Martynui Šapalui – brandos atestatas su pagyrimu

Tokia žinia šeštadienį paskelbta Šilutės Vydūno gimnazijoje susirinkusiems į brandos atestatų įteikimo iškilmes. Kilo ovacijos, garsūs plojimai. Tačiau tądien dar nežinota, kad šimtukų per egzaminus rajone gavo 9 abiturientai, iš jų 7 yra Vydūno gimnazijos. Iš penkiolikos šimtukų net 13 gavo Vydūno gimnazijos jaunimas! Tik po 1 šimtuką gavo Šilutės pirmosios ir Švėkšnos “Saulės” gimnazijose, o Žemaičių Naumiesčio ir Vainuto gimnazijose tokių pirmūnų nėra.

Abiturientui Martynui Šapalui įteikiamas brandos atestatas su pagyrimu.

Abiturientui Martynui Šapalui įteikiamas brandos atestatas su pagyrimu.

Abituriento Martyno Šapalo mokslo metų rezultatas – 10 balų. Į tokias aukštumas įkopė tik Martynas. Jo egzaminų vidurkis 98,17 balo – fizikos, matematikos, informacinių technologijų ir chemijos egzaminų rezultatas – po 100 balų, anglų kalbos – 98, lietuvių kalbos – 91 balas. Iš egzaminų – keturi šimtukai!
„Tokio mokinio gimnazija dar neturėjo…“ – kalbėjo gimnazijos direktorė Marina Stirbienė, salė vėl pratrūko plojimais.
Vydūno gimnazijos bendruomenė atsisveikino su 113 abiturientų – tai 21-oji abiturientų laida. Atestatus gavo 97 abiturientai, pasisekė ne visam 113-os būriui…
Direktorė pasidžiaugė dešimčia abiturientų, kurių mokslo metų įvertinimų vidurkis siekia nuo 9,6 iki 10 balų. Pirmūnų būryje, žinoma, pirmasis yra Martynas Šapalas su aukščiausiu 10 balų įvertinimu, 9,9 balo turi Jonas Vitkauskas, 9,8 balo – Rūta Ramanauskaitė, nuo 9,7 iki 9,6 balo įvertinimus gavo Evelina Nausėdaitė, Neringa Mikutytė, Žygimantas Kungelis, Matas Šilinskas, Laura Birbalaitė, Vaida Kaunaitė ir Benas Kužmarskis.
Iš egzaminų Vydūno gimnazijos jaunimas surinko net 13 šimtukų: 4 – Martynas Šapalas, du – Rūta Ramanauskaitė, puikiai išlaikiusi anglų ir lietuvių kalbos egzaminus, du šimtukus gavo Žygimantas Kungelis (iš matematikos ir informacinių technologijų), dviem šimukais įvertintos Tomo Montvydo fizikos ir matematikos žinios. 100 balų įvertinimus dar gavo Rolandas Gudaitis, Neringa Mikutytė – už anglų kalbos žinias, Matas Šilinskas – už informacinių technologijų.
Įvertinus egzaminų rezultatus, pirmauja Martynas Šapalas, antras su 88,75 balo yra Matas Šilinskas, trečias – Žygimantas Kungelis (84,83 balo).

Sveikinimai
Atestatų teikimo šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Seimo narys Artūras Skardžius palinkėjo jaunimui atsakingų, protingų ir išmintingų sprendimų, kurie lems ir Lietuvos, ir Europos ateitį: „Būkite ryžtingi, svajokite ir nebijokite suklysti!“ Seimo narys perdavė gimnazijai Lietuvos Ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus padėkos ženklą už puikius rezultatus – M. K. Čiurlionio paveikslo reprodukciją su premjero įrašu. „Gėlių puokštė – tai padėka mokytojams už jų nuoširdų darbą mokant jaunimą. Ačiū jums visiems“, – sakė Seimo narys, rožes įteikdamas direktorei M. Stirbienei.
Gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja, Šilutės r. savivaldybės tarybos narė Sandra Tamašauskienė padėkojo jaunimui, organizavusiam gimnazijoje ir rajone įvairias gražias šventes, taip pat už aktyvumą jaunųjų šaulių, Lietuvos kariuomenės savanorių, jaunimo organizacijų veikloje, taip pat už pergales krepšinio aikštėje, pasirodymus su „Atėnės“ šokių kolektyvu. Pasidžiaugta, kad jaunimas aktyviai dalyvavo „Pilietiškumo mokyklos“ užsiėmimuose, „Neužmirštuolės“ akcijoje, Vasario 16 d., Kovo 11 d. minėjimuose, buvo aktyvūs jaunieji konservatoriai. „Ačiū jums visiems, eikite ir kurkite savo ir savo valstybės gyvenimą“, – palinkėjo politikė.
Iškilmėse buvo daug džiaugsmo, skambių dainų, gėlių, dovanų ir šiltų apkabinimų. Žinoma, ir nemažai jaudulio bei liūdesio, kuris visada aplanko atsisveikinant.

Stasė SKUTULIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite