausių pasaulio motociklininkų klubo LEGACY VETS partneriais.
Po parado miesto gatvėmis klubo nariai ir svečiai rinkosi „Hellions“ būstinėje, Pramonės g. Vakaras praėjo nenuobodžiai. Susirinkusieji vaišinosi ant ugnies keptomis dešrelėmis, apžiūrinėjo motociklus, varžėsi mėtydami padangą, krepšinio kamuolį į statinę, bendravo prie laužo.
Pasak A. Gečo, tai pirmasis toks viešas renginys, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su klubo veikla. Šilutės motociklininkai bendradarbiauja su šauliais, palaiko ryšius su Pagėgių vaikų globos namų auklėtiniais.
Klubo veikla jau suplanuota iki pat spalio. Numatyta išvyka į Italiją, dalyvavimas Europos baikerių savaitės renginiuose Austrijoje.

Vaidotas VILKAS

Kol kiti vaišinosi ir dalyvavo rungtyse, dalis atvirų durų dienos dalyvių susirinko bendrai nuotraukai. Edvardo Jurjono nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Užsienyje įsikūrę Šilutės rajono gyventojai šiemet susilaukė 57 naujagimių

Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad lapkritį įregistruoti 22 naujagimiai, iš jų 5 gimę užsienyje. Per 11 šių metų mėnesių sulaukta 312 naujagimių, iš šio skaičiaus 57 gimė užsienio valstybėse. Lapkritį populiarūs buvo šie vardai: Matas, Jokūbas, Iglė, Liepa, reti – Tumas, Dovas, Lugnė, Upė. Iš 22 lapkritį užregistruotų naujagimių 14  berniukų ir 8  mergaitės, 13 mažylių susilaukė Šilutės miesto gyventojai, 44 – kaimiškųjų seniūnijų šeimos. Visus šių metų mėnesius mirusiųjų skaičiai buvo gerokai didesni už naujagimių. Lapkritį

Pasityčiojo iš paskutiniojo velionės noro

Netikėtai mirusios tauragiškės šeima ir artimieji iki šiol negali atsigauti ne tik dėl mylimo žmogaus netekties, bet ir šoko, kurį patyrė vykdydami paskutinę velionės valią. Kėdainiuose įsikūrusiame Lietuvos krematoriume moterį kremuoti iš pradžių atsisakyta dėl neva netinkamo karsto, o vėliau ir dėl jos pačios svorio.  Teko patirti tikrą košmarą Įtariama, kad iš velionės bei jos artimųjų galėjo būti pasityčiota, nes kažkam labai skubiai prireikė krematoriumo paslaugos. Sutrikus sveikatai, 52 metų Tauragės gyventoja (kilusi iš Katyčių) mirė praėjusią savaitę, lapkričio 29

Kvietimas teikti idėjas Klaipėdos krašto metų programai

Šilutė ir visas Klaipėdos kraštas 2023 m. ruošiasi paminėti neeilinį istorinį įvykį – Klaipėdos krašto suvienijimo su Lietuvos Respublika 100-metį. Šis istorinis įvykis turi ypatingą svarbą Valstybės ir tautos likimo bei raidos istorijoje. Lietuvos Respublikos Seimas 2021 m. birželio 17 d. priėmė nutarimą  „Dėl 2023 metų paskelbimo Klaipėdos krašto metais“, kuris turi politinę ir kultūrinę reikšmę. Kviečiame įstaigas, organizacijas, meno kūrėjus telkis, diskutuoti ir teikti idėjas, kaip galėtume šio ypatingo įvykio jubiliejų paminėti Šilutės rajone ir etnografiniame Mažosios Lietuvos regione.

Nuo sausio  brangiau mokėsime už komunalinių atliekų tvarkymą?

Šią savaitę Šilutės rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose vietos politikai svarsto, ar didinti mokesčius už komunalinių atliekų tvarkymą. Tikslas – patvirtinti naujus Šilutės r. savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatus dėl pasikeitusių įkainių. UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro 2020 m. spalio 28 d. valdybos sprendimu nuo 2021 m. sausio 1 d. Šilutės rajono savivaldybei nustatytas 44,13 Eur/t su PVM „vartų mokestis“. Pagal atliktus skaičiavimus Šilutės rajono savivaldybės „vartų mokestis“ už komunalinių

Taip pat skaitykite