Motociklų griausmas paskelbė naujo sezono pradžią

Jau keletą metų iš eilės paskutinį balandžio šeštadienį Šilutės gatvėse griaudžia motociklų varikliai, skelbdami apie naujo sezono pradžią. Šeštus metus gyvuojantis Šilutės motociklininkų klubas „Hellions“, atidarydamas sezoną, šiemet pirmą kartą surengė atvirų durų dieną, į kurią susirinko apie 100 žmonių.

Tradicinis sezono atidarymo paradas Šilutės gatvėmis.

 

Nors motociklininkų Šilutėje gerokai daugiau, „Hellions“ vienija apie 20 narių. Anot klubo prezidento Arūno Gečo, šio klubo nariais gali tapti kelioninio stiliaus motociklų su ne mažesnės kaip 500 kubinių centimetrų tūrio varikliais savininkai. Sportinių motociklų savininkai į šį klubą nepriimami, nes skiriasi važiavimo stilius ir techniniai parametrai.
„Hellions“ klubas oficialiai įkurtas 2008 m. vasario 5 d., nors jo užuomazgų būta dar 2005 metais. Šiemet „Hellions“ tapo vieno iš trijų didžiausių pasaulio motociklininkų klubo LEGACY VETS partneriais.
Po parado miesto gatvėmis klubo nariai ir svečiai rinkosi „Hellions“ būstinėje, Pramonės g. Vakaras praėjo nenuobodžiai. Susirinkusieji vaišinosi ant ugnies keptomis dešrelėmis, apžiūrinėjo motociklus, varžėsi mėtydami padangą, krepšinio kamuolį į statinę, bendravo prie laužo.
Pasak A. Gečo, tai pirmasis toks viešas renginys, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su klubo veikla. Šilutės motociklininkai bendradarbiauja su šauliais, palaiko ryšius su Pagėgių vaikų globos namų auklėtiniais.
Klubo veikla jau suplanuota iki pat spalio. Numatyta išvyka į Italiją, dalyvavimas Europos baikerių savaitės renginiuose Austrijoje.

Vaidotas VILKAS

Kol kiti vaišinosi ir dalyvavo rungtyse, dalis atvirų durų dienos dalyvių susirinko bendrai nuotraukai. Edvardo Jurjono nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite