Kodėl verta įsigyti mobilų namelį?

mobilusNereikia manyti, jog mobilūs nameliai – tai neišvaizdi keturkampė dėžė, neturinti nieko bendro su modernumu. Juos galima suprojektuoti pagal kliento pageidavimą. Dažnai pasirenkami tokie variantai, kai šie nameliai turi didelius panoraminius langus, įspūdingai dekoruotas duris, esama namelių ir su įvairių formų terasomis.

Kokia yra pagrindinė teigiama medinio mobilaus namelio savybė?

Pirma teigiama šios rūšies statinių savybė yra ta, kad jei medinis mobilus sodo namelis yra rūpestingai prižiūrimas, jo išvaizda kinta labai lėtai. O tai reiškia, jog jis savininkui tarnaus gana ilgai.

Nieko baisaus, kad medinių namelių sienoms nėra naudojamos ilgai tveriančios metalinės ar plastikinės konstrukcijos, nes išmaniai apdorota geros kokybės mediena pasižymi tvirtumu ir dvelkia gamtiniu natūralumu. Todėl labai miela gyventi tokiame namelyje.

Ar mediniame mobiliame namelyje galima laisvalaikį leisti ir žiemos metu?

Kita teigiama mobilių medinių sodo namelių savybė – tai plataus jų panaudojimo galimybė. Juk šie nameliai gali būti pritaikomi ne tik vasaros sezono laikotarpiui, bet ir kitiems metų laikams, nes juos galima apšiltinti.

Tačiau reikia nepamiršti ir to fakto, kad tinkamai prižiūrima mobiliųjų namų mediena labai puikiai slopina garsą, viduje sulaiko šilumą ir tuo pačiu palaiko natūralią oro cirkuliaciją, kuri yra labai svarbi nepriekaištingam patalpų vėdinimui. O tai reiškia, kad mobilūs sodo nameliai yra tinkami ir žiemos poilsiui, tik reikia pasirinkti patį tinkamiausią jų šildymo būdą.

Kaip prižiūrėti medinį mobilų namelį, kad jis kuo ilgiau tarnautų?

Jei tinkamai prižiūrėti iš aukštos kokybės medienos suręstą mobilų namelį, jis savo žavumo nepraras ir po pusšimčio metų. Tiesa, negalima pamiršti to, kad natūralus medis bijo puvinio, miltligės, pelėsio, o klimatiniai oro sąlygų pokyčiai kaip tik sudaro palankias sąlygas šiems parazitiniams organizmams sėkmingai veistis.

Todėl medines namelio sienas yra būtina reguliariai prižiūrėti, naudojant atitinkamas aukštos kokybės chemines ir kitokias medienos priežiūros priemones. Jei visa tai turėdami omenyje nusprendėte įsigyti arba užsakyti mobilų namelį pagal individualų projektą, susisiekite su internetine parduotuve, kurios adresas: https://sipnamelis.lt/product-category/mobilus-nameliai/, ir jūsų norai bus išpildyti.

 pr2023/154

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Skardos lankstinių gamyba

lankstiniai

Gaminiai iš skardos lankstinių daugelį metų vaidina svarbų vaidmenį statybinėse konstrukcijose. Trapecijos formos skarda išsiskiria paprastomis, bet išraiškingomis formomis. Tai funkcionali medžiaga, kuri leis įgyvendinti tiek paprastus, tiek gana  ambicingus architektūrinius projektus. Anot specialistų, trapecinis profilis griauna tradicinę stogo dangų naudojimo koncepciją: trapecijos formos lakštai puikiai tinka stogams, fasadams ir tvoroms. Tai sudarys galimybes įgyvendinti išorinės architektūros estetiškus ir funkcionalius sprendimus. Dėl šių priežasčių trapecijos formos profilius labai vertina architektai, konstruktoriai ir nuosavų namų savininkai. Rinkoje rasite įvairių profilių, storių

Vienas Lietuvos gyventojas per metus išmeta net 140 kg maisto

Jeigu namuose daug maisto iš šaldytuvo ar virtuvės spintelių iškeliauja į šiukšlių dėžę – verta susimąstyti. Paminėjus Tarptautinę informuotumo apie maisto švaistymą ir jo praradimus dieną, puiki proga pradėti keisti savo įpročius. Šią jau ketvirtą kartą minimą dieną siekiama atkreipti dėmesį į be reikalo švaistomo maisto neigiamą įtaką ne tik mūsų finansams, bet ir visai mūsų planetai. Europos Sąjungoje kasmet iššvaistoma beveik 59 mln. tonų maisto, kurio vertė siekia net 132 mlrd. eurų.  Vidutiniškai kiekvienas ES gyventojas išmeta 131 kg

Didės pensijos ir kitos socialinės išmokos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija apskaičiavo, kiek kitąmet didės įvairių rūšių pensijos. Tai aktualu daugiau nei penktadaliui mūsų šalies žmonių – 2023 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra apie 616 tūkst. senatvės pensijos gavėjų ir apie 7,5 tūkst. išankstinės senatvės pensijos gavėjų. Augs ir baziniai socialinių išmokų dydžiai – bazinė socialinė išmoka, šalpos pensijos, tikslinės kompensacijos, valstybės remiamų pajamų dydis, – dėl to didės vaiko pinigai ir kitos socialinės išmokos. Siūlymams dar turi pritarti Vyriausybė ir Seimas. „Planuojame,

Tarptautinė Kauno policijos ir prokuratūros operacija: išardytas narkotikų tinklas nuo Graikijos iki Lietuvos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, atlikdami tyrimą dėl elektroninėje erdvėje platinamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, išaiškino asmenis, kurie internetinėse platformose galimai vykdė narkotinių medžiagų gamybos mokymo ir kvaišalų platinimo veiklas. Tarp pirkėjų galimai buvo ir nepilnamečių. Ikiteisminio tyrimo metu policijos pareigūnai nustatė, kad narkotinės medžiagos mūsų šalį galimai pasiekdavo iš Graikijos. Sukti, tačiau išnarplioti keliai internetinėse erdvėse Tarptautinio tyrimo metu nustatyta, kad

Taip pat skaitykite