Manikiūro ABC

Manikiūras – tai bene viena labiausiai paplitusių, populiariausių ir paprasčiausių kosmetinių procedūrų, atliekama visuose grožio salonuose. Būtent aparatinis manikiūras, kuris pas mus atkeliavo iš Vokietijos. Jis turi savo ypatybes ir privalumų, todėl jau tapo gana populiarus tiek tarp meistrų, tiek tarp klientų.

Aparatinio manikiūro ypatybės

Jau iš pavadinimo aišku, kad tokiam manikiūrui naudojama speciali įranga su įvairiais keičiamais antgaliais odai ir pačiai nago plokštelei šlifuoti. Tai moderni technologija, skirta nagams ir odelėms aplink nagus tvarkyti. Pagrindinis meistro įrankis atliekant tokio tipo manikiūrą yra pats prietaisas, dar vadinamas nagų freza.

Kiekvienos standartinės frezos komplekte yra šie antgaliai:

  • didelio skersmens diskai – skirti pašalinti šiurkščią odą ir nuospaudas;
  • mažesnio skersmens diskai – naudojami norint suteikti nagams tinkamą formą;
  • cilindrinis antgalis su apvaliu galu – naudojamas nago šoniniams pjūviams apdoroti;
  • kūgio formos antgalis – naudojamas odelei apdoroti, pakeliant ją nuo nago plokštelės;
  • sferinis antgalis – naudojamas pačiam epidermiui pašalinti;
  • antgalis su šlifavimo voleliu – skirtas odos aplink nagus poliravimui.

Aparatinio manikiūro privalumai

  • Didelis privalumas, kad aparatiniam manikiūrui atlikti, nereikia garinti odos, jis

atliekamas ant sausos odos. Įvairūs antgaliai, kuriuos meistrai pritvirtina prie prietaiso galo, leidžia pašalinti odelę, keratinizuotas odos daleles, nulakuoti nago plokštelę ir net pakeisti nago formą. Aparatinis manikiūras puikiai tinka subtiliai priaugintų nagų korekcijai atlikti.

  • Pastaruoju metu daugelis meistrų savo klientams pradėjo siūlyti vadinamąjį

kombinuotą manikiūrą, kuriam atliekama tiek aparatinė, tiek kirpimo nagų priežiūros technika. Taigi aparato pagalba nago plokštelės šonuose pašalinama sukietėjusi oda, tradicinėmis priemonėmis apdorojamos subtilesnės vietos.

  • Aparatinis manikiūras laikomas saugesniu, procedūros metu meistras

nenaudoja pjovimo įrankių. Be to, tokio tipo procedūra leidžia garantuoti absoliutų sterilumą ir išvengti infekcijos.

  • Naudojant aparatinį manikiūrą, oda auga daug lėčiau, tai

reiškia, kad ir manikiūrą reikia atlikinėti rečiau norint turėti tvarkingus nagus. Toks manikiūras idealiai tinka tiems, kurie kenčia nuo pernelyg sausos odos šalia nagų ir turi nelygią nago plokštelę.

Šiandien tokia įranga prieinama kiekvienam, galima rinktis ne tik pagal kainą, bet ir pagal dizainą, todėl aparatinį manikiūrą galima atlikti net namuose.

pr2022/049

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Besidomintiems paukščių gyvenimu

Į Lietuvą sugrįžtantiems gandrams sutvarkyta per 100 lizdų Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prisideda prie saugesnės aplinkos paukščiams – išlydėjus ir laukiant sugrįžtančių į Lietuvą gandrų, ant elektros linijų atramų pavojingai sukrauti gandralizdžiai sutvarkomi arba iškeliami ant specialių platformų. Kasmet perėti į Lietuvą parskrendantys gandrai lizdus suka tiesiai ant elektros linijų atramų. Pasak ESO Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus Virgiliajus Žukausko, elektros skirstymo oro linijos nėra natūrali gandrų buveinė. Todėl kasmet ESO perkelia gandralizdžius. Nuo praėjusių metų kovo ESO perkėlė net

Atsakė į amžiną klausimą: kuo skiriasi balto ir rudo lukšto kiaušiniai?

Tik baltus arba vien rudus – daugelis iš įpročio renkasi būtent vienos spalvos kiaušinius. Kitus veikia įsitikinimas, kad skirtinga lukšto spalva reiškia ir skirtingą kiaušinio kokybę. Tiesa, anot Vaidos Budrienės, prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovės, prieš Velykas šios dvi pirkėjų grupės susivienija ir daugiausiai renkasi būtent baltuosius kiaušinius, kuriuos marginti yra paprasčiau. „Kasmet pastebime, kad prieš Velykas itin išauga kiaušinių baltu lukštu pardavimai. Šiuo metu kaip tik specialiai šiai šventei turime itin didelį tokių kiaušinių pasirinkimą. Taip pat šiuo laikotarpiu

Didėja transporto techninės apžiūros kainos

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga. Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir/arba infliacijos/defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis. Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis

Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ saulės produktų vadovė Domantė Navarskaitė atkreipia dėmesį, kad nuo saulės modulių įvairūs nešvarumai pakankamai efektyviai pasišalina patys. „Saulės moduliai yra statomi kampu, su nuolydžiu, todėl paprastai krituliai juos neblogai nuplauna be jokių papildomų žmogaus pastangų. Taip nuo modulių gerai pašalinamos dulkės, medžių lapai ar

Taip pat skaitykite