Kitos kalėdos su nauja autobusų stotimi?

Konkursą naujo autobusų parko ir autobusų stoties statybai laimėjęs investuotojas UAB „Projestos projektai“ tikisi, kad darbai bus baigti iki kitų Kalėdų, blogiausiu atveju – iki 2018 metų pavasario.

Naują autobusų parką numatoma statyti vieno hektaro sklype, esančiame Dariaus ir Girėno gatvėje UAB „Šilutės šilumos tinklai“ ir UAB „Transkona“ techninių apžiūrų centro.

Naują autobusų parką numatoma statyti vieno hektaro sklype, esančiame Dariaus ir Girėno gatvėje UAB „Šilutės šilumos tinklai“ ir UAB „Transkona“ techninių apžiūrų centro.

„Žemės sklypo naujam autobusų parkui ir stočiai dokumentai turėjo būti sutvarkyti iki spalio 15 dienos. Bet užtruko. Tikimės, kad tai bus padaryta dar šiais metais. Šis termino pasikeitimas gali pakeisti ir mūsų darbų pabaigos terminus. Tikėjomės viską padaryti iki 2017 metų Kalėdų, tačiau dabar viskas gali užtrukti iki 2018 metų pavasario. Visgi pirmojo termino kol kas taip pat dar neatsisakome“, – sakė UAB „Projestos projektai“ generalinis direktorius Rytis Kanapėnas.
Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis patvirtinto, kad Vyriausybės leidimas formuoti žemės sklypą pagaliau gautas. Administracijos direktoriaus pavaduotojas sakė, kad šilutiškiai nedels ir sprendimą dėl žemės sklypo skyrimo numatoma patvirtinti jau gruodžio 22 dieną įvyksiančiame tarybos posėdyje. Anot V. Pozingio skyrus sklypą prasidės projektavimo darbai ir bus laukiama investuotojų pasiūlymų.

UAB „Projestos projektai“ generalinis direktorius Rytis Kanapėnas tikisi, kad naują autobusų stotį ir autobusų parką pavyks pastatyti iki 2017 metų Kalėdų, o blogiausiu atveju – iki 2018 metų pavasario.

UAB „Projestos projektai“ generalinis direktorius Rytis Kanapėnas tikisi, kad naują autobusų stotį ir autobusų parką pavyks pastatyti iki 2017 metų Kalėdų, o blogiausiu atveju – iki 2018 metų pavasario.

UAB „Projestos projektai“ generalinis direktorius Rytis Kanapėnas tvirtino, kad kol kas didesnių nukrypimų nuo Šilutėje parodyto projekto nenumatoma. Anot jo, pirminio pasiūlymo stengiamasi laikytis visuomet. Taip buvo ir statant naujus objektus kituose miestuose. Rytis Kanapėnas sakė, kad šiuo metu vyksta derybos su pagrindiniu investuotoju. Kas tas investuotojas, jis nepanoro pasakyti, kol dar nepasirašyta sutartis. Numatomas bendras naujo autobusų parko ir autobusų stoties su prekybos centru plotas apima nuo 2500 iki 3500 kvadratinių metrų. Autobusų stotis ir prekybos centras bus statomi dabartinėje Šilutės autobusų parko teritorijoje, o naujas autobusų parkas – 1 hektaro sklype, esančiame Dariaus ir Girėno gatvėje. Šis 30 numeriu pažymėtas sklypas yra tarp UAB „Šilutės šilumos tinklai“ ir UAB „Transkona“ techninių apžiūrų centro.

UAB „Projestos projektai“ pateiktai Šilutės autobusų stoties ir komercinės paskirties pastato bei autobusų parko pastato statybos koncepcijai šią vasarą pritarė Šilutės rajono taryba. Apsvarsčius šios įmonės ir UAB „Capital City“ pateiktus pasiūlymus, tarybai labiau tinkamu pasirodė UAB „Projestos projektai“ koncepcija. Ne paskutinį vaidmenį apsisprendžiant suvaidino UAB „Šilutės autobusų parkas“ direktoriaus Artūro Stonkaus žodis. Šis pirmenybę suteikė UAB „Projestos projektai“ pateiktai koncepcijai. Savo sprendimą jis motyvavo labai gerais atsiliepimais iš tų miestų, kur šioji įmonė jau statė su prekybos centrais apjungtas autobusų stotis.
Vaidotas VILKAS

01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite