Mini ekskavatoriaus nuoma internetu. Kodėl verta rinktis technikosnuoma24.lt?

Kai atliekate kasdienį darbą sudėtingiausioje aplinkoje, verta turėti įrangą, galinčią atlaikyti didžiausius iššūkius. Kompaktiškas ekskavatorius nedideliems, kad ir sudėtingiems, darbas yra idealus pasirinkimas. 

Apie mini ekskavatorius

Mini ekskavatoriai yra skirtingo galingumo: nuo 13 arklio galių (300,9D) iki 55,6 arklio galių (308D CR). Jie gali būti su įvairiais priedais, kurių gali prireikti įgyvendinant sudėtingiausius projektus. Galima tikėtis, kad visi nuomojamas įrenginys bus ekonomiškai efektyvus, su kuriuo galima atlikti daug skirtingų darbų.

Šiandieniniai kompaktiški ekskavatoriai yra sukurti remiantis įmonės novatoriškų, ergonomiškų valdiklių istorija. Kai reikia apmokyti darbuotojus naudotis nepažįstama įranga, intuityvus  mašinos veikimas sumažins prastovos laiką nepakenkiant darbo saugai ar našumui.

Nuomojamų mini ekskavatorių nauda:

  • Galingi varikliai, išskiriantys mažesnė teršalų emisija ir mažesnėmis degalų sąnaudomis
  • Standartinės funkcijos, pvz., didelio intensyvumo lempos, kurios pagerina darbo vietos saugą
  • Grade Control Depth Slope technologija, skirta tiksliam kasimui ir užpildymui
  • Naujausia valdymo ir stebėjimo technologija, užtikrinanti saugumą ir efektyvumą

Stiprūs ir patikimai kiti darbo įrankiai

Mini ekskavatoriai gali būti maži, tačiau tai nereiškia, kad jiems trūksta universalumo kaip didesniems ekskavatoriams. Kai dirbate, gebėjimas padaryti daugiau su mažiau yra labai svarbus. Jei mobilus agregatas neužtikrina reikiamo našumo, nėra verta taupyti transportavimo išlaidų.

Laimė, mini ekskavatoriai yra sukurti taip, kad atliktų daugiau įvairių funkcijų.  Pasirinkite norimą kasimo kaušą, sraigtą, hidraulinį plaktuką ir kt. Nesvarbu, ar dirbate statybose, apželdinimo ar kitose srityse, rasite  tinkamą sprendimą.

Kodėl verta nuomotis mini ekskavatorius?

Mini ekskavatoriaus nuoma praverčia tiek vienkartiniam, tiek ilgesniam darbui. Daugiau informacijos apie nuomą galite sužinoti internetu. Kadangi nuomos išlaidos jūsų balanse nėra įtraukiamos taip, kaip nuomos mokėjimai, atlaisvinsite kreditą ir grynuosius pinigus, kuriuos galėsite panaudoti kitoms investicijoms. Mokate tik už reikalingas mašinas, kai jos naudojamos, taip pat taupote išlaidas didesnio įrangos parko saugojimui,  priežiūrai ir transportavimui. Taip pat, sutaupote, nes nereikia įsigyti tokio brangaus prietaiso laikiniems darbams.

pr2022/181

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite