Lietuvos savanorystės iniciatyvai – prestižinis Europos įvertinimas: prisidėjo ir Šilutė

Tūkstančius savanorių Lietuvoje sutelkusi savanorystės iniciatyva savo kategorijoje pripažinta geriausiu projektu prestižiniuose Europos komunikacijos apdovanojimuose „European Excellence Awards 2023“.  Tęstinio projekto „SBA savanorystės banga“ metu įmonių savanoriai jau suorganizavo ir dalyvavo beveik pusantro šimto savanorystės iniciatyvų įvairiuose Lietuvos miestuose.

Pokyčius daranti iniciatyva

„European Excellence Awards“ neoficialiai vadinami Europos komunikacijos „Oskarais“. Konkursas kasmet sulaukia didžiulio dėmesio iš tarptautinių kompanijų, agentūrų ir organizacijų. Šiemet dėl Europos geriausiųjų titulo įvairiose nominacijose varžėsi daugiau nei 700 dalyvių. Tarp jų – „Samsung“, „Coca-colca“, „L’Oreal“, „Mercedes Benz“, DHL ir kitos. Paraiškas vertino tarptautinė komisija, kurią sudaro beveik 30 rinkos profesionalų.

Pagrindinį prizą vidinės komunikacijos kategorijoje pelnė nuo 2021 metų Lietuvoje vilnijanti „SBA savanorystės banga“. Berlyne vykusioje apdovanojimų ceremonijoje komisijos atstovai akcentavo, kad vertinant komunikacijos projektus, ypatinga svarba buvo teikta tiems, kurie daro realų pokytį visuomenėje.

„Savanorystės bangą pradėjome įkvėpti mūsų kolegų empatijos ir vienybės pandemijos laikotarpiu, kai su maistu lankėme tūkstančius senolių visoje Lietuvoje. Vėliau sukūrėme platformą, kuri įgalintų kolegas, jų šeimas, bendruomenes ir verslus daugiau dėmesio skirti geriems darbams ir tuo pat metu parodyti, kad savanorystė gali būti įvairi ir visada – prasminga. Vieta tarp geriausių Europoje tik patvirtina, kad stiprų teigiamą pokytį skatinančias iniciatyvas gali užkurti tiek didelės tarptautinės agentūros, tiek mažos komunikacijos komandos. Didžiuojamės visais mūsų savanoriais ir tikrai nežadame sustoti – gerų darbų banga ritasi toliau“, – sako SBA grupės komunikacijos ir marketingo departamento vadovas Giedrius Simonavičius.

Daugiau nei 140 iniciatyvų

Savanorystės banga – SBA grupės iniciatyva, kurios metu daugiau nei 30 grupės įmonių (priklauso ir „Šilutė baldų“ įmonė) visuose Lietuvos regionuose inicijuoja įvairias savanorystės akcijas. Jose dalyvauja tiek grupės darbuotojai, tiek jų šeimos, bendruomenės, verslai, mokyklos, universitetai. Per 2,5 metų, įmonės savanoriai surengė per 140 įvairių savanorystės iniciatyvų, prie jų prisijungė daugiau nei 2800 savanorių, o geriems darbams skirta beveik 11 000 valandų.

Savanoriai akcijas organizuoja visoje Lietuvoje – nuo Visagino, Utenos iki Vilniaus, Kauno, Raseinių, Šilutės, Klaipėdos regiono. Per pastaruosius metus jie padeda vienišiems senjorams buityje ar ruoštis žiemai, leidžia laiką su vaikais, paaugliais, neįgaliaisiais, prisideda prie beglobių gyvūnų gerovės tiek remontuodami prieglaudas, tiek gamindami gultus, draskykles. Jau tradicija tapo ir SBA organizuojama rudeninė kopų tvirtinimo akcija pajūryje „Kopoms reikia tavęs“, kuri per trejus metus pritraukė per 500 savanorių, o pavasarį įmonės komanda renkasi į „SBA miškasodį“, kurių metu visoje Lietuvoje pasodinta jau per 40 000 medžių.

ELTA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite