Klasikiniai kilimai – vieninteliai, kurie niekada „neišeis iš mados“

Turbūt kiekvienas žmogus savo namuose turi bent vieną kilimą. Kai kurie šią puikią interjero detalę patiesia savo miegamajame, kiti – pasipuošia svetainę, virtuvę ar koridorių. Net nemėgstantys kilimų asmenys juos naudoja bent jau vonios kambaryje.

Visgi, kartais išties sudėtinga pasirinkti tarp didžiulės pasiūlos ir nuspręsti, kas geriausiai tinka turimiems namams. Daugelis žmonių dažniausiai įsigyja klasikinio stiliaus, 100×150 cm išmatavimų, pilkos ar baltos spalvos kilimus. Tačiau Jūs neprivalote vaikytis madų – tereikia žinoti kelis punktus apie klasikinius kilimus, jog galėtumėte išsirinkti patys.

 

Tinkami beveik kiekvieniems namams

Klasikiniai kilimai ne veltui turi tokį pavadinimą – jie nuolat lieka madoje, kaip bene pati populiariausia prekė, kurią gali priderinti beveik visi. Dažnai tokie kilimai būna labai įvairūs: kai kurie iš jų ryškūs, kiti šiek tiek blankesni, vieni prabangūs, o kiti solidesni. Kai kurie kilimai padabinti gėlių raštais, o štai kiti būna visiškai vienspalviai. Būtent dėl šios didžiulės įvairovės tokio tipo kilimas tiks beveik kiekvieno asmens namuose.

 

Svarbu atkreipti dėmesį į kokybę

Dėl didžiulio klasikinių kilimų populiarumo, kartais išties sudėtinga išsirinkti tikrai kokybišką prekę. Norėdami įsigyti naują kilimą verčiau pasirinkite sintetinio pluošto, kadangi šie neretai yra kiek patvaresni, taipogi atsparūs dėvėjimuisi. Tai ypatingai aktualu, jeigu tokio tipo kilimą norėsite tiesti vaikų kambaryje ar tokioje vietoje, kurioje jį kasdien ir itin dažnai mindys žmonės – tuomet išties svarbu investuoti į kokybišką ir atsparų daiktą, jog nereikėtų ir vėl pirkti naujo.

 

Derinkite su namuose vyraujančiomis spalvomis

Nors klasikiniai kilimai tinka beveik kiekvieniems namams, net ir išsirinkę itin kokybišką prekę, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kas geriausiai derės būtent Jūsų namuose. Pasirinkite spalvą, kuri labiausiai vyrauja kambaryje, kuriame ruošiatės patiesti kilimą. Atkreipkite dėmesį, jog šis nebūtų nei per didelis, o dar blogiau – per mažas, kadangi tokiu atveju, šis tiesiog pranyks tarp kitų objektų. Taipogi, nepamirškite suderinti ir raštų – jog kilimas pernelyg nerėžtų akies, o būtų harmonijoje su kitais daiktais.

pr2021/46

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite