Kodėl alergologo konsultacija reikalinga kiekvienam profilaktiškai?

Gera gyventi sveikai ir laimingai, tačiau toli ne kiekvienas gali džiaugtis tokia prabanga. Žinoma, skyrus užtekinai dėmesio savo sveikatai dažniausiai gero gyvenimo kokybė pasiekiama gana greitai, tačiau siūlome nepamiršti, kad skirti dėmesio reikia ne tik internetu skaitant straipsnius, tačiau taip pat ir reguliariai lankantis pas medikus.

 

Šiuo metu labai dažnas skundžiasi įvairiomis alergijomis, kurias dažniausiai sukelia maistas. Affidea imunologai tikina, kad reguliariai lankytis pas medikus apžiūrai dėl alergijų – verta.

Apie tai kalbamės su alergologu-imunologu.

Bet kokia alergija – alergija

Daugelis žmonių neskiria užtektinai dėmesio savo kūnui tokiu, kai alergija yra minimali ir vis tiek vartoja tuos produktus, medžiagas, kurios kas sukelia. Tai yra labai blogai, kadangi ilgainiui net ir labai maža alergija gali virsti didele arba padaryti labai daug neigiamos įtakos žmogaus organizmui, kuri ne visada bus išsprendžiama greitai ir paprastai.

Verta apsilankyti pas specialistą reguliariai, kadangi tai gali padėti pamatyti sveikatos problemas dar tada, kol jos yra labai mažos. Kuo greičiau pamatomos – tuo greičiau ir išsprendžiamos“,- tikina specialistas.

Bet kokia alergija, kad ir kokia ji yra maža – alergija, tad reikia ieškoti jos sukėlėjų ir tuo pačiu atsisakyti.

Maisto alergija yra dažniausia

Kalbant apie alergijas galima pastebėti, kad šiuo metu tikrai labai platus jų pasirinkimas, tiksliau, jų galimybės, kurios keičia žmogaus gyvenimus. Nuo tokių, kurios dažniausiai sukelia blogus pojūčius per maistą, iki tokių, kurios keičia gyvenimus dėl ore esančių dalelių.

Kad ir kokie kokių alergijų yra – dažniausiai daugiausia problemas kelia tos, kurios pasiekia žmogaus organizmą su maistu. Svarbiausia jas radus yra atsisakyti tų medžiagų, kurios dažniausiai randamos tam tikruose maisto produktuose.

Kai tiksliai žinoma problema dažniausiai sveikatos gerinimas yra paprastas. Tik reikia tyrimus atlikti ir konsultacija daryti su specialistais, kurie garantuos Jums gerą savijautą.

Organizmas – kinta

Net jeigu šiuo metu esate labai laimingas žmogus, kuris neturi jokių alergijų, tai dar nereiškia, kad greitu metu jos negali būti Jūsų gyvenimo dalis.

Specialistai pastebi, kad į juos kreipiasi žmonės, kurie ilgus metus gyventi ramiai be jokių alergijų, kol ilgainiui išlindo viena kita, kuri, deja, keičia gyvenimus ir tuo pačiu daro juos kur kas sudėtingesniais.

Išties, pasitaiko atvejų, kai žmogus visą gyvenimą gyveno be jokių alergijų, o senatvėje jos atsirado. Ir dar tokiems maisto produktams, kurie yra labai įprasti. Tokiu atveju, žinoma, pirmiausia randamas alergenas ir tuo pačiu keičiamas gyvenimas jo atsisakant“,- priduria alergologas.

Reguliarus savo sveikatos tikrinimas gerina žmogaus gyvenimo kokybę, padeda gyventi kur kas sveikiau ir tuo pačiu laimingiau. Tai gali pasiekti kiekvienas, tik reikia daugiau dėmesio sau.

pr2021/99

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką tikrins policija gruodžio mėnesį?

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuriai priklauso ir Šilutės rajonas bei Pagėgių savivaldybės teritorija, organizuos prevencines priemones. Šiomis dienomis (gruodžio 1-3 d.) vyksta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. atidžiau bus kontroliuojama vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Taip pat skaitykite