Mokytoja Rita Kriščiūnienė: „Tai rodo, kad einu teisingu keliu“

Tarp 9 garbingą vardą „Lietuvos mokytojas 2024“ pelniusiųjų yra ir Šilutės Žibų pradinės mokyklos mokytoja Rita Kriščiūnienė. Penktadienio vakarą Vytauto Didžiojo universitete (VDU) Kaune paaiškėjo naujienų portalo lrytas.lt rengiamų apdovanojimų „Lietuvos mokytojas 2024“ nugalėtojai. Devyni švietimo srities profesionalai įvertinti už išskirtines pastangas ir atsidavimą mokytojo pašaukimui.

Rinkimai sulaukė susidomėjimo

Mokytojai keičia ne tik vaikų ateitį, bet ir šalies švietimo veidą. Šie apdovanojimai padeda atrasti ir įvertinti švietimo lyderius, padrąsinti jaunus žmones rinktis mokytojo profesiją bei dirbantiems mokytojams patvirtina, kad jų įdėtas darbas ir atsidavimas turi išskirtinę prasmę.

Portalo lrytas.lt organizuojami „Lietuvos mokytojas 2024“ apdovanojimai šiais metais sulaukė itin didelio aktyvumo. Balsavimo metu, kuris vyko sausio 9 – vasario 8 dienomis, savo nuomonę išreiškė 370 236 skaitytojai. Buvo nominuoti 412 mokytojų, socialiniuose tinkluose pasidalinta daugiau nei 10 tūkst. kartų. Devynių kategorijų nugalėtojai paaiškėjo susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus.

Komisiją sudarė: švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius, ilgametis pedagogas, buvęs Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorius Miša Jakobas, lektorė, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė, Pozityvios tėvystės laboratorijos įkūrėja doc. dr. Sigita Burvytė, Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) direktorė Rūta Krasauskienė, Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) patarėjas švietimo ir kultūros klausimais Jonas Mickus ir portalo lrytas.lt vyr. redaktorius Tautvydas Mikalajūnas.

9 apdovanotieji

Garbingi projekto „Lietuvos mokytojas 2024“ apdovanojimai įteikti 9 pedagogams ir švietimo srities specialistams. Viena iš jų – Šilutės Žibų pradinės mokyklos mokytoja, laimėjusi pradinio ugdymo pedagogo nominaciją. Pradinio ugdymo mokytoja Rita Kriščiūnienė, dirbanti Šilutės Žibų pradinėje mokykloje kalbėjo: „Pasirinkdama darbą su mažaisiais mokinukais, tikėjau ir tikiu, kad mokytojas gali ir turi padėti kiekvienam mokiniui augti, tobulėti, ugdyti moralines vertybes ir atsiskleisti kaip asmenybei. O geriausius rezultatus duoda mokymas, išeinantis iš širdies į širdį. Šia nuostata ir vadovaujuosi. (…) Labai džiaugiuosi, kad buvau įvertinta – tai rodo, kad einu teisingu keliu“.

Rita Kriščiūnienė mokytoja dirba 30 metų. Mokytoja savo žiniomis ir talentu pamokas paverčia pasaulio pažinimo lobynu, jų metu praskleidžia mokiniams horizontus. Mokytoja Rita kuria ryšį tarp savęs ir savo mokinių, ugdo visapusiškas asmenybes, užaugina vaikams sparnus ir paruošia juos tolesniam skrydžiui. Mokytoja būna laiminga, matydama  laimingus mokinius, atradusius savo kelią mokslo ir gyvenimo labirintuose.

Savo pamokose ji įžvelgia ir atskleidžia kiekvieno vaiko potencialą. Jau 30 metų ji šiuolaikiška, įvairiapusiška, profesionali, gebanti motyvuoti, reflektuoti, siekianti tobulėti mokytoja, skatinanti kitus tobulintis ir visuomet esanti žingsniu priekyje, siekianti sudominti, uždegti, įkvėpti savo mokinius.

Parengta pagal lrytas.lt inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kokios SEO paslaugos gali būtų naudingos jūsų verslui?

Vienas pagrindinių lankytojų šaltinių daugumai svetainių yra Google paieškos sistema. Ieškodami informacijos, prekių, paslaugų, apžvalgų ar atsiliepimų, dauguma žmonių naudojasi būtent Google. Todėl nenuostabu, kad verslams ir kitiems svetainių savininkams SEO optimizavimas yra tapęs būtinybe. Tačiau kaip ir kitose internetinės rinkodaros srityse, tinkamas SEO optimizavimas reikalauja atitinkamų kompetencijų. Profesionalias SEO paslaugas rinktis geriausia, kai norima kompetentingai optimizuoti svetainę. Tačiau jei norima sutaupyti, SEO optimizavimo darbus galima atlikti ir savarankiškai. Tokiu atveju SEO paslaugos vis tiek gali praversti. Mat SEO optimizacijos

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Balandžio 11-os naktį namuose Traksėdžiuose vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1989 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. pavakare M. Jankaus g., Šilutėje, neblaivus (3,00 prom.) vyras, gim. 1976 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,34 prom.) moteriai, gim. 1970 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. prieš pietus Gluosnių g., Šilutėje, automobilio „Toyota Avensis Verso“ blaivus vairuotojas, gim. 1964 m., važiuodamas pagrindiniu keliu ir sukdamas į

Sveika mityba. Kas tai?

Balandžio 8-ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale vyko diskusija tema „Sveika mityba“, skirta Pasaulinei sveikatos dienai. Bibliotekoje lankėsi Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistas sveikos mitybos skatinimo srityje Paulius Paulauskas. Prisistatydamas jis paminėjo, kad yra kilęs iš Rusnės, todėl jam ypač malonu pabendrauti su šio krašto žmonėmis. Pokalbį mitybos tema specialistas pradėjo nuo maisto ir vandens svarbos žmogaus organizmui. Paulius Paulauskas pasakojo, kad svarbiausias žmogaus energijos šaltinis yra maistas, o vanduo yra svarbiausia terpė, palaikanti žmogaus gyvybę. Mityba ir

„Regitra“ primena: vežkitės dviračius be rūpesčių – užsisakykite tam skirtą lentelę

Šylant orams prasideda dviračių sezonas, todėl jei ir jūs susiruošėte savo vasaros poilsiui kartu gabentis dviračius, nepamirškite, kad jie neturėtų uždengti automobilio numerio ženklo. Vežkite dviračius be rūpesčių, turėdami „Regitros“ išduotą dviračių transportavimui skirtą numerio lentelę. Ji užtikrina, jog automobilis būtų lengvai identifikuojamas kelyje, atkartojant automobilio numerio ženklus. Šią lentelę galima užsisakyti tiesiog internetu. Dviračiai vis labiau populiarėja, tad nenuostabu, kad ir kelyje vis dažniau sutinkame keliautojus, kartu su savimi besivežančius ir dviračius. Vasaros kelionės dviračiais – malonus laisvalaikio leidimo

Taip pat skaitykite