Mitai, kurių neverta bandyti, jei norite greitai išvykti iš namų, o durų spyna užsikirto…

Visi esame patyrę problemų, kai negalime patekti į savo namus, biurą ar automobilį, nes pamiršome ar pametėme raktus. Tokiu atveju pagalbos tenka kreiptis į profesionalus. Tačiau kvalifikuoti savo ir tokiu atveju galintys būti gana naudingi specialistai ne visada pasiekiami. Tačiau jei ištiko problema, „Ozo servisas”, UAB greitai reaguoja ir padės jums.

Yra  būdas grįžti į vidų ir be profesionalų pagalbos, tačiau ne visada jis saugus ir spyna gali kainuoti brangiau. Nors namų apsaugos sistemos šiandien yra pažangios (butuose ir namuose dažnai montuojamos moderni signalizacija), durys ir tvirtos jų spynos vis dar yra mūsų pagrindinė apsauga nuo galimų išorinių pavojų. Nors užrakinimo mechanizmas veikia ilgai, jis nėra amžinas.

Taigi, ką daryti, kai užstrigo užraktas? Kaip atrakinti durų spyną?

Ar reikia skambinti profesionalams?

Pirmas dalykas, kurį žmogus patiria, kai jo durų spyna įstringa, yra panika. Kas bus dabar? Pavėluosiu į darbą! Aš nenueisiu į susitikimą!

Tokioje būsenoje žmonės linkę imtis drąsių ir dažnai neapgalvotų veiksmų – čiumpa plaktuką, dildę ar kitą įrankį ir patys bando atidaryti duris. Ir tik vėliau suvokia, kiek padarė klaidų. Bandydami patys „atrakinti“ duris ne tik dar labiau sugadinsite galbūt pataisomą spyną, bet ir sugadinsite durų apdailą.

Toks herojiškas bandymas „pabėgti“ gali jums kainuoti: 1) pavėlavimą į svarbų susitikimą; 2) spynų keitimą; 3) naujų durų pirkimą. Ar tikrai norite trigubos kainos?

Jei ne, suskaičiuokite iki dešimties, giliai įkvėpkite ir susisiekite su profesionalu, kuris greitai reaguos į skambutį, atrakins, apžiūrės ir pasiūlys geriausią problemos sprendimą (pakeitimą ar remontą).

Norite išgirsti, kaip žmonės bando atidaryti duris ištikti baimės?

Naudoja smeigtuką ar plaukų segtuką durims atrakinti

Smeigtukas yra vienas iš dažniausiai naudojamų gudrybių atrakinant duris. Jis žinomas ir gali būti naudojamas atidarant bet kokias duris, kurių užrakinimo mechanizme naudojami būgniniai mechanizmai. Tai vienas elementariausių ir lengviausiai naudojamų būdų. Deja, tai padaryti nėra taip paprasta. Sudėtinga bus rasti tinkamą segtuką. Tam reikalingas plonas ir labai lankstus sagutis (kuo lankstesnis, tuo geriau). Nepamirškite, kad šis būdas nėra pats saugiausias ir gali nepavykti. Šis būdas sėkmingai veikia tik per filmus.

Bandymas su kreditine ar nuolaidų kortele

Kartais norint atlikti darbą pravartu padaryti ką nors neįprasto. Pavyzdžiui, įkiškite kreditinę kortelę į durų staktą ir ja prispauskite prie atmušimo plokštės apačios. Tai privers varžtą atgal, todėl galėsite pasukti durų rankeną arba atidaryti duris.

Šis būdas atrodo veiksmingas, tačiau jei nieko nenutuokiate apie durų spynas ar neturite įrankių, geriau skambinkite profesionalams. Jie iš pirmo karto greitai ir tinkamai atliks savo darbą. Šį būdą galite naudoti, jei įstrigote tualete. Išorinėms durims jis tikrai neveiks.

Taigi, minėtieji būdai gali įveikti užraktą bus naudingi tik kai įstringa vonios ar tualeto durys. Tačiau jei norite patekti ar išeiti iš namų, susisiekite su profesionalų komanda, kuri greitai atvyks ir išspręs problemą.

pr2022/194

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite