Malonus aptarnavimas ir patrauklios kainos – „GINTARINĖS vaistinės“ kasdienybė

Turbūt nėra pagėgiškio, kuris sunegalavęs nebūtų apsilankęs „GINTARINĖJE vaistinėje“. Klientai jau spėjo įsitikinti, kad čia juos pasitiks gerai nusiteikusios, paslaugios darbuotojos ir patrauklios farmacijos gaminių kainos. Apie Vilniaus g. 38 įsikūrusios „GINTARINĖS vaistinės“ veiklą bei siūlomus produktus kalbėjomės su šios įstaigos vedėja Bronislava LAURINAITIENE.

Vaistinės vedėja Bronislava Laurinaitienė stengiasi pirkėjus aptarnauti ypač rūpestingai.

– Trumpai papasakokite apie save.
– „GINTARINĖJE vaistinėje“, Pagėgiuose, dirbu nuo 2013 m. pradžios. 1988 m. baigiau tuometiniame Kauno medicinos institute Farmacijos fakultetą. Ten įgijau provizoriaus specialybę, kuri šiais laikais vadinama tiesiog vaistininko specialybe.
– Kaip sekasi bendrauti su pagėgiškiais, užsukančiais į „GINTARINĘ vaistinę“?
– Nors gyvenu Vainute, bet kaip vaistininkė Pagėgiuose dirbu nuo pat 1999 m. Pas mus užsuka ne tik pagėgiškiai, bet ir žmonės iš aplinkinių gyvenviečių. Per tą laiką jau spėjau susipažinti su nuolatiniais klientais. Stengiamės suprasti savo klientus, todėl jais rūpinamės ir stengiamės visada padėti, patarti.
– Ar dirbant pasitaiko kokių rūpesčių?
– Mūsų rūpesčiai kasdieniniai. Pagrindinis mūsų darbo tikslas – tinkamai aptarnauti į „GINTARINĘ vaistinę“ užsukančius klientus, kad jie išeitų patenkinti, įsigiję reikalingų vaistų, kurie pagerintų sveikatą. Juk žmonės čia to ir ateina. Klientų patogumui mūsų vaistinėje padėta kėdžių, – jeigu kartais susidarytų didesnė eilė, vyresnieji gali prisėsti ir atsipūsti.
– Kokių akcijų siūlote savo klientams?
– Rūpindamiesi savo klientais, visada juos informuojame apie vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas. Kas mėnesį sumažinamos vis kitų preparatų kainos, kad pagėgiškiai jų galėtų įsigyti pigiau. Nuolatiniai klientai papildomų nuolaidų gauna turėdami vaistinės lojalumo korteles. Pagyvenusiems žmonėms teikiama papildomų nuolaidų širdies preparatams, o kiekvieną antradienį skelbiama „Senjorų diena“, kai taikomos ypatingos nuolaidos prekėms su GINTARINĖS vaistinės/SVEIKATOS Senjorams, MYLIMIAUSIA Senjorams arba IKI PREMIJA Senjorams kortelėmis. Mamytės, turėdamos nuolaidų korteles, gali pasinaudoti „Mažylio ir mamos“ programos teikiamais pasiūlymais – pigiau įsigyti vaikams ir mamoms skirtų prekių.

Vienas iš dviejų „GINTARINĖS vaistinės“ filialų Pagėgiuose įsikūręs Vilniaus g. 38.

– Ar dažnai tenka atėjusiam žmogui patarti?
– Visada klientus pakonsultuojame ir patariame, kiek galime. Nė vienam neatsakome ir skiriame tiek laiko, kiek reikia. Suteikiame informaciją tiek iškilus kokių nors neaiškumų, tiek apie produktus, jų specifiką, savybes. Kiekvieno žmogaus poreikiai yra individualūs, tad stengiamės prisitaikyti ir pasiūlyti kiekvienam optimalų variantą.
– Ar yra galimybė vaistinėje užsisakyti vaistų, kuriuos pagamintumėte?
– „GINTARINĖ vaistinė“ turi senas vaistininkystės tradicijas, tad klientams galime pagaminti tokį vaistą, kokio jam reikia. Jau dabar kiekvienas, atėjęs į „GINTARINĘ vaistinę“, gali užsisakyti gaminamų vaistų, kurie gali būti pristatyti ir į bet kurią kitą klientui patogią mūsų tinklo vaistinę per vieną darbo dieną. Vaistų gamyba sukoncentruota naujajame vaistų logistikos centre ir vaistų pristatymo logistika organizuota taip, kad drąsiai galime teigti, jog kiekviena „GINTARINĖ vaistinė“ yra gamybinė vaistinė.
– Ar savo klientams siūlote išskirtinių produktų?
– Taip. „GINTARINĖJE vaistinėje“ galima įsigyti mūsų gaminamos ekologiškos ir natūralios kosmetikos „ŽIEDĖ“. Naujosios kosmetikos linijos produktus vaistinėse gamina profesionalūs vaistininkai, o „ŽIEDĖS“ grožio produktai buvo sukurti pasitelkus vaistininkų patirtį, aromaterapijos bei kosmetologijos specialistų žinias ir naudojant aukščiausios kokybės sertifikuotas ekologiškas žaliavas. Ir iš tikrųjų pastaruoju metu pastebėjome, kad moterys vis dažniau kokybiškų kosmetikos priemonių ieško vaistinėse, suvokdamos, kad čia ras tai, ko joms reikia.
– Ką dar norėtumėte pridurti „Pamario“ skaitytojams?
– Norėčiau pasidžiaugti, kad mūsų vaistinės klientai mandagūs ir po apsilankymo vaistinėje negaili gerų žodžių, nusipirkę reikiamų vaistų už jiems priimtiną kainą. Mums svarbūs tiek klientų poreikiai, tiek jų atsiliepimai. Stengiamės, kad kiekvienas atėjęs žmogus liktų patenkintas ir būtų rūpestingai aptarnautas.

Kalbino Simonas Skutulas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Praėjo laikas, kai visam gyvenimui pakakdavo vienos profesijos

Besikeičianti darbo rinka rodo, jog dabar svarbiausiu veiksniu, lemiančiu konkurencingumą ir galimybę gauti norimą darbą, yra skaitmeninės žinios. Pasak karjeros konsultantės, lektorės ir Lietuvos karjeros specialistų asociacijos direktorės Daivos Šilienės, vis dažniau pastebimas susidomėjimas vyresnio amžiaus žmonių įsidarbinimo galimybėmis. Jie noriai mokosi, įgyja naujas kompetencijas bei siekia išlikti aktyvūs.     Amžius nebėra kriterijus Projekto „Prisijungusi Lietuva“ rezultatai rodo, kad iš daugiau nei 102 tūkst. mokymų dalyvių net 52 proc. yra dirbantys asmenys. Daugiausiai mokytis panoro 51–65 metų amžiaus grupėje esantys

Nauji reikalavimai žemės ūkiui – teks prisidėti prie klimato kaitos mažinimo

2021 m. birželio 25 d. Europos parlamentas ir Taryba susitarė dėl naujos bendros žemės ūkio politikos, kurios esminis tikslas yra tvarus žemės ūkis. Jau nuo 2023 metų Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos (ES) šalių žemdirbiai turės prisidėti prie konkrečių priemonių mažinant klimato kaitą bei šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) išmetimą. Naujojoje politikoje numatoma, kad nuo 2023 m. aplinkosaugos ir poveikio klimato kaitai mažinimo priemonėms turės būti skiriama ne mažiau 25 proc. nuo bendros šalies gaunamos paramos žemės ūkiui. Tai palies

Kaip vystosi smegenys: trumpai apie vaiko raidą ir jos skatinimą

Vos tik gimusį kūdikį pasaulis pasitinka spalvų, garsų, skonių ir judesių įvairove – jis ją jaučia, tačiau kiekvienu iš šių jutimų jam dar reikės išmokti naudotis pačiam. Todėl pirmąsias 1000 dienų jo smegenys formuosis ir augs aktyviausiai nei tai darys kada nors vėliau, o raidos rezultatams didelę įtaką turės tėvai bei aplinka. Patarimais, kaip padėti vaikui augti ypatinguoju laikotarpiu iki 3 metų, ir įžvalgomis apie smegenų raidą, su tėvais dalijasi viena iš socialinės iniciatyvos „MaMaDu“ įkūrėjų Marija Dautartaitė, stažuotę atlikusi

Kada nebūtinas COVID-19 tyrimas

Jeigu persirgote COVID-19 ar jau esate pasiskiepiję, pasinaudoti medicinos įstaigų paslaugomis bus lengviau. Šilutės rajone šiomis išimtimis kol kas galės pasinaudoti nedaug gyventojų, mat, liepos 27 d. duomenimis, paskiepyta tik 16 101 rajono gyventojas, tai sudaro tik 43,3 proc. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 3118 gyventojų, 2905 – pasveiko, 66 – mirė. Šiuo metu serga jau 46 asmenys. Pagal vėl sparčiai plintančio COVID-19 naujų atvejų skaičius Šilutės rajonas priskirtas raudonajai zonai. Šiuo metu sparčiausiai koronavirusas plinta Klaipėdos apskrities savivaldybėse. Pateikiame Sveikatos

Taip pat skaitykite