Konservai šunims. Gairės renkantis

Tinkama šuns mityba gali padėti jam būti ne tik sveiku, energingu ir gražiu, tačiau taip pat ir jaustis mylimu. O to trokšta kiekvienas šuo, kuris drąsiai vadinamas pačiu geriausiu žmogaus draugu.

Žinoma, tinkamos mitybos raciono sudarymas – rimtas darbas. Šiuo metu rinkoje siūlomi konservai šunims yra labai įvairūs. Pateiksime Jums kelias esmines gaires, kurias reikia įvertinti renkantis.

Jos išskirtos veterinarų, kurie puikiai suvokia – ką reiškia geru, kokybišku maistu maitinamas šuo ir tokiu, kuris toli gražu neturėtų būti parduodamas prekybos centruose.

  •         Sudėtis.

Žinoma, pirmiausia reikia kuo daugiau dėmesio skirti sudėčiai. Tik tokiu atveju galite būti ramus, kad Jūsų šuo gauna geriausią maistą. Jeigu sudėties komponentai Jums atrodo sunkiai suprantami – internete visada galima rasti detalius paaiškinimus, kurie padės suvokti, ką reiškia kiekviena E.

  •         Veislė.

Kartais konservai šunims yra kategorizuojami ir pagal veislę. Paprasčiausiai kai kurių gyvūnų virškinimo sistema yra labai jautri, tad jiems reikalingas hipoalerginis maistas. Taip, jis kainuoja daugiau, tačiau juk verta vardan gyvūno sveikatos, taip?

  •         Gamintojas.

Pradėję ieškoti informacijos, galite pamatyti, kad tam tikri gamintojai yra plačiai žinomi ir sulaukia daug dėmesio, kai tuo tarpu kiti, deja, menkai. Ar visada geras prekinis vardas yra patikimiau? Nebūtinai. Tačiau tai gali būti vienas iš aspektų.

  •         Atsiliepimai.

Siūlome remtis ne tik kitų žmonių internete pateiktais komentarais apie vieną arba kitą maistą, tačiau taip pat ir tartis su savo veterinaru, kuris pagal Jūsų šuns sveikatą gali pasakyti – ar konkretūs konservai jam yra tinkami.

  •         Naudojimo patogumas.

Šiais laikais žmonės ieško patogumo visose gyvenimo sferose. Taigi, norisi, kad konservus būtų ne tik paprasta atidaryti, tačiau jie taip pat būti suskirstyti pagal žmogui patogiausia tūrį. Kadangi dažniausiai dideli konservų kiekiai greičiau genda – kur kas geriau pirkti tokius, kurie skirti vienam kartui. 

  •         Vitaminai.

Galiausiai, konservai šunims dažnai būna parduodami kartu su juose esančiais vitaminais, mineralais, kurie gali padėti Jūsų augintiniui būti ne tik sočiu, tačiau ir sveiku. Visada verta tokius pirkti, kadangi tuomet sutaupysite papildomai nepirkdami papildų, kurie bet kuriuo atveju reikalingi laimingam gyvūnui.

Kartą radus gerus konservus, Jūsų šuo, tikėtina, jais mėgausis visą gyvenimą. Taigi, skirti dėmesio smulkmenoms tikrai verta.

pr2021/92

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Atnaujintoje Vainuto bažnyčioje šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas

Vakar, sausio 16 d., Vainuto parapijos tikintiesiems sekmadienio šv. Mišios buvo ne eilinės. Jas aukojo Telšių vyskupas ordinaras Algirdas Jurevičius ir gausus būrys kunigų.  Kartu atvyko vyskupijos generalvikaras kanauninkas Vilius Viktoravičius. Dalyvavo Šilutės dekanato dekanas kanauninkas Remigijus Saunorius, vicedekanas Julius Meškauskas, Vainuto parapijos klebonas Vidmantas Šidlauskas, iš Vainuto kilęs diakonas Egidijus Cibauskas. Dalyvavo visi Šilutės rajono savivaldybės vadovai, tarp jų – ir meras Vytautas Laurinaitis, beje, pats iš šios parapijos. Susirinko tikintieji vainutiškiai, seniūnas Vitalijus Mockus, Vainuto gimnazijos direktorė Laima

Kiek vandens yra Žemės atmosferoje ir kas nutiktų, jei staiga jis visas iškristų?

Remiantis JAV geologijos tarnybos duomenimis, apie 71 proc. Žemės paviršiaus yra padengta vandeniu, o vandenynuose randama milžiniška dalis — net 96,5 proc. – planetos vandens atsargų.   Tačiau vanduo nelieka tik apačioje — kaip vandens ciklo (taip pat vadinamo hidrologiniu ciklu) dalis jis keliauja ir į atmosferą. Kiek vandens yra atmosferoje bet kuriuo duotuoju momentu? Kiek jo šiuo metu yra virš mūsų galvų ir, jei visa tai iškristų vienu metu, kokį poveikį tai sukeltų? Šiuo metu danguje yra milijardai galonų

Orai: šią savaitę šėls vėjas, bus kritulių

Pirmadienis Šilutės krašte tebėra vėjuotas, sniego nebesimato, nors savaitgalį kai kur buvo menkai pasnigę. Vėjo genami debesys pabarsto sniego žirniukų. Vėjas nerimsta. Kokių orų tikėtis šią savaitę? Sausio 17 d., pirmadienį, šalyje siautės vėjas, vyraus tikras kritulių kokteilis – nuo lietaus iki sniego. Eismo sąlygos bus sudėtingos. Šiaurės vakarų krypties vėjo gūsiai įsismarkaus iki 18-23, vietomis iki 24-26, pajūryje iki 28 metrų per sekundę. Vilniuje įdienojus oras šils iki 1, Kaune ir Klaipėdoje iki 2 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus

Daugelis vairuotojų pamiršta savo pareigas pėstiesiems

Vis dar pasitaiko vairuotojų, kurie pėsčiąjį yra linkę praleisti tik tada, kai jis jau žengia ar yra įžengęs į perėją. Tačiau Kelių eismo taisyklės aiškiai sako, kad privaloma sustoti prie perėjos ir tuo atveju, kai pėsčiasis dar tik laukia galimybės žengti į ją.   Tauragės aps. VPK pareigūnai 2022 m. sausio 10-13 d. stebėjo, ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kaip to reikalaujama pagal taisykles. Rezultatai nedžiugina. Reido metu nustatyti 54 pažeidimai. Šilutės rajone 23 vairuotojams buvo surašyti administracinio nusižengimo

Taip pat skaitykite