Mamoms – dainos, posmai ir rožės

Motinos dienos proga Šilutės kultūros ir pramogų centras pakvietė mamas ir močiutes į renginį „Sveikinu mamytę“. Pavasario šventės proga jas pasveikino LR Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Renginyje galėjo dalyvauti visi vaikai ir kolektyvai, panorę pasveikinti savo mamas, močiutes. Dešimt pirmųjų užsiregistravusių laukė papildomi prizai.

Nuotraukose – renginio akimirkos.

 

Mamoms buvo padovanoti 24 vaikų sceniniai pasirodymai, buvo per 280 dalyvių, visi jie gavo LR Seimo pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio dovanas. „Šiame renginyje nėra jokios vertinimo komisijos. Visi pasirodymai – geri, nes kiekvienai mamai jos vaiko pasirodymas scenoje yra gražiausias ir geriausias, todėl jokių komentarų daugiau nereikia. Net jei atlikėjas pasirodymo metu suklys, mes visi jam draugiškai paplosime, ir tai jam bus paskata tęsti savo pasirodymą, – savo eilės laukiančius mažuosius koncertuotojus drąsino renginio vedėjas Marijus Budraitis.
Pirmieji į sceną kopė mažiausieji – „Ąžuoliuko“ lopšelio-darželio dainininkai. Pianino muzika savo ir kitas mamas pasveikino mažoji Justė Linkytė, pianistės Ugnė ir Emilija. Sesutės Fausta ir Augustė sveikino taip: Augustė deklamavo eilėraštuką, o Fausta jai akompanavo kanklėmis. Renginį tęsė Žibų pradinės mokyklos mažieji skaitovai. Nojus Ivanovas muzikinį kūrinį atliko pučiamuoju instrumentu eufonija, jam akompanavo pianistė Žydrė Adomaitienė.
Scenoje sukosi įvairiuose konkursuose laurus skinančio sportinių šokių kolektyvo „Lūgnė“ šokėjų poros. Į sceną trankiai įžengė Žibų pradinės mokyklos šokių kolektyvas „Žiburėlis“, Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija atliko kūrinį „Mielai mamytei”. Scenoje šėlo „Žvaigždūnės“ šokėjos, dainomis džiugino Pamario vidurinės mokyklos popchoras „Saulytė“, mažoji vainutiškė Viktorija mamą sveikino padeklamuodama jai eilėraštį. Šoko neseniai iš kelių tarptautinių festivalių sugrįžusi „Pamarietė“.
Scenoje taip pat pasirodė M. Jankaus mokyklos šokėjai, Vainuto gimnazijos atlikėja Gintarė, šokių klubas „Salūnas“, specialiai šiam renginiui į Šilutę parvykę jaunimo kantri muzikos grupės „Karčemėlė“ muzikantai. Renginį užbaigė vaikų popchoras „Spindulys“.
Po koncerto į mamas kreipėsi Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis: „Žodžiai mama, mamytė, močiutė, senelė – visiems labai brangūs. Sumanymas surengti šventę jums, kilo labai paprastai – norėjosi kažko gražaus Šilutėje, tad nutarėme surengti jums vaikų koncertą. Linkėčiau visiems dažniau paskambinti savo mamoms, pasiteirauti, kaip joms sekasi, aplankyti jas“.
Mamas pasveikino ir Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.
Koncerto metu ant kamuoliukų buvo surašyti visų dalyvių pasirodymų numeriai. K. Komskis ir V. Laurinaitis ištraukė penkis laiminguosius kamuoliukus – šiems atlikėjams teko įspūdingi prizai: nuotraukų albumas „Atrask Lietuvą“ įteiktas vienai jauniausių koncerto dalyvių vainutiškei Viktorijai. Nojus Ivanovas pelnė prizą visai šeimai – apsilankymą „Akropolio“ ledo arenoje. Šilutės Žibų pradinės mokyklos kolektyvas paskatintas išvyka į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą. Pianistės Ugnė ir Emilija turės galimybę pabuvoti teatre, o visa Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija keliaus į kino teatrą.
Pasirodžius visiems atlikėjams ir išdalijus dovanas, į sceną išėjo vilniečių grupė „El Fuego“.
Po renginio kiekviena moteris buvo pagerbta simboliniu rožės žiedu Motinos dienos proga.

„Pamario“ inf.

sok.35.marg komskis.35.marg bale.35.marg

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutėje paminėtos 99-osios Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinės

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos diena laikoma Klaipėdos šturmo diena – sausio 15-oji. Šiam istoriiam ir svarbiam Lietuvai įvykiui paminėti skirta prie Šilutės r. savivaldybės stovinti stilizuota atminimo siena su įrašais. Savivaldybės aikštėje ir vyko Šilutės Hugo Šojaus muziejaus organizuotas renginys šiai datai paminėti. Istorinius faktus, glaudžiai siejančius Šilutę su Klaipėdos sukilimu apžvelgė muziejaus istorikas Ignas Giniotis. Žodį tarė Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, akcentavęs šio 99 metų senumo įvykio svarbą atkurtai Lietuvos valstybei. Jis pastebėjo, kad kitąmet, minint šio įvykio

Grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“ Ramučiuose

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filialo lankytojus nuo metų pradžios džiugina Vilniaus dailės akademijos grafikos bakalaurės Dainoros Vingytės grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“. Dainora Vingytė (g. 1995) – jaunosios kartos menininkė, kilusi iš Žemaičių Naumiesčio, baigusi Šilutės meno mokyklą, Šilutės Vydūno gimnaziją, 2020 metais Vilniaus dailės akademijoje įgijo grafikos bakalauro laipsnį. 2019 m. menininkė pelnė trečią vietą tarptautiniame A. Švėgždos piešinių konkurse. Jaunoji menininkė savo kūrybines idėjas išreiškia skirtingomis technikomis ir temomis. Ji  tapo, piešia, kuria iliustracijas, bet pagrindinis

Katastrofinio stiprumo vėjas Ventėje siekė 35,5 m/s

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, kad sausio 14 d. užfiksuotas katastrofinio stiprumo vėjo greitis ir perkūnija. Medžius vertęs itin stiprus ir gūsingas vėjas sutrikdė elektros tiekimą, mat buvo pažeistos skirstomojo tinklo elektros oro linijos. ESO praneša, kad daugiausia elektros linijų gedimų yra Šiaulių ir Klaipėdos rajonuose. Iš viso jų buvo per 40 tūkst., šiuo metu elektros tiekimas jau yra atstatytas daugiau nei 20 tūkst. namų ūkių. Dauguma atsijungimų fiksuota sausio 14 d., penktadienį, tarp 8 ir 9.30 val. ryto. Klaipėdos uoste

Kam siūloma suteikti Garbės ambasadorių vardus?

Šilutės rajone verčiamas naujas lapas krašto istorijoje: Savivaldybės tarybai nusprendus iškiliems asmenims, kurie savo veikla garsina kraštą gyvendami ir dirbdami užsienyje, stiprina Šilutės rajono ryšius su partneriais užsienyje, ten pristato Šilutės kraštą ir užsiima jam naudinga veikla bei kt., suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadorių vardus, jau skelbiamos ir pirmosios trys kandidatūros. Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis 2022 m.  sausio 10 d. potvarkiu siūlo Savivaldybės tarybai suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadoriaus vardą Ritai Kundrotaitei Šilas, Rūtai Žičkienei, Laurai

Taip pat skaitykite