Kūrybinėse angelų dirbtuvėse

Jei savyje turi gėrį, savo angelą – visada būsi laimingas.

                                 Skulptorius  Leonas Strioga

 

 

Violetos Astrauskienės pakviesti šeštadienio popietę į gražią ir jaukią Švėkšnos biblioteką rinkosi švėkšniškiai ir svečiai pasiklausyti angelų kalbėjimo ir pasigaminti iš modelino savo angelą. Kai už lango taip balta ir švaru, reikia, kad ir širdyje būtų ramybė…

Violetos Astrauskienės pavardę šiandien žino daugelis mūsų rajone. Violeta užsiima menine fotografija, kuria paveikslus, moka pati įrišti savo knygas.

Violeta Astrauskienė

Violeta Astrauskienė.

Kūrybinių dirbtuvių pradžioje Violeta Astrauskienė  papasakojo, kaip jos namuose ,,apsigyveno 5 angelai“, kuriuos paprašė ,,priglausti“ atėję draugai. Skaitė daug knygų. Vėliau tie angelai siuntė ženklus – plunksnos nusileisdavo ant lovų, ant grindų, – nežinia, iš kur nukrisdavo, nežinia, iš kur atsirasdavo.

,,Tai angelai man rašė laiškus. Taip kilo mintis lipdyti juos. Jų buvo daug, daug išdovanota draugams įvairiomis progomis. Šiandien jų turiu tik keletą. Kai susigyveni su jais, jie tampa labai artimi ir brangūs“ – užbaigė savo įžangą Violeta ir pridūrė, kad tie pirmieji 5 angelai dabar puikuojasi bibliotekos parodoje.

Kol mes visi, apdovanoti gabalėliu Violetos rankų sušildytu modelinu, su meile gaminome savo angelus, Violeta papasakojo pasaką apie angelus, kurioje teigiama, kad ir 3 sekundės gali turėti ypatingą ir gilią prasmę žmogaus gyvenime, o maži darbai išaugti į didelius ir svarbius darbus.

Kūrybos akimirka.

Kūrybos akimirka.

Po valandos kruopštaus darbo, nusifotografavę su savo angelais, apžiūrėjome Violetos grafikos darbų parodą ,,Subyrėjęs pasaulis“. Autorė atviravo, kad mintyse jau dėliojasi nauja tema ,,Gyvenimo trupiniai“ ir piešiniai.

Angelai.

Angelai.

Smagu buvo kūrybinių dirbtuvių pabaigoje prie kavos puodelio pasikalbėti apie kūrybą, apie bendravimą  ir laisvalaikio pomėgius, kurie  teikia malonumą. Padovanoję gėlių, palinkėjome Violetai Astrauskienei  tęsti pradėtą darbą ir vėl pakviesti į kūrybines dirbtuves.

Tegul mūsų visų namuose savo vietą randa laimingi angelai.

 Traksėdžių pagrindinės mokyklos 

direktorė Birutė Morkevičienė

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite