Kokius užmojus įtrauks į 2023-2025 metų veiklos planą?

Šią savaitę suplanuoti Šilutės rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiai. Paskutinį lapkričio ketvirtadienį turėtų vykti Tarybos posėdis. Komitetai sprendžia, ką jame svarstyti Tarybai.  

Komitetų posėdžiuose svarstoma, ar pakeitus, papildžius Šilutės rajono savivaldybės 2023-2025 m. strateginį veiklos planą, patvirtintą Tarybos 2022 m.  gruodžio 22 d.

Naujovės liečia Ugdymo kokybės ir sporto plėtros, Socialiai saugios ir sveikos aplinkos kūrimo ir Investicijų pritraukimo ir verslo vystymo programas  bei Socialiai saugios ir sveikos aplinkos kūrimo programos priemonių pavadinimus.

Dalį projektų, kuriuos siūloma įtraukti į Šilutės rajono savivaldybės 2023-2025 m. strateginį veiklos planą, jau pristatėme lapkričio 20 d. publikacijoje, šįkart pristatome likusius.

Krantinė/prieplauka Rusnėje

Projektas „Krantinės/prieplaukos įrengimas Šilutės rajono savivaldybėje“. Jo tikslas – patogus, greitas ir kokybiškas susisiekimas vidaus vandens keliais. Įgyvendinus projektą regiono gyventojai bei turistai galės aktyviai naudotis ne tik pačiais vandens keliais, bet ir gerai išvystyta infrastruktūra – racionaliai išdėstytu uosteliu, patogiais privažiavimais prie laivų sustojimo vietų. Maršrutais plaukiojantys keleiviniai laivai ne tik gabentų keleivius, bet ir galėtų pasiūlyti rekreacinę pramogą turistams bei poilsiautojams pačioje Rusnės saloje.

Bendra projekto vertė viršytų 8,4 mln. Eur, iš jų beveik 7,2 mln.  Eur būtų Europos Sąjungos lėšos (85 proc.), 1,2 mln.  Eur – savivaldybės biudžeto lėšos (15 proc.).

Projektas „Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje esančių kapinių tvarkymo darbai“. Būtų įrengiama nauja infrastruktūra plečiant kapinių plotą, rastųsi pėsčiųjų takai, platinama ir sutvarkoma automobilių stovėjimo aikštelė, įrengiamas apšvietimas, vandentiekio tinklai, kolumbariumams skirtos vietos.

Kuriant socialiai saugią ir sveiką aplinką

Socialiai saugios ir sveikos aplinkos kūrimo programoje keičiami priemonių pavadinimai.

„Socialinių paslaugų teikimas, pasitelkiant NVO ir kt. įstaigas (Vaikų dienos socialinės priežiūros, reabilitacijos neįgaliesiems bendruomenėje ir transporto paslaugos)“ pavadinimas į „Socialinių paslaugų teikimas, pasitelkiant NVO ir kt. įstaigas (Vaikų dienos socialinės priežiūros ir transporto paslaugos)“.

Projektas „Reabilitacijos neįgaliesiems projektas kartu su administravimu (164)“ pavadinimas „Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje teikimas kartu su administravimu“.

Projektas „Parama skurstantiems asmenims (maisto produktais)“ pavadinimas keičiamas  į „Parama skurstantiems asmenims“. Šios programos tikslas – spręsti materialinio nepritekliaus problemą labiausiai skurstantiems asmenims, įskaitant vaikus, suteikiant pagalbą asmenims įsigyti maisto produktų ir (ar) būtinojo vartojimo prekių.

Pagal Savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

IN MEMORIAM Gerdrūta Leškytė (1942 03 04–2023 12 05)

IN MEMORIAM Gerdrūta Leškytė (1942 03 04–2023 12 05) Pamario bibliotekininkų bendruomenę pasiekė skaudi žinia. Žiemiškai baltą gruodžio 5-osios rytą Amžinybėn iškeliavo buvusi ilgametė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotoja Gerdrūta Leškytė. Daugelis šilutiškių ją prisimena kaip Giedrę iš bibliotekos. Gerdrūta Leškytė gimė 1942 kovo 4 d. Upynoje, Šilalės rajone. 1959 m. baigė Upynos vidurinę mokyklą. Taip pačiais metais pradėjo dirbti Lietuvos TSR valstybinėje respublikinėje bibliotekoje (dabar – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka). 1965–1968 m. dirbo Šilalės rajono Upynos vidurinės

Atsakė, kiek elektros sunaudoja kalėdinės girliandos: suma gali siekti ir eurą, ir kelis šimtus

Artėjant Kalėdoms, norisi namus papuošti elektrinėmis girliandomis ir dekoracijomis, tačiau dažną stabdo dvejonės, kaip tokios puošmenos gali išauginti sąskaitas už elektrą. Ekspertai sako, kad vienareikšmiškai pasakyti, kiek elektros sunaudos kalėdinės dekoracijos, yra sudėtinga, nes tai priklauso ir nuo jų parametrų, ir nuo naudojimo laiko. „Elektrinės girliandos turi labai daug parametrų, kurie gali lemti tokių papuošimų elektros sunaudojimą: girliandos ilgis, lempučių kiekis joje, lempučių tipas ir galingumas. Labiausiai elektros sunaudojimas priklauso nuo girliandos lempučių kiekio, tipo ir galingumo, tad į tai

Popietė „Advento vainikas kitaip“

​Švėkšnoje veikiantis „Diemedžio“ ugdymo centras interneto svetainėje pasidalijo šia gera žinia. ​Adventas – laukimo ir susikaupimo, gerų darbų metas. Norisi draugauti, būti geresniais kitiems, dažniau nusišypsoti. Advento simbolis – vainikas, kuris reiškia šviesos troškimą. Gruodžio 2 dieną, ,,Diemedžio” ugdymo centre vyko edukacinė popietė „Advento vainikas kitaip“, kurią organizavo auklėtoja Vilma Uselienė. Popietė prasidėjo B. Fererro istorija apie 4 advento vainiko žvakes, kurios simbolizuoja taiką, tikėjimą, meilę ir viltį. Ši istorija privertė susimąstyti apie tai, kaip svarbu išsaugoti viltį, nes kol

Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje – „Laiškas Gediminui“

Šių metų spalio-lapkričio mėnesiais Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje buvo įgyvendinamas mokyklinis projektas „Laiškas Gediminui“. 2023-ieji metai yra paskelbti Gedimino laiškų metais, todėl vienas iš projekto tikslų ir buvo paminėti šį istorinį įvykį. Mokiniai, dalyvaudami šiame svarbiame projekte, pagilino savo istorines žinias apie Lietuvos kunigaikštį Gediminą, suprato jo rašytų laiškų svarbą, sužinojo, kas padėjo kunigaikščiui jo sumanymą išpildyti ir su kokiais instrumentais buvo rašomi laiškai. Pirmoje projekto dalyje mokiniai buvo supažindinti su daugybe knygų, esančių bibliotekoje, apie garsųjį Gediminą. Antroje

Taip pat skaitykite