Kuo išskirtiniai Amouage Honour nišiniai kvepalai?

„Amouage“ buvo įkurta 1983 m., Maskate, kai Omano sultonas Qaboos Bin Said įsakė princui Sayyidui Hamadui bin Hamoudui al bu Saidui įkurti įmonę, kuri siektų išsaugoti Omano kvepalų gamybos tradicijas. Jis taip pat norėjo turėti autentišką neįkainojamą dovaną, kuri būtų įteikta pasaulio lyderiams, kai jie lankysis šalyje. Kompanija save reprezentuoja kaip karališkąjį prekės ženklą, o tai aiškiai atsispindi jos logotipe, primenančiame Omano karališkąjį antspaudą. Štai kodėl kai kurie kvepalų buteliukai įgauna Omano durklo, kuris yra Omano nacionalinis simbolis, formą, o kiti – Sultono Qaboos Didžiosios mečetės, garsiausios šalyje mečetės, kupolo formą.

Ar ieškote kvapo, kuris leistų jaustis kaip fėja? Laimei, jūs ką tik jį radote. Amouage Honour Eau de Parfum vilkėdama šilkinę suknelę leis pasijusti taip, lyg ką tik šoktum pievoje. Rytietiškas, gėlių aromatas subtiliai moteriai, puikiai tinkantis bet kokiai progai Kvapo sudėtis Iš pradžių jūsų pojūčius užburs aštrūs pipirai, aromatingos kalendros ir švieži rabarbarai. Kvepalo širdžiai atsiskleidžiant, atsiskleidžia saldi pakalnutė, švelnus jazminas, gardenija, tuberoza ir gvazdikas. Bazinės natos jums pasiūlys švelnios odos, žavingų smilkalų, opoponakso, vetiverijų ir gintaro akordus. Kvapų „Amouage Honour“ istorija yra duoklė tikrajai meilei Madame Butterfly istorijoje. Puccini opera pasakoja tragišką japonų geišos istoriją. Garbė yra tyro grožio, pasmerktos meilės ir neišsipildžiusio troškimo atvaizdas. Pasak „Amouage“ kūrybos direktoriaus Christopherio Chongo, tai „balta gėlė su tamsia širdimi“. Kvapas buvo išleistas 2011 m. Kompoziciją sukūrė Alexandra Carlin ir Violaine Collas.

Amouage savo kvepaluose, be kitų retų ir prabangių ingredientų iš viso pasaulio, naudoja arabiškus kvapus ir brangias vietines esencijas, tarp kurių yra oudh, muskusas, smilkalai ir sandalmedis. Sumaišius šiuos arabiškus kvapus, gaunamas turtingumas, gylis ir elegancija, atspindinti arabų kultūrą ir paveldą.

Amouage Honour kvepalai yra gintaro gėlių aromatas moterims. „Honour Woman“ buvo pristatyta 2011 m. „Honour Woman“ sukūrė Alexandra Carlin ir Violaine Collas.

Viršutinės natos – rabarbarai, pipirai ir kalendra;

Vidurinės natos – Gardenijos, Tuberose, Jazminai, Pakalnutės ir Gvazdikai;

Pagrindinės natos – gintaras, smilkalai, opoponaksas, vetiverijos ir oda.

pr2023/49

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite