Kodėl alergologo konsultacija reikalinga kiekvienam profilaktiškai?

Gera gyventi sveikai ir laimingai, tačiau toli ne kiekvienas gali džiaugtis tokia prabanga. Žinoma, skyrus užtekinai dėmesio savo sveikatai dažniausiai gero gyvenimo kokybė pasiekiama gana greitai, tačiau siūlome nepamiršti, kad skirti dėmesio reikia ne tik internetu skaitant straipsnius, tačiau taip pat ir reguliariai lankantis pas medikus.

 

Šiuo metu labai dažnas skundžiasi įvairiomis alergijomis, kurias dažniausiai sukelia maistas. Affidea imunologai tikina, kad reguliariai lankytis pas medikus apžiūrai dėl alergijų – verta.

Apie tai kalbamės su alergologu-imunologu.

Bet kokia alergija – alergija

Daugelis žmonių neskiria užtektinai dėmesio savo kūnui tokiu, kai alergija yra minimali ir vis tiek vartoja tuos produktus, medžiagas, kurios kas sukelia. Tai yra labai blogai, kadangi ilgainiui net ir labai maža alergija gali virsti didele arba padaryti labai daug neigiamos įtakos žmogaus organizmui, kuri ne visada bus išsprendžiama greitai ir paprastai.

Verta apsilankyti pas specialistą reguliariai, kadangi tai gali padėti pamatyti sveikatos problemas dar tada, kol jos yra labai mažos. Kuo greičiau pamatomos – tuo greičiau ir išsprendžiamos“,- tikina specialistas.

Bet kokia alergija, kad ir kokia ji yra maža – alergija, tad reikia ieškoti jos sukėlėjų ir tuo pačiu atsisakyti.

Maisto alergija yra dažniausia

Kalbant apie alergijas galima pastebėti, kad šiuo metu tikrai labai platus jų pasirinkimas, tiksliau, jų galimybės, kurios keičia žmogaus gyvenimus. Nuo tokių, kurios dažniausiai sukelia blogus pojūčius per maistą, iki tokių, kurios keičia gyvenimus dėl ore esančių dalelių.

Kad ir kokie kokių alergijų yra – dažniausiai daugiausia problemas kelia tos, kurios pasiekia žmogaus organizmą su maistu. Svarbiausia jas radus yra atsisakyti tų medžiagų, kurios dažniausiai randamos tam tikruose maisto produktuose.

Kai tiksliai žinoma problema dažniausiai sveikatos gerinimas yra paprastas. Tik reikia tyrimus atlikti ir konsultacija daryti su specialistais, kurie garantuos Jums gerą savijautą.

Organizmas – kinta

Net jeigu šiuo metu esate labai laimingas žmogus, kuris neturi jokių alergijų, tai dar nereiškia, kad greitu metu jos negali būti Jūsų gyvenimo dalis.

Specialistai pastebi, kad į juos kreipiasi žmonės, kurie ilgus metus gyventi ramiai be jokių alergijų, kol ilgainiui išlindo viena kita, kuri, deja, keičia gyvenimus ir tuo pačiu daro juos kur kas sudėtingesniais.

Išties, pasitaiko atvejų, kai žmogus visą gyvenimą gyveno be jokių alergijų, o senatvėje jos atsirado. Ir dar tokiems maisto produktams, kurie yra labai įprasti. Tokiu atveju, žinoma, pirmiausia randamas alergenas ir tuo pačiu keičiamas gyvenimas jo atsisakant“,- priduria alergologas.

Reguliarus savo sveikatos tikrinimas gerina žmogaus gyvenimo kokybę, padeda gyventi kur kas sveikiau ir tuo pačiu laimingiau. Tai gali pasiekti kiekvienas, tik reikia daugiau dėmesio sau.

pr2021/99

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite