Kodėl alergologo konsultacija reikalinga kiekvienam profilaktiškai?

Gera gyventi sveikai ir laimingai, tačiau toli ne kiekvienas gali džiaugtis tokia prabanga. Žinoma, skyrus užtekinai dėmesio savo sveikatai dažniausiai gero gyvenimo kokybė pasiekiama gana greitai, tačiau siūlome nepamiršti, kad skirti dėmesio reikia ne tik internetu skaitant straipsnius, tačiau taip pat ir reguliariai lankantis pas medikus.

 

Šiuo metu labai dažnas skundžiasi įvairiomis alergijomis, kurias dažniausiai sukelia maistas. Affidea imunologai tikina, kad reguliariai lankytis pas medikus apžiūrai dėl alergijų – verta.

Apie tai kalbamės su alergologu-imunologu.

Bet kokia alergija – alergija

Daugelis žmonių neskiria užtektinai dėmesio savo kūnui tokiu, kai alergija yra minimali ir vis tiek vartoja tuos produktus, medžiagas, kurios kas sukelia. Tai yra labai blogai, kadangi ilgainiui net ir labai maža alergija gali virsti didele arba padaryti labai daug neigiamos įtakos žmogaus organizmui, kuri ne visada bus išsprendžiama greitai ir paprastai.

Verta apsilankyti pas specialistą reguliariai, kadangi tai gali padėti pamatyti sveikatos problemas dar tada, kol jos yra labai mažos. Kuo greičiau pamatomos – tuo greičiau ir išsprendžiamos“,- tikina specialistas.

Bet kokia alergija, kad ir kokia ji yra maža – alergija, tad reikia ieškoti jos sukėlėjų ir tuo pačiu atsisakyti.

Maisto alergija yra dažniausia

Kalbant apie alergijas galima pastebėti, kad šiuo metu tikrai labai platus jų pasirinkimas, tiksliau, jų galimybės, kurios keičia žmogaus gyvenimus. Nuo tokių, kurios dažniausiai sukelia blogus pojūčius per maistą, iki tokių, kurios keičia gyvenimus dėl ore esančių dalelių.

Kad ir kokie kokių alergijų yra – dažniausiai daugiausia problemas kelia tos, kurios pasiekia žmogaus organizmą su maistu. Svarbiausia jas radus yra atsisakyti tų medžiagų, kurios dažniausiai randamos tam tikruose maisto produktuose.

Kai tiksliai žinoma problema dažniausiai sveikatos gerinimas yra paprastas. Tik reikia tyrimus atlikti ir konsultacija daryti su specialistais, kurie garantuos Jums gerą savijautą.

Organizmas – kinta

Net jeigu šiuo metu esate labai laimingas žmogus, kuris neturi jokių alergijų, tai dar nereiškia, kad greitu metu jos negali būti Jūsų gyvenimo dalis.

Specialistai pastebi, kad į juos kreipiasi žmonės, kurie ilgus metus gyventi ramiai be jokių alergijų, kol ilgainiui išlindo viena kita, kuri, deja, keičia gyvenimus ir tuo pačiu daro juos kur kas sudėtingesniais.

Išties, pasitaiko atvejų, kai žmogus visą gyvenimą gyveno be jokių alergijų, o senatvėje jos atsirado. Ir dar tokiems maisto produktams, kurie yra labai įprasti. Tokiu atveju, žinoma, pirmiausia randamas alergenas ir tuo pačiu keičiamas gyvenimas jo atsisakant“,- priduria alergologas.

Reguliarus savo sveikatos tikrinimas gerina žmogaus gyvenimo kokybę, padeda gyventi kur kas sveikiau ir tuo pačiu laimingiau. Tai gali pasiekti kiekvienas, tik reikia daugiau dėmesio sau.

pr2021/99

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Daugiausia bičių laikoma Aukštaitijoje

Įvairiose pasaulio šalyse skambinama pavojaus varpais dėl masiškai nykstančių bičių, tačiau, panašu, kad Lietuvai tai negresia. Lietuvos statistikos departamentas skelbia, kad mūsų šalyje kasmet auga ne tik bičių šeimų skaičius, bet ir surenkamo medaus kiekis. Skaičiuojama, kad pernai, 2021-aisiais, darbštuolės bitelės prinešė 7 894 tonas medaus. 2020-aisiais šis skaičius siekė 6 033 tonas. Surenkamo medaus kiekis, palyginti su 2011 m., išaugo 4,4 karto –prikopinėta 1 797 tonos medaus. Bičių šeimų skaičius taip pat augo. Šių metų pradžioje visoje Lietuvoje buvo

Savaitgalį Vilkyčius užplūs Lietuvos automobilių kroso čempionato dalyviai

Jau artėjantį sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse ir vėl bus galima išgirsti variklių griausmą. Praėjus vos kiek daugiau nei dviem savaitėms po čia įvykusio Europos automobilių kroso čempionato etapo dabar prie starto stos mūsų šalies autokroso elitas. Čia vyks antrasis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygos čempionatų etapas. Vilkyčių trasa Lietuvos autokroso lenktynininkams – puikiai pažįstama, o kai kurie mūsų šalies sportininkai čia paskutinį sykį varžėsi dar birželio 10-12 dienomis. Tąsyk šiame automobilių sporto komplekse buvo surengtos aukščiausios kategorijos

Informuoja policija: Švėkšnoje suskaldyti 7 kapų paminklai

Šilutės rajono policijos komisariate tiriami šie pastarųjų dienų įvykiai rajone. Tai – ir ilgojo Joninių savaitgalio įvykiai, taip pat pranešama apie pastaruoju metu gautus pranešimus. Birželio 27-os rytą  Švėkšnos kapinėse pastebėti septyni suskaldyti kapų paminklai. Nuostolis apie 15 000 eurų. Birželio 23 d. po pietų  Stadiono g., Šilutėje, automobilis BMW 528xi, kurį vairavo vyras, gim. 1956 m., nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Celica“, kurį vairavo vyras, gim. 1998 m., ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Toyota

Pokyčiai rajono piniginėje

Birželio 30 d. planuojamas Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis. Numatyta vėl tikslinti šių metų biudžetą: pajamas, išlaidas, kam skirtas lėšas švietimo, kultūros ir kitos įstaigos gali panaudoti. Kas keisis? Švietimas Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu skirta lėšų savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklų tinklo stiprinimo iniciatyvoms skatinti: Šilutės r. savivaldybei tenka beveik 31,8 tūkst. Eur dotacija. Ta pati ministerija skyrė  beveik 6 000 Eur išlaidoms, susijusioms su suaugusių asmenų, atvykusių į Lietuvą iš Ukrainos dėl Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje, lietuvių kalbos

Taip pat skaitykite