Lietuvoje – 18 naujų koronaviruso infekcijos atvejų, mirė trys žmonės

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 18 naujų koronaviruso (COVID-19) atvejų, mirė 3 žmonės, penktadienį pranešė Statistikos departamentas.
Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 278 608 žmonės (iš jų laboratoriškai patvirtintų: 268 367).
Nuo pandemijos pradžios dėl COVID-19 viruso sukeltos ligos mirė 4378 žmonės.
Praėjusią parą mirė trys žmonės: vienas priklausė 50-59 ir du 90-99 metų amžiaus grupėms.
Kaip skelbia Statistikos departamentas, paskutinių 7 dienų naujų atvejų vidurkis parai – 51.
Naujų atvejų skaičius per 14 dienų, tenkantis 100 000 gyventojų, šiuo metu siekia 43,1 atvejo. Teigiamų diagnostinių tyrimų dalis per 7 dienas sudaro 0,7 proc., o galimai imunitetą įgijo jau 48,4 proc. asmenų.
Iš viso iki šiol pasveiko 267 155 asmenys, o šiuo metu dar serga 1174.
Per parą epidemiologiškai ištirti 43 atvejai. Dėl rizikingo sąlyčio per parą izoliuoti 39 asmenys. Iš viso saviizoliacijoje šiuo metu yra 27 500 žmonių.
Per praėjusią parą pirma skiepo doze paskiepyti 1594 žmonės, antra – 8 509. Iš viso dviem skiepo dozėmis vakcinuota 904 162 žmonės, panaudotos 2 126 212 vakcinų.
Susirgo ir į ligonines praėjusią parą dėl COVID-19 ligos naujai paguldyti 13 žmonių. 10 naujų pacientų pradėti gydyti taikant deguonies terapiją. Dviem pacientams taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.
Iš COVID-19 gydymui skirtų 604 lovų užimtos 150.
Praėjusią parą šalyje atlikta 2438 molekuliniai (PGR) tyrimai dėl įtariamo koronaviruso, o iš viso nuo pandemijos pradžios jų atlikta 3 236 295. Taip pat per parą atlikta 2207 antigeno ir 57 antikūnų tyrimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite