Konservatorius, krikščionis, tautininkus ir tremtinius į rinkimus veda Sandra Tamašauskienė

Prieš kurį laiką Šilutėje įvykusiame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Šilutės skyriaus susirinkime šios partijos lyderė Sandra Tamašauskienė buvo patvirtinta kandidate į Šilutės r. savivaldybės merus artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

TS-LKD Šilutės skyriaus lyderė, kandidatė į merus būsimuose savivaldos rinkimuose Sandra Tamašauskienė.

Minėtajame partijos visuotiniame susirinkime buvo patvirtintas ir 52 kandidatų į Šilutės rajono savivaldybės tarybą reitinguotas sąrašas. S. Tamašauskienės kandidatūrai į tiesioginius mero rinkimus vieningai pritarė 90 susirinkime dalyvavusių partijos narių (iš 266 esančių).
Pastaruosius porą metų S. Tamašauskienė buvo TS-LKD Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotoja, o nuo praėjusio vasario – šio skyriaus pirmininkė. Tiesioginis partijos skyriaus vadovės darbas – Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.
Susirinkime partijos nario bilietai įteikti nuo vasario iki šiol į partiją įstojusiems 42 naujiems nariams. Partijos nario bilietus jiems įteikė į Šilutę atvykusi TS-LKD vykdančioji sekretorė Monika Navickienė. Pasak S. Tamašauskienės, dauguma šiuo metu stojančiųjų į šią partiją yra nuo 20 iki jos bendraamžių, t. y. 40 metų amžiaus, iš įvairių rajono vietų, įvairaus išsilavinimo – nuo studentų iki verslininkų.
TS-LKD nuo kitų partijų galbūt skiriasi tuo, kad joje yra aktyviai veikiančių frakcijų: Tautininkų – vadovas Petras Stanslovas, Krikščionių demokratų – Domas Merliūnas, Politinių kalinių ir tremtinių – Antanas Balvočius. Nežiūrint to, pasak partijos skyriaus vadovės, partijos skyrius veikia vieningai ir sutelktai.
TS-LKD lyderė ypač džiaugiasi, kad pirmą kartą partijos Šilutės skyriaus istorijoje šilutiškiams patikėtos Europos Parlamento nario Gabrieliaus Landsbergio padėjėjo etatas – padėjėja dirba Jūratė Kurlianskienė. Tokia garbė, pasak S. Tamašauskienės, šilutiškiams atiteko už idealizmą ir aktyvią šilutiškių jaunųjų konservatorių lygos veiklą (skyriui vadovauja Gabrielė Valockaitė).
Šilutės skyriaus pareiškimas
Vakar TS-LKD Šilutės skyrius išplatino pranešimą spaudai. Jame rašoma: „Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus taryba pareiškia, kad spalio 30 d. rajono savivaldybės tarybos posėdyje dabar jau buvę partijos nariai Šarūnas Laužikas, Vincenta Bubilienė ir Birutė Kleinaitė, pasiskelbę frakcijos ,,Šilutės kraštas“ nariais, išdavė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos idėjas, bendražygius ir rinkėjus. TS-LKD Šilutės skyrius atsiriboja nuo šių paskutiniu metu negarbingai besielgiančių buvusių bendrapartiečių veiklos.
Taip pat pranešame, kad nepalaikome destruktyvią veiklą šiuo metu Šilutės rajono politikoje vykdančių Darbo partijos ir partijos Tvarka ir teisingumas“.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

COVID-19 situacija Šilutės ligoninėje

Dėl nepalankios epidemiologinės situacijos, Šilutės ligoninėje atidedamos visos planinės operacijos ir hospitalizacijos, pacientų lankymas draudžiamas nuo 2021 m. spalio 27 d. Lietuvai galynėjantis su ketvirtąja COVID-19 užkrato banga, vis naujų iššūkių patiria ir Šilutės ligoninė. Esant įtarimams, atlikus antrąjį PGR testą, koronavirusas diagnozuotas Vidaus ligų skyriaus pacientui. Nedelsiant profilaktiniai testai buvo atlikti ir kitiems skyriaus pacientams bei darbuotojams. Šiandien paaiškėjo, kad infekcija pasitvirtino dar 9 pacientams. Sergančių darbuotojų nenustatyta. Atsižvelgiant į susidariusią padėtį, pranešama, kad Šilutės ligoninėje buvo imtasi visų

Grabupiuose sprogo ir užsidegė malūnas

Grabupiuose sprogo ir užsidegė malūnas, per nelaimę nukentėjo vienas darbininkas. Pirmadienį apie 10.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Grabupiuose, Kiaulių auginimo ūkyje, įvyko sprogimas malūno viduje, kilo gaisras. Atvykus gelbėtojams, iš pastato veržėsi dūmai. Kilusį gaisrą vandens laistymo žarna gesino vienas darbuotojas. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad Sprogimo banga išgriovė 30 metrų aukščio pastato sieną, išdužo visi pirmo aukšto langai, išvirto lauko durys, užsidegė viduje laikyti polietileniniai maišai su miltais. Per gaisrą nukentėjo viduje buvęs darbininkas. Nukentėjusysis patyrė

Vietinės bitės Lietuvoje gali išnykti

Lietuvos mokslininkai vos prieš kelerius metus atrado vietines – lietuviškas – bites, tačiau šiandien joms gresia išnykti. Todėl svarstoma jas saugoti valstybės kontroliuojamuose selekciniuose branduoliuose. Apie tai, kas ir kaip galėtų tapti tokiais selekciniais branduoliais, kas galėtų parengti vietinių bičių išsaugojimo programą, Žemės ūkio ministerijos atstovai Marcinkonyse diskutavo su Dzūkijos Nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos vadovybe ir mokslininkais. Mokslininkai ištyrė, kad kai kuriuose tradiciškai bitininkaujančiuose bitynuose dar yra apie 45 proc. išlikusių motininių linijų, priklausančių vietinio medunešės

Šokių grupės „Juknaičiai“ sėkmė konkurse „Pora už poros“

Dvi dienas Prienuose vyko konkursinio festivalio „Pora už poros“ nacionalinis turas. Smagiame, spalvingame renginyje laureato vardą pelnyti siekė per šešiasdešimt liaudiškų šokių grupių iš visos šalies ir lietuvių bendruomenių Seinuose bei Punske (Lenkija) šokių kolektyvai.  Konkurse dalyvavo ir Šilutės rajono vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Juknaičiai“, pasirodymas sulaukė pripažinimo ir gero įvertinimo. Šis konkursas vyksta kas ketveri metai. Juknaitiškių kolektyvas šiame konkurse dalyvauja nuo pat 1997 metų. Nuolatos pelnydavo prizines vietas, o 2001 ir 2005 metais tapo laureatais. Sėkmė

Taip pat skaitykite