Kokias plyteles rinktis grindims? 

Jeigu norite, kad plytelėmis išklijuotos kambarių grindys po kurio laiko neimtų skilinėti, atidžiau jas rinkitės, turėdami omenyje, jog sienoms skirtos plytelės visiškai netinka grindims. Praktiškiausios ūkiškiems žmonėms – tai keraminės plytelės grindims.

Kokiomis techninėmis savybėmis turi pasižymėti keraminės grindų plytelės?

Keraminės grindų plytelės yra plonesnės ir papuoštos margaspalviais raštais, todėl gražesnės už kitas.

Grindų plytelėms yra nustatomas dilumo rodiklis (PEI). Kuo jis didesnis, tuo atsparesnė plytelė. Jei patalpa bus daugiau lankoma už kitas, jos grindis reikia išklijuoti didžiausio atsparumo dilimui plytelėmis, jei mažiau – tai ir dilumo rodiklis gali būti mažesnis. O patsai dilumo rodiklis yra skirstomas į penkis lygius. Penktojo lygio plytelės yra pačios tvirčiausios.

Už kokias savybes labiausiai yra vertinamos keraminės grindų plytelės?

Keramines grindų plyteles vartotojai giria už tai, kad jos yra tvirtos ir ilgaamžės, o jų dekoras malonus akiai. Be to, šio tipo plytelės yra patrauklios ir savo gera kaina. Keraminės plytelės garsėja savo stilistiniu išskirtinumu, kuris leidžia išmėginti pačius netikėčiausius kūrybinius sumanymus. Šiomis plytelėmis galima padengti virtuvės, vonios arba svetainės grindis. Šviesesnės plytelės yra atsparesnės dilumui negu tamsesnės. Privačiame name labiausiai praktiškiausia  naudoti glazūruotas keramines plyteles, jų pasirinkimas itin platus. Jas nesudėtinga valyti, nes nešvarumai prie glazūruoto paviršiaus mažiau limpa.

Ką galima pasakyti apie keraminių plytelių fizines ir spalvines savybes?

Keraminės plytelės įprastai būna gaminamos arba iš raudono, arba iš balto molio. Tiesa, iš pastarojo jų pagaminama žymiai mažiau.

Gamybos proceso pabaigoje keraminės plytelės padengiamos glazūra, kuri grindų plyteles padaro atsparias dilimui. Jeigu akį rėžia glazūros blizgesys, galima rinkti matines arba pusiau matines grindų dangai skirtas plyteles.

Kadangi keraminės plytelės sutraukia į save vandenį, jų jokiu būdu negalima naudoti lauko sąlygomis, pavyzdžiui, jomis padengti terasos grindis, nes atėjus šalčiams ledas bemat jas suskaldys į šipulius. Tačiau dėl tos pačios fizinės savybės jos kuo puikiausiai tinka vonios kambario grindims, nes čia vanduo joms nė trupučio nepakenks.

 pr2022/088

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite