Malonus aptarnavimas ir patrauklios kainos – „GINTARINĖS vaistinės“ kasdienybė

Turbūt nėra pagėgiškio, kuris sunegalavęs nebūtų apsilankęs „GINTARINĖJE vaistinėje“. Klientai jau spėjo įsitikinti, kad čia juos pasitiks gerai nusiteikusios, paslaugios darbuotojos ir patrauklios farmacijos gaminių kainos. Apie Vilniaus g. 38 įsikūrusios „GINTARINĖS vaistinės“ veiklą bei siūlomus produktus kalbėjomės su šios įstaigos vedėja Bronislava LAURINAITIENE.

Vaistinės vedėja Bronislava Laurinaitienė stengiasi pirkėjus aptarnauti ypač rūpestingai.

– Trumpai papasakokite apie save.
– „GINTARINĖJE vaistinėje“, Pagėgiuose, dirbu nuo 2013 m. pradžios. 1988 m. baigiau tuometiniame Kauno medicinos institute Farmacijos fakultetą. Ten įgijau provizoriaus specialybę, kuri šiais laikais vadinama tiesiog vaistininko specialybe.
– Kaip sekasi bendrauti su pagėgiškiais, užsukančiais į „GINTARINĘ vaistinę“?
– Nors gyvenu Vainute, bet kaip vaistininkė Pagėgiuose dirbu nuo pat 1999 m. Pas mus užsuka ne tik pagėgiškiai, bet ir žmonės iš aplinkinių gyvenviečių. Per tą laiką jau spėjau susipažinti su nuolatiniais klientais. Stengiamės suprasti savo klientus, todėl jais rūpinamės ir stengiamės visada padėti, patarti.
– Ar dirbant pasitaiko kokių rūpesčių?
– Mūsų rūpesčiai kasdieniniai. Pagrindinis mūsų darbo tikslas – tinkamai aptarnauti į „GINTARINĘ vaistinę“ užsukančius klientus, kad jie išeitų patenkinti, įsigiję reikalingų vaistų, kurie pagerintų sveikatą. Juk žmonės čia to ir ateina. Klientų patogumui mūsų vaistinėje padėta kėdžių, – jeigu kartais susidarytų didesnė eilė, vyresnieji gali prisėsti ir atsipūsti.
– Kokių akcijų siūlote savo klientams?
– Rūpindamiesi savo klientais, visada juos informuojame apie vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas. Kas mėnesį sumažinamos vis kitų preparatų kainos, kad pagėgiškiai jų galėtų įsigyti pigiau. Nuolatiniai klientai papildomų nuolaidų gauna turėdami vaistinės lojalumo korteles. Pagyvenusiems žmonėms teikiama papildomų nuolaidų širdies preparatams, o kiekvieną antradienį skelbiama „Senjorų diena“, kai taikomos ypatingos nuolaidos prekėms su GINTARINĖS vaistinės/SVEIKATOS Senjorams, MYLIMIAUSIA Senjorams arba IKI PREMIJA Senjorams kortelėmis. Mamytės, turėdamos nuolaidų korteles, gali pasinaudoti „Mažylio ir mamos“ programos teikiamais pasiūlymais – pigiau įsigyti vaikams ir mamoms skirtų prekių.

Vienas iš dviejų „GINTARINĖS vaistinės“ filialų Pagėgiuose įsikūręs Vilniaus g. 38.

– Ar dažnai tenka atėjusiam žmogui patarti?
– Visada klientus pakonsultuojame ir patariame, kiek galime. Nė vienam neatsakome ir skiriame tiek laiko, kiek reikia. Suteikiame informaciją tiek iškilus kokių nors neaiškumų, tiek apie produktus, jų specifiką, savybes. Kiekvieno žmogaus poreikiai yra individualūs, tad stengiamės prisitaikyti ir pasiūlyti kiekvienam optimalų variantą.
– Ar yra galimybė vaistinėje užsisakyti vaistų, kuriuos pagamintumėte?
– „GINTARINĖ vaistinė“ turi senas vaistininkystės tradicijas, tad klientams galime pagaminti tokį vaistą, kokio jam reikia. Jau dabar kiekvienas, atėjęs į „GINTARINĘ vaistinę“, gali užsisakyti gaminamų vaistų, kurie gali būti pristatyti ir į bet kurią kitą klientui patogią mūsų tinklo vaistinę per vieną darbo dieną. Vaistų gamyba sukoncentruota naujajame vaistų logistikos centre ir vaistų pristatymo logistika organizuota taip, kad drąsiai galime teigti, jog kiekviena „GINTARINĖ vaistinė“ yra gamybinė vaistinė.
– Ar savo klientams siūlote išskirtinių produktų?
– Taip. „GINTARINĖJE vaistinėje“ galima įsigyti mūsų gaminamos ekologiškos ir natūralios kosmetikos „ŽIEDĖ“. Naujosios kosmetikos linijos produktus vaistinėse gamina profesionalūs vaistininkai, o „ŽIEDĖS“ grožio produktai buvo sukurti pasitelkus vaistininkų patirtį, aromaterapijos bei kosmetologijos specialistų žinias ir naudojant aukščiausios kokybės sertifikuotas ekologiškas žaliavas. Ir iš tikrųjų pastaruoju metu pastebėjome, kad moterys vis dažniau kokybiškų kosmetikos priemonių ieško vaistinėse, suvokdamos, kad čia ras tai, ko joms reikia.
– Ką dar norėtumėte pridurti „Pamario“ skaitytojams?
– Norėčiau pasidžiaugti, kad mūsų vaistinės klientai mandagūs ir po apsilankymo vaistinėje negaili gerų žodžių, nusipirkę reikiamų vaistų už jiems priimtiną kainą. Mums svarbūs tiek klientų poreikiai, tiek jų atsiliepimai. Stengiamės, kad kiekvienas atėjęs žmogus liktų patenkintas ir būtų rūpestingai aptarnautas.

Kalbino Simonas Skutulas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite