Kuro siurblio gedimai

Daugelis komponentų veikia kartu, kad jūsų automobilis veiktų tinkamai. Uždegimo žvakės, stūmokliai ir alkūninis velenas paverčia benziną tinkama arklio galia. Stabdžių pedalas, stabdžių linijos, apkabos ir diskai kartu sustabdo jūsų automobilį. O elektros sistema perduoda signalus iš įvairių jungiklių į priekinius, galinius žibintus, garso sistemą ir šildymą bei oro kondicionavimą. Bet kas perpila kurą iš dujų bako, kad jūsų variklis suteiktų galios, reikalingos įsibėgėti ir važiuoti? Transporto priemonės kuro siurblys bake esantį benziną tiekia į jūsų variklį, todėl jis gali sukelti kibirkštį ir generuoti arklio galias bet kokio tipo vairavimui. Ir jei jūsų kuro siurblys pradės veikti, tai gali sukelti daug problemų, dėl kurių sumažės variklio našumas. Bet kokie yra blogo kuro siurblio požymiai? Kokie yra kuro siurblių remonto būdai? Pažvelkime į sugedusių kuro siurblių temą ir kaip sužinoti, kada jūsų siurbliai sugenda.

Kas yra kuro siurblys?

Kuro siurblys yra svarbi jūsų automobilio mechanikos dalis, kuri siunčia dujas bake per degalų sistemą ir į variklį. Šio proceso metu benzinas per kuro filtrą patenka į degalų purkštukus, o paskui sudega cilindrų viduje. Be siurblio benzinas negalėtų pasiekti variklio, o stūmokliai – be pakankamai degalų, kad būtų tiekiama pavara. Senesnėse transporto priemonėse mechaniniai degalų siurbliai naudoja stūmoklius arba diafragmas degalams transportuoti į karbiuratorių, kuris vėliau jį purškia į cilindrus.

Tačiau šiuolaikinėse transporto priemonėse su elektroninėmis degalų įpurškimo sistemomis, kurioms reikalingas didesnis degalų slėgis, elektriniai kuro siurbliai yra labiau tinkami šiai užduočiai. Šiuolaikiniuose automobiliuose dažniausiai dujų bako viduje sumontuoti elektriniai kuro siurbliai, varomi nuolatinės srovės elektros varikliu. Elektriniai degalų siurbliai taip pat sumažina gaisro pavojų, nes yra padengti šaltu benzinu ir sumontuoti toli nuo variklio.

Kuro siurblio keitimo kaina

Kadangi šiandien daug įvairių transporto priemonių, degalų siurblio keitimo išlaidos apima platų spektrą. Nuo pagrindinio, ekonomiško keturių cilindrų variklio iki turbokompresorinio V8, sukurto našumui, pakeitus kuro siurblį, gali tekti nuo poros šimtų eurų iki daugiau nei tūkstančio. Vidutinė degalų siurblio keitimo kaina šiuo metu yra nuo 220 iki 1062 eurų, priklausomai nuo markės, modelio ir pagaminimo metų. Daugiau informacijos rasite signeda.lt.

pr2022/186

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite