Kodėl šilumos siurblys būtinas vyresnio amžiaus žmonių namuose?

Drąsiai galima sakyti, kad toks įrenginys kaip šilumos siurblys oras–oras arba oras–vanduo, yra vertas atsidurti kiekvienuose namuose. Tačiau taip pat netrūksta priežasčių, kodėl būtent toks įrenginys būtinai turėtų būti vyresnio amžiaus žmonių namuose. 

Šilumos siurblys iš Specdarbai.lt gali būti puiki dovana, jei turite vyresnio amžiaus tėvus, kurių  namuose šio įrenginio vis dar nėra. Kodėl jį siūlome būtent ten?

Nebereikės rūpintis kietojo kuro paruošimu

Jei namai yra apšildomi kietuoju kuru, tai pirmiausia reikia akcentuoti, kad tas kuras reikalauja ir tam tikro paruošimo. O jo gali prireikti net labai daug (viskas priklausys nuo to, kokios rūšies bus kuras). Pavyzdžiui, jei pastatas šildomas malkomis, laukia ilgoka darbų seka: pjovimas, kapojimas, džiovinimas, nešimas ir t. t. Nereikia ir sakyti – visa tai pareikalaus labai daug fizinių jėgų, be to, iškyla tikimybė susižeisti. Sprendimas naudotis šilumos siurblys palankus tuo, kad visiškai nebebus reikalingi jokie paruošiamieji kietojo kuro darbai.

Paprastesnis apšildymo procesas

Apšildymo procesas kietuoju kuru susideda iš daugybės įvairių veiksmų, iš kurių bene nedraugiškiausias vyresnio amžiaus žmonėms yra kuro (malkų, briketų ir pan.) nešimas iš rūsio, malkinės. Na, o pradėjus naudoti šilumos siurblį, viskas vyks kur kas paprasčiau – pakaks paspausti vos kelis mygtukus, kad namuose būtų šilta ir jauku.

Švaresnis oras

Nors savo sveikata yra būtina rūpintis visą laiką, nepriklausomai nuo amžiaus, nesunku pastebėti, kad metams bėgant, tai reikalauja dar daugiau dėmesio. Ypač svarbus yra oras, kuriuo kvėpuoja vyresnio amžiaus žmonės. Tad visais įmanomais būdais reikia siekti, kad jis būtų kuo švaresnis bei grynesnis. Na, o vienas būdų tai padaryti – namuose sumontuoti šilumos siurblį, kurį pradėjus naudoti, į aplinką nebebus išskiriami dūmai. 

Kaip matyti, yra ne viena priežastis, kodėl vyresnio amžiaus žmonių namuose būtinai turi atsirasti šilumos siurblys. Visų pirma, nebeteks atlikti kuro paruošiamųjų darbų, antra – apšildymo procesas bus kur kas paprastesnis, ir, žinoma, bus galima mėgautis švaresniu, gaivesniu bei sveikatai palankesniu oru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Darbas sau – vis dažnesnis lietuvių pasirinkimas. Kalbamės su verslininku Dariumi

Darbas gyvenime užima labai svarbią vietą, kadangi kasdien bent jau 8 valandas, o kartais ir daugiau praleidžiame atlikdami tam tikrus procesus. Natūralu, jog norisi rasti tokį darbą, kuris ne tik finansiškai, tačiau ir moraliai patenkintų lūkesčius. Apie tai kalbamės su sąskaita123.lt idėjos generatoriumi Dariumi, kuris kasdien susiduria su dirbti sau pradedančiais žmonėmis. Kodėl lietuviai vis dažniau renkasi darbą sau? Žinoma, kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip ir tai yra visiškai natūralu. Tačiau mano aplinkoje dažniausiai darbą sau sąlygojo noras dirbti laisvesnėmis

Nauji ribojimai dėl plintančio COVID-19. Suvaržymų bus didelių

Rugpjūčio 4 d. posėdžiavusi Vyriausybė apsisprendė griežtinti reikalavimus, susijusius su vėl sparčiai plintančiu COVID-19. Vieni reikalavimai jau įsigalios kitą savaitę, kiti suplanuoti nuo rugsėjo 13 d. Duota laiko apsispręsti prieš skiepus nusiteikusiems ar skiepijimąsi atidėliojantiems gyventojams.   Trečiadienį Vyriausybė sutarė dėl galimybių paso prievolės norint naudotis įvairiomis veiklomis, o šį sprendimą priims kitą savaitę. Be galimybių paso netrukus nebus galima naudotis veiklomis ar paslaugomis uždarose erdvėse, išskyrus numatytas išimtis: nebūtų galimybės eiti į teatrą, į kino teatrą, netrukus be galimybių

Šilutės ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Šilutės rajone bei siekiant išvengti naujų COVID-19 ligos užsikrėtimo atvejų, nuo rugpjūčio 4 d. Šilutės ligoninėje draudžiama lankyti pacientus.   Pacientų lankymas draudžiamas, išskyrus gydančio gydytojo leidimu terminalės sveikatos būklės pacientų (kraštutinai sunkios) ir pacientų iki 14 metų lankymą. Rugpjūčio 3 d. duomenimis, per parą Šilutės rajone užregistruoti 7 nauji COVID-19 ligos atvejai. Iš viso šiuo metu rajone serga 58 asmenys.  Daugiau apie epidemiologinę situaciją šalyje: https://koronastop.lrv.lt/lt/statistika-lietuvoje Šilutės ligoninės inf.

Lietuviai per metus išgeria milijonus butelių giros

Lietuvių taip mėgstamą girą galima pavadinti vienu seniausių bei brandžiausias tradicijas turinčių nacionalinių gėrimų. Savo populiarumo gira neprarado iki šiol – vien pernai lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ iš viso pardavė virš 4 milijonų pastarosios butelių bei skardinių. Sustatę juos šalia vienas kito, turėtume atstumą nuo Vilniaus iki Klaipėdos… Geriausia – natūralus saldumas Tiems, kurie rūpinasi savo mityba ir nori šiuo gėrimu vasara gaivintis kuo dažniau, „Maximos“ Maisto gamybos departamento vadovė Brigita Baratinskaitė primena apie giros naudą organizmui. Ją užtikrinti, pasak

Taip pat skaitykite