Konservai šunims. Gairės renkantis

Tinkama šuns mityba gali padėti jam būti ne tik sveiku, energingu ir gražiu, tačiau taip pat ir jaustis mylimu. O to trokšta kiekvienas šuo, kuris drąsiai vadinamas pačiu geriausiu žmogaus draugu.

Žinoma, tinkamos mitybos raciono sudarymas – rimtas darbas. Šiuo metu rinkoje siūlomi konservai šunims yra labai įvairūs. Pateiksime Jums kelias esmines gaires, kurias reikia įvertinti renkantis.

Jos išskirtos veterinarų, kurie puikiai suvokia – ką reiškia geru, kokybišku maistu maitinamas šuo ir tokiu, kuris toli gražu neturėtų būti parduodamas prekybos centruose.

  •         Sudėtis.

Žinoma, pirmiausia reikia kuo daugiau dėmesio skirti sudėčiai. Tik tokiu atveju galite būti ramus, kad Jūsų šuo gauna geriausią maistą. Jeigu sudėties komponentai Jums atrodo sunkiai suprantami – internete visada galima rasti detalius paaiškinimus, kurie padės suvokti, ką reiškia kiekviena E.

  •         Veislė.

Kartais konservai šunims yra kategorizuojami ir pagal veislę. Paprasčiausiai kai kurių gyvūnų virškinimo sistema yra labai jautri, tad jiems reikalingas hipoalerginis maistas. Taip, jis kainuoja daugiau, tačiau juk verta vardan gyvūno sveikatos, taip?

  •         Gamintojas.

Pradėję ieškoti informacijos, galite pamatyti, kad tam tikri gamintojai yra plačiai žinomi ir sulaukia daug dėmesio, kai tuo tarpu kiti, deja, menkai. Ar visada geras prekinis vardas yra patikimiau? Nebūtinai. Tačiau tai gali būti vienas iš aspektų.

  •         Atsiliepimai.

Siūlome remtis ne tik kitų žmonių internete pateiktais komentarais apie vieną arba kitą maistą, tačiau taip pat ir tartis su savo veterinaru, kuris pagal Jūsų šuns sveikatą gali pasakyti – ar konkretūs konservai jam yra tinkami.

  •         Naudojimo patogumas.

Šiais laikais žmonės ieško patogumo visose gyvenimo sferose. Taigi, norisi, kad konservus būtų ne tik paprasta atidaryti, tačiau jie taip pat būti suskirstyti pagal žmogui patogiausia tūrį. Kadangi dažniausiai dideli konservų kiekiai greičiau genda – kur kas geriau pirkti tokius, kurie skirti vienam kartui. 

  •         Vitaminai.

Galiausiai, konservai šunims dažnai būna parduodami kartu su juose esančiais vitaminais, mineralais, kurie gali padėti Jūsų augintiniui būti ne tik sočiu, tačiau ir sveiku. Visada verta tokius pirkti, kadangi tuomet sutaupysite papildomai nepirkdami papildų, kurie bet kuriuo atveju reikalingi laimingam gyvūnui.

Kartą radus gerus konservus, Jūsų šuo, tikėtina, jais mėgausis visą gyvenimą. Taigi, skirti dėmesio smulkmenoms tikrai verta.

pr2021/92

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sėdę į transporto priemonę nepamirškime užsisegti saugos diržo!

Sausio 30-31 d. ir vasario 1-2 d. policijos pareigūnai sustiprino privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje išaiškinti 45 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Daugiausia saugos diržų nenaudojimo atvejų nustatyta Šilalėje – 24, Šilutėje – 17, Tauragėje – 3, Pagėgių savivaldybėje – 1. Nustatyti 3 vairuotojai (Šilalėje – 2, Šilutėje – 1), kurie vairuodami savo transporto priemones ne tik nesegėjo saugos diržų, bet ir naudojosi mobiliaisiais

Apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2022“ nugalėtojai

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas pasveikino „Metų ūkis 2022“ pirmosios vietos laimėtojus – įvairių rajonų 33-iejų ūkių šeimininkus.  Šiame sąraše yra Simona ir Egidijus Vičkai iš Šilutės rajono bei Donata ir Paulius Dargeliai iš Pagėgių krašto. Šventėje pagerbtiesiems įteikti žemės ūkio ministerijos padėkos raštai už pažangų ūkininkavimą. Lietuvos ūkininkų sąjunga ilgiausias tradicijas žemdirbių visuomenėje turintį konkursą „Metų ūkis“ surengė jau 229-ąjį kartą. Šįkart šventė įvyko  Panevėžyje, Juozo Miltinio dramos teatre. 2022 metais konkursas įvyko 33 savivaldybėse. Joms buvo suteikta galimybė

2022 m. „Sidabrinės nendrės“ premija paskirta Daliutei Reginai Žibaitienei

Dalia-Žibaitienė

Praėjusią savaitę „Sidabrinės nendrės“ premijos komitetas paskelbė, kad 2022 m. „Sidabrinės nendrės“ premija ir laureato ženklas suteikiamas pedagogei, poetei, visuomenininkei Daliutei Reginai Žibaitienei, kuri daug metų garsino Šilutės kraštą rajoniniuose, respublikiniuose ir užsienio leidiniuose bei renginiuose. D. Žibaitienės kandidatūrą „Sidabrinės nendrės“ premijai praėjusiais metais pateikė Šilutės Martyno Jankaus mokykla. Teikime rašoma, kad D. Žibaitienė yra Žemaitijos rašytojų bendrijos narė (nuo 1996 m.), Vilniaus menininkų klubo „Plekšnė“ narė (nuo 2008 m.), Lietuvos mokytojų literatų draugijos „Spindulys“ narė – nuo 2013 m.,

Prasideda Šilutės rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktoriaus 2022 m. veiklos ataskaitos

Šiandien, vasario 6 d., prasideda Šilutės r. savivaldybės  vadovų, Tarybos narių susitikimai su seniūnijų bendruomenėmis. Susitikimuose  atsiskaitoma už 2022 m. veiklą, kalbama apie problemas, šių metų planuojamus, atsakoma į gyventojų klausimus. Bendruomenės gali teikti siūlymų, į kuriuos būtų atsižvelgiama planuojant šių metų darbus. Susitikimai vyks: Usėnuose – vasario 6 d. 15 val.  seniūnijos salėje, Veržės g. Švėkšnoje – vasario 7 d. 15 val. seniūnijos salėje, Liepų a. 24; Juknaičiuose – vasario 8 d. 15 val. seniūnijos salėje Šiloko g. 3;

Taip pat skaitykite