Metalinės konstrukcijos statinių grožiui

Itin patvarios ir išvaizdžios metalinės konstrukcijos gali būti pritaikytos labai įvairaus tipo statiniams. Dažniausiai tinkančios pramonei jos puikiai puoš įvairių įmonių, restoranų, kitų įstaigų fasadus ir pasitarnaus praktinėms reikmėms. Skaitykite toliau ir sužinokite apie „Vimista“ metalinių konstrukcijų privalumus bei išsirinkite sau labiausiai tinkamus sprendimus.

 

Metalo fasadai ir kiti gaminiai

Metalinių fasadų gali būti labai įvairių. Kuriamas ne tik unikalus fasadų dizainas, suteikiantis pastatams daugiau puošnumo ar padedantis paslėpti ne tokias gražias statinių dalis. Metaliniai fasadai tuo pačiu pasitarnauja ir atlikdami apsauginę funkciją. Jie saugo statinius nuo nepalankių oro sąlygų, padeda jiems išlikti ilgaamžiškesniems bei tvirtesniems.

Metalas juk yra viena patvariausių medžiagų kokia tik gali būti, todėl naudodami jo sprendimus architektūrai tikai neapsiriksite, nes rezultatas niekada nenuvils. Žinoma, metaliniai fasadai tinka ne visur, tačiau ten, kur jie tinkami, ypač kokios nors pramonės įmonėse ar kitose įstaigose, tai bus geriausias sprendimas.

„Vimista“ specialistai rekomenduoja rinktis tvirtą nerūdijantį plieną, aliuminį bei kitus metalus ar jų mišinį. Toks metalas bus ypač tvirtas ir ilgaamžis, atsparus korozijai bei nepalankioms aplinkos sąlygoms, sustiprins apsaugines funkcijas ir leis mėgautis statinio grožiu.

Susipažinkite su jau atliktų darbų pavyzdžiais, kad žinotumėte, apie ką kalbama ir galėtumėte lengviau išsirinkti.

Kaip sudaromi užsakymai?

Jeigu jau maždaug žinote, ko norėtumėte, metas sudaryti užsakymą. Jeigu kils kokių neaiškumų, metalo gaminių meistrai visuomet suteiks reikiamą pagalbą ir konsultacijas visais rūpimais klausimais. Metalo fasadų bei kitų konstrukcijų gamyba vyksta pagal Jūsų individualius užsakymus, iš anksto suderinus būsimas darbų kainas, numatomus darbus bei jų trukmę. Jūsų užsakymai visuomet bus įvykdyti laiku ir už prieinamą kainą.

Gamyba vykdoma tiek pagal standartinius, tiek neįprastus užsakymus. Patyrusiems „Vimista“ meistrams nėra neįveikiamos užduoties, todėl tik pasakykite, kokias metalo konstrukcijas ir kitus gaminius norėtumėte matyti ir jie pasistengs įgyvendinti viską naudodamiesi savo turima ilgamete patirtimi. Galima nestandartinių dydžių bei formų metalo konstrukcijų gamyba pritaikant kūrybinius sprendimus.

Daugiau apie metalo konstrukcijas bei jų asortimentą rasite: https://www.vimista.lt/ 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Besidomintiems paukščių gyvenimu

Į Lietuvą sugrįžtantiems gandrams sutvarkyta per 100 lizdų Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prisideda prie saugesnės aplinkos paukščiams – išlydėjus ir laukiant sugrįžtančių į Lietuvą gandrų, ant elektros linijų atramų pavojingai sukrauti gandralizdžiai sutvarkomi arba iškeliami ant specialių platformų. Kasmet perėti į Lietuvą parskrendantys gandrai lizdus suka tiesiai ant elektros linijų atramų. Pasak ESO Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus Virgiliajus Žukausko, elektros skirstymo oro linijos nėra natūrali gandrų buveinė. Todėl kasmet ESO perkelia gandralizdžius. Nuo praėjusių metų kovo ESO perkėlė net

Atsakė į amžiną klausimą: kuo skiriasi balto ir rudo lukšto kiaušiniai?

Tik baltus arba vien rudus – daugelis iš įpročio renkasi būtent vienos spalvos kiaušinius. Kitus veikia įsitikinimas, kad skirtinga lukšto spalva reiškia ir skirtingą kiaušinio kokybę. Tiesa, anot Vaidos Budrienės, prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovės, prieš Velykas šios dvi pirkėjų grupės susivienija ir daugiausiai renkasi būtent baltuosius kiaušinius, kuriuos marginti yra paprasčiau. „Kasmet pastebime, kad prieš Velykas itin išauga kiaušinių baltu lukštu pardavimai. Šiuo metu kaip tik specialiai šiai šventei turime itin didelį tokių kiaušinių pasirinkimą. Taip pat šiuo laikotarpiu

Didėja transporto techninės apžiūros kainos

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga. Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir/arba infliacijos/defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis. Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis

Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ saulės produktų vadovė Domantė Navarskaitė atkreipia dėmesį, kad nuo saulės modulių įvairūs nešvarumai pakankamai efektyviai pasišalina patys. „Saulės moduliai yra statomi kampu, su nuolydžiu, todėl paprastai krituliai juos neblogai nuplauna be jokių papildomų žmogaus pastangų. Taip nuo modulių gerai pašalinamos dulkės, medžių lapai ar

Taip pat skaitykite