Konservatorius, krikščionis, tautininkus ir tremtinius į rinkimus veda Sandra Tamašauskienė

Prieš kurį laiką Šilutėje įvykusiame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Šilutės skyriaus susirinkime šios partijos lyderė Sandra Tamašauskienė buvo patvirtinta kandidate į Šilutės r. savivaldybės merus artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

TS-LKD Šilutės skyriaus lyderė, kandidatė į merus būsimuose savivaldos rinkimuose Sandra Tamašauskienė.

Minėtajame partijos visuotiniame susirinkime buvo patvirtintas ir 52 kandidatų į Šilutės rajono savivaldybės tarybą reitinguotas sąrašas. S. Tamašauskienės kandidatūrai į tiesioginius mero rinkimus vieningai pritarė 90 susirinkime dalyvavusių partijos narių (iš 266 esančių).
Pastaruosius porą metų S. Tamašauskienė buvo TS-LKD Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotoja, o nuo praėjusio vasario – šio skyriaus pirmininkė. Tiesioginis partijos skyriaus vadovės darbas – Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.
Susirinkime partijos nario bilietai įteikti nuo vasario iki šiol į partiją įstojusiems 42 naujiems nariams. Partijos nario bilietus jiems įteikė į Šilutę atvykusi TS-LKD vykdančioji sekretorė Monika Navickienė. Pasak S. Tamašauskienės, dauguma šiuo metu stojančiųjų į šią partiją yra nuo 20 iki jos bendraamžių, t. y. 40 metų amžiaus, iš įvairių rajono vietų, įvairaus išsilavinimo – nuo studentų iki verslininkų.
TS-LKD nuo kitų partijų galbūt skiriasi tuo, kad joje yra aktyviai veikiančių frakcijų: Tautininkų – vadovas Petras Stanslovas, Krikščionių demokratų – Domas Merliūnas, Politinių kalinių ir tremtinių – Antanas Balvočius. Nežiūrint to, pasak partijos skyriaus vadovės, partijos skyrius veikia vieningai ir sutelktai.
TS-LKD lyderė ypač džiaugiasi, kad pirmą kartą partijos Šilutės skyriaus istorijoje šilutiškiams patikėtos Europos Parlamento nario Gabrieliaus Landsbergio padėjėjo etatas – padėjėja dirba Jūratė Kurlianskienė. Tokia garbė, pasak S. Tamašauskienės, šilutiškiams atiteko už idealizmą ir aktyvią šilutiškių jaunųjų konservatorių lygos veiklą (skyriui vadovauja Gabrielė Valockaitė).
Šilutės skyriaus pareiškimas
Vakar TS-LKD Šilutės skyrius išplatino pranešimą spaudai. Jame rašoma: „Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus taryba pareiškia, kad spalio 30 d. rajono savivaldybės tarybos posėdyje dabar jau buvę partijos nariai Šarūnas Laužikas, Vincenta Bubilienė ir Birutė Kleinaitė, pasiskelbę frakcijos ,,Šilutės kraštas“ nariais, išdavė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos idėjas, bendražygius ir rinkėjus. TS-LKD Šilutės skyrius atsiriboja nuo šių paskutiniu metu negarbingai besielgiančių buvusių bendrapartiečių veiklos.
Taip pat pranešame, kad nepalaikome destruktyvią veiklą šiuo metu Šilutės rajono politikoje vykdančių Darbo partijos ir partijos Tvarka ir teisingumas“.

„Pamario“ inf.

Hits: 86

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite