Netikėta vyro mirtis Švėkšnos gatvėje

Vasario 8 d., antradienio, rytą gatvėje Švėkšnoje suklupo ir mirė vyras, gim. 1961 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis vasario 10 d. rytą sakė, kad dar seniūnijoje negauta jokio dokumento, tad vyro oficialios mirties priežasties nežino, laidotuvių reikalai dar netvarkomi. Seniūnas velionį pažinojo, mat esąs Švėkšnos gyventojas. Dirbęs „Germanikos“ įmonėje, Sakūtėliuose, nelaimės rytą kaip tik sugrįžo iš darbo.

Pasak seniūno nemažai švėkšniškių dirba baldus gaminančioje „Germanikoje“. Įmonė savo transportu darbininkus parveža po darbo į miestelį, tuo pačiu kitus išveža į darbą.  Kiek seniūnui žinoma, darbininkai išlipę iš autobuso, velionis su kitu vyru kartu ėję gatve, tačiau vienas iš jų netrukus suklupo. Draugas bandė padėti, tačiau nebepavyko. Pro šalį važiavęs ir nelaimę pastebėjęs Švėkšnos šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios klebonas Julius Meškauskas. Klebonas suskubo atsinešti tai, kas būtina paskutiniam patepimui. Tą netrukus ir padarė.

A. Šeputis pasakojo, kad nelaimė įvyko netoli Švėkšnos bažnyčios, tad iki klebonijos buvo netoli. Darbininkus į darbą išveža iš centrinės miestelio aikštės, čia sustoja ir žmones parvežęs autobusas.

„Matyt, bus širdis…“ – svarstė seniūnas A. Šeputis. Pasak jo, žmogus dirbo, kokių blogybių apie velionį nėra girdėjęs, o negatyvo dabar daug, gerų žinių mažai, žmonės išvarginti įtampos, streso, pandemija savo pridėjo, tad širdelė gal ir neatlaikė…

„Nereti atvejai, kad žmogui širdis sustoja. Vis pasitaiko tokių netikėtų nelaimių. Tikrai pasitaiko ir Švėkšnos krašte“, – pasakojo  A. Šeputis.

Lakoniškai apie nelaimę Švėkšnoje informavęs Tauragės apskrities VPK praneša dar du šios savaitės įvykius Šilutės rajone.

Tiriama, kad vasario 5 d. nuo 22 iki 23 val. nepažįstamas asmuo per „Messenger“ programą grasino vyrui, gim. 1974 m., viešai paskelbti apie jį kompromituojančią informaciją. Nepažįstamasis reikalavo pinigų.

Policija aiškinasi, kad vasario 7 d. 8 val. Tulpių g., Šilutėje, vyras, gim. 1958 m., kuriam patvirtinta COVID-19 liga, nesilaikė nustatytų reikalavimų ir sukėlė pavojų užkrėsti kitą asmenį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parengė Stasė Skutulienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite