Mažųjų šilutiškių draugystė su Amsiu

Šiemet Saugaus eismo diena sutapo su antrąja šv. Velykų diena. Pasitikdami Saugaus eismo dieną Šilutės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, TAVPK Šilutės policijos komisariato pareigūnai ir Klaipėdos regiono kelių Šilutės kelių tarnybos atstovai pakvietė vaikų lopšelių-darželių auklėtinius į šventinį renginį.

Pas mažuosius atvyko policininkės ir jų bičiulis Amsis.

 

Šilutės seniūnijos salė, kur susirinko mažieji šilutiškiai iš 6 miesto vaikų lopšelių-darželių, vos talpino šventės dalyvius. Susirinkusiuosius pasveikino Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio vyresnioji tyrėja Nerija Ropienė pakvietė mažuosius pažiūrėti animacinių filmukų. Trumpi siužetai vaizdingai pasakoja, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, kaip elgtis kelyje, kodėl būtini saugos diržai, kaip elgtis tamsiuoju paros metu kelyje, ką daryti, jei paskambino telefoniniai sukčiai ar pastebėjus vagystę.
Vienas siužetas pasakojo, kad parduotuvėje saldumynai perkami, o tuos, kurie jų nusprendžia „pasiskolinti“ iškart aplanko keturkojis policijos tarnautojas Amsis. Kitas siužetas apie tai, kaip jaučiasi vaikų sudraskyti žaislai, mokė mažuosius, kad nevalia skriausti mažesnių už save. Visose animacinių filmukų situacijose dalyvavo policijos bičiulis Amsis.
O kiek buvo džiaugsmo, kai po filmukų peržiūros pas vaikus atėjo ką tik ekrane matytasis Amsis! Jis pasakojo visada stebintis gatves, atskubantis ten, kur mato, kad elgiamasi neteisingai. Gavęs pasižadėjimą, kad ne tik šventiniu laikotarpiu vaikai gatvėse elgsis saugiai, kiekvienam vaikų lopšeliui-darželiui įteikė mažesnę savo kopiją – minkštą žaislinį Amsį.

Šilutės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė padovanojo mažiesiems šilutiškiams spalvinimo knygučių ir pieštukų.

Spalvingų dovanų vaikams pažėrė Visuomenės sveikatos biuro vadovė V. Vaivadaitė – kiekvienam įteikė po spalvinimo knygutę ir spalvotų pieštukų rinkinį. Spalvindami knygutes vaikai stiprins saugaus eismo gatvėse ir keliuose įgūdžius.
Kad mažieji šilutiškiai būtų lengviau pastebimi gatvėse, jiems atšvaitų ir specialių liemenių padovanojo Klaipėdos regiono kelių Šilutės kelių tarnybos atstovas.

Laima PUTRIUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Didžiausias Šilutės darbdavys lėtina gamybos tempą

Šilutėje sklando kalbos apie atleidžiamus „Šilutės baldų“ darbuotojus. Ar tai tiesa? Pasakoja Eimuntas Jankauskas, „Šilutės baldų“ vadovas: „Šiuo metu mūsų veiklą neigiamai veikia tiek geopolitinė padėtis, tiek ekonominė situacija pasaulinėse rinkose. Jau nekalbant apie beprecedentį elektros kainų šuolį, kuris skaudžiai kerta visai šalies pramonei. Ėmėmės maksimalaus taupymo režimo, todėl atidžiai vertiname ir darbuotojų poreikį. Visuma minėtų veiksnių verčia sulėtinti anksčiau planuotus įdarbinimo tempus. Kadangi negatyvios tendencijos užsitęsė ir taupymo priemonės norimo efekto nebeduoda, todėl šalies pramonė priversta peržiūrėti darbuotojų skaičių

Savaitgalį bus šilta, gali palyti

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba paskelbė, kad spalio 7 d., penktadienį, orai leis saulei išryškinti auksaspalvius medžių lapus. Vėjas dieną pradės rimti iki vidutinio. Įdienojus džiugins maloni rudeniška 14-18 laipsnių šiluma. Savaitgalis taip pat turėtų būti šiltas, tačiau sulauksime lietaus. Spalio 9 d., sekmadienį, naktį dar daug kur trumpi lietūs, dieną palis tik vietomis. Vėjas vakarinių krypčių, apysmarkis. Temperatūra pažemės iki 6-11, dieną sulauksime 12-16 laipsnių šilumos. Spalio 10 d., pirmadienį, lietaus neprognozuojama. Naktį ir rytą kai kur suboluos rūkas. Naktį pūs

Metų mokytoja – Tatjana Balvočienė. Apdovanoti geriausi rajono pedagogai

Tarptautinei mokytojų dienai skirtas renginys Šilutėje šiemet ypatingas. Pedagogai pirmieji įžengė į renovuotą Šilutės kultūros ir pramogų centrą. Čia įvyko iškilminga Mokytojų dienai skirta šventė bei pedagogų apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvavo Šilutės r. savivaldybės vadovai. „Nuostabu tokią šventinę dieną matyti, kad salėje beveik nėra laisvų vietų. Džiaugiuosi, kad šiandien kartu su mumis yra ir mokytojai senjorai. Minėdami Jūsų profesinę šventę tariame nuoširdžiausią ačiū už kantrybę, siekius ir įdėtas didžiules pastangas auklėjant Šilutės krašto jaunąją kartą. Būkite pavyzdžiu savo mokiniams, nepailskite

Šilutės rajone pastatyti tekstilės konteineriai. Kur jie?

Šilutės rajono savivaldybė gyventojus informuoja, kad ir Šilutės rajone pagaliau bus tekstilės konteineriai, į kuriuos galima išmesti nenaudojamus ir nereikalingus tekstilės gaminius. Tekstilės konteinerių statymo vietos: Šilutės seniūnija, Lietuvininkų g. 17; PC „IKI“, Dariaus ir Girėno g. 11, Šilutė; Autobusų stotis, Tilžės g. 22, Šilutė; Geležinkelio g. 4, Šilutė; Dzūkų g. 24, Šilutė; Tilžės g. 59, Verdainės k. (VIADA degalinėje); Mokyklos g. 6, Laučių k.; Beržų g., Macikų k. (prie autobusų stotelės); Santakos g. 2, Pagrynių k.; Miško g. 22,

Taip pat skaitykite