Konservatorius, krikščionis, tautininkus ir tremtinius į rinkimus veda Sandra Tamašauskienė

Prieš kurį laiką Šilutėje įvykusiame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Šilutės skyriaus susirinkime šios partijos lyderė Sandra Tamašauskienė buvo patvirtinta kandidate į Šilutės r. savivaldybės merus artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

TS-LKD Šilutės skyriaus lyderė, kandidatė į merus būsimuose savivaldos rinkimuose Sandra Tamašauskienė.

Minėtajame partijos visuotiniame susirinkime buvo patvirtintas ir 52 kandidatų į Šilutės rajono savivaldybės tarybą reitinguotas sąrašas. S. Tamašauskienės kandidatūrai į tiesioginius mero rinkimus vieningai pritarė 90 susirinkime dalyvavusių partijos narių (iš 266 esančių).
Pastaruosius porą metų S. Tamašauskienė buvo TS-LKD Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotoja, o nuo praėjusio vasario – šio skyriaus pirmininkė. Tiesioginis partijos skyriaus vadovės darbas – Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.
Susirinkime partijos nario bilietai įteikti nuo vasario iki šiol į partiją įstojusiems 42 naujiems nariams. Partijos nario bilietus jiems įteikė į Šilutę atvykusi TS-LKD vykdančioji sekretorė Monika Navickienė. Pasak S. Tamašauskienės, dauguma šiuo metu stojančiųjų į šią partiją yra nuo 20 iki jos bendraamžių, t. y. 40 metų amžiaus, iš įvairių rajono vietų, įvairaus išsilavinimo – nuo studentų iki verslininkų.
TS-LKD nuo kitų partijų galbūt skiriasi tuo, kad joje yra aktyviai veikiančių frakcijų: Tautininkų – vadovas Petras Stanslovas, Krikščionių demokratų – Domas Merliūnas, Politinių kalinių ir tremtinių – Antanas Balvočius. Nežiūrint to, pasak partijos skyriaus vadovės, partijos skyrius veikia vieningai ir sutelktai.
TS-LKD lyderė ypač džiaugiasi, kad pirmą kartą partijos Šilutės skyriaus istorijoje šilutiškiams patikėtos Europos Parlamento nario Gabrieliaus Landsbergio padėjėjo etatas – padėjėja dirba Jūratė Kurlianskienė. Tokia garbė, pasak S. Tamašauskienės, šilutiškiams atiteko už idealizmą ir aktyvią šilutiškių jaunųjų konservatorių lygos veiklą (skyriui vadovauja Gabrielė Valockaitė).
Šilutės skyriaus pareiškimas
Vakar TS-LKD Šilutės skyrius išplatino pranešimą spaudai. Jame rašoma: „Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus taryba pareiškia, kad spalio 30 d. rajono savivaldybės tarybos posėdyje dabar jau buvę partijos nariai Šarūnas Laužikas, Vincenta Bubilienė ir Birutė Kleinaitė, pasiskelbę frakcijos ,,Šilutės kraštas“ nariais, išdavė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos idėjas, bendražygius ir rinkėjus. TS-LKD Šilutės skyrius atsiriboja nuo šių paskutiniu metu negarbingai besielgiančių buvusių bendrapartiečių veiklos.
Taip pat pranešame, kad nepalaikome destruktyvią veiklą šiuo metu Šilutės rajono politikoje vykdančių Darbo partijos ir partijos Tvarka ir teisingumas“.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite