Konservatorius, krikščionis, tautininkus ir tremtinius į rinkimus veda Sandra Tamašauskienė

Prieš kurį laiką Šilutėje įvykusiame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Šilutės skyriaus susirinkime šios partijos lyderė Sandra Tamašauskienė buvo patvirtinta kandidate į Šilutės r. savivaldybės merus artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

TS-LKD Šilutės skyriaus lyderė, kandidatė į merus būsimuose savivaldos rinkimuose Sandra Tamašauskienė.

Minėtajame partijos visuotiniame susirinkime buvo patvirtintas ir 52 kandidatų į Šilutės rajono savivaldybės tarybą reitinguotas sąrašas. S. Tamašauskienės kandidatūrai į tiesioginius mero rinkimus vieningai pritarė 90 susirinkime dalyvavusių partijos narių (iš 266 esančių).
Pastaruosius porą metų S. Tamašauskienė buvo TS-LKD Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotoja, o nuo praėjusio vasario – šio skyriaus pirmininkė. Tiesioginis partijos skyriaus vadovės darbas – Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.
Susirinkime partijos nario bilietai įteikti nuo vasario iki šiol į partiją įstojusiems 42 naujiems nariams. Partijos nario bilietus jiems įteikė į Šilutę atvykusi TS-LKD vykdančioji sekretorė Monika Navickienė. Pasak S. Tamašauskienės, dauguma šiuo metu stojančiųjų į šią partiją yra nuo 20 iki jos bendraamžių, t. y. 40 metų amžiaus, iš įvairių rajono vietų, įvairaus išsilavinimo – nuo studentų iki verslininkų.
TS-LKD nuo kitų partijų galbūt skiriasi tuo, kad joje yra aktyviai veikiančių frakcijų: Tautininkų – vadovas Petras Stanslovas, Krikščionių demokratų – Domas Merliūnas, Politinių kalinių ir tremtinių – Antanas Balvočius. Nežiūrint to, pasak partijos skyriaus vadovės, partijos skyrius veikia vieningai ir sutelktai.
TS-LKD lyderė ypač džiaugiasi, kad pirmą kartą partijos Šilutės skyriaus istorijoje šilutiškiams patikėtos Europos Parlamento nario Gabrieliaus Landsbergio padėjėjo etatas – padėjėja dirba Jūratė Kurlianskienė. Tokia garbė, pasak S. Tamašauskienės, šilutiškiams atiteko už idealizmą ir aktyvią šilutiškių jaunųjų konservatorių lygos veiklą (skyriui vadovauja Gabrielė Valockaitė).
Šilutės skyriaus pareiškimas
Vakar TS-LKD Šilutės skyrius išplatino pranešimą spaudai. Jame rašoma: „Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus taryba pareiškia, kad spalio 30 d. rajono savivaldybės tarybos posėdyje dabar jau buvę partijos nariai Šarūnas Laužikas, Vincenta Bubilienė ir Birutė Kleinaitė, pasiskelbę frakcijos ,,Šilutės kraštas“ nariais, išdavė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos idėjas, bendražygius ir rinkėjus. TS-LKD Šilutės skyrius atsiriboja nuo šių paskutiniu metu negarbingai besielgiančių buvusių bendrapartiečių veiklos.
Taip pat pranešame, kad nepalaikome destruktyvią veiklą šiuo metu Šilutės rajono politikoje vykdančių Darbo partijos ir partijos Tvarka ir teisingumas“.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

NIKO Kintuose koncertavo vienuoliktą kartą

Šią vasarą muzikos rajone netrūksta: trankiai nuskambėjo miestelių šventės, vyko tradiciniai renginiai – „Muzikuojanti Rusnės sala“ ir Rusnės festivalis. Artėja Žolinė. Tačiau ilgiausiai besitęsiantis Kintų muzikos festivalis kiekvienais metais turi ką pasiūlyti ir pačiam išrankiausiam žiūrovui. Gražų sekmadienio vakarą į Kintų didžiąją bažnyčią rinkosi kamerinės muzikos gerbėjai iš viso rajono ir ne tik pasižiūrėti ir pasiklausyti NIKO koncerto. Šio kamerinio orkestro muzika Kintuose skambėjo jau vienuoliktą kartą. Naujų idėjų kamerinis orkestras (Niko) – tai styginių instrumentų ansamblis, kurį 2006 metais

Kaip išsirinkti kompiuterį kiekvieno mokinio ir studento poreikiams?

Nešiojamasis kompiuteris jau seniai tapo neatsiejama dažno moksleivio ir studento akademinio gyvenimo dalimi. Tačiau jaunuoliai kompiuterius naudoja ne tik mokslams. Įrenginių aktyviai ieškoma kūrybiniam darbui bei laisvalaikiui. „Senukų“ ekspertai išskiria svarbiausius nešiojamųjų kompiuterių parametrus skirtingų poreikių turintiems jaunuoliams, ir aptaria priedus, palengvinsiančius darbą. Kas svarbu mokslų reikmėms? Nors nuslūgus pandemijai mokiniai grįžo atgal į mokymosi įstaigas, dalis mokyklinės veiklos tikriausiai taip ir liks virtualioje erdvėje. Prekybos tinklo duomenimis, šiuo metu klientai aktyviai ruošiasi naujiems mokslo metams ir ieško kompiuterių tiek

Lietuvos bankas išleidžia naujas monetas, skirtas pasakai apie Zuikį Puikį

Lietuvos bankas išleidžia kolekcines monetas, skirtas pasakai „Zuikis Puikis” (eiliuotos pasakos autorius – Eduardas Mieželaitis). Išleidžiamos dviejų nominalų monetos – 5 eurų sidabro ir 1,50 euro vario ir nikelio lydinio. Monetų reverse akyliausieji gali surasti visą lietuvių kalbos abėcėlę. Mokslo metų pradžios proga „Zuikis Puikis“ – antroji pasaka, kuri įamžinta monetų serijoje „Mano pasakos”. Seriją 2021 m. pradėjo monetos, skirtos pasakai „Eglė – žalčių karalienė”. „Žaismingai, bet kartu ir pamokančiai Zuikio Puikio istorijai skirtas monetas išleidžiame artėjant naujųjų mokslo metų

Brangstantis pragyvenimas didina skurstančiųjų gretas

Lietuvoje infliacija ir toliau auga, nors jos tempai nėra tokie spartūs. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, liepą, palyginti su šių metų birželiu, buvo fiksuojamas 1,2 proc. kainų augimas. Metinė infliacija liepą pasiekė 21,6 proc. Per metus pabrango praktiškai viskas: vartojimo prekių kainos padidėjo 25,6 proc., paslaugų – 12,3 proc. Pramogų, pietų restoranuose ar atostogų sumenkus pajamoms galima atsisakyti, tačiau maistas ir būsto išlaikymas – tos kategorijos, kur taupymo galimybės ribotos. Statistikos departamento skaičiavimais, būsto išlaikymas – vanduo, elektra, dujos bei kitas

Taip pat skaitykite