Kūdikių kepurių tendencijos šiais metais

Kūdikių kepurės yra labai svarbus aksesuaras nuo pat pirmų jų gimimo dienų. Jos dėvimos ne tik dėl grožio, bet ir atlieka apsauginę funkciją. Vasarą jos apsaugo nuo saulės spindulių, žiemą nuo šalto oro.

Vaikams kepurių tendencijos keičiasi pagal tematiką. Vienais metais tampa populiarus tam tikras raštas ar modelis, kitais metais bandoma ant kepurių pavaizduoti tam tikrus vaikų mėgstamus personažus, filmų herojus.

Viena populiari kūdikių kepurių tendencija yra gyvūnų įkvėptas dizainas. Šios kepurės dažnai perteikia mielus gyvūnų veidus ar ausis, kurie suteikia žavingą prisilietimą prie bet kokio kūdikio aprangos. Gyvūnų įkvėptas kepures galima rasti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, megztos vilnos ar minkštos medvilnės, suteikiančias ir šilumos, ir komforto mažiesiems. Šios kepuraitės ne tik suteikia kūdikiams jaukumo, bet ir leidžia jiems atrodyti mielai. Kepurių tendencijos yra pritaikomos visoms vaikų amžių grupėms.

Kita kūdikių skrybėlių tendencija yra lyčių atžvilgiu neutralus dizainas. Daugelis tėvų renkasi kepures, kurios nėra specialiai sukurtos berniukams ar mergaitėms, tačiau jas gali nešioti bet kuris kūdikis. Ši tendencija atspindi perėjimą prie lyčių stereotipų laužymo ir įtraukimo skatinimo.

Šiems galvos apdangalams dažnai naudojamos neutralios spalvos: balta, pilka ir žemės atspalviai. Jie yra universalūs ir tinka prie bet kokios aprangos. Neutralios lyties kūdikių kepurės puikiai tinka tėvams, norintiems pažangesnio ir atviresnio požiūrio į savo mažylių aprengimą. Šiais metais itin populiarūs rudos spalvos atspalviai, tinkami tiek mergaitei tiek berniukui.

Vintage ir retro stiliai taip pat grįžo į kūdikių kepurių pasaulį. Tėvus vis labiau traukia vintažinio dizaino žavesys ir nostalgija. Šios skrybėlės gali turėti klasikinius raštus, pvz., juosteles ar taškelius, arba turėti kitų senovinių elementų. Retro mados populiarumas turėjo įtakos kūdikių kepurėlių pramonei, suteikdamas tėvams daugybę pasirinkimo galimybių. Vintažinio stiliaus kūdikių kepuraitės suteikia nesenstančios elegancijos bet kuriam kūdikiui ir puikiai tinka tiems, kurie vertina klasikinį skonį.

Tad jei jums reikalingos kepurės kūdikiams, kurios neatsilieka nuo mados, rinkitės vintage ir retro stilių.

pr2023/143

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kodėl verta dirbti suvirintoju užsienyje?

Suvirintojo specialybė yra paklausi visame pasaulyje. Todėl neatsitiktinai vis daugiau suvirintojų ieško darbo užsienyje, mat ten galima uždirbti kur kas daugiau, nei mūsų šalyje. Užsienio šalyse suvirintojo darbas – vienas iš paklausiausių darbų, todėl užsienio kompanijos linkusios mokėti didelį darbo užmokestį, kad tik galėtų prisikviesti pas save licencijuotą darbuotoją, kuris išmanytų savo darbą. Daugelis užsienio šalių stipriai augo išvystę pramonę ir gamybą, todėl iš to kyla didesnis poreikis suvirintojų paieškoms. Kai kuriose šalyse suvirintojai uždirba reikšmingai daugiau nei vidutinė tos

Kaip sumažinti gartraukio skleidžiamą triukšmą?

gartraukis

Gartraukis virtuvėje yra svarbus ne tik dėl patogumo, bet ir dėl daugelio kitų priežasčių. Jis padeda efektyviai pašalinti maisto gaminimo metu atsiradusius kvapus, garus, riebalų daleles. Šis įrenginys ne tik sumažina nemalonių kvapų pasklidimą po visus namus, bet ir užtikrina švaresnę ir geresnę oro kokybę namuose. Tačiau daugeliui žmonių nepatinka garsus gartraukio veikimas, ypač jeigu virtuvė yra sujungta su bendra namų erdve. Kaip išvengti didelio triukšmo? Visų pirma reikėtų žinoti tai, jog absoliučiai tylaus gartraukio nėra, tačiau yra keletas sprendimo

Alternatyvios finansavimo galimybės Lietuvos įmonėms – daugiau nei tradicinės paskolos

Globalizacijos ir skaitmeninių technologijų inovacijų laikais tokių šalių kaip Lietuva finansinis kraštovaizdis sparčiai keičiasi. Tradiciniai bankai ir jų ilgai taikomos paskolų suteikimo procedūros dažnai laikomi nepatogiais ar ribojančiais, todėl Lietuvos įmonės aktyviai ieško alternatyvių finansavimo sprendimų. Siekdami įvairinti veiklą ir rasti tinkamų finansavimo galimybių, daugelis verslininkų lengviau atsikvėpė radę alternatyvias finansines paslaugas. Jos atitinka specifinius šiuolaikinių įmonių poreikius. Fintech ir jų vaidmuo verslo finansavimui Vienas iš svarbiausių šių pokyčių Lietuvoje variklių yra fintech sektorius. Šios technologijomis paremtos finansinės platformos, teikiančios

Registrų centras: jaunavedžiai tuoktuvėms rinkosi rugpjūčio savaitgalius

Pasibaigusi kalendorinė vasara jau leidžia suskaičiuoti ir apibendrinti, koks buvo šių metų vestuvių sezonas. Kaip ir kiekvienais metais populiariausios tuoktuvių datos buvo rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. Tačiau ilgiau nei įprastai išsilaikiusi šiluma nemažą dalį jaunavedžių paskatino savo šventei pasirinkti ir rugsėjo savaitgalius, pastebi visos šalies metrikacijos duomenis išanalizavęs Registrų centras. Registrų centro administruojamos Metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausia santuokos sudarymo data šiais metais buvo rugpjūčio 19-oji, šeštadienis – šią dieną amžinos meilės įžadais apsikeitė net 352 poros. Nedaug

Taip pat skaitykite