Manikiūro ABC

Manikiūras – tai bene viena labiausiai paplitusių, populiariausių ir paprasčiausių kosmetinių procedūrų, atliekama visuose grožio salonuose. Būtent aparatinis manikiūras, kuris pas mus atkeliavo iš Vokietijos. Jis turi savo ypatybes ir privalumų, todėl jau tapo gana populiarus tiek tarp meistrų, tiek tarp klientų.

Aparatinio manikiūro ypatybės

Jau iš pavadinimo aišku, kad tokiam manikiūrui naudojama speciali įranga su įvairiais keičiamais antgaliais odai ir pačiai nago plokštelei šlifuoti. Tai moderni technologija, skirta nagams ir odelėms aplink nagus tvarkyti. Pagrindinis meistro įrankis atliekant tokio tipo manikiūrą yra pats prietaisas, dar vadinamas nagų freza.

Kiekvienos standartinės frezos komplekte yra šie antgaliai:

  • didelio skersmens diskai – skirti pašalinti šiurkščią odą ir nuospaudas;
  • mažesnio skersmens diskai – naudojami norint suteikti nagams tinkamą formą;
  • cilindrinis antgalis su apvaliu galu – naudojamas nago šoniniams pjūviams apdoroti;
  • kūgio formos antgalis – naudojamas odelei apdoroti, pakeliant ją nuo nago plokštelės;
  • sferinis antgalis – naudojamas pačiam epidermiui pašalinti;
  • antgalis su šlifavimo voleliu – skirtas odos aplink nagus poliravimui.

Aparatinio manikiūro privalumai

  • Didelis privalumas, kad aparatiniam manikiūrui atlikti, nereikia garinti odos, jis

atliekamas ant sausos odos. Įvairūs antgaliai, kuriuos meistrai pritvirtina prie prietaiso galo, leidžia pašalinti odelę, keratinizuotas odos daleles, nulakuoti nago plokštelę ir net pakeisti nago formą. Aparatinis manikiūras puikiai tinka subtiliai priaugintų nagų korekcijai atlikti.

  • Pastaruoju metu daugelis meistrų savo klientams pradėjo siūlyti vadinamąjį

kombinuotą manikiūrą, kuriam atliekama tiek aparatinė, tiek kirpimo nagų priežiūros technika. Taigi aparato pagalba nago plokštelės šonuose pašalinama sukietėjusi oda, tradicinėmis priemonėmis apdorojamos subtilesnės vietos.

  • Aparatinis manikiūras laikomas saugesniu, procedūros metu meistras

nenaudoja pjovimo įrankių. Be to, tokio tipo procedūra leidžia garantuoti absoliutų sterilumą ir išvengti infekcijos.

  • Naudojant aparatinį manikiūrą, oda auga daug lėčiau, tai

reiškia, kad ir manikiūrą reikia atlikinėti rečiau norint turėti tvarkingus nagus. Toks manikiūras idealiai tinka tiems, kurie kenčia nuo pernelyg sausos odos šalia nagų ir turi nelygią nago plokštelę.

Šiandien tokia įranga prieinama kiekvienam, galima rinktis ne tik pagal kainą, bet ir pagal dizainą, todėl aparatinį manikiūrą galima atlikti net namuose.

pr2022/049

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite