Kodėl šilumos siurblys būtinas vyresnio amžiaus žmonių namuose?

Drąsiai galima sakyti, kad toks įrenginys kaip šilumos siurblys oras–oras arba oras–vanduo, yra vertas atsidurti kiekvienuose namuose. Tačiau taip pat netrūksta priežasčių, kodėl būtent toks įrenginys būtinai turėtų būti vyresnio amžiaus žmonių namuose. 

Šilumos siurblys iš Specdarbai.lt gali būti puiki dovana, jei turite vyresnio amžiaus tėvus, kurių  namuose šio įrenginio vis dar nėra. Kodėl jį siūlome būtent ten?

Nebereikės rūpintis kietojo kuro paruošimu

Jei namai yra apšildomi kietuoju kuru, tai pirmiausia reikia akcentuoti, kad tas kuras reikalauja ir tam tikro paruošimo. O jo gali prireikti net labai daug (viskas priklausys nuo to, kokios rūšies bus kuras). Pavyzdžiui, jei pastatas šildomas malkomis, laukia ilgoka darbų seka: pjovimas, kapojimas, džiovinimas, nešimas ir t. t. Nereikia ir sakyti – visa tai pareikalaus labai daug fizinių jėgų, be to, iškyla tikimybė susižeisti. Sprendimas naudotis šilumos siurblys palankus tuo, kad visiškai nebebus reikalingi jokie paruošiamieji kietojo kuro darbai.

Paprastesnis apšildymo procesas

Apšildymo procesas kietuoju kuru susideda iš daugybės įvairių veiksmų, iš kurių bene nedraugiškiausias vyresnio amžiaus žmonėms yra kuro (malkų, briketų ir pan.) nešimas iš rūsio, malkinės. Na, o pradėjus naudoti šilumos siurblį, viskas vyks kur kas paprasčiau – pakaks paspausti vos kelis mygtukus, kad namuose būtų šilta ir jauku.

Švaresnis oras

Nors savo sveikata yra būtina rūpintis visą laiką, nepriklausomai nuo amžiaus, nesunku pastebėti, kad metams bėgant, tai reikalauja dar daugiau dėmesio. Ypač svarbus yra oras, kuriuo kvėpuoja vyresnio amžiaus žmonės. Tad visais įmanomais būdais reikia siekti, kad jis būtų kuo švaresnis bei grynesnis. Na, o vienas būdų tai padaryti – namuose sumontuoti šilumos siurblį, kurį pradėjus naudoti, į aplinką nebebus išskiriami dūmai. 

Kaip matyti, yra ne viena priežastis, kodėl vyresnio amžiaus žmonių namuose būtinai turi atsirasti šilumos siurblys. Visų pirma, nebeteks atlikti kuro paruošiamųjų darbų, antra – apšildymo procesas bus kur kas paprastesnis, ir, žinoma, bus galima mėgautis švaresniu, gaivesniu bei sveikatai palankesniu oru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Užsienyje įsikūrę Šilutės rajono gyventojai šiemet susilaukė 57 naujagimių

Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad lapkritį įregistruoti 22 naujagimiai, iš jų 5 gimę užsienyje. Per 11 šių metų mėnesių sulaukta 312 naujagimių, iš šio skaičiaus 57 gimė užsienio valstybėse. Lapkritį populiarūs buvo šie vardai: Matas, Jokūbas, Iglė, Liepa, reti – Tumas, Dovas, Lugnė, Upė. Iš 22 lapkritį užregistruotų naujagimių 14  berniukų ir 8  mergaitės, 13 mažylių susilaukė Šilutės miesto gyventojai, 44 – kaimiškųjų seniūnijų šeimos. Visus šių metų mėnesius mirusiųjų skaičiai buvo gerokai didesni už naujagimių. Lapkritį

Pasityčiojo iš paskutiniojo velionės noro

Netikėtai mirusios tauragiškės šeima ir artimieji iki šiol negali atsigauti ne tik dėl mylimo žmogaus netekties, bet ir šoko, kurį patyrė vykdydami paskutinę velionės valią. Kėdainiuose įsikūrusiame Lietuvos krematoriume moterį kremuoti iš pradžių atsisakyta dėl neva netinkamo karsto, o vėliau ir dėl jos pačios svorio.  Teko patirti tikrą košmarą Įtariama, kad iš velionės bei jos artimųjų galėjo būti pasityčiota, nes kažkam labai skubiai prireikė krematoriumo paslaugos. Sutrikus sveikatai, 52 metų Tauragės gyventoja (kilusi iš Katyčių) mirė praėjusią savaitę, lapkričio 29

Kvietimas teikti idėjas Klaipėdos krašto metų programai

Šilutė ir visas Klaipėdos kraštas 2023 m. ruošiasi paminėti neeilinį istorinį įvykį – Klaipėdos krašto suvienijimo su Lietuvos Respublika 100-metį. Šis istorinis įvykis turi ypatingą svarbą Valstybės ir tautos likimo bei raidos istorijoje. Lietuvos Respublikos Seimas 2021 m. birželio 17 d. priėmė nutarimą  „Dėl 2023 metų paskelbimo Klaipėdos krašto metais“, kuris turi politinę ir kultūrinę reikšmę. Kviečiame įstaigas, organizacijas, meno kūrėjus telkis, diskutuoti ir teikti idėjas, kaip galėtume šio ypatingo įvykio jubiliejų paminėti Šilutės rajone ir etnografiniame Mažosios Lietuvos regione.

Nuo sausio  brangiau mokėsime už komunalinių atliekų tvarkymą?

Šią savaitę Šilutės rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose vietos politikai svarsto, ar didinti mokesčius už komunalinių atliekų tvarkymą. Tikslas – patvirtinti naujus Šilutės r. savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatus dėl pasikeitusių įkainių. UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro 2020 m. spalio 28 d. valdybos sprendimu nuo 2021 m. sausio 1 d. Šilutės rajono savivaldybei nustatytas 44,13 Eur/t su PVM „vartų mokestis“. Pagal atliktus skaičiavimus Šilutės rajono savivaldybės „vartų mokestis“ už komunalinių

Taip pat skaitykite