Kodėl vyrai mielai sportinius krepšius keičia į kuprines?

Kadangi vyriškos kuprinės yra gana patogios ir talpios, todėl praktiškesnės už sportinius krepšius.  Vyrai noriai jas renkasi leisdamiesi į darbą, kelionę, ar treniruotę. Be to, gera kuprinė padeda tolygiai paskirstyti svorį ant nugaros, tad nešiojamą kompiuterį ar kitus sunkesnius daiktus kuo patogiausiai galima neštis ant nugaros užsidėjus.

Kokių savybių turi turėti kokybiška vyriška kuprinė?

kuprinėDaug laiko praleidžiantiems viešajame transporte, keliaujantiems pėsčiomis lauko keliais ir takeliais, žingsniuojantiems miesto gatvėmis vyriška kuprinė turėtų idealiai tikti prie jos savininko kūno sudėjimo ir ūgio. Tik tada ją bus patogu nešioti. Taip pat svarbu, kad bent dalis kuprinės būtų neperšlampama. Tada ir joje esantys daiktai išliks sausi.

Nuo ko priklauso kuprinės talpumas?

Vyriška kuprinė turi būti labai talpi, kad be jokio vargo sutilptų reikalingiausi daiktai. Tam puikiai pasitarnauja ne tik bendras kuprinės dydis, bet ir sumaniai išdėstyti vidiniai jos skyriai.

Pavyzdžiui, vienas skyrius turėtų būti skirtas nešiojamam kompiuteriui įdėti. Praverčia nedidelė slapta kišenėlė pinigams, kortelėms ir dokumentams laikyti. Šaunu, jei kuprinės šone yra įtaisyta mova gertuvei laikyti.

Kokios yra populiariausios vyriškų kuprinių spalvos?

Iš mados nesitraukia juodos, rudos, žalios ir tamsiai mėlynos kuprinės. Tačiau joms populiarumu nenusileidžia ir pastelinės šviesios alyvinės ir persikinės spalvos bei ryški oranžinė ir geltona spalva. Itin yra vertinamos odinės kuprinės, nes jos tarnauja labai ilgai – kuo labiau nusitrina, tuo geriau atrodo.

Į ką yra svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis kuprinę?

Vyriškų kuprinių kainos yra įvairios. Net jeigu rinksitės kurią nors žinomo prekinio ženklo kuprinę, tai dar nereiškia, jog ji brangiai kainuoja. Tik reikia atidžiai pasidomėti pardavėjų siūlomomis kainomis, nes jos yra labai skirtingos.

Tad ir smarkiai neišlaidaujant galima įsigyti tikrai kokybišką gaminį. Pirkdami kuprinę internetu, būtinai pasidomėkite pirkėjų atsiliepimais apie šios rūšies prekę. Tik tada, kai įsitikinsite, jog jūsų pasirinkta prekė pirkėjų minima geru žodžiu, užsisakykite ją.

pr2023/171

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje atidaryta garsoteka. Kas tai?

Ilgai puoselėta bibliotekos kolektyvo mintis bibliotekoje įkurti kampelį, kur būtų galima ne tik skaityti, bet ir klausytis knygų, poezijos, kraštiečių kūrybos ar atsiminimų, jau materializuota. Rugsėjo 26-os popietę į Vydūno viešosios bibliotekos naujai įkurtos garsotekos atidarymą rinkosi bičiuliai ir svečiai. Planuojama, jog ši erdvė suteiks galimybę skaityti tiems, kurie to daryti negali dėl regėjimo ar kitų problemų, ar tiesiog norintiems atsipūsti nuo kasdienybės. Ši erdvė taipogi galės tapti patogia darbo vieta lankytojams: studentams, mokiniams ar dirbantiesiems. Garsoteka bus nuolat plečiama,

Fizinis aktyvumas, smegenų lavinimas ir miegas – svarbiausi būdai, padedantys gerinti atmintį

Atmintis – gyvybiškai svarbi žmogaus gyvenimui. Dauguma situacijų, kai ką nors pamirštame, eikvoja mūsų laiką ir kelia įtampą. Didėjant informacijos srautams, greitėjant gyvenimo ritmui, nemažai žmonių skundžiasi suprastėjusia atmintimi. Dėl to nukenčia gyvenimo kokybė. Specialistų teigimu, atmintį, kaip ir kūną, reikia nuolat lavinti. Geriausiai tai atliekame kokybiškai išsimiegodami, būdami fiziškai aktyvūs, subalansuotai maitindamiesi ir kontroliuodami stresą. Pasak Šeškinės poliklinikos medicinos psichologės Monikos Zarembaitės, atmintis žmogui yra labai svarbi. Be jos ne tik nieko neišmoktume, bet ir neprisimintume pernykščių vasaros atostogų

Tyrimas: ketvirtadalis į pensiją išėjusių lietuvių planuoja dirbti toliau

25 proc. arba lygiai ketvirtadalis lietuvių, pasiekę pensinį amžių, ketina ir toliau dirbti bent dalį darbo dienos, rodo Baltijos šalių gyventojų apklausos duomenys. Beveik pusė jų – 12 proc. – planuoja likti dirbti pilnu etatu. Psichologų teigimu, pasilikti darbe sulaukus pensijos gyventojus skatina kompleksinės priežastys, tarp kurių finansinis saugumas – nėra vienintelė. „Citadele“ banko užsakymu „Norstat“ atliktos reprezentatyvios gyventojų apklausos duomenys rodo, kad Lietuvoje, sulaukę pensinio amžiaus pilnu etatu planuoja dirbti 12 proc., o dalį etato – 13 proc. gyventojų.

Apmokės gydymo įstaigoms viršsutartines paslaugas

Siekiant gerinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą pacientams, numatoma gydymo įstaigoms apmokėti visas šiais metais virš sutarties suteiktas ambulatorines, dienos stacionaro bei dienos chirurgijos  ir slaugos paslaugas. Tam bus skirtos reikiamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšos. Tikimasi, jog šis sprendimas paskatins gydymo įstaigas priimti daugiau naujų pacientų, trumpės paslaugų laukimo eilės. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad vykdomas pažadas, duotas gydymo įstaigoms, didesne apimtimi apmokėti už suteiktas sveikatos paslaugas, taip sprendžiant eilių problemą. „Po pandemijos sveikatos apsaugos sistema susidūrė su

Taip pat skaitykite