Konservatorius, krikščionis, tautininkus ir tremtinius į rinkimus veda Sandra Tamašauskienė

Prieš kurį laiką Šilutėje įvykusiame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Šilutės skyriaus susirinkime šios partijos lyderė Sandra Tamašauskienė buvo patvirtinta kandidate į Šilutės r. savivaldybės merus artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

TS-LKD Šilutės skyriaus lyderė, kandidatė į merus būsimuose savivaldos rinkimuose Sandra Tamašauskienė.

Minėtajame partijos visuotiniame susirinkime buvo patvirtintas ir 52 kandidatų į Šilutės rajono savivaldybės tarybą reitinguotas sąrašas. S. Tamašauskienės kandidatūrai į tiesioginius mero rinkimus vieningai pritarė 90 susirinkime dalyvavusių partijos narių (iš 266 esančių).
Pastaruosius porą metų S. Tamašauskienė buvo TS-LKD Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotoja, o nuo praėjusio vasario – šio skyriaus pirmininkė. Tiesioginis partijos skyriaus vadovės darbas – Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.
Susirinkime partijos nario bilietai įteikti nuo vasario iki šiol į partiją įstojusiems 42 naujiems nariams. Partijos nario bilietus jiems įteikė į Šilutę atvykusi TS-LKD vykdančioji sekretorė Monika Navickienė. Pasak S. Tamašauskienės, dauguma šiuo metu stojančiųjų į šią partiją yra nuo 20 iki jos bendraamžių, t. y. 40 metų amžiaus, iš įvairių rajono vietų, įvairaus išsilavinimo – nuo studentų iki verslininkų.
TS-LKD nuo kitų partijų galbūt skiriasi tuo, kad joje yra aktyviai veikiančių frakcijų: Tautininkų – vadovas Petras Stanslovas, Krikščionių demokratų – Domas Merliūnas, Politinių kalinių ir tremtinių – Antanas Balvočius. Nežiūrint to, pasak partijos skyriaus vadovės, partijos skyrius veikia vieningai ir sutelktai.
TS-LKD lyderė ypač džiaugiasi, kad pirmą kartą partijos Šilutės skyriaus istorijoje šilutiškiams patikėtos Europos Parlamento nario Gabrieliaus Landsbergio padėjėjo etatas – padėjėja dirba Jūratė Kurlianskienė. Tokia garbė, pasak S. Tamašauskienės, šilutiškiams atiteko už idealizmą ir aktyvią šilutiškių jaunųjų konservatorių lygos veiklą (skyriui vadovauja Gabrielė Valockaitė).
Šilutės skyriaus pareiškimas
Vakar TS-LKD Šilutės skyrius išplatino pranešimą spaudai. Jame rašoma: „Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus taryba pareiškia, kad spalio 30 d. rajono savivaldybės tarybos posėdyje dabar jau buvę partijos nariai Šarūnas Laužikas, Vincenta Bubilienė ir Birutė Kleinaitė, pasiskelbę frakcijos ,,Šilutės kraštas“ nariais, išdavė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos idėjas, bendražygius ir rinkėjus. TS-LKD Šilutės skyrius atsiriboja nuo šių paskutiniu metu negarbingai besielgiančių buvusių bendrapartiečių veiklos.
Taip pat pranešame, kad nepalaikome destruktyvią veiklą šiuo metu Šilutės rajono politikoje vykdančių Darbo partijos ir partijos Tvarka ir teisingumas“.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pokalbis telefonu vairuojant gali kainuoti vairuotojo pažymėjimą…

Dauguma vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims. Policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, liepos mėnesį fiksavo 47 pažeidimus: Tauragėje – 24 pažeidimai; Šilalėje – 4 pažeidimai; Šilutėje – 18 pažeidimų; Pagėgiuose – 1 pažeidimas. Visiems vairuotojams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 3 d. Vairuojant naudojantis mobiliaisiais telefonais gresia

Nuspręsta tirti Daivos Žebelienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbė, kad liepos 21d.  pradėtas tyrimas dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės elgesio. Aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ribojimo atstovauti. Pagal šį teisės aktą valstybinėje tarnyboje dirbantis asmuo neturi teisės atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesų institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba. Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tirs aplinkybes, kai D. Žebelienė galbūt atstovavo UAB „Toluta” interesams 2019 m. ir 2020 m.

Universitetas senąsias kareivines pavers migrantų istorine kryžkele. Gyventojus prašo dalintis senais lagaminais

Rudenį Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto kūrybinė grupė (Raimonda Nabažaitė, Milda Kontrimė, Rima Čerapė) visuomenei ruošiasi pristatyti naują kultūrinį-edukacinį projektą „Migrantas“. Interaktyvios garso, muzikos, istorinio pasakojimo ekskursijos metu Klaipėdos senosios kareivinės (dabar – Klaipėdos universitetas) virs istorine migrantų vieta ir jų likimų kryžkele. „Migrante“ kiekvienam dalyviui bus siekiama suteikti naują tapatybę – Klaipėdoje apsigyvenusio ar laikinai priklydusio žmogaus dalia.   Nuo kareivinių statybos iki Klaipėdos universiteto studentiško šurmulio   Buvusios senosios kareivinės migrantų kryžkele pasirinktos neatsitiktinai. Siekiama,

Bibliotekininkai kurs stalo žaidimą

Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai ir finansavo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė) skirdama 3 690,00 Eur finansavimą. Įgyvendindami šį projektą bibliotekininkai kurs inovatyvią, išliekamąją vertę turintį stalo žaidimą, reprezentuojantį Šilutės kraštą. Šis žaidimas bus puiki edukacinė priemonė mokiniams, miestelėnams, kitose Lietuvos vietovėse gyvenantiems žaidėjams, norintiems pažinti ar iš naujo atrasti Šilutės miesto istorijos ir kultūros paveldą. Stalo žaidimas kvies suburti savo draugų kompaniją (komandą) ir

Taip pat skaitykite