Kokį vandens siurblį pasirinkti daržo laistymui?

Kaime bei sodybose gyvenantys ar laisvalaikį ten leidžiantys žmonės dažnai susiduria su daržo laistymo problema. Laistyti daržą rankiniu būdu yra ne tik nepatogu, tai užima itin daug laiko, kurį galėtumėte skirti savo pomėgiams ar poilsiui.

Jeigu sklype yra vandens šaltinis, rekomenduojama įsigyti vandens siurblį, kuris galės palengvinti jums daržo laistymą. Prieš įsigyjant įrenginį sodo laistymui, svarbu atsižvelgti į pagrindinius aspektus, kurie galėtų padėti pasirinkti tinkamiausią vandens siurblį:

  • Vandens šaltinis. Vandens siurblio tipas dažnu atveju priklauso nuo vandens šaltinio. Pvz., tai gali būti šulinys, upelis, ar tvenkinys.
  • Vandens gylis. Tai vienas svarbiausių aspektų, renkantis vandens siurblį. Jeigu vanduo šulinyje yra giliau nei įprastai, tokiu atveju vandens siurblio galingumas turėtų būti didesnis.
  • Laistymo vieta bei ploto dydis taip pat gali turėti įtakos siurblio galingumui bei jo tipo parinkimui.
  • Energijos šaltinis. Vandens siurbliai gali turėti skirtingus energijos šaltinius: benzinas, dyzelis, elektra. Tačiau kokį pasirinksite, priklauso nuo poreikių bei galimybių.
  • Kokybė ir gamintojas. Perkant tokio tipo įrenginį svarbu atsižvelgti į tai, jog jis būtų kuo kokybiškesnis, mažai gestų ir tarnautų ilgai. Kokybės kriterijus neretai priklauso nuo gamintojo. Dažniausiai rekomenduoja rinktis geriau žinomų prekės ženklų vandens siurblius, kurie pasižymi kokybe bei patvarumu.
  • Perkant daugelį gaminių, svarbu įvertinti kainos ir kokybės santykį. Tačiau tik suvokę, kokio tipo įrenginio jums labiausiai reikia, galėsite pasirinkti tokį prietaisą, kurio kaina bus jums priimtiniausia.
  • Techninės charakteristikos. Atsižvelgiant į visus poreikius, vandens siurblį galima rinktis pagal pagrindines charakteristikas: įtampa, galingumas, slėgis, diametras, našumas, kt.

Jeigu nesate tikri koks vandens siurblys būtų jums tinkamiausias, pasikonsultuokite su šios srities specialistais. Įvertinę visus aukščiau išvardintus aspektus, jie parinks jums labiausiai tinkamą, kokybišką gaminį, kuris tarnaus ne vienerius metus.

Daugiau informacijos apie vandens siurblius galite rasti internetu. Galėsite ne tik lengvai palyginti skirtingų, jums patikusių, produktų kainas, bet ir paanalizuoti technines savybes, klientų atsiliepimus.

pr2023/160

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Prasidėjus rudens treniruočių sezonui, daugėja traumų ir nelaimingų atsitikimų

Rugsėjį prasidėjęs rudens treniruočių sezonas išaugino traumų ir nelaimingų atsitikimų skaičių – ir vaikai, ir suaugusieji kenčia nuo raumenų patempimų, galūnių išnarinimų ar net menisko plyšimų. Ekspertai pataria, į ką atkreipti dėmesį, norint išvengti traumų ir saugiai grįžti į sporto rutiną. „Žmonėms koją pakiša jų prisiminimuose išlikęs jausmas, jog sportuodami jie gali rinktis sudėtingiausius pratimus ir atlaikyti intensyvų krūvį, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Jei vasarą nesportavote, raumenys ir sąnariai prarado tonusą. Kūnas nėra pasiruošęs intensyvioms treniruotėms. Dėl to žmonės

Eismo saugos ekspertė įvardijo 4 elementus, padedančius užtikrinti saugumą kelyje

Eismo saugumas keliuose išlieka didele ir opia problema Lietuvoje: fiksuojamas didelis avaringumas, daugėja žuvusių keliuose. Remiantis Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, 2023 metų I pusmetį šalies keliuose žuvo net 72 žmonės, o tai 41 proc. daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį. Leistino greičio viršijimas, vairavimas esant neblaiviam, pėsčiųjų neatidumas gatvėse ir keliuose – pagrindinės priežastys, dėl kurių keliuose nutinka nelaimės. Lietuvos automobilių kelių direkcijos eismo saugos ekspertė Indrė Žilakauskienė įvardino 4 pagrindinius saugos keliuose elementus, į kuriuos atsižvelgus galėtume

Sutrikus sveikatai užsienyje lietuviai su medikais galės konsultuotis nuotoliu

Nors vasara baigėsi, lietuviai jau įtemptai planuojasi savo rudens bei žiemos išvykas. Paprastai joms renkamasi egzotinės arba aktyvaus poilsio kryptys. Ekspertai pažymi, kad atostogų metu gausu ne tik įspūdžių, bet ir galimybių patirti traumas arba sveikatos negalavimus, o tokiais atvejais  ypač svarbi greita ir kokybiška pagalba. Kelionių pikas tik prasideda Atostogos maždaug pusei lietuvių siejasi su poilsiu užsienyje, todėl nenuostabu, kad savo išvykas tautiečiai planuojasi vos pasibaigus vasarai. „Stebėdami pranešimų apie patirtas traumas ir sveikatos sutrikimus dinamiką pastebime, kad lietuviai

Spalis: policijos reidai

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja apie spalio mėnesį vykdomas respublikines prevencines priemones, skirtas eismo dalyvių elgesio keliuose kontrolei užtikrinti. Spalio 2-5 d. – transporto priemonių vairuotojų nesustojimo prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles, kontrolė. Spalio 9-15 d. – pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė. Spalio 16-18 d. ir 27-29 d. – pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą

Taip pat skaitykite