Malonus aptarnavimas ir patrauklios kainos – „GINTARINĖS vaistinės“ kasdienybė

Turbūt nėra pagėgiškio, kuris sunegalavęs nebūtų apsilankęs „GINTARINĖJE vaistinėje“. Klientai jau spėjo įsitikinti, kad čia juos pasitiks gerai nusiteikusios, paslaugios darbuotojos ir patrauklios farmacijos gaminių kainos. Apie Vilniaus g. 38 įsikūrusios „GINTARINĖS vaistinės“ veiklą bei siūlomus produktus kalbėjomės su šios įstaigos vedėja Bronislava LAURINAITIENE.

Vaistinės vedėja Bronislava Laurinaitienė stengiasi pirkėjus aptarnauti ypač rūpestingai.

– Trumpai papasakokite apie save.
– „GINTARINĖJE vaistinėje“, Pagėgiuose, dirbu nuo 2013 m. pradžios. 1988 m. baigiau tuometiniame Kauno medicinos institute Farmacijos fakultetą. Ten įgijau provizoriaus specialybę, kuri šiais laikais vadinama tiesiog vaistininko specialybe.
– Kaip sekasi bendrauti su pagėgiškiais, užsukančiais į „GINTARINĘ vaistinę“?
– Nors gyvenu Vainute, bet kaip vaistininkė Pagėgiuose dirbu nuo pat 1999 m. Pas mus užsuka ne tik pagėgiškiai, bet ir žmonės iš aplinkinių gyvenviečių. Per tą laiką jau spėjau susipažinti su nuolatiniais klientais. Stengiamės suprasti savo klientus, todėl jais rūpinamės ir stengiamės visada padėti, patarti.
– Ar dirbant pasitaiko kokių rūpesčių?
– Mūsų rūpesčiai kasdieniniai. Pagrindinis mūsų darbo tikslas – tinkamai aptarnauti į „GINTARINĘ vaistinę“ užsukančius klientus, kad jie išeitų patenkinti, įsigiję reikalingų vaistų, kurie pagerintų sveikatą. Juk žmonės čia to ir ateina. Klientų patogumui mūsų vaistinėje padėta kėdžių, – jeigu kartais susidarytų didesnė eilė, vyresnieji gali prisėsti ir atsipūsti.
– Kokių akcijų siūlote savo klientams?
– Rūpindamiesi savo klientais, visada juos informuojame apie vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas. Kas mėnesį sumažinamos vis kitų preparatų kainos, kad pagėgiškiai jų galėtų įsigyti pigiau. Nuolatiniai klientai papildomų nuolaidų gauna turėdami vaistinės lojalumo korteles. Pagyvenusiems žmonėms teikiama papildomų nuolaidų širdies preparatams, o kiekvieną antradienį skelbiama „Senjorų diena“, kai taikomos ypatingos nuolaidos prekėms su GINTARINĖS vaistinės/SVEIKATOS Senjorams, MYLIMIAUSIA Senjorams arba IKI PREMIJA Senjorams kortelėmis. Mamytės, turėdamos nuolaidų korteles, gali pasinaudoti „Mažylio ir mamos“ programos teikiamais pasiūlymais – pigiau įsigyti vaikams ir mamoms skirtų prekių.

Vienas iš dviejų „GINTARINĖS vaistinės“ filialų Pagėgiuose įsikūręs Vilniaus g. 38.

– Ar dažnai tenka atėjusiam žmogui patarti?
– Visada klientus pakonsultuojame ir patariame, kiek galime. Nė vienam neatsakome ir skiriame tiek laiko, kiek reikia. Suteikiame informaciją tiek iškilus kokių nors neaiškumų, tiek apie produktus, jų specifiką, savybes. Kiekvieno žmogaus poreikiai yra individualūs, tad stengiamės prisitaikyti ir pasiūlyti kiekvienam optimalų variantą.
– Ar yra galimybė vaistinėje užsisakyti vaistų, kuriuos pagamintumėte?
– „GINTARINĖ vaistinė“ turi senas vaistininkystės tradicijas, tad klientams galime pagaminti tokį vaistą, kokio jam reikia. Jau dabar kiekvienas, atėjęs į „GINTARINĘ vaistinę“, gali užsisakyti gaminamų vaistų, kurie gali būti pristatyti ir į bet kurią kitą klientui patogią mūsų tinklo vaistinę per vieną darbo dieną. Vaistų gamyba sukoncentruota naujajame vaistų logistikos centre ir vaistų pristatymo logistika organizuota taip, kad drąsiai galime teigti, jog kiekviena „GINTARINĖ vaistinė“ yra gamybinė vaistinė.
– Ar savo klientams siūlote išskirtinių produktų?
– Taip. „GINTARINĖJE vaistinėje“ galima įsigyti mūsų gaminamos ekologiškos ir natūralios kosmetikos „ŽIEDĖ“. Naujosios kosmetikos linijos produktus vaistinėse gamina profesionalūs vaistininkai, o „ŽIEDĖS“ grožio produktai buvo sukurti pasitelkus vaistininkų patirtį, aromaterapijos bei kosmetologijos specialistų žinias ir naudojant aukščiausios kokybės sertifikuotas ekologiškas žaliavas. Ir iš tikrųjų pastaruoju metu pastebėjome, kad moterys vis dažniau kokybiškų kosmetikos priemonių ieško vaistinėse, suvokdamos, kad čia ras tai, ko joms reikia.
– Ką dar norėtumėte pridurti „Pamario“ skaitytojams?
– Norėčiau pasidžiaugti, kad mūsų vaistinės klientai mandagūs ir po apsilankymo vaistinėje negaili gerų žodžių, nusipirkę reikiamų vaistų už jiems priimtiną kainą. Mums svarbūs tiek klientų poreikiai, tiek jų atsiliepimai. Stengiamės, kad kiekvienas atėjęs žmogus liktų patenkintas ir būtų rūpestingai aptarnautas.

Kalbino Simonas Skutulas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Augintinių ženklinimo ABC: kam, kaip ir kodėl to reikia?

Bela, Luna, Simba, Pūkis, Pupa, Maja, Rikis, Tobis, Murkis, Puma, Nika, Arčis, Gučis – populiariausi kačių ir šunų, registruotų Gyvūnų augintinių registre, vardai. Jūsų augintinio vardas taip pat gali būti populiariausiųjų sąraše, jei paženklinsite ir registruosite jį Gyvūnų augintinių registre. Primename, kaip tai padaryti ir kodėl svarbu paženklinti savo augintinius. Gyvūno ženklinimas mikroschema – tai neskausminga ir daug laiko netrunkanti procedūra. Ją atlieka veterinaras arba ženklintojas, registruojantis kates, šunis ir šeškus ir turintis mokymo baigimo pažymėjimą bei teisę prisijungti prie

Vasario mėnesį policija tikrins

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja apie vasario mėnesio policijos prevencines priemones. Vasario 1-2 d. bus tikrinamas privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimas, vasario 5-7 d. – transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų , vasario 9-11 d. ir vasario 27-28 d. – vairuotojų nesustojimas prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles. Vasario 13-19 d. bus sustiprinta krovininių automobilių ir autobusų

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Taip pat skaitykite