Mamoms – dainos, posmai ir rožės

Motinos dienos proga Šilutės kultūros ir pramogų centras pakvietė mamas ir močiutes į renginį „Sveikinu mamytę“. Pavasario šventės proga jas pasveikino LR Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Renginyje galėjo dalyvauti visi vaikai ir kolektyvai, panorę pasveikinti savo mamas, močiutes. Dešimt pirmųjų užsiregistravusių laukė papildomi prizai.

Nuotraukose – renginio akimirkos.

 

Mamoms buvo padovanoti 24 vaikų sceniniai pasirodymai, buvo per 280 dalyvių, visi jie gavo LR Seimo pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio dovanas. „Šiame renginyje nėra jokios vertinimo komisijos. Visi pasirodymai – geri, nes kiekvienai mamai jos vaiko pasirodymas scenoje yra gražiausias ir geriausias, todėl jokių komentarų daugiau nereikia. Net jei atlikėjas pasirodymo metu suklys, mes visi jam draugiškai paplosime, ir tai jam bus paskata tęsti savo pasirodymą, – savo eilės laukiančius mažuosius koncertuotojus drąsino renginio vedėjas Marijus Budraitis.
Pirmieji į sceną kopė mažiausieji – „Ąžuoliuko“ lopšelio-darželio dainininkai. Pianino muzika savo ir kitas mamas pasveikino mažoji Justė Linkytė, pianistės Ugnė ir Emilija. Sesutės Fausta ir Augustė sveikino taip: Augustė deklamavo eilėraštuką, o Fausta jai akompanavo kanklėmis. Renginį tęsė Žibų pradinės mokyklos mažieji skaitovai. Nojus Ivanovas muzikinį kūrinį atliko pučiamuoju instrumentu eufonija, jam akompanavo pianistė Žydrė Adomaitienė.
Scenoje sukosi įvairiuose konkursuose laurus skinančio sportinių šokių kolektyvo „Lūgnė“ šokėjų poros. Į sceną trankiai įžengė Žibų pradinės mokyklos šokių kolektyvas „Žiburėlis“, Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija atliko kūrinį „Mielai mamytei”. Scenoje šėlo „Žvaigždūnės“ šokėjos, dainomis džiugino Pamario vidurinės mokyklos popchoras „Saulytė“, mažoji vainutiškė Viktorija mamą sveikino padeklamuodama jai eilėraštį. Šoko neseniai iš kelių tarptautinių festivalių sugrįžusi „Pamarietė“.
Scenoje taip pat pasirodė M. Jankaus mokyklos šokėjai, Vainuto gimnazijos atlikėja Gintarė, šokių klubas „Salūnas“, specialiai šiam renginiui į Šilutę parvykę jaunimo kantri muzikos grupės „Karčemėlė“ muzikantai. Renginį užbaigė vaikų popchoras „Spindulys“.
Po koncerto į mamas kreipėsi Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis: „Žodžiai mama, mamytė, močiutė, senelė – visiems labai brangūs. Sumanymas surengti šventę jums, kilo labai paprastai – norėjosi kažko gražaus Šilutėje, tad nutarėme surengti jums vaikų koncertą. Linkėčiau visiems dažniau paskambinti savo mamoms, pasiteirauti, kaip joms sekasi, aplankyti jas“.
Mamas pasveikino ir Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.
Koncerto metu ant kamuoliukų buvo surašyti visų dalyvių pasirodymų numeriai. K. Komskis ir V. Laurinaitis ištraukė penkis laiminguosius kamuoliukus – šiems atlikėjams teko įspūdingi prizai: nuotraukų albumas „Atrask Lietuvą“ įteiktas vienai jauniausių koncerto dalyvių vainutiškei Viktorijai. Nojus Ivanovas pelnė prizą visai šeimai – apsilankymą „Akropolio“ ledo arenoje. Šilutės Žibų pradinės mokyklos kolektyvas paskatintas išvyka į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą. Pianistės Ugnė ir Emilija turės galimybę pabuvoti teatre, o visa Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija keliaus į kino teatrą.
Pasirodžius visiems atlikėjams ir išdalijus dovanas, į sceną išėjo vilniečių grupė „El Fuego“.
Po renginio kiekviena moteris buvo pagerbta simboliniu rožės žiedu Motinos dienos proga.

„Pamario“ inf.

sok.35.marg komskis.35.marg bale.35.marg

Hits: 34

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Taip pat skaitykite