Manikiūro ABC

Manikiūras – tai bene viena labiausiai paplitusių, populiariausių ir paprasčiausių kosmetinių procedūrų, atliekama visuose grožio salonuose. Būtent aparatinis manikiūras, kuris pas mus atkeliavo iš Vokietijos. Jis turi savo ypatybes ir privalumų, todėl jau tapo gana populiarus tiek tarp meistrų, tiek tarp klientų.

Aparatinio manikiūro ypatybės

Jau iš pavadinimo aišku, kad tokiam manikiūrui naudojama speciali įranga su įvairiais keičiamais antgaliais odai ir pačiai nago plokštelei šlifuoti. Tai moderni technologija, skirta nagams ir odelėms aplink nagus tvarkyti. Pagrindinis meistro įrankis atliekant tokio tipo manikiūrą yra pats prietaisas, dar vadinamas nagų freza.

Kiekvienos standartinės frezos komplekte yra šie antgaliai:

  • didelio skersmens diskai – skirti pašalinti šiurkščią odą ir nuospaudas;
  • mažesnio skersmens diskai – naudojami norint suteikti nagams tinkamą formą;
  • cilindrinis antgalis su apvaliu galu – naudojamas nago šoniniams pjūviams apdoroti;
  • kūgio formos antgalis – naudojamas odelei apdoroti, pakeliant ją nuo nago plokštelės;
  • sferinis antgalis – naudojamas pačiam epidermiui pašalinti;
  • antgalis su šlifavimo voleliu – skirtas odos aplink nagus poliravimui.

Aparatinio manikiūro privalumai

  • Didelis privalumas, kad aparatiniam manikiūrui atlikti, nereikia garinti odos, jis

atliekamas ant sausos odos. Įvairūs antgaliai, kuriuos meistrai pritvirtina prie prietaiso galo, leidžia pašalinti odelę, keratinizuotas odos daleles, nulakuoti nago plokštelę ir net pakeisti nago formą. Aparatinis manikiūras puikiai tinka subtiliai priaugintų nagų korekcijai atlikti.

  • Pastaruoju metu daugelis meistrų savo klientams pradėjo siūlyti vadinamąjį

kombinuotą manikiūrą, kuriam atliekama tiek aparatinė, tiek kirpimo nagų priežiūros technika. Taigi aparato pagalba nago plokštelės šonuose pašalinama sukietėjusi oda, tradicinėmis priemonėmis apdorojamos subtilesnės vietos.

  • Aparatinis manikiūras laikomas saugesniu, procedūros metu meistras

nenaudoja pjovimo įrankių. Be to, tokio tipo procedūra leidžia garantuoti absoliutų sterilumą ir išvengti infekcijos.

  • Naudojant aparatinį manikiūrą, oda auga daug lėčiau, tai

reiškia, kad ir manikiūrą reikia atlikinėti rečiau norint turėti tvarkingus nagus. Toks manikiūras idealiai tinka tiems, kurie kenčia nuo pernelyg sausos odos šalia nagų ir turi nelygią nago plokštelę.

Šiandien tokia įranga prieinama kiekvienam, galima rinktis ne tik pagal kainą, bet ir pagal dizainą, todėl aparatinį manikiūrą galima atlikti net namuose.

pr2022/049

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite