Metalinės konstrukcijos statinių grožiui

Itin patvarios ir išvaizdžios metalinės konstrukcijos gali būti pritaikytos labai įvairaus tipo statiniams. Dažniausiai tinkančios pramonei jos puikiai puoš įvairių įmonių, restoranų, kitų įstaigų fasadus ir pasitarnaus praktinėms reikmėms. Skaitykite toliau ir sužinokite apie „Vimista“ metalinių konstrukcijų privalumus bei išsirinkite sau labiausiai tinkamus sprendimus.

 

Metalo fasadai ir kiti gaminiai

Metalinių fasadų gali būti labai įvairių. Kuriamas ne tik unikalus fasadų dizainas, suteikiantis pastatams daugiau puošnumo ar padedantis paslėpti ne tokias gražias statinių dalis. Metaliniai fasadai tuo pačiu pasitarnauja ir atlikdami apsauginę funkciją. Jie saugo statinius nuo nepalankių oro sąlygų, padeda jiems išlikti ilgaamžiškesniems bei tvirtesniems.

Metalas juk yra viena patvariausių medžiagų kokia tik gali būti, todėl naudodami jo sprendimus architektūrai tikai neapsiriksite, nes rezultatas niekada nenuvils. Žinoma, metaliniai fasadai tinka ne visur, tačiau ten, kur jie tinkami, ypač kokios nors pramonės įmonėse ar kitose įstaigose, tai bus geriausias sprendimas.

„Vimista“ specialistai rekomenduoja rinktis tvirtą nerūdijantį plieną, aliuminį bei kitus metalus ar jų mišinį. Toks metalas bus ypač tvirtas ir ilgaamžis, atsparus korozijai bei nepalankioms aplinkos sąlygoms, sustiprins apsaugines funkcijas ir leis mėgautis statinio grožiu.

Susipažinkite su jau atliktų darbų pavyzdžiais, kad žinotumėte, apie ką kalbama ir galėtumėte lengviau išsirinkti.

Kaip sudaromi užsakymai?

Jeigu jau maždaug žinote, ko norėtumėte, metas sudaryti užsakymą. Jeigu kils kokių neaiškumų, metalo gaminių meistrai visuomet suteiks reikiamą pagalbą ir konsultacijas visais rūpimais klausimais. Metalo fasadų bei kitų konstrukcijų gamyba vyksta pagal Jūsų individualius užsakymus, iš anksto suderinus būsimas darbų kainas, numatomus darbus bei jų trukmę. Jūsų užsakymai visuomet bus įvykdyti laiku ir už prieinamą kainą.

Gamyba vykdoma tiek pagal standartinius, tiek neįprastus užsakymus. Patyrusiems „Vimista“ meistrams nėra neįveikiamos užduoties, todėl tik pasakykite, kokias metalo konstrukcijas ir kitus gaminius norėtumėte matyti ir jie pasistengs įgyvendinti viską naudodamiesi savo turima ilgamete patirtimi. Galima nestandartinių dydžių bei formų metalo konstrukcijų gamyba pritaikant kūrybinius sprendimus.

Daugiau apie metalo konstrukcijas bei jų asortimentą rasite: https://www.vimista.lt/ 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite