Mamoms – dainos, posmai ir rožės

Motinos dienos proga Šilutės kultūros ir pramogų centras pakvietė mamas ir močiutes į renginį „Sveikinu mamytę“. Pavasario šventės proga jas pasveikino LR Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Renginyje galėjo dalyvauti visi vaikai ir kolektyvai, panorę pasveikinti savo mamas, močiutes. Dešimt pirmųjų užsiregistravusių laukė papildomi prizai.

Nuotraukose – renginio akimirkos.

Mamoms buvo padovanoti 24 vaikų sceniniai pasirodymai, buvo per 280 dalyvių, visi jie gavo LR Seimo pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio dovanas.

„Šiame renginyje nėra jokios vertinimo komisijos. Visi pasirodymai – geri, nes kiekvienai mamai jos vaiko pasirodymas scenoje yra gražiausias ir geriausias, todėl jokių komentarų daugiau nereikia. Net jei atlikėjas pasirodymo metu suklys, mes visi jam draugiškai paplosime, ir tai jam bus paskata tęsti savo pasirodymą, – savo eilės laukiančius mažuosius koncertuotojus drąsino renginio vedėjas Marijus Budraitis.
Pirmieji į sceną kopė mažiausieji – „Ąžuoliuko“ lopšelio-darželio dainininkai. Pianino muzika savo ir kitas mamas pasveikino mažoji Justė Linkytė, pianistės Ugnė ir Emilija. Sesutės Fausta ir Augustė sveikino taip: Augustė deklamavo eilėraštuką, o Fausta jai akompanavo kanklėmis. Renginį tęsė Žibų pradinės mokyklos mažieji skaitovai. Nojus Ivanovas muzikinį kūrinį atliko pučiamuoju instrumentu eufonija, jam akompanavo pianistė Žydrė Adomaitienė.
Scenoje sukosi įvairiuose konkursuose laurus skinančio sportinių šokių kolektyvo „Lūgnė“ šokėjų poros. Į sceną trankiai įžengė Žibų pradinės mokyklos šokių kolektyvas „Žiburėlis“, Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija atliko kūrinį „Mielai mamytei”. Scenoje šėlo „Žvaigždūnės“ šokėjos, dainomis džiugino Pamario vidurinės mokyklos popchoras „Saulytė“, mažoji vainutiškė Viktorija mamą sveikino padeklamuodama jai eilėraštį. Šoko neseniai iš kelių tarptautinių festivalių sugrįžusi „Pamarietė“.
Scenoje taip pat pasirodė M. Jankaus mokyklos šokėjai, Vainuto gimnazijos atlikėja Gintarė, šokių klubas „Salūnas“, specialiai šiam renginiui į Šilutę parvykę jaunimo kantri muzikos grupės „Karčemėlė“ muzikantai. Renginį užbaigė vaikų popchoras „Spindulys“.
Po koncerto į mamas kreipėsi Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis: „Žodžiai mama, mamytė, močiutė, senelė – visiems labai brangūs. Sumanymas surengti šventę jums, kilo labai paprastai – norėjosi kažko gražaus Šilutėje, tad nutarėme surengti jums vaikų koncertą. Linkėčiau visiems dažniau paskambinti savo mamoms, pasiteirauti, kaip joms sekasi, aplankyti jas“.
Mamas pasveikino ir Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.
Koncerto metu ant kamuoliukų buvo surašyti visų dalyvių pasirodymų numeriai. K. Komskis ir V. Laurinaitis ištraukė penkis laiminguosius kamuoliukus – šiems atlikėjams teko įspūdingi prizai: nuotraukų albumas „Atrask Lietuvą“ įteiktas vienai jauniausių koncerto dalyvių vainutiškei Viktorijai. Nojus Ivanovas pelnė prizą visai šeimai – apsilankymą „Akropolio“ ledo arenoje. Šilutės Žibų pradinės mokyklos kolektyvas paskatintas išvyka į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą. Pianistės Ugnė ir Emilija turės galimybę pabuvoti teatre, o visa Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija keliaus į kino teatrą.
Pasirodžius visiems atlikėjams ir išdalijus dovanas, į sceną išėjo vilniečių grupė „El Fuego“.
Po renginio kiekviena moteris buvo pagerbta simboliniu rožės žiedu Motinos dienos proga.

„Pamario“ inf.

Daugiau: nuotraukų albumai

sok.35.marg komskis.35.marg bale.35.marg

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite