Malonus aptarnavimas ir patrauklios kainos – „GINTARINĖS vaistinės“ kasdienybė

Turbūt nėra pagėgiškio, kuris sunegalavęs nebūtų apsilankęs „GINTARINĖJE vaistinėje“. Klientai jau spėjo įsitikinti, kad čia juos pasitiks gerai nusiteikusios, paslaugios darbuotojos ir patrauklios farmacijos gaminių kainos. Apie Vilniaus g. 38 įsikūrusios „GINTARINĖS vaistinės“ veiklą bei siūlomus produktus kalbėjomės su šios įstaigos vedėja Bronislava LAURINAITIENE.

Vaistinės vedėja Bronislava Laurinaitienė stengiasi pirkėjus aptarnauti ypač rūpestingai.

– Trumpai papasakokite apie save.
– „GINTARINĖJE vaistinėje“, Pagėgiuose, dirbu nuo 2013 m. pradžios. 1988 m. baigiau tuometiniame Kauno medicinos institute Farmacijos fakultetą. Ten įgijau provizoriaus specialybę, kuri šiais laikais vadinama tiesiog vaistininko specialybe.
– Kaip sekasi bendrauti su pagėgiškiais, užsukančiais į „GINTARINĘ vaistinę“?
– Nors gyvenu Vainute, bet kaip vaistininkė Pagėgiuose dirbu nuo pat 1999 m. Pas mus užsuka ne tik pagėgiškiai, bet ir žmonės iš aplinkinių gyvenviečių. Per tą laiką jau spėjau susipažinti su nuolatiniais klientais. Stengiamės suprasti savo klientus, todėl jais rūpinamės ir stengiamės visada padėti, patarti.
– Ar dirbant pasitaiko kokių rūpesčių?
– Mūsų rūpesčiai kasdieniniai. Pagrindinis mūsų darbo tikslas – tinkamai aptarnauti į „GINTARINĘ vaistinę“ užsukančius klientus, kad jie išeitų patenkinti, įsigiję reikalingų vaistų, kurie pagerintų sveikatą. Juk žmonės čia to ir ateina. Klientų patogumui mūsų vaistinėje padėta kėdžių, – jeigu kartais susidarytų didesnė eilė, vyresnieji gali prisėsti ir atsipūsti.
– Kokių akcijų siūlote savo klientams?
– Rūpindamiesi savo klientais, visada juos informuojame apie vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas. Kas mėnesį sumažinamos vis kitų preparatų kainos, kad pagėgiškiai jų galėtų įsigyti pigiau. Nuolatiniai klientai papildomų nuolaidų gauna turėdami vaistinės lojalumo korteles. Pagyvenusiems žmonėms teikiama papildomų nuolaidų širdies preparatams, o kiekvieną antradienį skelbiama „Senjorų diena“, kai taikomos ypatingos nuolaidos prekėms su GINTARINĖS vaistinės/SVEIKATOS Senjorams, MYLIMIAUSIA Senjorams arba IKI PREMIJA Senjorams kortelėmis. Mamytės, turėdamos nuolaidų korteles, gali pasinaudoti „Mažylio ir mamos“ programos teikiamais pasiūlymais – pigiau įsigyti vaikams ir mamoms skirtų prekių.

Vienas iš dviejų „GINTARINĖS vaistinės“ filialų Pagėgiuose įsikūręs Vilniaus g. 38.

– Ar dažnai tenka atėjusiam žmogui patarti?
– Visada klientus pakonsultuojame ir patariame, kiek galime. Nė vienam neatsakome ir skiriame tiek laiko, kiek reikia. Suteikiame informaciją tiek iškilus kokių nors neaiškumų, tiek apie produktus, jų specifiką, savybes. Kiekvieno žmogaus poreikiai yra individualūs, tad stengiamės prisitaikyti ir pasiūlyti kiekvienam optimalų variantą.
– Ar yra galimybė vaistinėje užsisakyti vaistų, kuriuos pagamintumėte?
– „GINTARINĖ vaistinė“ turi senas vaistininkystės tradicijas, tad klientams galime pagaminti tokį vaistą, kokio jam reikia. Jau dabar kiekvienas, atėjęs į „GINTARINĘ vaistinę“, gali užsisakyti gaminamų vaistų, kurie gali būti pristatyti ir į bet kurią kitą klientui patogią mūsų tinklo vaistinę per vieną darbo dieną. Vaistų gamyba sukoncentruota naujajame vaistų logistikos centre ir vaistų pristatymo logistika organizuota taip, kad drąsiai galime teigti, jog kiekviena „GINTARINĖ vaistinė“ yra gamybinė vaistinė.
– Ar savo klientams siūlote išskirtinių produktų?
– Taip. „GINTARINĖJE vaistinėje“ galima įsigyti mūsų gaminamos ekologiškos ir natūralios kosmetikos „ŽIEDĖ“. Naujosios kosmetikos linijos produktus vaistinėse gamina profesionalūs vaistininkai, o „ŽIEDĖS“ grožio produktai buvo sukurti pasitelkus vaistininkų patirtį, aromaterapijos bei kosmetologijos specialistų žinias ir naudojant aukščiausios kokybės sertifikuotas ekologiškas žaliavas. Ir iš tikrųjų pastaruoju metu pastebėjome, kad moterys vis dažniau kokybiškų kosmetikos priemonių ieško vaistinėse, suvokdamos, kad čia ras tai, ko joms reikia.
– Ką dar norėtumėte pridurti „Pamario“ skaitytojams?
– Norėčiau pasidžiaugti, kad mūsų vaistinės klientai mandagūs ir po apsilankymo vaistinėje negaili gerų žodžių, nusipirkę reikiamų vaistų už jiems priimtiną kainą. Mums svarbūs tiek klientų poreikiai, tiek jų atsiliepimai. Stengiamės, kad kiekvienas atėjęs žmogus liktų patenkintas ir būtų rūpestingai aptarnautas.

Kalbino Simonas Skutulas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite