Laučiuose – kartu su šeima

Praėjusį šeštadienį Laučių kaime (Šilutės sen.) vyko šventė „Kartu su šeima“, skirta praėjusiai Motinos dienai ir artėjančioms Tėvo bei Tarptautinei vaikų gynimo dienoms paminėti.

Jaunimas išbandė jėgas ridendami traktoriaus padangą.

Jaunimas išbandė jėgas ridendami traktoriaus padangą.

Po pietų aikštėje šalia Laučių bendruomenės namų rinkosi jaunimas. Sporto rungčių buvo įvairių: apsimovus bokso pirštines teko išbandyti taiklumą prie krepšinio stovo, traktoriaus sunkiąją padangą tik ridenti, o automobilinę – mesti į tolį. Beje, šios „galiūnų“ rungtys patiko Laučių jaunimui. Į šventę atvykęs Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus pasidžiaugė, kad Laučių kaimo bendruomenė – aktyvi, garsi.
Gegužės 22 d. sukako metai, kai šiai bendruomenei vadovauja Sonata Dauskartė, jau spėjusi sukviesti laučiškius ne į vieną šventę. Aktyvi bendruomenės lyderė „Pamariui“ pasakojo, kad antradienį į kaimą atvykęs garsus žolininkas Virginijus Skirkevičius bendruomenės namuose skaitė paskaitą, rugpjūčio 27 d. Laučiuose vyks Vasaros šventė, metų pabaigoje bus advento vakaras, kitų kalėdinių renginių.
Savivaldybė apsisprendė, kad reikia nugriauti buvusios mokyklos dirbtuvių pastatą, galbūt ateityje čia rasis daugiafunkcis centras. Laučių bendruomenė šiemet laimėjo ne vieną projektą ir gavo lėšų iš ministerijų. Prie gautosios paramos teko prisidėti ir savo lėšomis. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skyrė kelis tūkstančius eurų, planuojama 30 žmonių stovykla Plateliuose, kur tris dienas mokysis amatų, bus užsiėmimų jaunimui. Gerai ir tai, kad iš projektams skiriamų lėšų įsigyta sporto inventoriaus – smiginio, tinklinio, krepšinio ir kt. Planuojama nusipirkti šaldytuvą, dujinę viryklę, kad įrengus amatų kambarį, jame galima būtų mokytis ruošti įvairius patiekalus ir kt.
Šįkart į šventę „Kartu su šeima“ susirinko keliolika kaimo jaunų žmonių, kuriais S. Dauskartė labai džiaugiasi: jie ir žolę nupjauna, ir patalkina visur, kai tik reikia. Arti 30 kaimo suaugusiųjų su vaikais šventės proga pamatė Usėnų dramos mėgėjų kolektyvo „Veržė“ vaidinimą, dainų pynę dovanojo Rusnės moterų vokalinis ansamblis „Luotužė“, grojo Šilutės varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis „Pamario Brass“.
„Gerai, kai rajono meno kolektyvai, kuriems lėšų skiria Savivaldybė, į savo išvykų planus įtraukia ir Laučių kaimo šventes“, – pasidžiaugė S. Dauskartė, išjudinusi ir subūrusi kaimynus drauge sportuoti, linksmintis ir švęsti.

Stasė SKUTULIENĖ

Ne vienas dalyvis bandė įmesti kamuolį į krepšį, apsimovęs bokso pirštines.

Ne vienas dalyvis bandė įmesti kamuolį į krepšį, apsimovęs bokso pirštines.

Į vaidinimą, koncertą susirinko Laučių kaimo suaugusieji su vaikais.

Į vaidinimą, koncertą susirinko Laučių kaimo suaugusieji su vaikais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotarietiška pavakario talka Mažiuose

talka Mažių kapinaitėse

Jau vienuolikti metai kasmet rudenį ir pavasarį rotariečiai susirenka į talką Mažių kapinaitėse (Šilutės sen.). Darbo netrūksta: per vasarą priželia aukštos žolės, rudenį ir per visą žiemą ąžuolai storai pribarsto lapų,  tai vienur, tai kitur vis išlenda medžių atžalos. Vakar, spalio 18 d., taip pat vyko talka, tik šį kartą su patalkiais ir pokalbiais apie Vydūną.   Kažkur netoliese gimė Vydūnas   Atsiverčiu Šilutės Rotary klubui Vydūno bibliotekos padovanotą storą Vaclovo Bagdonavičiaus ir Aušros Martišiūtės-Linartienės parašytą monografiją VYDŪNAS ir randu

Kelionės išlaidų apmokėjimas – reikšminga pagalba suinteresuotiems darbu užsienyje

Namų remontas, „kapitalinis vizitas“ pas odontologą, svajonių atostogos su šeima ar naujas automobilis – svajonių ir planų turime kiekvienas, deja, ne visi turi palankias galimybes juos įgyvendinti. Bene dažniausia to priežastis – stinga lėšų. Jei Lietuvoje siūlomos darbo vietos jums nėra priimtinos dėl atlyginimo dydžio ar kitų priežasčių, atviros ir kitų valstybių darbo rinkos: tereikia žinoti, kaip išsirinkti geriausią karjeros sprendimą! Darbas užsienyje su apmokama kelione – palanki galimybė ir tiems, kuriems išvyka į vieną ar kitą šalį būtų „neįkandama“

Ar valstybinių ir privačių medicinos įstaigų įranga skiriasi?

Turbūt sutiksite, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas. Žinoma, norisi visada jaustis gerai ir kad tiek kūnas, tiek siela visada būtų sveiki. Tokiu atveju reikalinga nuolatinė savo kūno priežiūra, kuri apima tiek mūsų kasdienius ritualus, tiek medicininę įrangą, kuri gali diagnozuoti problemas dar tada, kol jos labai mažos. Tiesa, dažnai girdime, kad medicininė įranga valstybinėse ir privačiose klinikose skiriasi. Dėl to to kinta ir ligos radimo tempai. Ar tai yra tiesa? Negalime pasiremti faktais, kadangi nebuvo atliktas toks tyrimas. Tačiau

Rusniškis Saulius Bukantas – per plauką nuo „Auksinės Krivūlės“ riterio apdovanojimo

Šiandien, spalio 19 d., Vilniuje šešioliktą kartą šalies savivaldybėms bus teikiami svarbiausi metų apdovanojimai – „Auksinės Krivūlės“ statulėlės ir trims savivaldai nusipelniusiems asmenims – „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklai. Esame informavę, kad Šilutės r. savivaldybės taryba pasiūlė „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklu apdovanoti Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininką Saulių Bukantą. Iškilmių dieną paaiškėjo, kad apdovanoti šiuo ženklu buvo pasiūlyta 14 veiklių, aktyvių ir savo darbais išsiskyrusių asmenų. S. Bukanto kandidatūrą palaikė 7 Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos nariai, tad vos vienas balsas nulėmė,

Taip pat skaitykite