Moteriškos rankinės. Rekomendacijos išskirtinėms progoms

rankinėStilinga ir kokybiška rankinė yra itin svarbus daugelio moterų aksesuaras, kuris gali pagyvinti bendrą įvaizdį. Renkantis kasdieninę rankinę, dažnai išsikeliami keli kriterijai.

Svarbiausia, kad ji būtų patogi, talpi, komfortabili ir lengvai pritaikoma prie bet kokios aprangos. Todėl dažnai pasirenkamos juodos, rudos, ar šviesių spalvų rankinės. O jeigu prireikia rankinės išskirtinei progai, pvz., gimtadienio šventei, vestuvėms, darbo vakarėliui, vakarienei mieste, ar kitokiai progai, reikalavimai gali būti šiek tiek kitokie.

Tokiu atveju tampa svarbu, jog rankinė būtų kompaktiška, patogi dėvėti ir kurioje tilptų tik svarbiausi daiktai: šukos, lūpdažis, kreditinė kortelė, telefonas bei raktai. Labai svarbu, jog rankinė, skirta išskirtinėms progoms, būtų stilingas aksesuaras, suteikiantis išskirtinio žavesio jūsų įvaizdžiui.

Moteriškos rankinės, skirtos išskirtinėms progoms, gali būti įvairių stilių, todėl pasirinkti tinkamą nėra paprasta. Svarbiausia, jog pasirinktumėte tokią, kuri jums labiausiai tiktų, būtų kokybiška ir patogi.

Rekomenduojama rinktis tokią rankinę, kuri būtų lengvai pritaikoma įvairioms progoms. Norint tokią turėti, dera pasirinkti tinkamą rankinės spalvą. Galite rinktis juodą, tamsiai žalią, pilką ar rudą. Jeigu nenorite itin tamsių atspalvių, tuomet puikiai tiks balta ar aukso spalva. Tokių spalvų rankinės bus lengvai priderinamos prie bet kokios aprangos.

Ne ką mažiau svarbu rankinės dydis bei stilius. Rankinės, skirtos vakarėliui, ar kitai progai, paprastai būna nedidelės tam, jog vakarėlio metu jums rankinė per daug netrukdytų ir būtų patogi. Todėl dažnai pasirenkamos delninės, rankinės per petį ar lagaminėlio formos rankinės, kurios atrodo itin elegantiškai ir yra patogios.

Norint įsigyti stilingą ir kokybišką rankinę išskirtinei progai, rekomenduojame pirkti internetu. Tokiu būdu galėsite patogiai rinktis iš gausaus asortimento, palyginti kainas, paskaityti klientų atsiliepimus. O patikusią rankinę jums pristatys tiesiai į namus. Todėl toks pirkimo būdas padės sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Labai svarbu, jog perkant rankinę atsižvelgtumėte ne tik į kainą, bet ir kokybę. Rekomenduojama įsigyti patvarią, lengvai pritaikomą rankinę, kuri jums tarnautų ne vienerius metus.

pr2022/167

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vyriausybė pritarė siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje iki kovo 16 d. Ministerijos siūlymu nepaprastoji padėtis galiotų visame pasienio ruože prie Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija ir pasienio ruože su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi. Pagal šiuo metu galiojantį Seimo nutarimo „Dėl nepaprastosios padėties įvedimo“ projektą nepaprastoji padėtis galioja iki gruodžio 16 d. 24.00 val. Pasako vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, jau devynis mėnesius tęsiantis Rusijos Federacijos karinei agresijai prieš Ukrainą grėsmės Lietuvos visuomenės rimčiai ir saugumui niekur nedingo,

Šilutės ligoninė įsigijo naujos kartos echoskopą, kuriuo bus galima atlikti ir kepenų elastografijos tyrimą

Šilutės ligoninės Konsultacinė poliklinika pasipildė šiuolaikiška, išskirtines diagnostines galimybes turinčia įranga – ultragarsinės diagnostikos sistema „Philips Epiq Elite“. Šiuo echoskopu atliekami ultragarsiniai tyrimai yra tikslūs, informatyvūs, visiškai nekenksmingi ir neskausmingi pacientams. Todėl jie tinkami ligų profilaktikai, gydymui ir stebėsenai.   Gali ištirti kepenis Ultragarsiniai tyrimai padeda diagnozuoti ūminį apendicitą, tulžies pūslės ar inkstų akmenligę, ankstyvąsias vėžio užuomazgas, navikinius pakitimus, kraujagyslių patologijas. Taip pat vertinti kitus vidaus organų pakitimus. Naujasis echoskopas „Philips Epiq Elite“  ypatingas dar ir tuo, kad gydytojai gastroenterologai

Muzikos diena Šilutėje

Šiandien (ketvirtadienį) Šilutės kultūros ir pramogų centro fojė visą dieną skamba kamerinių ansamblių konkurso muzika. Tai ketvirtasis Šilutės meno mokyklos organizuotas kamerinių ansamblių konkursas „Muzikuokime drauge“. Renginį pradėjo konkurso meno vadovės Liudmilos Kašėtienės-Mikkelsen ir jos mokinio Pijaus Piragovo keturiomis rankomis fortepijonu atliktas Ukrainos kompozitoriaus Miroslav‘o Skorik‘o kūrinys. Visus konkurso dalyvius ir svečius pasveikino šio konkurso vadovė, Šilutės meno mokyklos direktorė Daiva Pielikienė. Taip pat sveikino ir sėkmės dalyviams linkėjo Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputės, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva

Ką tikrins policija gruodžio mėnesį?

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuriai priklauso ir Šilutės rajonas bei Pagėgių savivaldybės teritorija, organizuos prevencines priemones. Šiomis dienomis (gruodžio 1-3 d.) vyksta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. atidžiau bus kontroliuojama vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką

Taip pat skaitykite