Kodėl verta dirbti suvirintoju užsienyje?

Suvirintojo specialybė yra paklausi visame pasaulyje. Todėl neatsitiktinai vis daugiau suvirintojų ieško darbo užsienyje, mat ten galima uždirbti kur kas daugiau, nei mūsų šalyje.

Užsienio šalyse suvirintojo darbas – vienas iš paklausiausių darbų, todėl užsienio kompanijos linkusios mokėti didelį darbo užmokestį, kad tik galėtų prisikviesti pas save licencijuotą darbuotoją, kuris išmanytų savo darbą. Daugelis užsienio šalių stipriai augo išvystę pramonę ir gamybą, todėl iš to kyla didesnis poreikis suvirintojų paieškoms.

Kai kuriose šalyse suvirintojai uždirba reikšmingai daugiau nei vidutinė tos šalies alga. Visa tai labiausiai pastebima tose šalyse, kuriose yra didelis pramonės sektorius ir aukštas techninės įrangos poreikis. Dirbdami užsienyje suvirintojai įgyja tarptautinės patirties ir susipažįsta susipažinę su skirtinga darbo kultūra bei standartais. Tai gali pagerinti jūsų, profesionalaus suvirintojo, vertę ir ateityje atverti duris darbui kitose šalyse.

Darbas užsienio gamyklose ar bendrovėse jums suteikia galimybę dirbti su pažangiausia ir naujausia technika. Tai leidžia jums tobulėti ir, žinoma, praktikuotis su naujausia įranga.

Suprantama, užsienyje jūsų laukia ne tik darbas, ir laisvas laikas po darbo. Taigi, išvykimas gyventi ir dirbti užsienyje suteikia galimybę pabūti naujoje kultūrinėje aplinkoje, susipažinti su įdomiais žmonėmis ir išmokti naujų kalbų. Tai yra neįkainojama asmeninė patirtis, kuria galėsite pasinaudoti savo ateities darbo karjeroje.

Kai kurie darbo projektai užsienyje gali būti ilgalaikiai, todėl galite tikėtis stabilios darbo vietos ir, žinoma, ilgalaikės karjeros perspektyvos bei didelio darbo užmokesčio, kuris leis jums pasitaupyti. Dirbdami užsienyje, galite pagerinti turimą suvirintojo klasifikaciją ir išmokti daug naujų virinimo technikų. Globalizacija ir tarptautiniai projektai suteikia suvirintojams galimybę rasti darbą užsienyje, bei dirbti ten kur jums labiausiai norisi.

Nors darbas užsienyje gali būti didžiulis iššūkis jums dėl kultūrinės adaptacijos ir persikėlimo į kitą šalį, tačiau daugelis suvirintojų teigia, kad tai buvo verta padaryti. Juk šios galimybės bei asmeninė patirtis leidžia tobulinti įgūdžius ir keliauti.

Taigi, jei esate suvirinimo specialistas, verta svarstyti apie galimybę ieškoti darbo užsienyje.

pr2023/182

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip atgauti pinigus iš bankrutuojančios bendrovės? Praktiniai patarimai kreditoriams

Komentuoja teisės firmos „Sorainen“ teisininkas Erikas Linkevičius Bendrovei pradėjus bankroto procesą, kitos įmonės tikisi atgauti bent dalį susidariusių skolų. Tačiau ar kreditoriams verta imtis aktyvių veiksmų siekiant atgauti skolą iš jau bankrutuojančio skolininko? Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Dalijamės praktiniais patarimais kreditoriams, norintiems pamėginti atgauti neapmokėtas skolas. Skolos faktą patvirtinantys dokumentai – būtini Bankrutuojančios bendrovės vadovas, pradėdamas bankroto procesą, išsiunčia informacinį pranešimą savo kreditoriams. Pranešime turi būti nurodytas skolos dydis, ketinimas skelbti bankrotą, siūlymas sudaryti pagalbos susitarimą. Ir nors,

Pagalba medicinos priemonėmis: kas kompensuojama onkologiniams pacientams?

Dėl onkologinių ligų gydomi ir slaugomi pacientai dažnai nežino apie galimybę jiems reikalingas medicinos pagalbos priemones gauti nemokamai, rodo naujausia Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) apklausa. Ligonių kasų specialistai primena, kokios priemonės šiems pacientams gali būti kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. POLA šių metų vasarą atliko beveik 1000 pacientų apklausą dėl inkontinencijos ir žaizdų priežiūros. Tyrimo duomenys parodė, jog net 56 proc. apklaustųjų susiduria su šlapimo ir (ar) išmatų nelaikymo problemomis, o 25 proc. reikalinga žaizdų priežiūra. Didelė

Darbas nuotoliniu būdu: kaip jį organizuoti tinkamai?

Darbo kodekso 52 str. nuotolinis darbas apibrėžiamas kaip darbo organizavimo forma arba darbo atlikimo būdas, kai darbuotojas jam priskirtas darbo funkcijas arba jų dalį visą arba dalį darbo laiko su darbdaviu suderinta tvarka reguliariai atlieka nuotoliniu būdu, tai yra sulygtoje darbo sutarties šalims priimtinoje kitoje, negu yra darbovietė, vietoje, taip pat naudodamas informacines ir elektroninių ryšių technologijas (teledarbas). Dirbti nuotoliniu būdu skiriama darbuotojo prašymu arba šalių susitarimu. Kancleris Šarūnas Orlavičius pabrėžia, kad prašymą dirbti nuotoliniu būdu gali teikti kiekvienas darbuotojas,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Lapkričio 29 d. pradėtas tyrimas, dėl įvykio Uostadvaryje, Rusnės sen., kur lapkričio 11 d. pavakare gyvenamojo kambario patalpoje pas vyrą, gim. 1969 m., rastas savadarbis kastetas. Lapkričio 29 d. gautas moters, gim. 1972 m., pareiškimas, kad lapkričio 26 d. naktį namuose Taikos g., Šilutėje, vyras, gim. 1983 m., sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Lapkričio 30 d. naktį namuose M. Jankaus g., Šilutėje, vyras, gim. 1985 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai

Taip pat skaitykite