Kokias kavos pupeles rinktis kavos aparatui?

Mėgstate gerti skanią, šviežią ir aromatingą kavą? Planuojate ar jau įsigijote kavos aparatą? Kokias išsirinkti kavos pupeles, kad patirtumėte didžiausią malonumą?

Kavos pupelių rūšių šiais laikais yra labai daug ir įvairių, todėl visai normalu, jog pradedantiesiems kavos mėgėjams yra sudėtinga išsirinkti iš plataus asortimento. Todėl žmonėms, kurie tik pradeda kavos skonių kelionę rekomenduojame pradėti nuo tradicinių kavos pupelių ragavimo.  Kavos aparatas padės jums atskleisti tikrą kavos skonį, nes kavos pupelės bus šviežiai sumaltos ir aromatingos. Pagrindinės ir populiariausios kavos pupelių rūšys yra trys: arabika, liberika ir robusta.

Arabika – ši kavos rūšis yra viena iš populiariausių, užima net 70 % visos kavos  rinkos. Šios kavos visuomet rasite prekybos centruose ir kavinėse. Dažnai ant kavos pakuotės galite išvysti užrašą „100% Arabika“. Tokiu būdu yra pažymima, jog kava yra aukštesnės kokybės. Iškart pasigaminę kavos su kavos aparatu, pajusite nepaprastai malonų ir viliojantį kavos aromatą, kuris sužadins visus jūsų skonių receptorius. Ši kavos rūšis yra gaunama iš Coffea Arabica kavamedžių uogų. Nors šios kavos pupelės kilo Etiopijos, daugiausiai šios kavos pupelių išgaunama Brazilijoje.

Liberika – nedidelį procentą užimanti kavos rinkoje, tačiau taip pat nepaprasto skonio ir aromato turinti kavos rūšis. Šios pupelės deri ant kavamedžių, kurie užauga net iki 20 metrų dydžio, nors tai nėra pati populiariausia kavos rūšis, tačiau skoniu tikrai niekam nenusileidžia. Šių kavos pupelių pavadinimas yra kilęs nuo kilmės vietos – Liberijos. Dažniausiai ji auginama Afrikoje ir Azijoje, o daugiausiai užauginama Filipinuose. Iš šių kavos pupelių gaminama tirpi kava.
Robusta – tikriems stiprios kavos fanams. Šios kavos skonis kartus ir po skonis lieka sausas, taip pat ši kava turi daug kofeino, net du kartus daugiau nei arabikos. Šios kavos pupelės yra smulkios, viduryje turi įskilimą. Primena grūdus. Robustos kavos pupelės auga pakankamai žemuose kavamedžiuose. Yra atsparios saulės spinduliams ir kenkėjams. Ši kavos rūšis rekomenduojama tiems, kas mėgsta stiprią ir sunkesnio skonio kavą. Puikus pasirinkimas ryte.

Kavos aparatas jums padės pajusti tikrąjį kavos skonį. Šviežiai maltos pupelės turi stipresnį skonį ir gardų aromatą, kurį galėsite užuosti net iš kito kambario. Taip pat gerdami kavą iš kavos aparato, puodelyje neliks kavos tirščių, o tai dar labiau padidina kavos gėrimo malonumą.

pr2021/44

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia

Šią savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia į renginius: rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 18 val. Šilutės Vydūno gimnazijoje prasidės reguliarūs kino seansai „KINO DEBESYS“, į kuriuos šilutiškius kviesime kiekvieną ketvirtadienį. Šią savaitę kviečiame žiūrėti daug gerų įvertinimų sulaukusį, pirmąjį vaidybinį režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „IZAOKAS“. Daugiau inf. https://www.facebook.com/KINOdebesysSilute rugsėjo 25 d. (šeštadienį), 16 val. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyks baigiamasis klasikinės muzikos festivalio „MUZIKINĖ VERDENĖ” koncertas. Programoje: KAUNO VALSTYBINIS CHORAS kartu su soliste, LNOBT operos viltimi pripažinta AISTE PILIBAVIČIŪTE.

Ar tvarkys Švėkšnos sinagogą?

Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai renkasi į komitetų posėdžius. Po mėnesio atostogų rengiamasi rugsėjo gale vyksiančiam Tarybos posėdžiui. Vienas iš svarstomų sprendimo projektų yra dėl pritarimo projektui „Švėkšnos sinagogos sutvarkymas ir pritaikymas turizmui“. Pritarimas reikštų įsipareigojimą  prisidėti prie projekto finansavimo iš Savivaldybės biudžeto ne mažiau kaip 15 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų bei užtikrinti netinkamų finansuoti, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinų išlaidų padengimą ir tinkamų finansuoti išlaidų dalį, kurių nepadengia projektui skiriama parama. Pagal projektą numatyti Švėkšnos sinagogos kapitalinio remonto darbai bei

Taip pat skaitykite