Kokius šviestuvus rinktis svetainei?

šviestuvai_svetaineiSvetainėje galima naudoti įvairius šviestuvus. Nebijokite eksperimentuoti, šviesa gali daryti stebuklus. Norėdami išsirinkti geriausią svetainės apšvietimą, atsižvelkite į kambario dydį, sienų spalvą, kilimą ar grindis ir langų išdėstymą bei jų skaičių. Svetainė dažnai būna sujungta su virtuve, todėl būtina suderinti abiejų kambarių apšvietimą.

Ant paviršiaus montuojami šviestuvai

Jei jūsų svetainės lubos žemesnės, rekomenduojame ant paviršiaus montuojamus šviestuvus arba lubinius šviestuvus. Jie suteikia pakankamai išsklaidytos šviesos ir optiškai padidina patalpą. Kai kuriuos ant paviršiaus montuojamus šviestuvus galima valdyti nuotoliniu būdu ir nustatyti skirtingas apšvietimo spalvas.

Jei turite didesnę svetainę su aukštomis lubomis, labiau tinka pakabinami svetainės šviestuvai. Jie puikiai atrodys kambario centre virš valgomojo stalo. Trumpai tariant, šviestuvas turėtų derėti prie interjero. Jei jūsų svetainė įrengta senoviniu stiliumi, rekomenduojame naudoti kaimišką, rotanginį arba vitražinį apšvietimą. Jei pageidaujate modernaus stiliaus, tinka modernūs šviestuvai.

Įleidžiamieji šviestuvai aplinkai kurti

Didesniuose gyvenamuosiuose kambariuose tinka pastaruoju metu populiarūs įleidžiamieji prožektoriai. Jie sužavės savo išvaizda, o jų privalumas tas, kad kai kuriuos galima išdėstyti įvairiomis kryptimis, todėl nė vienas kampas neliks tamsus. Norint sukurti malonią atmosferą ir praskaidrinti interjerą, tinka LED įleidžiamieji šviestuvai, kurie labai efektyviai naudoja energiją ir kartu kuria stebuklus.

Ar reikia laisvai pastatomų šviestuvų svetainei?

Jei norite atsipalaiduoti sėdėdami fotelyje, rekomenduojame naudoti grindų šviestuvus. Jų yra platus asortimentas. Kai kuriuos iš jų galima pritemdyti arba keisti jų spalvą. Kitas svetainės apšvietimo tipas – stalinės lempos, kurios ypač naudingos, jei svetainėje turite darbo vietą.

Spręsdami dilemą, kokį šviestuvą pasirinkti svetainėje, dažniausiai renkamės grandiozinius modelius. Tačiau toks variantas ypač tinka dideliuose kambariuose. Nedideliame kambaryje gali paaiškėti, kad toks šviestuvas optiškai užgožia kambarį, todėl gali susidaryti įspūdis, kad kambarys yra perkrautas.

Taip pat verta prisiminti, kad svetainės šviestuvai turėtų būti susiję su patalpos stiliumi. Nikelis, chromas, plienas ir stiklas neabejotinai derės prie skandinaviško stiliaus erdvių. Jei vis dėlto pasirinkome senovinį stilių, pirmiausia rinkimės krištolą, kuris labiau primena praeities atmosferą.

pr2023/10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite