Kitos kalėdos su nauja autobusų stotimi?

Konkursą naujo autobusų parko ir autobusų stoties statybai laimėjęs investuotojas UAB „Projestos projektai“ tikisi, kad darbai bus baigti iki kitų Kalėdų, blogiausiu atveju – iki 2018 metų pavasario.

Naują autobusų parką numatoma statyti vieno hektaro sklype, esančiame Dariaus ir Girėno gatvėje UAB „Šilutės šilumos tinklai“ ir UAB „Transkona“ techninių apžiūrų centro.

Naują autobusų parką numatoma statyti vieno hektaro sklype, esančiame Dariaus ir Girėno gatvėje UAB „Šilutės šilumos tinklai“ ir UAB „Transkona“ techninių apžiūrų centro.

„Žemės sklypo naujam autobusų parkui ir stočiai dokumentai turėjo būti sutvarkyti iki spalio 15 dienos. Bet užtruko. Tikimės, kad tai bus padaryta dar šiais metais. Šis termino pasikeitimas gali pakeisti ir mūsų darbų pabaigos terminus. Tikėjomės viską padaryti iki 2017 metų Kalėdų, tačiau dabar viskas gali užtrukti iki 2018 metų pavasario. Visgi pirmojo termino kol kas taip pat dar neatsisakome“, – sakė UAB „Projestos projektai“ generalinis direktorius Rytis Kanapėnas.
Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis patvirtinto, kad Vyriausybės leidimas formuoti žemės sklypą pagaliau gautas. Administracijos direktoriaus pavaduotojas sakė, kad šilutiškiai nedels ir sprendimą dėl žemės sklypo skyrimo numatoma patvirtinti jau gruodžio 22 dieną įvyksiančiame tarybos posėdyje. Anot V. Pozingio skyrus sklypą prasidės projektavimo darbai ir bus laukiama investuotojų pasiūlymų.

UAB „Projestos projektai“ generalinis direktorius Rytis Kanapėnas tikisi, kad naują autobusų stotį ir autobusų parką pavyks pastatyti iki 2017 metų Kalėdų, o blogiausiu atveju – iki 2018 metų pavasario.

UAB „Projestos projektai“ generalinis direktorius Rytis Kanapėnas tikisi, kad naują autobusų stotį ir autobusų parką pavyks pastatyti iki 2017 metų Kalėdų, o blogiausiu atveju – iki 2018 metų pavasario.

UAB „Projestos projektai“ generalinis direktorius Rytis Kanapėnas tvirtino, kad kol kas didesnių nukrypimų nuo Šilutėje parodyto projekto nenumatoma. Anot jo, pirminio pasiūlymo stengiamasi laikytis visuomet. Taip buvo ir statant naujus objektus kituose miestuose. Rytis Kanapėnas sakė, kad šiuo metu vyksta derybos su pagrindiniu investuotoju. Kas tas investuotojas, jis nepanoro pasakyti, kol dar nepasirašyta sutartis. Numatomas bendras naujo autobusų parko ir autobusų stoties su prekybos centru plotas apima nuo 2500 iki 3500 kvadratinių metrų. Autobusų stotis ir prekybos centras bus statomi dabartinėje Šilutės autobusų parko teritorijoje, o naujas autobusų parkas – 1 hektaro sklype, esančiame Dariaus ir Girėno gatvėje. Šis 30 numeriu pažymėtas sklypas yra tarp UAB „Šilutės šilumos tinklai“ ir UAB „Transkona“ techninių apžiūrų centro.

UAB „Projestos projektai“ pateiktai Šilutės autobusų stoties ir komercinės paskirties pastato bei autobusų parko pastato statybos koncepcijai šią vasarą pritarė Šilutės rajono taryba. Apsvarsčius šios įmonės ir UAB „Capital City“ pateiktus pasiūlymus, tarybai labiau tinkamu pasirodė UAB „Projestos projektai“ koncepcija. Ne paskutinį vaidmenį apsisprendžiant suvaidino UAB „Šilutės autobusų parkas“ direktoriaus Artūro Stonkaus žodis. Šis pirmenybę suteikė UAB „Projestos projektai“ pateiktai koncepcijai. Savo sprendimą jis motyvavo labai gerais atsiliepimais iš tų miestų, kur šioji įmonė jau statė su prekybos centrais apjungtas autobusų stotis.
Vaidotas VILKAS

01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Dar 9,5 mln. eurų dujų balionams daugiabučiuose keisti

Energetikos ministras Dainius Kreivys pasirašė įsakymą, kuriuo numatoma „Suskystintų naftos dujų balionų daugiabučiuose pakeitimo kitais energijos šaltiniais“ programai skirti  iš valstybės biudžeto dar 9,582 mln. eurų. Kaip ir praėjusiais metais, parama vienam daugiabučio namo butui sieks iki 726 eurų. Liko 1000 daugiabučių „Šiuo metu šalyje dar yra apie 1000 daugiabučių namų, kuriuose naudojami nesaugūs dujų balionai. Skirdama virš 9 mln. eurų paramą valstybė jau trečius metus iš eilės padeda daugiabučių namų gyventojams  atsisakyti dujų balionų naudojimo buityje ir pasirinkti saugesnį

Sinoptikai įspėja: savaitgalis vėl bus vėjuotas, su krituliais ir šals

Sausio 20 d., ketvirtadienį, Lietuvą pasieks šaltasis atmosferos frontas, kuris neš kritulių, daugiausia sniego. Gausiausiai prisnigs šalies vakaruose. Pietvakarių, vakarų, vakariniuose rajonuose šiaurės vakarų vėjas bus labai stiprus, gūsiai daug kur sieks 15-20 m/s, šalies vakaruose vietomis 22-24 m/s, pajūryje įsisiautės iki 26 m/s. Daug kur sniegą pustys, vietomis kils pūga. Aukščiausia temperatūra dienos pradžioje bus nuo 1 laipsnio šalčio kai kur rytiniuose rajonuose iki 3 laipsnių šilumos prie jūros. Nuo vidurdienio temperatūra ims kristi, plikledis formuosis daugelyje rajonų. Sausio

Mokytoja, palikusi ryškų pėdsaką Šilutės istorijoje

Sausio 15-ąją, Klaipėdos krašto dieną, tuo pačiu Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojos, direktorės, Šilutės Garbės pilietės, doc. dr. Romualdos Dobranskienės gimtadienio dieną (būtų sukakę 90 metų), Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta knyga „Mokytojos mitas“. Tai kolektyvinis darbas, sudarytas iš beveik trisdešimties žmonių prisiminimų. Gausus būrys šilutiškių, buvusių mokinių, kolegų, namiškių atėjo į biblioteką. Muzikinį foną kūrė Marijus Kučikas (pianinas) ir bardas Adas Nausėda, dainavo dukra Indrė ir anūkė Indrė Dirgėlaitė. R. Dobranskienės gyvenimo akimirkas skaidrėse atkūrė bibliotekininkė Dalia Pupšytė.

Ligonių kasos ragina klausti, o ne aklai mokėti už gydymą

Gyventojai klausia Ligonių kasų, kodėl, būdami apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, gydymo įstaigose kartais turi mokėti ar primokėti už gydymą, tyrimus ar procedūras. Neretai žmonės mano turintys mokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, nes gydymo įstaigų pateikiama informacija apie mokėjimą už jas yra klaidinanti ar neaiški. Valstybinė ligonių kasa primena: kada už gydymą mokėti nereikia, kada tenka. Rūpimus klausimus Valstybinei ligonių kasai galima pateikti: el. paštu info@vlk.lt tel. (8 5) 232 2222 arba žiūrėkite šį vaizdo įrašą: https://youtu.be/T9lMmMrw9DE  Apdraustiesiems – nemokamai Apdraustieji papildomai nemokėdami

Taip pat skaitykite