Kodėl šilumos siurblys būtinas vyresnio amžiaus žmonių namuose?

Drąsiai galima sakyti, kad toks įrenginys kaip šilumos siurblys oras–oras arba oras–vanduo, yra vertas atsidurti kiekvienuose namuose. Tačiau taip pat netrūksta priežasčių, kodėl būtent toks įrenginys būtinai turėtų būti vyresnio amžiaus žmonių namuose. 

Šilumos siurblys iš Specdarbai.lt gali būti puiki dovana, jei turite vyresnio amžiaus tėvus, kurių  namuose šio įrenginio vis dar nėra. Kodėl jį siūlome būtent ten?

Nebereikės rūpintis kietojo kuro paruošimu

Jei namai yra apšildomi kietuoju kuru, tai pirmiausia reikia akcentuoti, kad tas kuras reikalauja ir tam tikro paruošimo. O jo gali prireikti net labai daug (viskas priklausys nuo to, kokios rūšies bus kuras). Pavyzdžiui, jei pastatas šildomas malkomis, laukia ilgoka darbų seka: pjovimas, kapojimas, džiovinimas, nešimas ir t. t. Nereikia ir sakyti – visa tai pareikalaus labai daug fizinių jėgų, be to, iškyla tikimybė susižeisti. Sprendimas naudotis šilumos siurblys palankus tuo, kad visiškai nebebus reikalingi jokie paruošiamieji kietojo kuro darbai.

Paprastesnis apšildymo procesas

Apšildymo procesas kietuoju kuru susideda iš daugybės įvairių veiksmų, iš kurių bene nedraugiškiausias vyresnio amžiaus žmonėms yra kuro (malkų, briketų ir pan.) nešimas iš rūsio, malkinės. Na, o pradėjus naudoti šilumos siurblį, viskas vyks kur kas paprasčiau – pakaks paspausti vos kelis mygtukus, kad namuose būtų šilta ir jauku.

Švaresnis oras

Nors savo sveikata yra būtina rūpintis visą laiką, nepriklausomai nuo amžiaus, nesunku pastebėti, kad metams bėgant, tai reikalauja dar daugiau dėmesio. Ypač svarbus yra oras, kuriuo kvėpuoja vyresnio amžiaus žmonės. Tad visais įmanomais būdais reikia siekti, kad jis būtų kuo švaresnis bei grynesnis. Na, o vienas būdų tai padaryti – namuose sumontuoti šilumos siurblį, kurį pradėjus naudoti, į aplinką nebebus išskiriami dūmai. 

Kaip matyti, yra ne viena priežastis, kodėl vyresnio amžiaus žmonių namuose būtinai turi atsirasti šilumos siurblys. Visų pirma, nebeteks atlikti kuro paruošiamųjų darbų, antra – apšildymo procesas bus kur kas paprastesnis, ir, žinoma, bus galima mėgautis švaresniu, gaivesniu bei sveikatai palankesniu oru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Atsiveria durys į profesines mokyklas

Ši informacija aktuali tiems, kas planuoja mokytis Šilutės profesinio mokymo centre, įsigyti populiarią specialybę ir išmokti norimo amato. Vasario 3 d. prasideda priėmimo į profesines mokyklas žiemos etapas. Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė patvirtino 2021 m. terminus. „Įvertinę pernai išplėstas priėmimo ribas, kai stojantieji galėjo į profesines mokyklas ateiti beveik visus metus, kada jiems patogiau, šiemet šią praktiką tęsiame. Priėmimas startuoja jau vasarį, tad įgyti rinkoje paklausaus amato iš karto gali ateiti ir jaunuoliai, kurie rudenį įstojo į

Šilutėje rastas sprogmuo, Sausgalviuose į kanalą įlūžo karvė, Pagėgiuose – gaisras

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad sausio 20-ąją, trečiadienį, apie 11 valandą buvo gautas pranešimas apie Sausgalvių kaime, Šilutės rajone į kanalą įlūžusią karvę. Atvykus ugniagesiams karvė buvo rasta vandenyje, nutolusi nuo kranto 8 metrus. Karvei ant ragų buvo uždėta gelbėjimo virvė ir traktoriumi ištraukta į krantą. Tą pačią dieną 15:12 val. buvo gautas pranešimas apie Šilutėje, Žuvų gatvėje, rastą sprogmenį. Nedelsiant buvo įvestas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai rastą daiktą, kuris buvo panašus į sprogmenį, išsivežė. Vėliau buvo nustatyta,

Už kalbėjimą telefonu vairuojant numatytos baudos

Policijos pareigūnai sausio 18-21 d. vykdė policinę priemonę, kurios metu fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuodami transporto priemones naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis. Iš viso priemonės metu buvo užfiksuoti 22 pažeidimai. Nustatytiems pažeidėjams gresia baudos nuo 60 iki 90 eurų. Pakartotinai pažeidusiems taisykles gresia netekti vairuotojo pažymėjimo nuo 1 iki 3 mėnesių. Primename, kad nedraudžiama vairuojant naudotis mobiliuoju telefonu su laisvų rankų įranga, tačiau ir tai ne visada užtikrina saugų vairavimą. Įspėjame transporto priemonių vairuotojus vengti bet kokių su transporto priemonės vairavimu

Šiaulių kriminalistai pergudravo juos ir draudimo bendrovę apgauti planavusį šilutiškį

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, prieš pora metų pradėję tirti Raseinių rajone iš automobilio įvykdytą vagystę, kurios metu, anot savininko, buvo padaryta per 13 tūkstančių eurų turtinė žala, buvo priversti bylą nutraukti ir pradėti naują ikiteisminį tyrimą – dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą ir sukčiavimo. Kaltinimai dėl šių nusikalstamų veikų pareikšti 39 metų Šilutės rajono gyventojui. 2018 metų lapkričio 27-ąją Šiaulių apskrities policija sulaukė pranešimo, kad automagistrale Klaipėda – Kaunas automobiliu VW NEW BEETLE važiavęs vairuotojas,

Taip pat skaitykite