Netikėta vyro mirtis Švėkšnos gatvėje

Vasario 8 d., antradienio, rytą gatvėje Švėkšnoje suklupo ir mirė vyras, gim. 1961 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis vasario 10 d. rytą sakė, kad dar seniūnijoje negauta jokio dokumento, tad vyro oficialios mirties priežasties nežino, laidotuvių reikalai dar netvarkomi. Seniūnas velionį pažinojo, mat esąs Švėkšnos gyventojas. Dirbęs „Germanikos“ įmonėje, Sakūtėliuose, nelaimės rytą kaip tik sugrįžo iš darbo.

Pasak seniūno nemažai švėkšniškių dirba baldus gaminančioje „Germanikoje“. Įmonė savo transportu darbininkus parveža po darbo į miestelį, tuo pačiu kitus išveža į darbą.  Kiek seniūnui žinoma, darbininkai išlipę iš autobuso, velionis su kitu vyru kartu ėję gatve, tačiau vienas iš jų netrukus suklupo. Draugas bandė padėti, tačiau nebepavyko. Pro šalį važiavęs ir nelaimę pastebėjęs Švėkšnos šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios klebonas Julius Meškauskas. Klebonas suskubo atsinešti tai, kas būtina paskutiniam patepimui. Tą netrukus ir padarė.

A. Šeputis pasakojo, kad nelaimė įvyko netoli Švėkšnos bažnyčios, tad iki klebonijos buvo netoli. Darbininkus į darbą išveža iš centrinės miestelio aikštės, čia sustoja ir žmones parvežęs autobusas.

„Matyt, bus širdis…“ – svarstė seniūnas A. Šeputis. Pasak jo, žmogus dirbo, kokių blogybių apie velionį nėra girdėjęs, o negatyvo dabar daug, gerų žinių mažai, žmonės išvarginti įtampos, streso, pandemija savo pridėjo, tad širdelė gal ir neatlaikė…

„Nereti atvejai, kad žmogui širdis sustoja. Vis pasitaiko tokių netikėtų nelaimių. Tikrai pasitaiko ir Švėkšnos krašte“, – pasakojo  A. Šeputis.

Lakoniškai apie nelaimę Švėkšnoje informavęs Tauragės apskrities VPK praneša dar du šios savaitės įvykius Šilutės rajone.

Tiriama, kad vasario 5 d. nuo 22 iki 23 val. nepažįstamas asmuo per „Messenger“ programą grasino vyrui, gim. 1974 m., viešai paskelbti apie jį kompromituojančią informaciją. Nepažįstamasis reikalavo pinigų.

Policija aiškinasi, kad vasario 7 d. 8 val. Tulpių g., Šilutėje, vyras, gim. 1958 m., kuriam patvirtinta COVID-19 liga, nesilaikė nustatytų reikalavimų ir sukėlė pavojų užkrėsti kitą asmenį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parengė Stasė Skutulienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite