Kūdikių kepurių tendencijos šiais metais

Kūdikių kepurės yra labai svarbus aksesuaras nuo pat pirmų jų gimimo dienų. Jos dėvimos ne tik dėl grožio, bet ir atlieka apsauginę funkciją. Vasarą jos apsaugo nuo saulės spindulių, žiemą nuo šalto oro.

Vaikams kepurių tendencijos keičiasi pagal tematiką. Vienais metais tampa populiarus tam tikras raštas ar modelis, kitais metais bandoma ant kepurių pavaizduoti tam tikrus vaikų mėgstamus personažus, filmų herojus.

Viena populiari kūdikių kepurių tendencija yra gyvūnų įkvėptas dizainas. Šios kepurės dažnai perteikia mielus gyvūnų veidus ar ausis, kurie suteikia žavingą prisilietimą prie bet kokio kūdikio aprangos. Gyvūnų įkvėptas kepures galima rasti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, megztos vilnos ar minkštos medvilnės, suteikiančias ir šilumos, ir komforto mažiesiems. Šios kepuraitės ne tik suteikia kūdikiams jaukumo, bet ir leidžia jiems atrodyti mielai. Kepurių tendencijos yra pritaikomos visoms vaikų amžių grupėms.

Kita kūdikių skrybėlių tendencija yra lyčių atžvilgiu neutralus dizainas. Daugelis tėvų renkasi kepures, kurios nėra specialiai sukurtos berniukams ar mergaitėms, tačiau jas gali nešioti bet kuris kūdikis. Ši tendencija atspindi perėjimą prie lyčių stereotipų laužymo ir įtraukimo skatinimo.

Šiems galvos apdangalams dažnai naudojamos neutralios spalvos: balta, pilka ir žemės atspalviai. Jie yra universalūs ir tinka prie bet kokios aprangos. Neutralios lyties kūdikių kepurės puikiai tinka tėvams, norintiems pažangesnio ir atviresnio požiūrio į savo mažylių aprengimą. Šiais metais itin populiarūs rudos spalvos atspalviai, tinkami tiek mergaitei tiek berniukui.

Vintage ir retro stiliai taip pat grįžo į kūdikių kepurių pasaulį. Tėvus vis labiau traukia vintažinio dizaino žavesys ir nostalgija. Šios skrybėlės gali turėti klasikinius raštus, pvz., juosteles ar taškelius, arba turėti kitų senovinių elementų. Retro mados populiarumas turėjo įtakos kūdikių kepurėlių pramonei, suteikdamas tėvams daugybę pasirinkimo galimybių. Vintažinio stiliaus kūdikių kepuraitės suteikia nesenstančios elegancijos bet kuriam kūdikiui ir puikiai tinka tiems, kurie vertina klasikinį skonį.

Tad jei jums reikalingos kepurės kūdikiams, kurios neatsilieka nuo mados, rinkitės vintage ir retro stilių.

pr2023/143

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Seimas uždraudė neatlygintinai dalyti vienkartinius indus

Seimas priėmė Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo, Aplinkos apsaugos įstatymų ir Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, kuriomis nuo 2025 m. gegužės 1 d. sutarta uždrausti viešojo maitinimo vietose neatlygintinai dalyti maisto ir gėrimų vienkartinius plastikinius gaminius, pvz., vienkartinius bokalus, lėkštes, kavos puodelius ir kt. Tokiu būdu siekiama skatinti vartotojų ekologinį sąmoningumą ir atsakomybę, mažinti vienkartinių pakuočių naudojimą. Pagal priimtus pakeitimus viešojo maitinimo vietose kaip alternatyva vienkartiniams indams turės būti pateikiamos daugkartinės pakuotės arba vienkartinės pakuotės, kurių sudėtyje nėra plastiko, arba stalo

Gardamo kaimo bendruomenė prašo savivaldybės 1000 eurų

Šilutės r. savivaldybės taryba kitą savaitę, be kitų klausimų, posėdyje  svarstys, ar iš savivaldybės biudžeto sušelpti Gardamo kaimo bendruomenę „Tenenys“. Pinigų prašo vaikų žaidimo aikštelei įrengti. Savivaldybės tarybai adresuotas Gardamo kaimo bendruomenės „Tenenys“ prašymas prisidėti prie įgyvendinamo projekto „Viešoji erdvė bendruomenės poreikiams“ skiriant 1000 eurų iš savivaldybės biudžeto. Bendruomenė paraišką teikė Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos pagal Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles. Projekto vertė – 6500 Eur. Projektas turi būti įgyvendintas iki šių metų spalio 31

Savaitgalį žada iki +29 °C  

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad artėjantis savaitgalis bus karštas. Vėsiau tik pajūryje.  Liepos 20 d., šeštadienį, vietomis, didesnė tikimybė šiaurinėje šalies pusėje, trumpai palis. Vėjas vakarinių krypčių, 5-10 m/s. Temperatūra naktį bus 10-15, kai kur – 16-18, dieną – 23-28 °C. Liepos 21 d., sekmadienį, kai kur trumpai palis. Vėjas naktį silpnas, dieną šiaurės vakarų, 4-9 m/s. Temperatūra naktį bus 12-17, dieną – 24-29 °C. Vandens temperatūra upėse siekia 17-25, ežeruose – 22-26, Kuršių mariose – 21-23, Baltijos jūroje – 21

Kelių remontų sezonas pačiame įkarštyje. Ką reikia žinoti vairuotojams?

Ilgai lauktas vasaros sezonas atnešė ne tik šiltus orus atostogaujantiems, bet ir kelia vairuotojams nepatogumų dėl vykdomų kelio remonto darbų. Kelininkai skuba taisyti pagrindines miestų transporto arterijas ir svarbiausius šalies kelius. Remontuojamose atkarpose pasikeičia įprasta eismo tvarka − susiaurėja važiuojamoji dalis, sumažėja leistinas greitis. Neretai įrengiami šviesoforai ir kelio atitvarai, kurie apsunkina vairavimą, todėl vairuotojai turi būti itin dėmesingi. Keliai remontuojami vasarą „Vasaros metu kelių apkrova natūraliai išauga, ypač tuose keliuose, kurie veda į pajūrį, ežeringus regionus, kurortinius miestus. Oficialūs

Taip pat skaitykite