Metalinės konstrukcijos statinių grožiui

Itin patvarios ir išvaizdžios metalinės konstrukcijos gali būti pritaikytos labai įvairaus tipo statiniams. Dažniausiai tinkančios pramonei jos puikiai puoš įvairių įmonių, restoranų, kitų įstaigų fasadus ir pasitarnaus praktinėms reikmėms. Skaitykite toliau ir sužinokite apie „Vimista“ metalinių konstrukcijų privalumus bei išsirinkite sau labiausiai tinkamus sprendimus.

 

Metalo fasadai ir kiti gaminiai

Metalinių fasadų gali būti labai įvairių. Kuriamas ne tik unikalus fasadų dizainas, suteikiantis pastatams daugiau puošnumo ar padedantis paslėpti ne tokias gražias statinių dalis. Metaliniai fasadai tuo pačiu pasitarnauja ir atlikdami apsauginę funkciją. Jie saugo statinius nuo nepalankių oro sąlygų, padeda jiems išlikti ilgaamžiškesniems bei tvirtesniems.

Metalas juk yra viena patvariausių medžiagų kokia tik gali būti, todėl naudodami jo sprendimus architektūrai tikai neapsiriksite, nes rezultatas niekada nenuvils. Žinoma, metaliniai fasadai tinka ne visur, tačiau ten, kur jie tinkami, ypač kokios nors pramonės įmonėse ar kitose įstaigose, tai bus geriausias sprendimas.

„Vimista“ specialistai rekomenduoja rinktis tvirtą nerūdijantį plieną, aliuminį bei kitus metalus ar jų mišinį. Toks metalas bus ypač tvirtas ir ilgaamžis, atsparus korozijai bei nepalankioms aplinkos sąlygoms, sustiprins apsaugines funkcijas ir leis mėgautis statinio grožiu.

Susipažinkite su jau atliktų darbų pavyzdžiais, kad žinotumėte, apie ką kalbama ir galėtumėte lengviau išsirinkti.

Kaip sudaromi užsakymai?

Jeigu jau maždaug žinote, ko norėtumėte, metas sudaryti užsakymą. Jeigu kils kokių neaiškumų, metalo gaminių meistrai visuomet suteiks reikiamą pagalbą ir konsultacijas visais rūpimais klausimais. Metalo fasadų bei kitų konstrukcijų gamyba vyksta pagal Jūsų individualius užsakymus, iš anksto suderinus būsimas darbų kainas, numatomus darbus bei jų trukmę. Jūsų užsakymai visuomet bus įvykdyti laiku ir už prieinamą kainą.

Gamyba vykdoma tiek pagal standartinius, tiek neįprastus užsakymus. Patyrusiems „Vimista“ meistrams nėra neįveikiamos užduoties, todėl tik pasakykite, kokias metalo konstrukcijas ir kitus gaminius norėtumėte matyti ir jie pasistengs įgyvendinti viską naudodamiesi savo turima ilgamete patirtimi. Galima nestandartinių dydžių bei formų metalo konstrukcijų gamyba pritaikant kūrybinius sprendimus.

Daugiau apie metalo konstrukcijas bei jų asortimentą rasite: https://www.vimista.lt/ 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Dar 9,5 mln. eurų dujų balionams daugiabučiuose keisti

Energetikos ministras Dainius Kreivys pasirašė įsakymą, kuriuo numatoma „Suskystintų naftos dujų balionų daugiabučiuose pakeitimo kitais energijos šaltiniais“ programai skirti  iš valstybės biudžeto dar 9,582 mln. eurų. Kaip ir praėjusiais metais, parama vienam daugiabučio namo butui sieks iki 726 eurų. Liko 1000 daugiabučių „Šiuo metu šalyje dar yra apie 1000 daugiabučių namų, kuriuose naudojami nesaugūs dujų balionai. Skirdama virš 9 mln. eurų paramą valstybė jau trečius metus iš eilės padeda daugiabučių namų gyventojams  atsisakyti dujų balionų naudojimo buityje ir pasirinkti saugesnį

Sinoptikai įspėja: savaitgalis vėl bus vėjuotas, su krituliais ir šals

Sausio 20 d., ketvirtadienį, Lietuvą pasieks šaltasis atmosferos frontas, kuris neš kritulių, daugiausia sniego. Gausiausiai prisnigs šalies vakaruose. Pietvakarių, vakarų, vakariniuose rajonuose šiaurės vakarų vėjas bus labai stiprus, gūsiai daug kur sieks 15-20 m/s, šalies vakaruose vietomis 22-24 m/s, pajūryje įsisiautės iki 26 m/s. Daug kur sniegą pustys, vietomis kils pūga. Aukščiausia temperatūra dienos pradžioje bus nuo 1 laipsnio šalčio kai kur rytiniuose rajonuose iki 3 laipsnių šilumos prie jūros. Nuo vidurdienio temperatūra ims kristi, plikledis formuosis daugelyje rajonų. Sausio

Mokytoja, palikusi ryškų pėdsaką Šilutės istorijoje

Sausio 15-ąją, Klaipėdos krašto dieną, tuo pačiu Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojos, direktorės, Šilutės Garbės pilietės, doc. dr. Romualdos Dobranskienės gimtadienio dieną (būtų sukakę 90 metų), Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta knyga „Mokytojos mitas“. Tai kolektyvinis darbas, sudarytas iš beveik trisdešimties žmonių prisiminimų. Gausus būrys šilutiškių, buvusių mokinių, kolegų, namiškių atėjo į biblioteką. Muzikinį foną kūrė Marijus Kučikas (pianinas) ir bardas Adas Nausėda, dainavo dukra Indrė ir anūkė Indrė Dirgėlaitė. R. Dobranskienės gyvenimo akimirkas skaidrėse atkūrė bibliotekininkė Dalia Pupšytė.

Ligonių kasos ragina klausti, o ne aklai mokėti už gydymą

Gyventojai klausia Ligonių kasų, kodėl, būdami apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, gydymo įstaigose kartais turi mokėti ar primokėti už gydymą, tyrimus ar procedūras. Neretai žmonės mano turintys mokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, nes gydymo įstaigų pateikiama informacija apie mokėjimą už jas yra klaidinanti ar neaiški. Valstybinė ligonių kasa primena: kada už gydymą mokėti nereikia, kada tenka. Rūpimus klausimus Valstybinei ligonių kasai galima pateikti: el. paštu info@vlk.lt tel. (8 5) 232 2222 arba žiūrėkite šį vaizdo įrašą: https://youtu.be/T9lMmMrw9DE  Apdraustiesiems – nemokamai Apdraustieji papildomai nemokėdami

Taip pat skaitykite