Metalinės konstrukcijos statinių grožiui

Itin patvarios ir išvaizdžios metalinės konstrukcijos gali būti pritaikytos labai įvairaus tipo statiniams. Dažniausiai tinkančios pramonei jos puikiai puoš įvairių įmonių, restoranų, kitų įstaigų fasadus ir pasitarnaus praktinėms reikmėms. Skaitykite toliau ir sužinokite apie „Vimista“ metalinių konstrukcijų privalumus bei išsirinkite sau labiausiai tinkamus sprendimus.

 

Metalo fasadai ir kiti gaminiai

Metalinių fasadų gali būti labai įvairių. Kuriamas ne tik unikalus fasadų dizainas, suteikiantis pastatams daugiau puošnumo ar padedantis paslėpti ne tokias gražias statinių dalis. Metaliniai fasadai tuo pačiu pasitarnauja ir atlikdami apsauginę funkciją. Jie saugo statinius nuo nepalankių oro sąlygų, padeda jiems išlikti ilgaamžiškesniems bei tvirtesniems.

Metalas juk yra viena patvariausių medžiagų kokia tik gali būti, todėl naudodami jo sprendimus architektūrai tikai neapsiriksite, nes rezultatas niekada nenuvils. Žinoma, metaliniai fasadai tinka ne visur, tačiau ten, kur jie tinkami, ypač kokios nors pramonės įmonėse ar kitose įstaigose, tai bus geriausias sprendimas.

„Vimista“ specialistai rekomenduoja rinktis tvirtą nerūdijantį plieną, aliuminį bei kitus metalus ar jų mišinį. Toks metalas bus ypač tvirtas ir ilgaamžis, atsparus korozijai bei nepalankioms aplinkos sąlygoms, sustiprins apsaugines funkcijas ir leis mėgautis statinio grožiu.

Susipažinkite su jau atliktų darbų pavyzdžiais, kad žinotumėte, apie ką kalbama ir galėtumėte lengviau išsirinkti.

Kaip sudaromi užsakymai?

Jeigu jau maždaug žinote, ko norėtumėte, metas sudaryti užsakymą. Jeigu kils kokių neaiškumų, metalo gaminių meistrai visuomet suteiks reikiamą pagalbą ir konsultacijas visais rūpimais klausimais. Metalo fasadų bei kitų konstrukcijų gamyba vyksta pagal Jūsų individualius užsakymus, iš anksto suderinus būsimas darbų kainas, numatomus darbus bei jų trukmę. Jūsų užsakymai visuomet bus įvykdyti laiku ir už prieinamą kainą.

Gamyba vykdoma tiek pagal standartinius, tiek neįprastus užsakymus. Patyrusiems „Vimista“ meistrams nėra neįveikiamos užduoties, todėl tik pasakykite, kokias metalo konstrukcijas ir kitus gaminius norėtumėte matyti ir jie pasistengs įgyvendinti viską naudodamiesi savo turima ilgamete patirtimi. Galima nestandartinių dydžių bei formų metalo konstrukcijų gamyba pritaikant kūrybinius sprendimus.

Daugiau apie metalo konstrukcijas bei jų asortimentą rasite: https://www.vimista.lt/ 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite