Kokias gėles rinktis jubiliejaus proga

Jei įprasti gimtadieniai dažniausiai minimi draugų ir artimųjų rate, jubiliejai priešingai – suburia kur kas platesnį ratą. O kuo didesnė šventė – tuo didesnis ir pasiruošimas reikalingas. Mūsų kultūroje neatsiejama švenčių dalis yra gėles, kurias įprasta dovanoti tek vyrams, tiek moterims. Kurias iš jų geriausia rinktis jubiliejaus proga?

Karalienės rožės

Rožės – tai klasika, kuri niekada nesensta ir visada tinka. Rožės džiugina plačia spalvų palete, todėl nesunkiai galima išsirinkti gėlių ir vyrui, ir moteriai. Rožės puikia atrodo ir vienos, ir derinamos su kitomis gėlėmis ar žaluma. Tai gana solidi gėlė, todėl galima dovanoti ir vieną didesnį žiedą, ir kone standartu jubiliejaus proga tapusią puokštę didžiulių rožių žiedų. Tiesa, rožių puokštę gali būti sunku transportuoti, ypač jei pasirinktos ilgos gėlės, todėl tokiu atveju patogu naudotis gėlių pristatymo paslaugomis.

Sezoninės gėlės

Priklausomai nuo sezono varijuoja ir sezoninių gėlių pasiūla. Šios gėlės dažnai būna kiek pigesnė alternatyva, nes turi būti greičiau išparduodamos, pardavėjams nepalanku jų ilgai laikyti, nes paprastai sezoninės gėlės būna lepesnės, trumpiau laikosi nuskintos. Tai gali tapti savotišku sunkumu, nes gėlės gali greitai nuvysti, jomis pasirūpinti reikia prieš pat šventę, o tai reiškia papildomus rūpesčius ieškoti vietos, kur gėles bus galima įsigyti arba užsakinėti iš anksto. Šiuo atveju taip pat geras sprendimas yra gėlių pristatymas, nes net ir sezoninės gėlės bus atvežtos šviežios, nenuvytusios ir reikiamu laiku.

Kitos alternatyvos

Nors gėlės vis dar gaji tradicija, dažnėja ir kitokių pasirinkimų, kuomet jos keičiamos šiuolaikiškomis alternatyvomis – puokštėmis iš saldainių, vaisių, daržovių, javų, kitų augalų. Šios puokštės turi privalumų, nes tokių alternatyviųjų gėlių pristatymas yra paprastesnis, jos dažnai nebūna tokios gležnos, kur kas atsparesnės, nei įprastos, gyvos gėlės. Daugelis renkasi valgomas puokštes dėl to, kad jos yra praktiškos – vaisius, daržoves ar saldainius galima suvalgyti, panaudoti maisto ruošoje. Tačiau dažniausiai jos lygiai taip pat kaip įprastos puokštės, būna laikomos tol, kol atrodo gražiai, puošniai, o vėliau keliauja į šiukšlių dėžę, todėl pagrindiniu argumentu, renkantis gėles jubiliejaus proga turėtų išlikti estetika.

Jeigu norite užsisakyti gėlių pristatymą į namus ar darbą kreipkitės į Floravitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilgalių bibliotekoje – muzikos ir meno vakaronė „Vasarėlė kviečia susitikti…“

Parodos autorė nėra profesionali fotografė. Fotografuoti mėgstančiai Irenai Dapkuvienei visuomet patiko stebėti gamtą, todėl  ilgainiui ji nusprendė įamžinti patikusias akimirkas. Ypač patinka fotografuoti spontaniškai, be didesnio pasiruošimo. Kaip pasakojo parodos autorė, pradžioje sunkiai sekėsi įvaldyti fotoaparato subtilybes, tačiau, įdėjus nemažai pastangų, fotografuoti pavyksta vis geriau ir lengviau. Taip pat renginio dalyviai galėjo susipažinti  su ankstesniais p. Irenos fotografijos darbais, kurie prieš metus taipogi buvo eksponuoti Šilgalių bibliotekoje ir skirti Tėvo dienai paminėti. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo parodos autorei Irenai Dapkuvienei

Vasara kvepiančios uogos

Vasara neįsivaizduojama be saulės, vandens, ledų ir šviežių uogų bei vaisių. Jau pačioje šiltojo sezono pradžioje naujojo derliaus uogos pasiekė parduotuves, o jų populiarumą rodo ir parduodami kiekiai, kurie vasarąženkliai padidėja. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad šviežios uogos sulaukia didelio susidomėjimo ir jų paklausa išauga. „Jau sezono pradžioje pirkėjams siūlome platų šviežių uogų asortimentą. Gyventojai itin būna pasiilgę braškių, tačiau matome ir kitų šviežių uogų, pavyzdžiui, trešnių ar šilauogių paklausą. Iš esmės šviežių uogų paklausa, palyginus

Lietuvos paštas: modernizavus siuntų skirstymą išryškėjo gyventojų adresų problema

Praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo Lietuvos pašto perėjimo prie automatizuoto skirstymo, išryškėjo netinkamų gyventojų adresų problemos mastas – oficialiose valstybės duomenų bazėse daugiau nei 100 tūkst. nepilnų adresų (pavyzdžiui, nurodyta tik gyvenvietė be gatvės ir namo numerio), todėl laiškai ir siuntos šiais adresais gavėjų nepasiekia. Lietuvos paštas ėmėsi laikinų priemonių šiai problemai sumažinti, tačiau ilgalaikiam sprendimui būtinas atsakingų institucijų įsitraukimas. „Nepilnų adresų problema egzistavo jau seniai, tačiau perėjus prie modernios išmanaus skirstymo sistemos išryškėjo tikrasis šios problemos mastas.

5 atsakymai apie vienišo asmens išmoką: ką reikia žinoti

Jau nuo liepos 1 dienos bus skiriama 28 eurų dydžio vienišo asmens išmoka. Planuojama, kad prašymą jai gauti bus galima pateikti ne tik internetu asmeninėje paskyroje ar atvykus į teritorinį „Sodros“, bet ir telefonu.   KAS GALI GAUTI IŠMOKĄ NUO 2021 M. LIEPOS 1 d.? Tokią teisę turi vieniši asmenys, gaunantys: •    šalpos senatvės pensiją, •    šalpos neįgalumo pensiją (išskyrus neįgalius vaikus iki 18 metų), •    šalpos kompensaciją, jeigu ją gauna senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo ar netekęs 60 proc. ir

Taip pat skaitykite