Kūrybinėse angelų dirbtuvėse

Jei savyje turi gėrį, savo angelą – visada būsi laimingas.

                                 Skulptorius  Leonas Strioga

 

 

Violetos Astrauskienės pakviesti šeštadienio popietę į gražią ir jaukią Švėkšnos biblioteką rinkosi švėkšniškiai ir svečiai pasiklausyti angelų kalbėjimo ir pasigaminti iš modelino savo angelą. Kai už lango taip balta ir švaru, reikia, kad ir širdyje būtų ramybė…

Violetos Astrauskienės pavardę šiandien žino daugelis mūsų rajone. Violeta užsiima menine fotografija, kuria paveikslus, moka pati įrišti savo knygas.

Violeta Astrauskienė

Violeta Astrauskienė.

Kūrybinių dirbtuvių pradžioje Violeta Astrauskienė  papasakojo, kaip jos namuose ,,apsigyveno 5 angelai“, kuriuos paprašė ,,priglausti“ atėję draugai. Skaitė daug knygų. Vėliau tie angelai siuntė ženklus – plunksnos nusileisdavo ant lovų, ant grindų, – nežinia, iš kur nukrisdavo, nežinia, iš kur atsirasdavo.

,,Tai angelai man rašė laiškus. Taip kilo mintis lipdyti juos. Jų buvo daug, daug išdovanota draugams įvairiomis progomis. Šiandien jų turiu tik keletą. Kai susigyveni su jais, jie tampa labai artimi ir brangūs“ – užbaigė savo įžangą Violeta ir pridūrė, kad tie pirmieji 5 angelai dabar puikuojasi bibliotekos parodoje.

Kol mes visi, apdovanoti gabalėliu Violetos rankų sušildytu modelinu, su meile gaminome savo angelus, Violeta papasakojo pasaką apie angelus, kurioje teigiama, kad ir 3 sekundės gali turėti ypatingą ir gilią prasmę žmogaus gyvenime, o maži darbai išaugti į didelius ir svarbius darbus.

Kūrybos akimirka.

Kūrybos akimirka.

Po valandos kruopštaus darbo, nusifotografavę su savo angelais, apžiūrėjome Violetos grafikos darbų parodą ,,Subyrėjęs pasaulis“. Autorė atviravo, kad mintyse jau dėliojasi nauja tema ,,Gyvenimo trupiniai“ ir piešiniai.

Angelai.

Angelai.

Smagu buvo kūrybinių dirbtuvių pabaigoje prie kavos puodelio pasikalbėti apie kūrybą, apie bendravimą  ir laisvalaikio pomėgius, kurie  teikia malonumą. Padovanoję gėlių, palinkėjome Violetai Astrauskienei  tęsti pradėtą darbą ir vėl pakviesti į kūrybines dirbtuves.

Tegul mūsų visų namuose savo vietą randa laimingi angelai.

 Traksėdžių pagrindinės mokyklos 

direktorė Birutė Morkevičienė

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite