Mamoms – dainos, posmai ir rožės

Motinos dienos proga Šilutės kultūros ir pramogų centras pakvietė mamas ir močiutes į renginį „Sveikinu mamytę“. Pavasario šventės proga jas pasveikino LR Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Renginyje galėjo dalyvauti visi vaikai ir kolektyvai, panorę pasveikinti savo mamas, močiutes. Dešimt pirmųjų užsiregistravusių laukė papildomi prizai.

Nuotraukose – renginio akimirkos.

 

Mamoms buvo padovanoti 24 vaikų sceniniai pasirodymai, buvo per 280 dalyvių, visi jie gavo LR Seimo pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio dovanas. „Šiame renginyje nėra jokios vertinimo komisijos. Visi pasirodymai – geri, nes kiekvienai mamai jos vaiko pasirodymas scenoje yra gražiausias ir geriausias, todėl jokių komentarų daugiau nereikia. Net jei atlikėjas pasirodymo metu suklys, mes visi jam draugiškai paplosime, ir tai jam bus paskata tęsti savo pasirodymą, – savo eilės laukiančius mažuosius koncertuotojus drąsino renginio vedėjas Marijus Budraitis.
Pirmieji į sceną kopė mažiausieji – „Ąžuoliuko“ lopšelio-darželio dainininkai. Pianino muzika savo ir kitas mamas pasveikino mažoji Justė Linkytė, pianistės Ugnė ir Emilija. Sesutės Fausta ir Augustė sveikino taip: Augustė deklamavo eilėraštuką, o Fausta jai akompanavo kanklėmis. Renginį tęsė Žibų pradinės mokyklos mažieji skaitovai. Nojus Ivanovas muzikinį kūrinį atliko pučiamuoju instrumentu eufonija, jam akompanavo pianistė Žydrė Adomaitienė.
Scenoje sukosi įvairiuose konkursuose laurus skinančio sportinių šokių kolektyvo „Lūgnė“ šokėjų poros. Į sceną trankiai įžengė Žibų pradinės mokyklos šokių kolektyvas „Žiburėlis“, Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija atliko kūrinį „Mielai mamytei”. Scenoje šėlo „Žvaigždūnės“ šokėjos, dainomis džiugino Pamario vidurinės mokyklos popchoras „Saulytė“, mažoji vainutiškė Viktorija mamą sveikino padeklamuodama jai eilėraštį. Šoko neseniai iš kelių tarptautinių festivalių sugrįžusi „Pamarietė“.
Scenoje taip pat pasirodė M. Jankaus mokyklos šokėjai, Vainuto gimnazijos atlikėja Gintarė, šokių klubas „Salūnas“, specialiai šiam renginiui į Šilutę parvykę jaunimo kantri muzikos grupės „Karčemėlė“ muzikantai. Renginį užbaigė vaikų popchoras „Spindulys“.
Po koncerto į mamas kreipėsi Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis: „Žodžiai mama, mamytė, močiutė, senelė – visiems labai brangūs. Sumanymas surengti šventę jums, kilo labai paprastai – norėjosi kažko gražaus Šilutėje, tad nutarėme surengti jums vaikų koncertą. Linkėčiau visiems dažniau paskambinti savo mamoms, pasiteirauti, kaip joms sekasi, aplankyti jas“.
Mamas pasveikino ir Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.
Koncerto metu ant kamuoliukų buvo surašyti visų dalyvių pasirodymų numeriai. K. Komskis ir V. Laurinaitis ištraukė penkis laiminguosius kamuoliukus – šiems atlikėjams teko įspūdingi prizai: nuotraukų albumas „Atrask Lietuvą“ įteiktas vienai jauniausių koncerto dalyvių vainutiškei Viktorijai. Nojus Ivanovas pelnė prizą visai šeimai – apsilankymą „Akropolio“ ledo arenoje. Šilutės Žibų pradinės mokyklos kolektyvas paskatintas išvyka į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą. Pianistės Ugnė ir Emilija turės galimybę pabuvoti teatre, o visa Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija keliaus į kino teatrą.
Pasirodžius visiems atlikėjams ir išdalijus dovanas, į sceną išėjo vilniečių grupė „El Fuego“.
Po renginio kiekviena moteris buvo pagerbta simboliniu rožės žiedu Motinos dienos proga.

„Pamario“ inf.

sok.35.marg komskis.35.marg bale.35.marg

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite