Konservai šunims. Gairės renkantis

Tinkama šuns mityba gali padėti jam būti ne tik sveiku, energingu ir gražiu, tačiau taip pat ir jaustis mylimu. O to trokšta kiekvienas šuo, kuris drąsiai vadinamas pačiu geriausiu žmogaus draugu.

Žinoma, tinkamos mitybos raciono sudarymas – rimtas darbas. Šiuo metu rinkoje siūlomi konservai šunims yra labai įvairūs. Pateiksime Jums kelias esmines gaires, kurias reikia įvertinti renkantis.

Jos išskirtos veterinarų, kurie puikiai suvokia – ką reiškia geru, kokybišku maistu maitinamas šuo ir tokiu, kuris toli gražu neturėtų būti parduodamas prekybos centruose.

  •         Sudėtis.

Žinoma, pirmiausia reikia kuo daugiau dėmesio skirti sudėčiai. Tik tokiu atveju galite būti ramus, kad Jūsų šuo gauna geriausią maistą. Jeigu sudėties komponentai Jums atrodo sunkiai suprantami – internete visada galima rasti detalius paaiškinimus, kurie padės suvokti, ką reiškia kiekviena E.

  •         Veislė.

Kartais konservai šunims yra kategorizuojami ir pagal veislę. Paprasčiausiai kai kurių gyvūnų virškinimo sistema yra labai jautri, tad jiems reikalingas hipoalerginis maistas. Taip, jis kainuoja daugiau, tačiau juk verta vardan gyvūno sveikatos, taip?

  •         Gamintojas.

Pradėję ieškoti informacijos, galite pamatyti, kad tam tikri gamintojai yra plačiai žinomi ir sulaukia daug dėmesio, kai tuo tarpu kiti, deja, menkai. Ar visada geras prekinis vardas yra patikimiau? Nebūtinai. Tačiau tai gali būti vienas iš aspektų.

  •         Atsiliepimai.

Siūlome remtis ne tik kitų žmonių internete pateiktais komentarais apie vieną arba kitą maistą, tačiau taip pat ir tartis su savo veterinaru, kuris pagal Jūsų šuns sveikatą gali pasakyti – ar konkretūs konservai jam yra tinkami.

  •         Naudojimo patogumas.

Šiais laikais žmonės ieško patogumo visose gyvenimo sferose. Taigi, norisi, kad konservus būtų ne tik paprasta atidaryti, tačiau jie taip pat būti suskirstyti pagal žmogui patogiausia tūrį. Kadangi dažniausiai dideli konservų kiekiai greičiau genda – kur kas geriau pirkti tokius, kurie skirti vienam kartui. 

  •         Vitaminai.

Galiausiai, konservai šunims dažnai būna parduodami kartu su juose esančiais vitaminais, mineralais, kurie gali padėti Jūsų augintiniui būti ne tik sočiu, tačiau ir sveiku. Visada verta tokius pirkti, kadangi tuomet sutaupysite papildomai nepirkdami papildų, kurie bet kuriuo atveju reikalingi laimingam gyvūnui.

Kartą radus gerus konservus, Jūsų šuo, tikėtina, jais mėgausis visą gyvenimą. Taigi, skirti dėmesio smulkmenoms tikrai verta.

pr2021/92

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite