Malonus aptarnavimas ir patrauklios kainos – „GINTARINĖS vaistinės“ kasdienybė

Turbūt nėra pagėgiškio, kuris sunegalavęs nebūtų apsilankęs „GINTARINĖJE vaistinėje“. Klientai jau spėjo įsitikinti, kad čia juos pasitiks gerai nusiteikusios, paslaugios darbuotojos ir patrauklios farmacijos gaminių kainos. Apie Vilniaus g. 38 įsikūrusios „GINTARINĖS vaistinės“ veiklą bei siūlomus produktus kalbėjomės su šios įstaigos vedėja Bronislava LAURINAITIENE.

Vaistinės vedėja Bronislava Laurinaitienė stengiasi pirkėjus aptarnauti ypač rūpestingai.

– Trumpai papasakokite apie save.
– „GINTARINĖJE vaistinėje“, Pagėgiuose, dirbu nuo 2013 m. pradžios. 1988 m. baigiau tuometiniame Kauno medicinos institute Farmacijos fakultetą. Ten įgijau provizoriaus specialybę, kuri šiais laikais vadinama tiesiog vaistininko specialybe.
– Kaip sekasi bendrauti su pagėgiškiais, užsukančiais į „GINTARINĘ vaistinę“?
– Nors gyvenu Vainute, bet kaip vaistininkė Pagėgiuose dirbu nuo pat 1999 m. Pas mus užsuka ne tik pagėgiškiai, bet ir žmonės iš aplinkinių gyvenviečių. Per tą laiką jau spėjau susipažinti su nuolatiniais klientais. Stengiamės suprasti savo klientus, todėl jais rūpinamės ir stengiamės visada padėti, patarti.
– Ar dirbant pasitaiko kokių rūpesčių?
– Mūsų rūpesčiai kasdieniniai. Pagrindinis mūsų darbo tikslas – tinkamai aptarnauti į „GINTARINĘ vaistinę“ užsukančius klientus, kad jie išeitų patenkinti, įsigiję reikalingų vaistų, kurie pagerintų sveikatą. Juk žmonės čia to ir ateina. Klientų patogumui mūsų vaistinėje padėta kėdžių, – jeigu kartais susidarytų didesnė eilė, vyresnieji gali prisėsti ir atsipūsti.
– Kokių akcijų siūlote savo klientams?
– Rūpindamiesi savo klientais, visada juos informuojame apie vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas. Kas mėnesį sumažinamos vis kitų preparatų kainos, kad pagėgiškiai jų galėtų įsigyti pigiau. Nuolatiniai klientai papildomų nuolaidų gauna turėdami vaistinės lojalumo korteles. Pagyvenusiems žmonėms teikiama papildomų nuolaidų širdies preparatams, o kiekvieną antradienį skelbiama „Senjorų diena“, kai taikomos ypatingos nuolaidos prekėms su GINTARINĖS vaistinės/SVEIKATOS Senjorams, MYLIMIAUSIA Senjorams arba IKI PREMIJA Senjorams kortelėmis. Mamytės, turėdamos nuolaidų korteles, gali pasinaudoti „Mažylio ir mamos“ programos teikiamais pasiūlymais – pigiau įsigyti vaikams ir mamoms skirtų prekių.

Vienas iš dviejų „GINTARINĖS vaistinės“ filialų Pagėgiuose įsikūręs Vilniaus g. 38.

– Ar dažnai tenka atėjusiam žmogui patarti?
– Visada klientus pakonsultuojame ir patariame, kiek galime. Nė vienam neatsakome ir skiriame tiek laiko, kiek reikia. Suteikiame informaciją tiek iškilus kokių nors neaiškumų, tiek apie produktus, jų specifiką, savybes. Kiekvieno žmogaus poreikiai yra individualūs, tad stengiamės prisitaikyti ir pasiūlyti kiekvienam optimalų variantą.
– Ar yra galimybė vaistinėje užsisakyti vaistų, kuriuos pagamintumėte?
– „GINTARINĖ vaistinė“ turi senas vaistininkystės tradicijas, tad klientams galime pagaminti tokį vaistą, kokio jam reikia. Jau dabar kiekvienas, atėjęs į „GINTARINĘ vaistinę“, gali užsisakyti gaminamų vaistų, kurie gali būti pristatyti ir į bet kurią kitą klientui patogią mūsų tinklo vaistinę per vieną darbo dieną. Vaistų gamyba sukoncentruota naujajame vaistų logistikos centre ir vaistų pristatymo logistika organizuota taip, kad drąsiai galime teigti, jog kiekviena „GINTARINĖ vaistinė“ yra gamybinė vaistinė.
– Ar savo klientams siūlote išskirtinių produktų?
– Taip. „GINTARINĖJE vaistinėje“ galima įsigyti mūsų gaminamos ekologiškos ir natūralios kosmetikos „ŽIEDĖ“. Naujosios kosmetikos linijos produktus vaistinėse gamina profesionalūs vaistininkai, o „ŽIEDĖS“ grožio produktai buvo sukurti pasitelkus vaistininkų patirtį, aromaterapijos bei kosmetologijos specialistų žinias ir naudojant aukščiausios kokybės sertifikuotas ekologiškas žaliavas. Ir iš tikrųjų pastaruoju metu pastebėjome, kad moterys vis dažniau kokybiškų kosmetikos priemonių ieško vaistinėse, suvokdamos, kad čia ras tai, ko joms reikia.
– Ką dar norėtumėte pridurti „Pamario“ skaitytojams?
– Norėčiau pasidžiaugti, kad mūsų vaistinės klientai mandagūs ir po apsilankymo vaistinėje negaili gerų žodžių, nusipirkę reikiamų vaistų už jiems priimtiną kainą. Mums svarbūs tiek klientų poreikiai, tiek jų atsiliepimai. Stengiamės, kad kiekvienas atėjęs žmogus liktų patenkintas ir būtų rūpestingai aptarnautas.

Kalbino Simonas Skutulas

Hits: 178

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite