Konservai šunims. Gairės renkantis

Tinkama šuns mityba gali padėti jam būti ne tik sveiku, energingu ir gražiu, tačiau taip pat ir jaustis mylimu. O to trokšta kiekvienas šuo, kuris drąsiai vadinamas pačiu geriausiu žmogaus draugu.

Žinoma, tinkamos mitybos raciono sudarymas – rimtas darbas. Šiuo metu rinkoje siūlomi konservai šunims yra labai įvairūs. Pateiksime Jums kelias esmines gaires, kurias reikia įvertinti renkantis.

Jos išskirtos veterinarų, kurie puikiai suvokia – ką reiškia geru, kokybišku maistu maitinamas šuo ir tokiu, kuris toli gražu neturėtų būti parduodamas prekybos centruose.

  •         Sudėtis.

Žinoma, pirmiausia reikia kuo daugiau dėmesio skirti sudėčiai. Tik tokiu atveju galite būti ramus, kad Jūsų šuo gauna geriausią maistą. Jeigu sudėties komponentai Jums atrodo sunkiai suprantami – internete visada galima rasti detalius paaiškinimus, kurie padės suvokti, ką reiškia kiekviena E.

  •         Veislė.

Kartais konservai šunims yra kategorizuojami ir pagal veislę. Paprasčiausiai kai kurių gyvūnų virškinimo sistema yra labai jautri, tad jiems reikalingas hipoalerginis maistas. Taip, jis kainuoja daugiau, tačiau juk verta vardan gyvūno sveikatos, taip?

  •         Gamintojas.

Pradėję ieškoti informacijos, galite pamatyti, kad tam tikri gamintojai yra plačiai žinomi ir sulaukia daug dėmesio, kai tuo tarpu kiti, deja, menkai. Ar visada geras prekinis vardas yra patikimiau? Nebūtinai. Tačiau tai gali būti vienas iš aspektų.

  •         Atsiliepimai.

Siūlome remtis ne tik kitų žmonių internete pateiktais komentarais apie vieną arba kitą maistą, tačiau taip pat ir tartis su savo veterinaru, kuris pagal Jūsų šuns sveikatą gali pasakyti – ar konkretūs konservai jam yra tinkami.

  •         Naudojimo patogumas.

Šiais laikais žmonės ieško patogumo visose gyvenimo sferose. Taigi, norisi, kad konservus būtų ne tik paprasta atidaryti, tačiau jie taip pat būti suskirstyti pagal žmogui patogiausia tūrį. Kadangi dažniausiai dideli konservų kiekiai greičiau genda – kur kas geriau pirkti tokius, kurie skirti vienam kartui. 

  •         Vitaminai.

Galiausiai, konservai šunims dažnai būna parduodami kartu su juose esančiais vitaminais, mineralais, kurie gali padėti Jūsų augintiniui būti ne tik sočiu, tačiau ir sveiku. Visada verta tokius pirkti, kadangi tuomet sutaupysite papildomai nepirkdami papildų, kurie bet kuriuo atveju reikalingi laimingam gyvūnui.

Kartą radus gerus konservus, Jūsų šuo, tikėtina, jais mėgausis visą gyvenimą. Taigi, skirti dėmesio smulkmenoms tikrai verta.

pr2021/92

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kodėl alergologo konsultacija reikalinga kiekvienam profilaktiškai?

Gera gyventi sveikai ir laimingai, tačiau toli ne kiekvienas gali džiaugtis tokia prabanga. Žinoma, skyrus užtekinai dėmesio savo sveikatai dažniausiai gero gyvenimo kokybė pasiekiama gana greitai, tačiau siūlome nepamiršti, kad skirti dėmesio reikia ne tik internetu skaitant straipsnius, tačiau taip pat ir reguliariai lankantis pas medikus.   Šiuo metu labai dažnas skundžiasi įvairiomis alergijomis, kurias dažniausiai sukelia maistas. Affidea imunologai tikina, kad reguliariai lankytis pas medikus apžiūrai dėl alergijų – verta. Apie tai kalbamės su alergologu-imunologu. Bet kokia alergija –

Viskas, ką reikia žinoti apie čiužinius

Čiužinys yra bene vienas iš dažniausiai naudojamų daiktų namuose. Nuo jo priklauso ir mūsų laimė bei gyvenimo kokybė. Tačiau kai pradedi ieškoti sau tinkamo miego palydovo, paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta. Ką reikia žinoti apie čiužinio medžiagas? Renkantis čiužinį, rekomenduojama atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių susideda čiužinio šerdis, nes jos lemia čiužinio kietumą, jo pritaikomumą prie kūno ir kitas savybes. Šiuo metu yra šiūlomas platus čiužinių asortimentas, įskaitant viskoelastinius, poliuretano putos ir spyruoklinius čiužinius su lateksu, kokosų, arklių

Arkivyskupas G. Grušas išrinktas Europos vyskupų konferencijų tarybos pirmininku

2021 m. rugsėjo 26 d. Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Linas Grušas išrinktas naujuoju Europos vyskupų konferencijų tarybos (CCEE) pirmininku. Jį išrinko Europos vyskupų konferencijų pirmininkai, susirinkę į plenarinę asamblėją Romoje. Arkivyskupas Gintaras Linas Grušas, kuriam rugsėjo 23 d. sukako 60 metų, CCEE pirmininko poste pakeičia italų kardinolą Angelo Bagnasco, vadovavusį šiai organizacijai nuo 2016 iki 2021 metų. Plenarinės asamblėjos Romoje metu išrinkti ir du nauji CCEE vicepirmininkai: Liuksemburgo arkivyskupas Jean-Claude Hollerich ir Tarptautinės šventųjų Kirilo ir Metodijaus vyskupų konferencijos Belgrade pirmininkas vyskupas Ladislav

Saulių Bukantą – į „Auksinės krivūlės riterius“

Šilutės r. savivaldybės taryba svarstys, ar teikti Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininko Sauliaus Bukanto kandidatūrą Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimui „Auksinės krivūlės riteris“. Šis apdovanojimas teikiamas Savivaldos dienos proga. S. Bukantas Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininku išrinktas 2017 m. Jis  organizuoja įvairius renginius, į įvairias iniciatyvas įtraukdamas įvairaus amžiaus bendruomenės narius. Savo dideliu noru ir užsidegimu prisidėjo prie naujų bendruomenės namų įkūrimo ir atidarymo šventės. Uostadvario kaime įrengė vaikų žaidimų aikštelę, prisidėjo išleidžiant Stasio Mėlinausko knygą „Rusnė Šaktarpio skaitiniai“, kartu su

Taip pat skaitykite